OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

poruka: 303
|
čitano: 136.165
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

to je mobitel , i dalje ne znam što točno možeš očekivati od njega :)

 

niti jedan mobitel ne vrijedi više od 4000 kn ali to je sad već za dublju raspravu.

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

a cuj ocekujem da za te pare bude kao bivsi telefoni u tom iznosu

od prvog do zadnjeg dana bez servisa :D

 

a ne da sad pljunem 4-5k za 1+8 i za 10 dana ga nosim

kao i f2 pro na reklamaciju zbog green tinta.

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Apachy kaže...
Baš gledam da trejdam op 7t pro za op 8 pro i vidim česti upiti na njihovom forumu za green tint... Najpametnije uzet ajfon 12 ili 11 i amen. Kvalitet izrade daleko od svega trenutnog po pitanju izrade.

 

Apachy kaže...

gle, ne velim ja da je svaki android fon loš sa lošim displejem, jer nije. Ali brate mili, tvrtka poput oneplus trži tisuću eura, ili 900  za bazni model i stvarno su u nekim serijama imali defektan ekran, a te serije broje tisuće i tisuće komada, a da ne govorim o nord modelu. to je za mene nedopustivo. šta, kupujem fon i usput imam lutriju oću dobit 1 od 10 ili 1 od 20 sa defektnim ekranom?

 

mislim da je to totalno sranje, ne samo sa one plus, evo u temi poco f2 isto imaju zeleni ekran pri niskom osvjetljenju. mislim ekran je ono kaj koristiš 99% vremena kod smartfona - tu za svaki fon iznad 200 eura ne bi smjelo biti nikakve priče o falšnim serijama i ne znam čemu. nije to labav vibromotor ili defektna makro kamera ili slični kvarovi koji ti toliko ne kvare ugodu korištenja mobitela. i onda pljuneš 6000+ kn i bingo, zeleni ekran kad navečer koristiš mobitel.

 

kontrola kvalitete 0. ali bitno da su u marketing spucali puste pare pa je svaka 2 reklama bila njihova na tech trgovinama.

 

ok, guli se boja na bridu ajfona 12. nije dobro, al brate mili, slika pri niskom osvjetljenju bude normalna, a ne ko matrix film za zelenim filterom.

Što kažeš za iPhone? 

https://www.gsmarena.com/iphone_12_units_plagued_by_display_tinting_and_flickering_issues-news-46358.php

 

Svi oni prodaju milijune uređaja i normalno je da će biti određeni dio s greškom, to se lijepo reklamira i zamijeni za drugi. I nemojte se zavaravati da je sad jedan bolji od drugog, iPhone od Huawei, a ovaj od Xiaomija... jer svi oni koriste dijelove, pa i display od nekoliko istih svjetskih proizvođaća, a to su uglavnom Samsung, LG, BOE, TCL.

 

Po pitanju kvalitete izrade i pouzdanosti svi danas popularni proizvođaći (Apple, Huawei, Xiaomi, Samsung...) imaju top kvalitetu na svojim flagship uređajima, i misliti da je jedan kvalitetniji od drugog bazirano na vlastitom iskustvu je krivo. Ja bi tako mogao reći da je iPhone sranje jer je to jedini mobitel uz LG s kojim sam imao problema i to baš s displayom koji je imao problema sa ljepilom pa je probilo pozadinsko žutilo sa svih strana... jbga desi se, imaš garanciju, reklamiraš.

13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
ocean77 kaže...

Ovo prvi puta čujem da je netko nezadovoljan sa originalnim maskicama od Oneplusa, maskice su im vrhunske kako dizajnom tako i kvalitetom.

Nezadovoljan iz najmanje dva razloga 

prvi; dok treniram u teretani, mob držim kraj sebe, pa mi se znoj uvuče pod maskicu, taman oko otvora za kamere, i ne bude ga malo! 
drugi; vjerojatno malo previše očekujem od clear maske, ali nakon nešto malo više od puna tri mjeseca od kupnje, ona se je dobrano umazala, dobila kao neku prljavu patinu, a to se više neda maknuti! 

Da se generalno razumijemo, nije ona toliko loša, ali ima falenki par komada! Ustvari, otvor za kamere je prevelik, trebao bi biti sa rupama samo, to bi podosta popravilo dojam ukupno! 

ATJ Lučko
10 godina
online
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Ti imas bas specifične probleme koji nisu neko mjerilo za vecinu kao sto sam i mislio.Meni su te njihove maskice prvoklasne pa tako i dizajnom.

Otvor rupe gdje su kamere je uvjetovan dizajnom i zeljeli su izbjeci da gotovo potpuno sakriju mob sto ja podrzavam i mislim da samo ostavljanje rupica za kamere šteti dizajnu moba.

Ovo sto pises za prozirnu maskicu, nju nisam imao pa ne znam.

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Gdje uzeti 8T? Našao sam na mobileshop.eu 4627 kn i amazonu.it 615€. I ako netko zna jel ima One+ EU garanciju tj. jel ga mogu nosit u npr. Mobis?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Na abrakadabri je 8ica 3999kn tjedna ponuda.
Ovo je zbilja dobra ponuda
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

ja sam gledao na giztop,

slao mail dal mogu staviti da se šalje kao EU warehouse(nekoliko stvari imaju u EU warehouse) i rekli su da može

možda za Božić bude nekog popusta

 

14 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Gdje nalazite wallpaper-e i teme za OP8 ? Ovo mi je prvi OP uređaj i mislio sam da postoji store kao sta imaju xiaomi i Samsung ali cini se da nista od toga.

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Wallpapere nađeš na zedgeu, google wallpapers ili na netu imaš tonu stranica sa vertikalnim wallpaperima.

Temu sam kreiraš u customization sekciji u opcijama.
yippee ki-yay
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Kad ce opet biti moguce narucit OnePlus8 sa sluzbenog sajta?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Ako netko zna bolje od mene?! 

Gdje ima, ako ima, QR čitač kodova?! 

Unaprijed hvala na svakoj sugestiji! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
ATJLučko kaže...

Ako netko zna bolje od mene?! 

Gdje ima, ako ima, QR čitač kodova?! 

Unaprijed hvala na svakoj sugestiji! 

Mislim da to možeš kada u aplikaciji kamere klikneš dole lijevo na onaj kvadratić sa tačkom u sredini.

To ti aktivira Google Lens i tako bi trebalo da skenora QR kod.

16 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Evo ga, ušao i ja u OnePlus klub.

 

Nisam mogao ne uzeti osmicu sad kad je bila 3500kn. Odlična ponuda.

I dakle, ovaj me mobitel ne prestaje oduševljavati u svim aspektima. Fakat sam zaljubljen.

 

Dizajn, težina, kvaliteta izrade, boja (zelena), zakrivljeni ekran, zvučnici, brzina, fluidnost, sučelje, opcije, ma mljac, mljac, mljac!

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

ako moze pitanje,gdje  si ga nasao za 3500 kn?

najjeftiniji je za 4k koliko vidim u alo alo

CARPE DIEM
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2021 21:39 (simeparanoja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Pred kraj godine je bila akcija u Sancta Domenici. Svega par dana, ali odlična.

Nord za 2700
Osmica za 3500
OsmicaT za nekih 4400
15 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

da li se isplati dati vise 500ak kn za 8t ili je trenutno 8 best buy za 4kkn?

cekati mozda op9 (mada sta vise gledam strah me cijena)?

CARPE DIEM
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Ja bi reko da većini vrijedi 500kn.

120 Hz ekran, bolja baterija, brže punjenje.

 

Meni je obična osmica draža jer ima bolje zvučnike, jer je malo uži i tanji i jer ima zakrivljeni ekran, ali znam da mnogima to ne paše.

Znači, meni je osmica definitivno sweet spot po svemu. Devetku bi da je po svemu identična, ali da izgube taj notch/oko gore, dodaju bežično punjenje, službeni IP rating (iako su iovako već zabrtvljene sve rupe) i stave još bolju kameru.

 

14 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Dachande kaže...
Pred kraj godine je bila akcija u Sancta Domenici. Svega par dana, ali odlična.

Nord za 2700
Osmica za 3500
OsmicaT za nekih 4400

 OP 8 ti je na njihovoj stranici bio nesto iznad 5k, a kod nas 6k. 

Ne bih rekao da će OP9 biti ista jeftiniji od toga.

Ja sam trazio sto jeftiniji OP 7 pro (rabljeni ili novi) ali posto novih nije bilo za nabaviti a rabljeni su cijenjeni nenormalno visoko, kupio sam OP8 na ekupi za 4k.

 

Usporedi si kljucne specifikacije od jednog i drugog i vidi jel ti vrijedi tih 500 kn. Meni je bio maximum sta bi dao za mob tih 4k, da je bio 4500 uzeo bi Mi 10 T.

 

 

 

MadeInCroatia
12 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
simeparanoja kaže...

da li se isplati dati vise 500ak kn za 8t ili je trenutno 8 best buy za 4kkn?

cekati mozda op9 (mada sta vise gledam strah me cijena)?

 https://www.sancta-domenica.hr/komunikacije/mobiteli/mobitel-oneplus-8t-8gb-128gb-aquamarine-green.html 

 

Imaš ga i dalje u Santa Domenici za 4563kn. To je poštena cijena. 

3 godine
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Bok,
Zanima me za kada je najavljena nova generacija oneplus telefona?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

ne znam gdje sam pročitao točno, moguće na androidpolice da će ove godine izdati malo ranije nego inače, tj. veljača/rani ožujak.

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Da li je istina da ce im kamere radit leica?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
To su trenutna nagađanja, al ništa službeno nije oko toga, osim da im je ove godine glavni fokus na kameri. Valjda će napokon doći na razinu iphonea, pixela, galaxya...
yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Apachy kaže...
To su trenutna nagađanja, al ništa službeno nije oko toga, osim da im je ove godine glavni fokus na kameri. Valjda će napokon doći na razinu iphonea, pixela, galaxya...

Kao vlasnik iPhone Xs Max i One+ 8Pro, mogu nešto kazati, ako smijem 

Kao prvo, moje iskustvo sa 120Hz ekranom je strava dobro, meni osobno main feature! 
Kao drugo, rezolucija displaya, stvarno je vrhunska, ali neiskorištena svih 100%, nažalost! 
Kao treće, bakterija je fenomenomenalna, još uvijek u hard uvjetima imam preko 96 sati! 

Prva loša činjenica, onaj enormno odličan display ne može pokazati 4K, iPhone može! 
Druga loša činjenica, uvjetno moj skroman subjektivan stav, neki detalji u android OS-u, sitnice, koje malo iritiraju! 
Treća loša činjenica, ipak slabija kamera nego iPhone gadgeta! 

Kada maknu ova dva minusa, onaj drugi je stvar mojeg osobnog ukusa, moći će opet kazati da sa 9-kom imaju FLAGSHIPKILLER mobilni gadget 

ATJ Lučko
3 godine
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Bas razmisljam uzeti op 9 pro kad izade, i ja takoder imam iphone 11 pro max te mi je stvarno pun kufer apple-a
11 godina
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
ATJLučko kaže...
 imaju FLAGSHIPKILLER mobilni gadget 

 čisto sumnjam da  će serija 9 biti flagship killer. To bi podrazumjevalo cijenu od oko 400 eura na manje

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.1.2021 5:44 (dar01).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
dar01 kaže...
ATJLučko kaže...
 imaju FLAGSHIPKILLER mobilni gadget 

 čisto sumnjam da  će serija 9 biti flagship killer. To bi podrazumjevalo cijenu od oko 400 eura na manje

 Nažalost ne više, ako se pogleda da su sada Apple, Samsung i Huawei početni flagship uređaji oko 1000 eura, a najjači su i oko 1300 eura, onda u biti flagship killer može biti i uređaj od 600-700 pa i više eura.

3 godine
offline
Re: OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro
Imali kakvih informacija hoce li op9 doc sa punjacem ili ce kopirat ostale
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.1.2021 0:15 (Helix234).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 8 / OnePlus 8 Pro

Widevine L3, itko rijesio problem?

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice