Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?

poruka: 13
|
čitano: 2.415
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati kupiti?

Bok!

Jel se isplati kupiti mob Nokia 5.3 za 800 kn u Svijetu medija? Gledam po netu da je taj mob od oko 1300 kn pa na više.

Trenutno imam Nokiu E72 staru 9 godina i još me služi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?

Isplati, čak i bez obzira na to koja je verzija jer čak i slabija vrijedi taj novac.

Samo, znaš što bih ja napravio?

 

Zadržao bih tu slatku Nokijicu s tipkicama koje ti touchscreen smeće od tipkovnice nikad neće zamijeniti (osim ako komuniciraš isključivo na Engleskom),

nju bih koristio primarno za komunikaciju, a Nokiju 5.3 za multimediju, igre i zafrkanciju. Nešto kao mali tablet. A sigurno je i kamera puno bolja.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?

Ma ja sam starog kova, mobovi s qwerty tipkovnicom su mi zakon. Na ovoj Nokiji E72 nemrem na internet i nemrem više koristit Whattsapp i Viber već godinu i pol, al mogu pogledat mailove, word, excel, powerpoint, pdf fileove, mogu bežično stavit na print nekaj na bežični printer i nije tak velik ko ovi novi tzv. pametni telefoni za koje treba torba da bi ga fural sa sobom.

Sad sam brljavil po netu i našal POCO M3 4GB/64GB u Mobisu za 1139 kn, kao piše skroz novi model. Po specifikacijama ima jaču bateriju, bolju kameru  i display neg ova Nokia 5.3, nisam sve detaljno uspoređival.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?

Isti sam slučaj :) Ja imam Samsung Galaxy Pro za komunikaciju samo zbog te tipkovnice. Internet i sve još uvijek funkcionira jer je Android.

 

Za pizdarije imam još 3 druga mobitela.

 

Viber i Whatsapp... Ja sam tako starog kova da su mi to aplikacije za tinejdžere, osim kad treba šerati slike, onda ajde.

 

I gle, SMS je ionako jedina aplikacija koju na telefonima imaju doslovno svi na svijetu :)

 

Ne znam ti ništa o POCOu, onako brzopotezno Nokia mi ulijeva više povjerenja, ali možda se varam.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 13:34 (Yo Momma).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?
Nova Nokia nema nikakve veze sa onom prije 15 godina, bolje Poco u tom slucaju
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?
prolupanko kaže...

Ma ja sam starog kova, mobovi s qwerty tipkovnicom su mi zakon. Na ovoj Nokiji E72 nemrem na internet i nemrem više koristit Whattsapp i Viber već godinu i pol, al mogu pogledat mailove, word, excel, powerpoint, pdf fileove, mogu bežično stavit na print nekaj na bežični printer i nije tak velik ko ovi novi tzv. pametni telefoni za koje treba torba da bi ga fural sa sobom.

Sad sam brljavil po netu i našal POCO M3 4GB/64GB u Mobisu za 1139 kn, kao piše skroz novi model. Po specifikacijama ima jaču bateriju, bolju kameru  i display neg ova Nokia 5.3, nisam sve detaljno uspoređival.

 to ti je xiaomijev brend Poco koji se odvojio kao što je i redmi
https://www.bug.hr/mobiteli/poco-m3-telefon-za-mlade-s-tri-kamere-i-velikom-baterijom-17452

11 godina
offline
Re: Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?
Ja bih uzeo tu nokiu definitivno za te pare.
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?

Danas sam uzeo tu Nokiu 5.3 i došla je bez silikonske maskice (na YT unboxinzima je ima), a sama kutija mi izgleda kao da je mob vec netko koristio i vratio. Može li mi itko potvrditi da li mob dolazi s maskicom?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?
Moja dolazi do kraja tjedna vjerojatno pa napišem ak se sjetim
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?

A, ono super, ne!

Meni su danas poslali iz Svijeta medija mail da otkazuju narudžbu jer ih nemaju i ne mogu ih više nabavit!

Jučer sam naručio online tu Nokiju i pisalo je ujutro ispod cijene moba da je dostupan u web shopu i u svim njihovim dućanima.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?
A jbg, tak će onda valjda i moja. Naručio jučer oko 20h
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
offline
Re: Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?
prolupanko kaže...

A, ono super, ne!

Meni su danas poslali iz Svijeta medija mail da otkazuju narudžbu jer ih nemaju i ne mogu ih više nabavit!

Jučer sam naručio online tu Nokiju i pisalo je ujutro ispod cijene moba da je dostupan u web shopu i u svim njihovim dućanima.

 

 Isto tako sam i ja prošao, sinoć napravio narudžbu, platio i odabrao podizanje u poslovnici pa danas stigao mail da otkazuju.

12 godina
offline
Nokia 5.3 za 800 kn-Da li se isplati?

Ej, nemoj ovo uzimati otac mi ima Nokiu 5.1 sami problemi, 2 put bio na servisu, hardware loš promijenili mu matičnu, software se ažurira na android 10 od tada jedva se miče meni bez čistača etc.

Radije polovni mob kupi nego ovo sr....

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice