OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.677
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Nije moguće. Ako pogledaš teardown, to ti je unibody okvir u kojem su sve komponente i ne možeš ih samo tako izvaditi i staviti u novi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
.
Halo Bing! Kako bratac?
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 13:44 (Hornet_93).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ako će netko prelazit na OP8 ili neki drugi, a ima 7t, zainteresiran sam za kupnju 7t pa se možemo dogovorit na PM.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Zna li netko gdje je trenutno najjeftiniji oneplus 7t pro? Osim perjanice aliexpressa (goldway), ne znam gdje bih gledala. Xiaomi mi5 je na izdisaju a oneplus me baš mami.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
superior_goddess kaže...

Zna li netko gdje je trenutno najjeftiniji oneplus 7t pro? Osim perjanice aliexpressa (goldway), ne znam gdje bih gledala. Xiaomi mi5 je na izdisaju a oneplus me baš mami.

 https://www.oneplus.com/hr/oneplus-7t?from=7t


Obicni 7T za 530 eura, sa offical web storea. Bolje je radi garancije potrositi malo vise, jer sa ako se ista pokvari slanje nazad u Kinu je neisplativo.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 11:49 (O_O_O).
12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

šalje se ovak i onak u kinu ako ga kupiš prek službenog web storea. frend je slao za autofokus problem i promjenili su mu cijeli modul kamere. relativno brzo je bilo gotovo, s obzirom da je u kinu išlo, mislim da nekih 2 tjedna je bio bez moba.

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Hornet_93 kaže...

šalje se ovak i onak u kinu ako ga kupiš prek službenog web storea. frend je slao za autofokus problem i promjenili su mu cijeli modul kamere. relativno brzo je bilo gotovo, s obzirom da je u kinu išlo, mislim da nekih 2 tjedna je bio bez moba.

 Ne znam, ja sam bio slao u Poljsku.

12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

tak je, tamo na sjeveru poljske im je eu warehouse, ali servis ide u kinu.

Halo Bing! Kako bratac?
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Imaju i servis tamo. Poslao sam jedan sa razbijenima ekranom i vratili u roku tjedan dana. I to sve stavili pod garanciju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Bok ekipa!

 

Vidio sam da iz kine ima 7T(8/256gb) za oko 450EUR samo što dolazi sa US punjacem...

Dali njihova verzija ima nekih drugih razlika i postoji li neka dobra alternativa punjacu ili ici na adapter?

 

Btw. Sto se kamere tice, vidim da stock nije na razini ali kad se sibne gcam, jel se moze reci da je onda dobar za nekoga kome je kamera odnosno fotografija jako bitna?

 

Hvala.

 

 

P.S. Inace, estetski mi je ljepsi 7PRO, opcenito a i mozda najvise radi notcha ali ne znam koliki bi mi problem bio zakrivljeni ekran...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Zakrivljeni ekran meni ne predstavlja ni najmanji problem, s vremenom sam se tolko naviko da ga ni ne primjetim.

Nema ni slučajnih dodira po rubovima, dobro je to riješeno, barem ja imam takav dojam.

 

A i stock aplikacija kamere je odlična, ja imam instaliran i gcam al ga skoro nikad ne koristim.

PC RULES!!!
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Hvala na savjetima, ipak sam obavila kupovinu preko goldwaya - 7t pro varijanta. Samo mi se nešto to sve odužilo.. Kupljen 15.05, nakon 8 dana seller se javio s pojašnjenjem da dolazi do kašnjenja zbog skladišta (moguće da nemaju uređaj na stanju?) ali isti dan mi je stigla obavijest o slanju artikla uz pripadajući broj za praćenje pošiljke. Broj za praćenje pokriva relaciju UK - HR no već 3 radna dana stoji isti status, tj da su zaprimljeni podatci za slanje i baš ništa više. Koliko me sjećanje služi prije su dolazila 2 broja za praćenje, jedan za slanje iz Kine prema UK, a drugi iz UK prema destinaciji, no ne znam jel se što promijenilo u međuvremenu. Kako bilo, nestrpljivo iščekujem dan kad će mobitel doći!

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
vepar kaže...
OP8 Pro koštat će oko 6800kn, a usporedivi S20+ na nabavi 6600kn.
S20+ ime smeće od Exynosa, tek solidnu kameru, veliku potrošnju baterije, pregrijavanje, inferioran i neispoliran One UI.Jedinu prednost ima u micro SD kartici. Pad prodaje od nekih 40% je očekivan s obzirom na koronu, ali i gnjev evropskih kupaca zbog Exynosa.
Vjerujem da će kamera na OP8 Pro konkurirat najboljima, po Mate Display-u imaju najbolji ekran, IP68, 30w wireless punjenje, stereo zvučnike, najavljen je i AOD, UFS 3.0, DDR5, 48 mp( IMX 689)+ 48 mp + telephoto....To sve košta. Nije da se slažem s tom cijenom, ali ako to nije flagship, ne znam šta je...
Obični OP8 je neisplativ, jer ima samo jači proc, 5g i veću bateriju,ali zato fali telephoto kamera u odnosu na 7T.
U kineskim shopovima oba će biti dosta povoljniji, vjerujem za OP8 Pro oko 750€, OP8 ispod 600€....

Iz nekog razloga ih i dalje kamera zeza. Što je to inferiorno i neispolirano kod One UI?

13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Stigao najnoviji update na 7T. Konačno, ali konačno su spustili tipkovnicu skroz dolje u landscapeu tak da nema slučajnog izlaska. Jedno milijun puta mi se to događalo. Nevjerojatno frustrirajuće iskustvo. I u portrait modeu isto ispravljeno. Život je lakši :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ajde hvala Isusu Kristu više...
Ako mi nije 1000 put došlo da mobitel zavitlam u zid, onda mi nije došlo ni jednom...
11 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Oneplus7, stigao update

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ekipa koja je na ovom telefonu ssd dulje vremena, kako ste zadovoljni?

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Godinu i nešto sitno... Nikad nisam imao bolji mobitel, a inače sam do sad uvijek imao neki flagship. Za HW ne treba ništa reći, ali SW im je odličan, stvarno svaka pohvala za oxygen, fluidnost je vrh, a mobitel je bug free kao što je to nekad bio iOS. Ja da sad idem kupiti mobitel, opet bih razmislio uzeti ovaj jer me živcira rupa u ekranu. Sljedeći smartphone koji kupujem je isključivo od OnePlus-a, ali kad prednja kamera dođe ispod ekrana, do onda rokam ovaj 7 pro jer se ne mogu požaliti na niti jednu stvar. Meni je za moje potrebe i kamera super jer ja slikam isključivo kad trebam nešto, ne zbog zabave...
10 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Blade18 kaže...
Godinu i nešto sitno... Nikad nisam imao bolji mobitel, a inače sam do sad uvijek imao neki flagship. Za HW ne treba ništa reći, ali SW im je odličan, stvarno svaka pohvala za oxygen, fluidnost je vrh, a mobitel je bug free kao što je to nekad bio iOS. Ja da sad idem kupiti mobitel, opet bih razmislio uzeti ovaj jer me živcira rupa u ekranu. Sljedeći smartphone koji kupujem je isključivo od OnePlus-a, ali kad prednja kamera dođe ispod ekrana, do onda rokam ovaj 7 pro jer se ne mogu požaliti na niti jednu stvar. Meni je za moje potrebe i kamera super jer ja slikam isključivo kad trebam nešto, ne zbog zabave...

 Mislim da se nema tu sta zalit za kameru.

Isti senzor kao mi9 serija + ima ois. Dakle gcam i "prst u uvo".

 

Danas mi dolazi jedan iz Đakova, 3400kn, mislim da je dobra kupnja i da se lako da za te novce "udat" dalje. A bit ce ga zanimljivo usporedit s realme x2 pro i poco f2. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

ekipa, trebam preporuku za neki dobar TG
napuko mi je ovaj koji imam gore na 7t, a i ima prašine ispod njega, pa bi trebalo to zamijeniti

 

imate kakve preporuke ??
trenutno imam službeni, a kako mi se ne da njega kupovati jer sa dostavom dođe skup, tražim alternativu
možda ovako ili ovako nešto od nillkina ??

 

ove bez rnog ruba ne bi baš htio zbog halo efekta i vjerojatnosti da se neće na rubovima zaljepiti zbog laganog ruba, ili ako ne pokrije kompletno cijeli ekran

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ima gdje ovaj mob za cca 3200 kn?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Naišao sam na neki Dolby Atmos apk koji omogućuje prilagođavanje po ekvilajzeru.
Sami zvučnici na 7T su i ovako super, ali nakon ovog tweaka, barem upola glasniji i bogatiji zvuk. Čak i neki bass čuješ. Mislim da ovo radi na svim uređajima sa Dolby Atmos

https://www.apkmirror.com/apk/razer-inc/dolby-atmos-4/dolby-atmos-4-dax2_2-6-0-28_r1-release/dolby-atmos-dax2_2-6-0-28_r1-android-apk-download/

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 19:13 (zuper).
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
U danasnje vrijeme izbacit fon s baterijom manjom od 4000mh. je vise nego neozbiljno..
R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Mob je iz prve polovice 2019 godine i općenito OP nema baš problema sa baterijom.
14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
HAL kaže...
Mob je iz prve polovice 2019 godine i općenito OP nema baš problema sa baterijom.

 Mene zanima obicna 7 verzija ( trazim sto manji mobitel ) ..

PA ako ima neko tu obicnu verziju da baci dojmove..

Nemogu iz EU storova nista pametno nac..

R33mba#2892
9 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Zašto ne kupiš Nord umjesto 7?
Mislim da u procesoru ne budeš skužio razliku. Osim ako te ne smeta pilula?
14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Misliš na selfi kameru???
Ma 157 mm mi je vec prevelik mb,a nord je 158mm i moze ga se nac ispod 380e u kini.. Mada eo naso k20 za 300e s shippingom..
R33mba#2892
9 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Da, na to sam mislio.

Ako se da naći po dobroj cijeni OP7 je dobar izbor.
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
A nije mi ta dvocjevka deal breaker,al nije ni da mi se svidja.
R33mba#2892
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

ja imam obicni OP7, uzeo sam ga isto zato sta mi se 7Pro cinio prevelik, i ne zalim sta sam uzeo manji model. Ako te sta zanima slobodno pitaj.

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice