LG P350 - Neuspješna WIFI konekcija

poruka: 6
|
čitano: 2.832
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
LG P350 - Neuspješna WIFI konekcija

Prije jedno tri tjedna kupio sam novi mobitel LG P350 (android) i stvorio se problem da se nisam mogao konektirati na računalo preko WIFI-a. Tražio sam rješenja i na internetu, ali ništa nisam pronašao. Mislio sam da je problem u mom modemu ili slično pa sam se pokušao spojiti na WIFI hotspot i dalje nije htjelo. Pri spajanju na mobitelu piše da čeka Ip adresu od ...  i nakon minute kaže da je onemogućeno. Ima li itko kakvu ideju u čemu je problem? Prvo sam htio potražit odgovor na internetu pa ak niš nosim ga u VIP.

Twoshaq
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG P350 - Neuspješna WIFI konekcija

@Twoshack: Meni se danas Oko 19 sati ista stvar pojavila.Na istom mobitelu. 

Sto posto identično kao kod tebe. Također nigdi nisam našao riješenje.

Ako neko zna,i moze pomoci u vezi ovog sto je Twoshack objasnio. Molio bih. Hvala

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2011 22:51 (bozeee).
14 godina
offline
LG P350 - Neuspješna WIFI konekcija

koji routeri su u pitanju?

Cpt_LIAR
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG P350 - Neuspješna WIFI konekcija

Moj je Kasda KD318MUI

Twoshaq
12 godina
neaktivan
offline
LG P350 - Neuspješna WIFI konekcija

OKe danas sam bio u VIP-u i rekao im što je problem. Prodavač je išao isprobati sam i od svog mobitela je napravio prijenosni hotspot i spojio se bez i po frke iako ja nisam ogao prije. ON je rekao da je problem u kompjuteru pa je rekao da ponovno pokušam naći šifru. Evo cake. Uzeo sam frendov mobitel i on se bez po frke spojio na moj komp, ali i ja dalje nisam mogao. MOj kompjuter ima WEP zaštitu za WIFI, kada je u pitanju WEP šifra onda je tvornički ona uvijek namještena na "admin". Sad fakat sam zbunjen i neznam što da radim s mobitelom jer ne mogu skdiati nikakve aplikacije niti ići na internet a da mi ne skine masne pare.

Twoshaq
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: LG P350 - Neuspješna WIFI konekcija

Nazovi svog internet operatera. Ja sam zvao H1 Telekom danas i objasnio njima da nije stvar u mobitelu nego u mom routeru(bez problema sam se spojio u skoli i kod susjeda) i oni su u 2 minute rijesili. Problem bio u postavkama routera....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice