Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.795
|
čitano: 10.877.593
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ovaj oneplus 8 je sigurno po meni bolji od s20fe

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

1950killer imas u mi storu mi 10..bolje od s20fe a dodje 4299..5g sd865 8/128 108 pix kamera..super baterija.30w brzo punjenje...duze ce ti trajat nego na s20fe..ja na wi fi izvucem 11-12 sati sota..znaci imao bi na 4g sigurnih 6 minimalno...ako ne i vise

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 17:51 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mariolla79 kaže...

1950killer imas u mi storu mi 10..bolje od s20fe a dodje 4299..5g sd865 8/128 108 pix kamera..super baterija..duze ce ti trajat nego na s20fe..ja na wi fi izvucem 11-12 sati sota..znaci imao bi na 4g sigurnih 6 minimalno...ako ne i vise

 da xiaomi ima stalno nekih buba u softweru...

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ja nisam imao nikakvih bugova imam global eu tvornicki...meni sve super radi..osim nekad senzor kad pricam mi se zna upalit ekran i obrazom stisnem mute...ali to je mozda jednom u 10 poziva..ostalo mi sve normalno radi..imao sam i s20+ i rijesuo ga za 7 dana i ponivno se vratio na mi 10 radi baterije..tako da mogu prozvakat tu sitnu musicu kod razgobora..jednostavno kliknem kad nazovem power tipku da ugasi ekran i nema slucajnog stiskanja mutea pri razgovoru...cekam cijenu za mi 11 ak nece biti astronomska..ak bude mjenjat cu mi 10 krajem godine...

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 17:57 (mariolla79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

@Mia30

Kako misliš kupiti navedene mobitele za 1000kn?

Ukucaj u nabava.net pa vidi cijene. 

Samsung ti je 2500kn, mi note 10 3500kn... Ni polovne ne možeš dobiti za tu cijenu.

I ovo sa baterijom od 3-4 dana. Ono... Nokia 3310.

Uzmi Realmi 6s sad dok su akcije i imaš super telefon za točno 999kn. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.2.2021 21:33 (hardcoree).
7 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ljudi može pomoć da li mi je pametan potez prijeći sa OnePlus 7T na Samsung note 20 5G sa snapdragon procesorom?

Ima li netko iskustva s tim uređajem?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pa i 7T ima snapdragon- razlika izmedju 855+ (u 7t) i 865 (u note20) je mizerna

to nije upgrade, vec sidegrade

na tvom mjestu bih radije cekao do kraja ove godine i gledao sta ce tad bit novoga na trzistu mobitela

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Neka zamjena uređaj za uređaj ili?

Note 20 svakako bolji uređaj od 7t pro, sad da je neki upgrade gdje bi trebao puno doplatiti, nah... 

3 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Moze pomoć
Kupio sam nakon zbrajanja i preporuke Realme 6s. Mob je kako je i opisan dobar. U box u je i silikonska maska.
Ali kako sam u trku, tamo amo i smotan, općenito... Tražim danima gdje kupiti etui (futrolu preklopnu). Nemam iskustvo s web shopovima van HR gdje placam pouzećem ili uplatom prije na račun, dakle bez kartica. Ako netko zna, biti cu mu zahvalan.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2021 16:55 (SvenSven).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
SvenSven kaže...
Moze pomoć
Kupio sam nakon zbrajanja i preporuke Realme 6s. Mob je kako je i opisan dobar. U box u je i silikonska maska.
Ali kako sam u trku, tamo amo i smotan, općenito... Tražim danima gdje kupiti etui (futrolu preklopnu). Nemam iskustvo s web shopovima van HR gdje placam pouzećem ili uplatom prije na račun, dakle bez kartica. Ako netko zna, biti cu mu zahvalan.

Delete

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2021 20:01 (vepar).
3 godine
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne znam sta sam pogrijesio. Valjda nije za ovaj topic. Ok. Izbrisati cu.

Izgleda da ili ne znam ili ne mogu.
Zanemarite post.
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2021 20:35 (SvenSven).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
SvenSven kaže...
Ne znam sta sam pogrijesio. Valjda nije za ovaj topic. Ok. Izbrisati cu.

Izgleda da ili ne znam ili ne mogu.
Zanemarite post.

 Nisi ništa, očito je kolega nešto "krivo" napisao. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.2.2021 20:53 (mzopg).
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nije OnePlus 7T Pro nego OnePlus 7T.

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
SvenSven kaže...
Ne znam sta sam pogrijesio. Valjda nije za ovaj topic. Ok. Izbrisati cu.

Izgleda da ili ne znam ili ne mogu.
Zanemarite post.

 Nisi ništa, očito je kolega nešto "krivo" napisao. 

Upravo to 

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
billythegamer kaže...

napusim vam se kurca gamad

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

neki lik na redditu napravio usporedbu snapdragon SOCova (single core geekbench performanse)

 

https://www.reddit.com/r/Android/comments/ll6r77/i_put_together_a_rough_look_at_the_relative/

 

pa kog zanimaju performanse svog chipseta u usporedbi sa trenutno najjacim na trzistu (Snapdragon 888)

 

 

naravno ovo su samo single core performanse i ne znaci da ako nemas nista brze od S855 da imas neupotrebljiv mobitel..

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.2.2021 12:02 (Fanu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Upravo je stigao One UI 3.0 i android 11 na A51. :)
Hardware: the parts of a computer that can be kicked.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Trebam pomoč,pošto sam dobio na poklon mobitel samsung galaxy A71 iz Austrije koji naravno ne dektetira odnosno ne prima naše Sim kartice od naših operater gdje ga odkodirati ili ima nesto brze riješenje preko aplikacije ili racunala do odkodirati? Hvala
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
čmrljo kaže...

Ljudi može pomoć da li mi je pametan potez prijeći sa OnePlus 7T na Samsung note 20 5G sa snapdragon procesorom?

Ima li netko iskustva s tim uređajem?

 

 

 

To ti ne bi  trebala biti neka nedoumica posto je Note 20 vrh. U odnosu na kineske mobitele, uvijek dajem prednost drugima, a pogotovo u tom cijenovnom razredu. 

vicious
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ako je a71 dual sim probaj u drugi slot stavi..on bi trrbao bit free

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vjerojatno je vec bila tema stotinu puta ali...koji mobitel uzeti do 1600...1800kn maks.

 

Gledam na akciji Redmi Note 9 Pro za 1700kn (1900kn s 128 memorije.. nije mi potrebno toliko ako se bas ne isplati zbog nekog razloga?). P40 Lite...kakav je on u usporedbi. Znam da je moguce staviti google servise. Realmi 6? Neki Samsung iz A serije? Update: Poco X3?

 

Stvarno sma se pogubio pa ako moze preporuka.

 

Trenutno imam Galaxy S7 od prije 5 godina s kojim sam skroz zadovoljan sto se tice brzine i dan danas.Samo mu je baterija otisla pa je vrijeme za novi.

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.2.2021 13:44 (fkb).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
fkb kaže...

Vjerojatno je vec bila tema stotinu puta ali...koji mobitel uzeti do 1600...1800kn maks.

 

Gledam na akciji Redmi Note 9 Pro za 1700kn (1900kn s 128 memorije.. nije mi potrebno toliko ako se bas ne isplati zbog nekog razloga?). P40 Lite...kakav je on u usporedbi. Znam da je moguce staviti google servise. Realmi 6? Neki Samsung iz A serije? Update: Poco X3?

 

Stvarno sma se pogubio pa ako moze preporuka.

 

Trenutno imam Galaxy S7 od prije 5 godina s kojim sam skroz zadovoljan sto se tice brzine i dan danas.Samo mu je baterija otisla pa je vrijeme za novi.

 

Hvala

Poco X3, Realme 7 i Huawei P40 Lite (nema Google)....

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Realme-6S-4GB-64GB-90Hz-crni%2C-mobitel/p/EK000323522
Ovaj je super za te novce.
https://www.ekupi.hr/hr/Elektronika/Mobiteli-i-dodaci/Mobiteli/Xiaomi-Redmi-Note-9-Pro-6GB-128GB-bijela%2C-mobitel/p/EK000321495#tabreview
A ovaj je od 128Gb, 1780kuna. Ima i od 64Gb još povoljniji.
Ja ovaj zadnji imam u kući, i visio sam na njemu pa Vam mogu reći nešto o njemu, i u detalje.
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
fkb kaže...

Vjerojatno je vec bila tema stotinu puta ali...koji mobitel uzeti do 1600...1800kn maks.

 

Gledam na akciji Redmi Note 9 Pro za 1700kn (1900kn s 128 memorije.. nije mi potrebno toliko ako se bas ne isplati zbog nekog razloga?). P40 Lite...kakav je on u usporedbi. Znam da je moguce staviti google servise. Realmi 6? Neki Samsung iz A serije? Update: Poco X3?

 

Stvarno sma se pogubio pa ako moze preporuka.

 

Trenutno imam Galaxy S7 od prije 5 godina s kojim sam skroz zadovoljan sto se tice brzine i dan danas.Samo mu je baterija otisla pa je vrijeme za novi.

 

Hvala

 

Poco x3, Realme 7, Redmi note 9 pro. Tim redoslijedom bi ja gledao.

Huawei p40 lite je isto super izbor ako ti se da zezati sa Google servisima. 

Pogledaj si prioritete. Zaslon, baterija, brzo punjenje, kamera, hardware, veličina, izgled i uzmi onaj koji zadovoljava najviše kriterija. Ni sa jednim od navedenih nećeš pogriješiti. 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kratos091 kaže...

Pozdrav,
starom lagano krepava stari Samsung J3, pa bi mu trebao uzeti nešto novo.

Mob uglavnom koristi samo za Viber, pozive, poruke.

Do nekih 1000kn, bitnije stavke bi bile baterija, punjenje, ekran. Ne toliko bitno procesor (ne igra ništa), kamera (ali da nije baš smeće).

Da ne bude veći od 6.5", ali koliko vidim svi su tu negdje.

 

Vidio sam da je Redmi 9 ~1000kn. Koja bi bila alternativa/best buy u tom cjenovnom rangu?

Poco M3? Vidim da on ima još veću bateriju, a i noviji je model.

 Pozdrav,

sad kaže da bi ipak nešto manje...

Ima li uopće nešto pametno do 6"? Recimo moj Pixel 4A mu je ok, ali ne bi baš dao 2.5k, da je nešto do ~1000kn.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Nema baš. Samsung a41 je 6,1". Dobiješ ga za 1400 vakumiranog na njuškalu. Solidan mobitel. 

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

A A20E recimo? Je li puno lošiji?

Ima IPS ekran (vs AMOLED na A41), stariji SoC, manju bateriju.

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nisam dugo pratio cijene ali čini mi se dobra, 192eur za Poco X3 128gb verziju...(maloprije mi izbacilo na mail pa nez koliko ce trajat/imati na stanju)

 

Nemam vremena za provjeru shippinga al ako nema za HR onda mozete preko mailboxde...

Edit:Ako dobro vidim, 7.99eur za nas.

Znači 195eur na kraju.

 

https://www.cyberport.de/smartphone-und-foto/smartphones/xiaomi/pdp/a426-047/xiaomi-poco-x3-nfc-smartphone-6-128gb-lte-dual-sim-cobalt-blue-eu.html

 

 

P.S. Imaju i 5eur kupon za newsletter.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 12:16 (Chriss).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
fkb kaže...

Vjerojatno je vec bila tema stotinu puta ali...koji mobitel uzeti do 1600...1800kn maks.

 

Gledam na akciji Redmi Note 9 Pro za 1700kn (1900kn s 128 memorije.. nije mi potrebno toliko ako se bas ne isplati zbog nekog razloga?). P40 Lite...kakav je on u usporedbi. Znam da je moguce staviti google servise. Realmi 6? Neki Samsung iz A serije? Update: Poco X3?

 

Stvarno sma se pogubio pa ako moze preporuka.

 

Trenutno imam Galaxy S7 od prije 5 godina s kojim sam skroz zadovoljan sto se tice brzine i dan danas.Samo mu je baterija otisla pa je vrijeme za novi.

 

Hvala

 Poco X3 NFC 6/64 na Abrakadabri 1559kn. Besplatna dostava plaćanje na rate.

Mislim da je se za te novce na može dobiti bolji mobač.

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 14:43 (tomislav10).
4 godine
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
tomislav10 kaže...
fkb kaže...

Vjerojatno je vec bila tema stotinu puta ali...koji mobitel uzeti do 1600...1800kn maks.

 

Gledam na akciji Redmi Note 9 Pro za 1700kn (1900kn s 128 memorije.. nije mi potrebno toliko ako se bas ne isplati zbog nekog razloga?). P40 Lite...kakav je on u usporedbi. Znam da je moguce staviti google servise. Realmi 6? Neki Samsung iz A serije? Update: Poco X3?

 

Stvarno sma se pogubio pa ako moze preporuka.

 

Trenutno imam Galaxy S7 od prije 5 godina s kojim sam skroz zadovoljan sto se tice brzine i dan danas.Samo mu je baterija otisla pa je vrijeme za novi.

 

Hvala

 Poco X3 NFC 6/64 na Abrakadabri 1559kn. Besplatna dostava plaćanje na rate.

Mislim da je se za te novce na može dobiti bolji mobač.

 sa tim da je abrakadabra poprilicno sporan ducan( web shop ) i odlican poput e.digitala za izbjegavati
 sudeci po iskustvima ljudi s njima.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice