OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.105
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Naručili ste mob u najjačem tjednu u godini i ništa čudno da će možda trebati tjedan ili dva dulje da dođe. Tako da nema brige, doći će, ali vjerojatno ne toliko brzo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
DzigiBau kaže...
vepar kaže...
@DzigiBau

Kako provjeriti u DHL-u kad nemam tracking?

 

Ja sam dobio tracking u subotu i tad kad sam provjerio prvo sam pomislio da je paket stigao u UK, ali sad kad pogledam nisam siguran jel stigao ili su samo obavješteni o pošiljci. Evo slika u prilogu pa ako netko ima više iskustva.

 

 

 Paket je samo najavljen, jos  nije poslan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.11.2019 11:55 (marinnn).
5 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Koliko se ja sjecam kad sam dobio obavjest od Goldwaya da je mob poslan onda sam isao na stranice DHL i tamo sam pratio status narudžbe. Ali se na DHL pojavi status tek kad je mob u Engleskoj, do tada nista. I ovo sta si ti stavio, ovu sliku, to jos nije nista. Znaci prati na stranicama DHL, mislim da imas link gdje se preusmjeris

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
btomaso8 kaže...

Koliko se ja sjecam kad sam dobio obavjest od Goldwaya da je mob poslan onda sam isao na stranice DHL i tamo sam pratio status narudžbe. Ali se na DHL pojavi status tek kad je mob u Engleskoj, do tada nista. I ovo sta si ti stavio, ovu sliku, to jos nije nista. Znaci prati na stranicama DHL, mislim da imas link gdje se preusmjeris

 

Slika koju sam stavio je s DHL trackinga, dakle oni su stavili status.

14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Novi update rješava valjda onaj problem s buđenjem ekrana,nije bio tako često ali je bio...
...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Primjetio sam da mi baterija dosta slabije drzi, kad ono whatsapp drma pod 25% baterije... Razumio bih da se konstantno dopisivam, ali par poruka dnevno i to je to... 

jel ima jos netko slicnih problema ili jos bolje rješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pošiljka prvo ide UPS dostavnom službom,a tek kad dođe u Englesku preuzima DHL. Bar je tako bilo do sad. Inače, ovo se već gadno odužilo. Naručio 11.11 i ni makac. Sva komunikacija s njima je mrtva.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
vepar kaže...

Pošiljka prvo ide UPS dostavnom službom,a tek kad dođe u Englesku preuzima DHL. Bar je tako bilo do sad. Inače, ovo se već gadno odužilo. Naručio 11.11 i ni makac. Sva komunikacija s njima je mrtva.

 Same here

13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

jedno pitanje za one koji su kupovali sa oneplus stranice nedavno ove uređaje

 

koju dostavu ste izabrali, ovu besplatnu ili ovu za 10€ ??

koliko ste čekali i da li je bilo kakvih problema sa tim

ako se ne varam, ako se naručuje tu u eu, onda se šalje iz skladišta u poljskoj ??

vjerujem da nije bilo problema, ali da barem čujem koju informaciju iz prve ruke


napokon mi se pružila prilika da bi si mogao promijeniti mobitel, oneplus one mi je fakat već na izdahu nakon 5 godina korištenja

a kako ne želim ništa drugo osim oneplus-a, razmatram sad dal uzet 7t ili 7pro, pošto su iste cijene sad za black friday i dobije se maskica gratis sa oba

osobno me više privlači 7t, iako ima straga glupo riješenu izbočinu za kameru, a opet 7pro je na sniženju

 

i ako netko ima neki voucher ili kupon za popust, to bi bilo super :)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Navodno se isto čeka besplatna i ta od 10€, ja sam platio tih 10 pa ne znam kako je s besplatnom. 

 

Da, šalju iz Poljske preko Njemačke i Italije.

 

7 Pro bi bio moj izbor, djeluje mi nekako ozbiljnije, a jako rijetko korištena selfie kamera ne smeta na ekranu.

 

Poslao sam ti kupon na pp.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.11.2019 22:01 (191x7).
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ja sam 7T naručio u četvrtak, u ponedjeljak bio kod mene. A ja sam iz selendre. Dostava obična. I nekoliko puta prije kupovao od OP i svaki put iznimno brza dostava. Mislim da se ne isplati 10€ dati za specijalnu dostavu jer u najboljem slučaju ćeš dobiti dan prije.
Da je 7 Pro koštao identično kao 7T kad sam kupovao, bez razmišljanja bih uzeo Pro. Bolji ekran i veća memorija, mislim da trenutno 7T nema što tražiti dok je ista cijena. Osim ako jako ne voliš zakrivljene ekrane...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
191x7 kaže...

Navodno se isto čeka besplatna i ta od 10€, ja sam platio tih 10 pa ne znam kako je s besplatnom. 

Da, šalju iz Poljske preko Njemačke i Italije.

7 Pro bi bio moj izbor, djeluje mi nekako ozbiljnije, a jako rijetko korištena selfie kamera ne smeta na ekranu.

Poslao sam ti kupon na pp.

 moram si još vagnuti koji bi uzeo, koliko vidim trenutno, na stranici od 1+a nema kaljeno staklo za 7pro, samo za 7t nalazim...

zuper kaže...
Ja sam 7T naručio u četvrtak, u ponedjeljak bio kod mene. A ja sam iz selendre. Dostava obična. I nekoliko puta prije kupovao od OP i svaki put iznimno brza dostava. Mislim da se ne isplati 10€ dati za specijalnu dostavu jer u najboljem slučaju ćeš dobiti dan prije.
Da je 7 Pro koštao identično kao 7T kad sam kupovao, bez razmišljanja bih uzeo Pro. Bolji ekran i veća memorija, mislim da trenutno 7T nema što tražiti dok je ista cijena. Osim ako jako ne voliš zakrivljene ekrane...

 ok, znači dobro sam si mislio za dostavu

sad jedino me još dvoumi koji, dal 7t ili 7pro 

7t ima neke opcije koje 7pro nema, a opet 7pro ima bolji ekran (što mi nije toliko bitno u životu, još uvijek imam 1+1 i ekran mi je sasvim redu)

nisam pametan...

7pro trenutno za bf dolazi sa silikonskom maskicom gratis i ima popust, dok 7t dolazi sa sandstone ili carbon maskicom, redovna cijena

pitanje je i koji bude danas sutra ako će se prodavati bolje držati cijenu, s obzirom da 7t nudi 90% toga kaj ima 7pro...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Sandstone i carbon maskice za OnePlus 6 su ništkoristi, ne pokrivaju tipke, utore niti sjedaju na rub ekrana (mislim da je tako i s ovima za nove modele) - ako mob padne s nekom od njih ne piše mu se dobro. Silikonska koja dođe uz mob je znatno bolja. Ili pak neki "protective" case (koji su skuplji).

 

Ha gle, moguće da će 7T imati dulju softversku podršku tj dobijati novije android verzije brže/češće.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Za 7 Pro imaš Whitestone Dome Glass koji pokriva cijeli ekran uključujući zakrivljeni dio i ima ljepilo preko cijelog stakla, definitivno najbolje kaljeno staklo za njega. Cijena 50 eura. Što se tiče silikonske maskice, ona dolazi u startu sa 7 Pro modelom, ja ju dobio.

Po meni nema neke pretjerane razlike između Pro u 7T osim one makro kamere na 7T. Po mom mišljenju, uzmi jeftinijeg, ni sa jednim nećeš pogriješiti. Ja imam 8/256 Nebula Blue i telefon je stvarno vrhunski.

Iako je u 7T 855+ procesor nemoj zaboraviti na njegovu konstrukcijsku slabost. 7T nije najbolje prošao na testu čvrstoće. Kako bi se to odrazilo na padove telefona, ostaje pitanje. 7 Pro je konstrukcijski čvršći jer nema onaj funkcionalno potpuno beskorisni izrez za stražnje kamere.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 8:45 (intelduo1).
13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
191x7 kaže...

Sandstone i carbon maskice za OnePlus 6 su ništkoristi, ne pokrivaju tipke, utore niti sjedaju na rub ekrana (mislim da je tako i s ovima za nove modele) - ako mob padne s nekom od njih ne piše mu se dobro. Silikonska koja dođe uz mob je znatno bolja. Ili pak neki "protective" case (koji su skuplji).

Ha gle, moguće da će 7T imati dulju softversku podršku tj dobijati novije android verzije brže/češće.

 a gle, maskica se dobije za đabe, tako da se ne bunim u ovoj situaciji

znam da silikonska koja se dobije sa mobitelom više zaštiti, ali i ovo nije za baciti

intelduo1 kaže...
Za 7 Pro imaš Whitestone Dome Glass koji pokriva cijeli ekran uključujući zakrivljeni dio i ima ljepilo preko cijelog stakla, definitivno najbolje kaljeno staklo za njega. Cijena 50 eura. Što se tiče silikonske maskice, ona dolazi u startu sa 7 Pro modelom, ja ju dobio.
Po meni nema neke pretjerane razlike između Pro u 7T osim one makro kamere na 7T. Po mom mišljenju, uzmi jeftinijeg, ni sa jednim nećeš pogriješiti. Ja imam 8/256 Nebula Blue i telefon je stvarno vrhunski.
Iako je u 7T 855+ procesor nemoj zaboraviti na njegovu konstrukcijsku slabost. 7T nije najbolje prošao na testu čvrstoće. Kako bi se to odrazilo na padove telefona, ostaje pitanje. 7 Pro je konstrukcijski čvršći jer nema onaj funkcionalno potpuno beskorisni izrez za stražnje kamere.

 gledao sam te protectore, i sviđa mi se to, jako lijepo se zaljepi gore, ali me muči skidanje jednog dana, ipak ti njega "pečeš" ispod tog svjetla, neki ga skinu normalno, neki imaju problema

vidio sam neke informacije po netu da ljudi nisu uspijevali skidati dolje to staklo ili su ogrebali ekran dosta, naletio sam na neki video negdje gdje lik nije ni skalpelom mogao skinuti dolje koliko mu se u sredini ekrana zaljepio

 

misli da ću na kraju ipak ići na 7t

notch na ekranu me ne dira, a ipak ima 2gige rama više od 7pro, u budućnosti bi to moglo pomoći

govorim o trenutnoj akciji, gdje je 7pro od 6gb + 128gb 600€ s popustom i silikonskom maskicom, a 7t je 600€ 8gb + 128bg + maskica na izbor

a i privlači me to da mogu za 7t odmah uzeti i službeni tempered glass protector u jednoj narudžbi (sa popustom koji je kolega ustupio) i ne plaćati dostavu 6€ kasnije

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pozdrav..
Pošto je moj OP3 već na izmaku snaga...došlo je vrijeme za novi model
Uzeo bi si ili 7t ili 7pro ali jaču verziju sa 256 gb...pa me zanima gdje ih ima najeftinije za naručit..(jel još uvijek sa Goldwaya) ili sa neke druge stranice..?
I još bi htio čuti vaše mišljenje kojeg odabrati i zašto...?
Hvala na odgovorima

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.11.2019 11:45 (Berkut).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
matija656 kaže...

misli da ću na kraju ipak ići na 7t

notch na ekranu me ne dira, a ipak ima 2gige rama više od 7pro, u budućnosti bi to moglo pomoći

govorim o trenutnoj akciji, gdje je 7pro od 6gb + 128gb 600€ s popustom i silikonskom maskicom, a 7t je 600€ 8gb + 128bg + maskica na izbor

a i privlači me to da mogu za 7t odmah uzeti i službeni tempered glass protector u jednoj narudžbi (sa popustom koji je kolega ustupio) i ne plaćati dostavu 6€ kasnije

 

7 Pro od 8gb + 256gb je 620€ i dobijes silikonsku maskicu, i bumper case Nylon koji je inace 35€. 

 

 

 

13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Mariossa kaže..

 

7 Pro od 8gb + 256gb je 620€ i dobijes silikonsku maskicu, i bumper case Nylon koji je inace 35€. 

 znam za to, ali i ovih 600€ mi je već teško natezanje, draga, tj sad žena mi već skače po glavi jer bi moj novi mob bio duplo skuplji od njenog novog (ona danas dobiva mi 9 lite)

a i za te novce dobijem 7t sa službenim kaljenim staklom i carbon maskicom koja je isto oko 30€

ako idem na 7pro, moram u startu dati 20€ više, i onda na to još kaljeno staklo koje da bude kak spada treba biti oko 20€ ili više

nažalost, to mi je ipak previše...

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
10 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
matija656 kaže...
Mariossa kaže..

 

7 Pro od 8gb + 256gb je 620€ i dobijes silikonsku maskicu, i bumper case Nylon koji je inace 35€. 

 znam za to, ali i ovih 600€ mi je već teško natezanje, draga, tj sad žena mi već skače po glavi jer bi moj novi mob bio duplo skuplji od njenog novog (ona danas dobiva mi 9 lite)

a i za te novce dobijem 7t sa službenim kaljenim staklom i carbon maskicom koja je isto oko 30€

ako idem na 7pro, moram u startu dati 20€ više, i onda na to još kaljeno staklo koje da bude kak spada treba biti oko 20€ ili više

nažalost, to mi je ipak previše...

 Ne smis popustit.

Moja samo odmahne rukom kad vidi novi mobitel u mene, da sam popustao imao bi s5 jos.

13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
thebatman kaže...

 Ne smis popustit.

Moja samo odmahne rukom kad vidi novi mobitel u mene, da sam popustao imao bi s5 jos.

nisam popustio, jer sam dobio odobrenje da mogu ga kupiti, izgleda da je bila dobra šema da prvo njoj naručimo, pa da se malo raspekmezi :D

sad jedino moram čekati idući tjedan da uplatim novce na karticu za paypal, pa da ga mogu naručiti, pošto moraš platiti odmah kod narudžbe 

 

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ako slušaš glazbu preko moba, uzmi si type C slušalice. Za 25€ imaju prilično dobar zvuk i nema zayebancija sa adapterom.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Jučer sam skužio dosta čudno ponašanje OP7 Pro i Galaxy slušalica.

Znači sve radi super, ali ako dodirnem ekran, zvuk poče pucati i javlja se neka čudna distorzija. Da li je itko imao takav problem?
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Za istu cijenu definitivno 7 pro prije nego 7t. Ja ne podnosim zakrivljene ekrane pa sam narucio 7t, ali ako vam to nije problem- 7 pro.

7 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Svratih na portal HT i model OP 7 pro 256 GB u tarifi Neograničena prodaju za 210 kn na 24 mj. što je 5040 kn ili 230 kn  5520 kn  a u Mobisu ga možeš kupiti za 5000 kn.

Baš me interesira koji to jebivjetri kupuju kod te parazitske bagre ....

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
MUĆAK kaže...

Svratih na portal HT i model OP 7 pro 256 GB u tarifi Neograničena prodaju za 210 kn na 24 mj. što je 5040 kn ili 230 kn  5520 kn  a u Mobisu ga možeš kupiti za 5000 kn.

Baš me interesira koji to jebivjetri kupuju kod te parazitske bagre ....

 

 210 ili 230 je samo uredaj mjesecno ako sam dobro shvatio, a tarifa je dodatnih 250 ako pricamo o Neogranicenoj. Sve to skupa ispadne preko 10000 kn na 24 mjeseca...

Ako se uzme u obzir da u Mobisu dobijes uredaj za 5000 i imas tarifu na bonove za nekih 80 kn ili malo vise mjesecno ova druga opcija ima puno vise smisla.

7 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Jegy kaže...
MUĆAK kaže...

Svratih na portal HT i model OP 7 pro 256 GB u tarifi Neograničena prodaju za 210 kn na 24 mj. što je 5040 kn ili 230 kn  5520 kn  a u Mobisu ga možeš kupiti za 5000 kn.

Baš me interesira koji to jebivjetri kupuju kod te parazitske bagre ....

 

 210 ili 230 je samo uredaj mjesecno ako sam dobro shvatio, a tarifa je dodatnih 250 ako pricamo o Neogranicenoj. Sve to skupa ispadne preko 10000 kn na 24 mjeseca...

Ako se uzme u obzir da u Mobisu dobijes uredaj za 5000 i imas tarifu na bonove za nekih 80 kn ili malo vise mjesecno ova druga opcija ima puno vise smisla.

Da da to sam pisao samo za uređaj bez tarifa a da su cijenu uređaja smanjili i za 1000 kn nebi bilo puno jer obilato zarađuju na tarifi tokom 24 mj. oni su najveći paraziti u HR.

14 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Jel nekome krenula pošiljka s Goldway, a da je narućio 11.11? Moja kao da je zakopana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
vepar kaže...

Jel nekome krenula pošiljka s Goldway, a da je narućio 11.11? Moja kao da je zakopana.

 

Moja danas, dva tjedna nakon narudzbe stigla UPS-om u UK i preuzeo ju DHL. Zanimljivo je da su napisali expected delivery u Zagreb sutra do kraja dana, sto ne vjerujem naravno, ali nema veze. Bilo bi sasvim u redu do kraja tjedna da dostave

7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
DzigiBau kaže...
vepar kaže...

Jel nekome krenula pošiljka s Goldway, a da je narućio 11.11? Moja kao da je zakopana.

 

Moja danas, dva tjedna nakon narudzbe stigla UPS-om u UK i preuzeo ju DHL. Zanimljivo je da su napisali expected delivery u Zagreb sutra do kraja dana, sto ne vjerujem naravno, ali nema veze. Bilo bi sasvim u redu do kraja tjedna da dostave

 Naručio isto 11.11. i stoji mi u AliExpress aplikaciji "awaiting shipment". Je li tako i tebi bilo do jučer?

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
viconius kaže...
DzigiBau kaže...
vepar kaže...

Jel nekome krenula pošiljka s Goldway, a da je narućio 11.11? Moja kao da je zakopana.

 

Moja danas, dva tjedna nakon narudzbe stigla UPS-om u UK i preuzeo ju DHL. Zanimljivo je da su napisali expected delivery u Zagreb sutra do kraja dana, sto ne vjerujem naravno, ali nema veze. Bilo bi sasvim u redu do kraja tjedna da dostave

 Naručio isto 11.11. i stoji mi u AliExpress aplikaciji "awaiting shipment". Je li tako i tebi bilo do jučer?

 

Ja sam u subotu prije 10 dana dobio poruku na ALI-u da je poslana narudžba i dobio sam link za tracking DHL-a i UPS-a. Ne znam gdje je zapelo, ali ja sam naručio 11.11. doslovno u minutu čim je počela ta "rasprodaja"

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice