Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.813
|
čitano: 10.882.887
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Gta san andreas bi trebo radit na svakom od navedenih cim je meni radio na galaxy s3-u sasvim dobro :)btw uzmi taj xiaomi i tjt

A sta se gta tice ..ne zelis to igrat na mobu..kao prvo kontrole su glupe,a kao drugo povuc ce ti bateriju dok kazes keks :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
molnyi kaže...

Btw: ste vidli kolko macan košta :D

HOLY SHIT 

 

Kako je $$$ otisao gore, sve cijene otisle gore nazalost :( ali dobro tek je launch telefon tako da mora biti skup ali to je previse....

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
chaselol kaže...
molnyi kaže...

Btw: ste vidli kolko macan košta :D

HOLY SHIT 

 

Kako je $$$ otisao gore, sve cijene otisle gore nazalost :( ali dobro tek je launch telefon tako da mora biti skup ali to je previse....

 Sestra mi napravila preorder za 210€ na alzi i nisu joj povecali cijenu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2015 22:50 (ivanoman).
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanoman kaže...

 Sestra mi napravila preorder za 210€ na alzi i nisu joj povecali cijenu 

To je zenfone 2 ne 5! :) 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Trebam produziti pretplatu ovaj mjesec pa eto na meniju su S5 ili Z3? Ja naginjem za xperiu,bolja baterija,kamera i vise RAM-a....slazete se?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
chaselol kaže...
Siky1234 kaže...

 Ali Xiaomi je :D Ne kazem ja da je Samsung nesto, ali nisam se dosad susretao sa takvim mobitelima, imam osjecaj da ce bit ko oni kineski sa aliexpressa sto im je kamera 8mp, a u stvarnosti nula od kamere...
Imate li mozda kakvu sugestiju do 1600-1700kn osim Xiamoia?

Sta ti ovo znaci?

To sto je brend za koji ti nisi dovoljno upucen, ne znaci da je los :)

Isto kao kad sam ja uzeo asus zenfone 5, dodjem u piceriju i konobar gleda telefon i kaze " Sta je to, sta to pise? ISUS?"

:)

 A da on dođe u Tajvan i kaže da je iz Hrvatske pitali bi ga da li se to jede. Toliko o tome, bolje neka se drži tacne. Uostalom paradoks je da ovaj narod pati za najnovijim mob'telom, a da na kraju niti mail ne čita preko njega. Doduše i sam sam nekada trčao za mobitelima, ali sam shvatio da je taj novac bolje uložiti u TV, PC i sl.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
15 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ZokyCRO kaže...

Trebam produziti pretplatu ovaj mjesec pa eto na meniju su S5 ili Z3? Ja naginjem za xperiu,bolja baterija,kamera i vise RAM-a....slazete se?

 

Definitivno Z3.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5
13 godina
odjavljen
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

@ZokyCRO

 

Z3 bez razmišljanja

 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mrki_tua kaže...
chaselol kaže...
Siky1234 kaže...

 Ali Xiaomi je :D Ne kazem ja da je Samsung nesto, ali nisam se dosad susretao sa takvim mobitelima, imam osjecaj da ce bit ko oni kineski sa aliexpressa sto im je kamera 8mp, a u stvarnosti nula od kamere...
Imate li mozda kakvu sugestiju do 1600-1700kn osim Xiamoia?

Sta ti ovo znaci?

To sto je brend za koji ti nisi dovoljno upucen, ne znaci da je los :)

Isto kao kad sam ja uzeo asus zenfone 5, dodjem u piceriju i konobar gleda telefon i kaze " Sta je to, sta to pise? ISUS?"

:)

 A da on dođe u Tajvan i kaže da je iz Hrvatske pitali bi ga da li se to jede. Toliko o tome, bolje neka se drži tacne. Uostalom paradoks je da ovaj narod pati za najnovijim mob'telom, a da na kraju niti mail ne čita preko njega. Doduše i sam sam nekada trčao za mobitelima, ali sam shvatio da je taj novac bolje uložiti u TV, PC i sl.

 I ja sam za to da si bolje doradim PC, ali kod mene dok se ne pokvari nema mjenjanja, a mob je otisao (tipka za zakljucavanje ne reagira, kad ju kliknem mobitel se samo resetira ili se ne zakljuca uopce,  ne znam jel softverski ili do tipke)... Samsung Galaxy Pop Plus na kojeg je mogla samo opera i mozda whatsapp... Tako da ne treba meni nesto posebno, ali kad vec kupujem da kupim kako spada do neke normalne cijene...

Siky1234
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
chaselol kaže...
ivanoman kaže...

 Sestra mi napravila preorder za 210€ na alzi i nisu joj povecali cijenu 

To je zenfone 2 ne 5! :) 

 Ne, kupila je zenfone 2 za 210€ 

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanoman kaže...
chaselol kaže...
ivanoman kaže...

 Sestra mi napravila preorder za 210€ na alzi i nisu joj povecali cijenu 

To je zenfone 2 ne 5! :) 

 Ne, kupila je zenfone 2 za 210€ 

 vjv ona verzija sa 720p ekranom 

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
molnyi kaže...
marijanooo kaže...

Nakon sta sam narucio Zenfone 5, koji nije bio za mene, sad mi treba jos 1 mob za mene.. Dakle, prema ocjenama na forumu, Zenfone 5 se cini najboljim izborom do 200 Eura.

 

A mene sad zanimaju dvije stvari:

 

1. Koji mobitel je najbolji u rangu 300-350 Eura? A da je Android.

 

2. Šta dobijem ako platim tih 100-150 eura više od Zenfone 5, šta dobijem za tu razliku?

Evo onda ti je i ovaj macan u igri - LINK :) - dobiješ jači procesor, bolju kameru, jaču bateriju, ekran FHD rezolucije i 5,5". Kako kome ljepši dizajnom, osigurane updateo-ve iduće 2 godine itd. 
Možeš ciljati sad i na LG G2, Xiaomi mi 4, OnePlus One itd..

 Još kakve preporuke ili je Zenfone i u ovom rangu toliko nadmoćan? :D

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ovaj tjedan idem produljit pretplatu i uzimam novi mob srednjeg ranga, dvoumim se između HTC Desire 620, Samsunga Galaxy A3, LG Spirit LTE i Sony Xperia T3 pošto su im cijene tu negdje.

 

Najbitnije mi je da mob fluidno radi i da mogu pokoju igru odigrat bez štekanja.

 

Meni je nekako najviše sjeo Desire 620 al me muči kaj se nezna dal će dobit Lolipop dok recimo Samsung bude, a LG dolazi s njim po defaultu. Za Xperiu isto nisam našao dal će dobit.

 

 

Može mala pomoć oko razlike u ekranima, baterijama i procesorima ak je netko slučajno imao priliku koristit navedene uređaje?

11 HTC Desire 620
1 Samsung Galaxy A3
3 LG Spirit LTE
0 Sony Xperia T3
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2015 15:24 (Sheldon).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja bih izmedu tih uzeo vjerojatno a3, samo zbog tih pol gige rama vise. Imao ga kratko u rukama, ako je verzija sa 1gb rama onda definitivno 620. 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
domac5 kaže...
ivanoman kaže...
chaselol kaže...
ivanoman kaže...

 Sestra mi napravila preorder za 210€ na alzi i nisu joj povecali cijenu 

To je zenfone 2 ne 5! :) 

 Ne, kupila je zenfone 2 za 210€ 

 vjv ona verzija sa 720p ekranom 

 Varaš se, ja sam prvi javio da je stigao zenfone 2 na Alzu i tad je 1920x1080 verzija kostala 219.99€ i naravno cim sam je vidio mislio sam pre-order no kako je sestra isto trazila mobitel ona ga je sebi uzela 

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2015 21:36 (ivanoman).
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
ivanoman kaže...

 LJUDI VRATILA SE 16gb verzija odmah sam je kupio!

 

 

Samo citam sta si napisao u zenfone 5 temi 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ljudi, ima netko Sony Xperia E4G?

 

iskustva?

 

http://www.gsmarena.com/sony_xperia_e4g-7059.php

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Za te novce si rađe uzmi zen 5 sa alzashop.com. Ima bolji ekran, 1gb rama više,  baterija isto traje te također ima i bolju kameru. 

Bene docet, qui bene distinguit.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.5.2015 12:11 (molnyi).
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
molnyi kaže...

Za te novce si rađe uzmi zen 5 sa alzashop.com. Ima bolji ekran, 1gb rama više,  baterija isto traje te također ima i bolju kameru. 

 

cijena je 300 kn

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Darko1983 kaže...
molnyi kaže...

Za te novce si rađe uzmi zen 5 sa alzashop.com. Ima bolji ekran, 1gb rama više,  baterija isto traje te također ima i bolju kameru. 

 

cijena je 300 kn

 za 300 kn nemas kaj razmisljat uzmi dok ti se jos nudi

Bolje biti glup nego celav, manje se vidi...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

jutros oko 10:25 stigao Zenfone 5! Naravno ovaj put ne za mene, moj je vec davno dosao, nemam sto reci osim rijeci hvale!

11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

@Darko1983 - mislio sam da kupuješ novi, sorry moja greška. Svakako ga uzmi ako je za 300 kn ! 

Bene docet, qui bene distinguit.
Moj PC  
3 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da ne otvaram novu temu...
Znam da po novom zakonu, od 1.5.2015. imam pravo na free otkljucavanje uredaja.
Kupljen je u VIPu (sad ce 2. godine od kupnje).. Zanima me, posto nemogu nac racun - zapravo, ne sjecam se dali je dosao kakav racun... Dali i garantni list vrijedi za otkljucavanje ili?
Ima netko tko moze potvrdit da se dobije i racun, posto nekako mi je u sjecanju da je garantni list jedino sto sam dobio....
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mogu ga oni naci i po imeu tako da ne moras prakticki nista imati kod sebe, bilo bi dobro da imas ali nije nikakav problem da ti nebi otkljucali mob.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Nope, tele 2 i tmobile mogu, vip SAMO I SAMO AKO odeš u poslovnicu gdje je kupljen, inače ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
maks0806 kaže...

Nope, tele 2 i tmobile mogu, vip SAMO I SAMO AKO odeš u poslovnicu gdje je kupljen, inače ne

 Ima netko da potrvdi ovo?!

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Može ti potvrdit tko hoće, tako je. Valjda sam se 10 put u zadnjih godinu dana susreo s tim.
I dok sam radio u vipu isto. Ne drže bazu svih mobitela nego samo onih kupljenih u toj poslovnici. T com za razliku od njih drži jednu bazu za sve mobitele. Osim ako nisu na firmu ili prek webshopa.
Nakupovo sam se iphonea s icloudom i iz tcoma ako su super! Imam sve papire dok kazes keks. Ali ako je u vipu ehh.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima li netko preporuku moba do 1200 kn? S tim da je raspoloživ u nekvoj domaćoj trgovini.

 

EDIT: listam malo kroz wowshop.hr i zapeo mi je za oko Asus Zenfone 5, na racunalo.com ga hvale. Jel ima tko kakva iskustva?

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2015 20:32 (Imperijas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Taj za 1200 kuna ti je model sa 1gb rama koji se ne isplati uzet.

Bene docet, qui bene distinguit.
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Treba mi mob. sa dual sim opcijom, razmišljam o ova 4 telefona.

Vaše mišljene i preporuka nekog drugog boljeg telefona, dobro došla!

Najbitnija stavka je da nije usporen.

Hvala!

 

5 Lumia 535
2 Lg G2 mini
1 Lg l70
6 HTC 816
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.5.2015 22:13 (alfaero).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice