Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.791
|
čitano: 10.874.199
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
simeparanoja kaže...

Zasto razocaravajuce?

u OP9 imas SD888, wireless charging, 120Hz, dobru kameru, oxygen
za cijenu op9 ne mozes S21 niti mi 11 dobiti........

po recenzijama koje su dosad izasle nisu razocarali, a pogotovu sto dobijes za tu cijenu

 

Da li mozda netko zna, ako se napravi preorder kada ide shipping kupcima?

 

vecina reviewera je rekla da su kamere nista posebno, tj da su samo marketing

 

a evo i recenzije oneplus9:

 

https://www.gsmarena.com/oneplus_9-review-2240p6.php

 

Cons:

  • Plastic frame
  • No official IP rating
  • No OIS
  • No dedicated telephoto camera
  • Outdated front camera
  • Hasselblad partnership mostly a marketing gimmick
  • Monochrome camera is useless
  • No wireless charging outside of NA and Europe
  • Worse battery life performance than previous models
  • Most games still locked to 60fps

 

nije ni za pro ista bolja: https://www.gsmarena.com/oneplus_9_pro-review-2241p6.php

 

 

a oxygen OS...useri se samo na bugove zale u zadnje vrijeme i kunu da nece vise na oneplus

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 9:09 (Fanu).
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

I meni je 1+ super prema svemu kaj sam vidio.

 

Pogledao recke MKHD, MRWTB i D2L i sve u svemu je telefon u vrhu, iako kod dvoje od njih troje prevladava razočaranje prvenstveno zbog toga kaj su očekivali (zbog Hasselblada) još više.

 

Ali telefoni su super, oba. Jedini minus je kaj je obična devetka izgubila OIS, ali je dobila bolju kameru, ravni ekran (izgleda da to većina voli, ja preferiram zaobljeni) i bežično punjenje.

 

A sat im izgleda odlično. Konkurent Huaweiu GT2 Pro po svemu ak dobro vidim, ali za dosta manju cijenu. Čeka se on kobalt zelena boja. Prekrasno!

 

Btw, čini mi se da su sva tri telefona jeftinija u dućanu nego preko tog tvog operatera? 24*350 ili 24*395 ispada više nego bi dao za telefon službeno.

4 godine
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja koliko sam citao ovo je bio samo ulazak u partnerstvo

sa hassel i da su navodno pri ovom modelu zapravo oni

samo osigurali neka softverska rjesenja/poboljsanja

da ce njihove lece navodno tek nagodine na 1+ 10 model.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Da. Sad je samo softverski. Poboljšanja na prikazu boja i gluposti u UI-u tipa boja i zvuk shuttera...

 

Anyhow, telefoni su bolji od konkuretnih S21 skoro pa u svemu. A i jeftiniji.

4 godine
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Al bitno da su okacili ime iza da ljepse zvuci.

mada htio bi probati konacno i 1+ tako da mozda dogodine. 😃

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dachande kaže...

 

Anyhow, telefoni su bolji od konkuretnih S21 skoro pa u svemu. A i jeftiniji.

 

koliko su jeftiniji Oneplus 9/Pro od S21? Koliko vidim, sluzbena cijena OP9 Pro je 900€ za 8/128GB model (ravno 1000€ za 12/256GB), OP9 je 700€ (8/128GB)

 

S21 i dalje ima bolju kameru (i ima OIS, dok kod OP9 to ima samo Pro model), trajanje baterije (cak i manji S21 ima bolju bateriju od OP9/Pro), samsung ima manje bugova u softveru i puno duzu softversku podrsku (garantirana 3 OS updejta i 4g security updejta), S21 ima kvalitetniju izradu (aluminijski okvir umjesto plasticnog + Ip68 rating) i S21 ima wireless charging (obicni OP9 nema)

 

ako je OP9 znatno jeftiniji od S21, onda bi bio OK kupovina (iako bi vjerojatni neki Xiaomi bio jos bolja..), ali sumnjam da ce kod nas biti ista jeftiniji

Pogotovo obzirom je S21 kod nas na trzistu vec 2mj i pala mu je cijena..

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 10:36 (Fanu).
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ako gledam na GSMarena dobro, početna cijena za običan S21 je 760€, 1+9 je 700€.

 

Da, istina, S21 ima aluminum frame, ali plastičnu guzicu. Wireless charging ima i običan 1+9, ali ne 50W već 15W.

 

U svakom slučaju, vremena su skoro nikad bolja za novi mobitel. Uređaji su došli skoro do vrhunca kaj trenutno postoji, tako da me baš zanima kud i kako dalje? Koji će biti trendovi za 2-3 godine?

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gledao sam te recenzije za 1+9 i sviđa mi se. Jedino ako netko zna gdje bi se u HR dao naći Galaxy S21 sa Snapdragonom, jer trenutno imam S10 pa bih ostao na Samsungu, samo nebi Exynos kada bi mogao imati bolji CPU.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pa da, jesu jeftinija, sto je onako jako cudno dok traje jos prednarudzba istih, opcenito su te akcije jako dobre su druge brandove, cesto se ukljuce i dodaci poput pametnih satova, slusalica, uz xiaomi robot usisavač il električni romobil, itd. 

 

Ja ne znam kako si izvukao pozitivni review od navedenih, mkhb nije mogao sakriti razočaranje mobitel, sve sto je govorio je bilo isforsirano i trudio se da ga ne poppjuje, iako mob stekce, okidac kasni i nemoguće je uhvatiti dobru sliku u pokretu. Jedino sto su svi nahvalili je kalibracija boja na pro modelu na ultrawide senzoru. 

Meni je ovaj launch oneplus 9 serije, a i po svim recenzijama jedan jako neispeglan uredjan koji se reklamira kao puno bolji nego sto jest. Zato i sve moje dileme, mi 11 mi ne dolazi u obzir zbog pregrijavanja i losije baterije u odnosu na konkurente neke, s21 bi odmah uzeo da je snapdragon u njemu, exynos je nekonstantan ako si gledao mrwhosetheboss koji je usporedio recenzije chipa s kolegama i svi su razlicite performanse imali. Ne zelim da uzmem mob koji ce se ponasati inferiorno u odnosu na ostale mobitele, pogotovo jer cu uzeti na ugovor sto znaci da planiram da ga zadrzim minimalno te dvije godine. 

 

Pregledao sam milion recenzija svih modela i da imam priliku uzeo bi oppo find x3 pro ili vivo x60 pro, nazalost nema ih u Švedskoj. 

 

Jednostavno ne vidim benefite ovih najboljih modela u odnosu na mid range, ne mogu si opravdati ogromnu razliku u cijenama za mobitele koji ce imati tolike mane i propuste kao navedeni uređaji. 

 

A72, A52, Redmi Note 10 Pro, cak i Poco F3 imaju svoje mane, ali te mane necu platiti tri puta vise, a osoba sam koja ce i rootati i staviti custom rom, lud sam za tehnologijom i mobitelima, znaci nije mi zao iskesirati za nesto sto mi se svidja. Jednostavno mi trenutna ponuda uredjaja nije sjela kao npr. Oneplus 8 pro ili Mate 20 Pro kojeg sam imao prije par godina, iako sam ga mijenjao 3-4 puta zbog problema s ljepilom na ekranu. 

 

Odlucio sam da cu pričekati da vidim kakva ce Pro verzija Mi 11 biti, da li ce biti Mi 11 Ultra za Europu i da li Sony izbaciti nesto zanimljivo do 5.mjeseca kad mi ugovor ističe. 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Nigdje, moras potegnuti do SAD-a po SD verziju
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Furymaker kaže...

Pa da, jesu jeftinija, sto je onako jako cudno dok traje jos prednarudzba istih, opcenito su te akcije jako dobre su druge brandove, cesto se ukljuce i dodaci poput pametnih satova, slusalica, uz xiaomi robot usisavač il električni romobil, itd. 

 

Ja ne znam kako si izvukao pozitivni review od navedenih, mkhb nije mogao sakriti razočaranje mobitel, sve sto je govorio je bilo isforsirano i trudio se da ga ne poppjuje, iako mob stekce, okidac kasni i nemoguće je uhvatiti dobru sliku u pokretu. Jedino sto su svi nahvalili je kalibracija boja na pro modelu na ultrawide senzoru. 

Meni je ovaj launch oneplus 9 serije, a i po svim recenzijama jedan jako neispeglan uredjan koji se reklamira kao puno bolji nego sto jest. Zato i sve moje dileme, mi 11 mi ne dolazi u obzir zbog pregrijavanja i losije baterije u odnosu na konkurente neke, s21 bi odmah uzeo da je snapdragon u njemu, exynos je nekonstantan ako si gledao mrwhosetheboss koji je usporedio recenzije chipa s kolegama i svi su razlicite performanse imali. Ne zelim da uzmem mob koji ce se ponasati inferiorno u odnosu na ostale mobitele, pogotovo jer cu uzeti na ugovor sto znaci da planiram da ga zadrzim minimalno te dvije godine. 

 

Pregledao sam milion recenzija svih modela i da imam priliku uzeo bi oppo find x3 pro ili vivo x60 pro, nazalost nema ih u Švedskoj. 

 

Jednostavno ne vidim benefite ovih najboljih modela u odnosu na mid range, ne mogu si opravdati ogromnu razliku u cijenama za mobitele koji ce imati tolike mane i propuste kao navedeni uređaji. 

 

A72, A52, Redmi Note 10 Pro, cak i Poco F3 imaju svoje mane, ali te mane necu platiti tri puta vise, a osoba sam koja ce i rootati i staviti custom rom, lud sam za tehnologijom i mobitelima, znaci nije mi zao iskesirati za nesto sto mi se svidja. Jednostavno mi trenutna ponuda uredjaja nije sjela kao npr. Oneplus 8 pro ili Mate 20 Pro kojeg sam imao prije par godina, iako sam ga mijenjao 3-4 puta zbog problema s ljepilom na ekranu. 

 

Odlucio sam da cu pričekati da vidim kakva ce Pro verzija Mi 11 biti, da li ce biti Mi 11 Ultra za Europu i da li Sony izbaciti nesto zanimljivo do 5.mjeseca kad mi ugovor ističe. 

 Gdje se znaju pojaviti ti mobitel + usisivac/romobil dealovi?

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mile59 kaže...
Nigdje, moras potegnuti do SAD-a po SD verziju

 

mozes ih narucit preko tradingshenzen.com kod nas, ali cijene su i dalje prevelike..

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dojitza kaže...
Furymaker kaže...

Pa da, jesu jeftinija, sto je onako jako cudno dok traje jos prednarudzba istih, opcenito su te akcije jako dobre su druge brandove, cesto se ukljuce i dodaci poput pametnih satova, slusalica, uz xiaomi robot usisavač il električni romobil, itd. 

 

Ja ne znam kako si izvukao pozitivni review od navedenih, mkhb nije mogao sakriti razočaranje mobitel, sve sto je govorio je bilo isforsirano i trudio se da ga ne poppjuje, iako mob stekce, okidac kasni i nemoguće je uhvatiti dobru sliku u pokretu. Jedino sto su svi nahvalili je kalibracija boja na pro modelu na ultrawide senzoru. 

Meni je ovaj launch oneplus 9 serije, a i po svim recenzijama jedan jako neispeglan uredjan koji se reklamira kao puno bolji nego sto jest. Zato i sve moje dileme, mi 11 mi ne dolazi u obzir zbog pregrijavanja i losije baterije u odnosu na konkurente neke, s21 bi odmah uzeo da je snapdragon u njemu, exynos je nekonstantan ako si gledao mrwhosetheboss koji je usporedio recenzije chipa s kolegama i svi su razlicite performanse imali. Ne zelim da uzmem mob koji ce se ponasati inferiorno u odnosu na ostale mobitele, pogotovo jer cu uzeti na ugovor sto znaci da planiram da ga zadrzim minimalno te dvije godine. 

 

Pregledao sam milion recenzija svih modela i da imam priliku uzeo bi oppo find x3 pro ili vivo x60 pro, nazalost nema ih u Švedskoj. 

 

Jednostavno ne vidim benefite ovih najboljih modela u odnosu na mid range, ne mogu si opravdati ogromnu razliku u cijenama za mobitele koji ce imati tolike mane i propuste kao navedeni uređaji. 

 

A72, A52, Redmi Note 10 Pro, cak i Poco F3 imaju svoje mane, ali te mane necu platiti tri puta vise, a osoba sam koja ce i rootati i staviti custom rom, lud sam za tehnologijom i mobitelima, znaci nije mi zao iskesirati za nesto sto mi se svidja. Jednostavno mi trenutna ponuda uredjaja nije sjela kao npr. Oneplus 8 pro ili Mate 20 Pro kojeg sam imao prije par godina, iako sam ga mijenjao 3-4 puta zbog problema s ljepilom na ekranu. 

 

Odlucio sam da cu pričekati da vidim kakva ce Pro verzija Mi 11 biti, da li ce biti Mi 11 Ultra za Europu i da li Sony izbaciti nesto zanimljivo do 5.mjeseca kad mi ugovor ističe. 

 Gdje se znaju pojaviti ti mobitel + usisivac/romobil dealovi?

 ne znam da li si citao al sam u svedskoj i ovdje dosta tih operatera to ukljuci uz prednarudzbe, npr. uz Mi 11 sad je bio novi Mi Watch i Mi True Wireless Earphones 2 (basic verzija), dok je uz Mi 10T Pro je bio robot usisavac, uz Xperiu 1 II su bile one top ANC sluske, itd. Obicno takve ponude ide u vecini operatera (Comviq, Tre, Telia, Telenor, Halebop). 
Npr. Halebop jos uvijek nudi takav deal - Xiaomi Mi 10T Pro 256 GB | Halebop.se 

U Comviqu je taj Mi 10T pro trenutno uredjaj mjeseca pa se moze dobiti na ugovor za 275sek/mjesecno sto izadje neke 204kn/mjesecno x 24mj = 4800kn, a nov Mi 10T Pro 256gb u Svedskoj dodje 4050kn, a pretplata je inace 140kn x24mj =  3360kn. U konacnici za 4800kn dobijes mob i pretplatu koja bi te zasebno izasla preko 8000kn. U prednarudzbama te ponude budu jos bolje. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 12:07 (Furymaker).
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Da, te dvije stvari su i meni upale u oko - kašnjenje prilikom okidanja slika i trzanje u sustavu ponekad. Ako je to istina, onda su glupi ko K ako su poslali neispeglane uređaje na testiranje. A može biti i da je bilo zbog nekog sranja s androidom u posljednih tjedana dana. Sami android se javio da je bilo nekih problem s android webviewerom pa je sve trzalo.

 

Ali i MKHD i D2L su razočarani jer su očekivali više. Nisu razočarani sa samim uređajem. Sve one (neke i unikatne) vrline koje ima nisu skoro ni navodili već su se fokusirali na to da suradnja s hasselbladom nije dala uređaje koji su najbolji na tržištu, već samo među najboljima?!? Ok, i razočarani su s izgledom jer nije unikatan. Mislim, sad su već počeli za čudne stvari prigovarati :D

 

MRWTB je s druge strane baš zadovoljan. Kaže najbolji uređaj za svoje novce.

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa ono, i bez Hasselblada su izbacivali uredjaje koji su medju najboljim, nisu oni sad dosli i prodaju midtier mobitel za cijenu flagshipa. Naprosto su napravili solidan uredjaj koji jednostavno nije dovoljno ispeglan da bude u tom rangu. 
I jedan i drugi da su za 100 eura jeftiniji bi puno bolje odgovarali onome sto nude. 
Oneplus 8 Pro i dalje meni izgleda kao bolje sklopljen uredjaj od 8T, 9, 9 Pro je mozda mrvicu bolji u ultrawide kameri, al ostatak uredjaja je tu negdje, meni to nije vrijedno razlike od 200 eura izmedju ta dva uredjaja. 

Mislim da su previse reklamirali, a definitivno podbacili, da se razumijemo, ako bi kojim slucajem updateom mogli popraviti te male stuttere, sporiji shutter speed, onda taj uredjaj vec ima svoje mjesto u vrhu. 
Oneplus 9 mi je meh, mob od 700 eura bez OIS na glavnom i ultrawide senzoru, bez telephoto senzora i limitiran wireless charging na 15w i plasticni okvir. 
Ljudi su uzeli 8T koji je 600 eura, ubacili 888 u njega i veci ultrawide senzor koji je losije kalibriran, izbacili macro cameru i napravili ga od losijeg plasticnog okvira. 
Koliko sam ja upratio, Snapdragon 888 je jeftiniji od 865 zbog 5G chipa tako da to i nije povecan trosak. 

Apsolutno lakrdija je Oneplus 9

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ma nije baš tak.

 

Meni je draže da ima plastični okvir a staklo na guzici, od Samsungovog alu okvira a plastike na guzici.

 

Znači, 1+9 je naspram 8ice izgubio OIS i alu okvir, a dobio bolje kamere, brže punjenje, bežično punjenje i 120Hz. Meni čisto ok. Ono što meni više fali je kaj je ekran sada flat. Ja fakat (valjda jedini) volim oble rubove.

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

nisi jedini, volim i ja, al ove novije modele gdje su manje zaobljeni, onaj sa mate 20 pro il oneplus 7 pro je bio previse zaobljen 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Furymaker kaže...
Dojitza kaže...
Furymaker kaže...

Pa da, jesu jeftinija, sto je onako jako cudno dok traje jos prednarudzba istih, opcenito su te akcije jako dobre su druge brandove, cesto se ukljuce i dodaci poput pametnih satova, slusalica, uz xiaomi robot usisavač il električni romobil, itd. 

 

Ja ne znam kako si izvukao pozitivni review od navedenih, mkhb nije mogao sakriti razočaranje mobitel, sve sto je govorio je bilo isforsirano i trudio se da ga ne poppjuje, iako mob stekce, okidac kasni i nemoguće je uhvatiti dobru sliku u pokretu. Jedino sto su svi nahvalili je kalibracija boja na pro modelu na ultrawide senzoru. 

Meni je ovaj launch oneplus 9 serije, a i po svim recenzijama jedan jako neispeglan uredjan koji se reklamira kao puno bolji nego sto jest. Zato i sve moje dileme, mi 11 mi ne dolazi u obzir zbog pregrijavanja i losije baterije u odnosu na konkurente neke, s21 bi odmah uzeo da je snapdragon u njemu, exynos je nekonstantan ako si gledao mrwhosetheboss koji je usporedio recenzije chipa s kolegama i svi su razlicite performanse imali. Ne zelim da uzmem mob koji ce se ponasati inferiorno u odnosu na ostale mobitele, pogotovo jer cu uzeti na ugovor sto znaci da planiram da ga zadrzim minimalno te dvije godine. 

 

Pregledao sam milion recenzija svih modela i da imam priliku uzeo bi oppo find x3 pro ili vivo x60 pro, nazalost nema ih u Švedskoj. 

 

Jednostavno ne vidim benefite ovih najboljih modela u odnosu na mid range, ne mogu si opravdati ogromnu razliku u cijenama za mobitele koji ce imati tolike mane i propuste kao navedeni uređaji. 

 

A72, A52, Redmi Note 10 Pro, cak i Poco F3 imaju svoje mane, ali te mane necu platiti tri puta vise, a osoba sam koja ce i rootati i staviti custom rom, lud sam za tehnologijom i mobitelima, znaci nije mi zao iskesirati za nesto sto mi se svidja. Jednostavno mi trenutna ponuda uredjaja nije sjela kao npr. Oneplus 8 pro ili Mate 20 Pro kojeg sam imao prije par godina, iako sam ga mijenjao 3-4 puta zbog problema s ljepilom na ekranu. 

 

Odlucio sam da cu pričekati da vidim kakva ce Pro verzija Mi 11 biti, da li ce biti Mi 11 Ultra za Europu i da li Sony izbaciti nesto zanimljivo do 5.mjeseca kad mi ugovor ističe. 

 Gdje se znaju pojaviti ti mobitel + usisivac/romobil dealovi?

 ne znam da li si citao al sam u svedskoj i ovdje dosta tih operatera to ukljuci uz prednarudzbe, npr. uz Mi 11 sad je bio novi Mi Watch i Mi True Wireless Earphones 2 (basic verzija), dok je uz Mi 10T Pro je bio robot usisavac, uz Xperiu 1 II su bile one top ANC sluske, itd. Obicno takve ponude ide u vecini operatera (Comviq, Tre, Telia, Telenor, Halebop). 
Npr. Halebop jos uvijek nudi takav deal - Xiaomi Mi 10T Pro 256 GB | Halebop.se 

U Comviqu je taj Mi 10T pro trenutno uredjaj mjeseca pa se moze dobiti na ugovor za 275sek/mjesecno sto izadje neke 204kn/mjesecno x 24mj = 4800kn, a nov Mi 10T Pro 256gb u Svedskoj dodje 4050kn, a pretplata je inace 140kn x24mj =  3360kn. U konacnici za 4800kn dobijes mob i pretplatu koja bi te zasebno izasla preko 8000kn. U prednarudzbama te ponude budu jos bolje. 

Aha, okej, dakle preko operatera na pretplatu u svedskoj. Ja se nadao vise necemu tipa u trgovini na jednokratno u hrvatskoj 

8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bok ekipa, trebao bih savjet za kupovinu moba do max 6k kuna u slobodnoj prodaji kod nas u HR. Tražim uređaj koji će držati barem 2 i pol do 3 godine pa mi se zasad Samsung čini kao favorit (između ostalog zbog garantirana 3 velika OS updatea).
Trebam zamjenu za trenutni Xiaomi i tražim dobar all-round uređaj s ok autonomijom (ali nije ključna). Ne gameam na mobu. 

 

Zasad su mi u najužem izboru:
- Samsung S20 Plus 5G (12/128)
- Xiaomi Mi 11 5G (8/128)
- Samsung S21 Plus 5G (8/128) - pričekati koji mjesec da cijena padne ispod 6k

 

Nekako mi je S20 Plus (5G verzije) u prednosti zbog puno manje cijene, više opreme u paketu i veće rezolucije spram S21 Plus. Svaki savjet je dobrodošao :) 

1 Samsung S20 Plus 5G (12/128)
11 Xiaomi Mi 11 5G (8/128)
2 Samsung S21 Plus 5G (8/128)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Jel želiš i ravni ili zaobljeni ekran ili je svejedno?

 

Ako već gledaš i lanjske modele, a do 6kkn, gledaj i OP8 Pro. Ako ne, onda moj glas za Šomija 11. Ili pak čekat kakve će biti cijene kod nas za OP9 pro.

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dachande kaže...

Jel želiš i ravni ili zaobljeni ekran ili je svejedno?

 

Ako već gledaš i lanjske modele, a do 6kkn, gledaj i OP8 Pro. Ako ne, onda moj glas za Šomija 11. Ili pak čekat kakve će biti cijene kod nas za OP9 pro.

 Svejedno. Dosad sam koristio samo ravni ekran, ali mislim da mi blaga zaobljenost ne bi smetala. Svaki mobitel držim u maskici tako da kod zaobljenih ekrana ne bi trebalo doći do slučajnih dodira. Jedino bih izbjegao neku veću zaobljenost jer ne volim prelijevanje kod kojeg se "gubi" dio slike.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
S21 Plus ima osjetno bolju bateriju od S20 Plus. A i već ga sad ima ispod 6000 na oglasima novih.
Definitivno uzmi u obzir novi OnePlus 9. Turbo brz, odličan OS, brzo punjenje, imat će podršku, a Snapdragon proc jednostavno je u prednosti u odnosu na Exynos
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
S21 Plus ima osjetno bolju bateriju od S20 Plus. A i već ga sad ima ispod 6000 na oglasima novih.
Definitivno uzmi u obzir novi OnePlus 9. Turbo brz, odličan OS, brzo punjenje, imat će podršku, a Snapdragon proc jednostavno je u prednosti u odnosu na Exynos

 Do prije samo nekoliko mjeseci ne bi dao riječ protiv OnePlusa, ali toliko  griješe u zadnje vrijeme da me i ne čudi što je Carl Pei pobjegao. To više nije to.

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
729€ OP9. Ili S21 Plus za istu cijenu na oglasu i miran je za naredne 2-3 godine ako će fizički paziti mob.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Koliko godina huawei garantira security i andro update za p40 pro?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela



Znaci ja sam odusevljen, gdje se ovo cudo moze nabaviti?

 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Slazem se, osvježenje pravo. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hebena pila
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Cudo od uredjaja...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Furymaker kaže...



Znaci ja sam odusevljen, gdje se ovo cudo moze nabaviti?

 https://tradingshenzhen.com/en/vivo-x60-x60-pro-x60-pro/vivo-x60-pro-plus-12gb256gb-snapdragon-888-120-hz

 da li je netko kupovao s tradingshenzen,kakva su iskustva? Imaju eu warehause

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice