LG Optimus l7 recenzija by RaZ0R9111

poruka: 4
|
čitano: 4.412
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG Optimus l7 recenzija by RaZ0R9111

 

Odlučio sam napisati recenziju o mojoj novoj prinovi.{#}

 

Radi se o android based uređaju po imenu LG Optimus L7 P700

Pokreče ga 1Ghz single core Cortex-A5 sa 512mb rama,ima 4Gb interne memorije od koje je 2.4gb dostupno korisniku) a za 3d se brine Adreno 200(koja je nešto pojačana nego što je  u Xperii x10,galaxy-u mini itd)

Krasi ga 4.3" IPS LCD ekran  sa rezolucijom 480x800(217ppi) što je po meni sasvim dovoljno,također ima gorilla glass "otporan" na ogrebotine.

Baterija je 1700mAh-a sa novom SiO+ Tehnologijom(nisam stigao još isprobati koliko može izdržati no kod mene je došao sa 41% baterije,nakon pola dana tipkanja po mobitelu baterija je na 29%)

Kamera od 5mpx nije nešto posebno no može se mjeriti sa kamerom na xperii U,prednja je VGA(640X480) rezolucije,čist dovoljno za Skype te VGA snimanje videa.

Out of box dolazi sa ICS 4.0.3 Androidom no izašao je Jelly Bean(4.1.2),koji navodno poboljšava performanse  te bateriju,pokušao sam updata-ti no trenutno nije dostupan za našu regiju.

Svakako jedan od boljih proizvoda za 1250kn(novi)

http://www.bonbon.hr/ducan/uredaji/smartphone/optimus-l7

Probao sam pokrenuti par igara

Temple Run 2 ,Ninja fruit,Bad Piggies,Angry birds friends,Pou.

Nema nikakvih naznaka trzaja.

Mislim da se bolji mobitel novi za taj novac teško može naći?)

 

Da ne duljim.

 

+

 

-Veliki zaslon sa solidnom rezolucijom

-1700mAh baterija

-Update na Jelly Bean

-Iznimno dobro sjeda u ruku te je lagan

-Prednja kamera(koju konkurencija većinom nema)

-NFC

-

 

-Trzanje kod scrollanja(navodno riješeno kod JellyBeana)

-Slabe grafičke performanse

-VGA snimanje videa

 

Slike postavim sutra te još nadodam par stvari {#}

 

 

 

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.5.2013 22:35 (RaZ0R9111).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l7 recenzija by RaZ0R9111

Ja osjetim dosta lagga sad nez je li do tog sto imam dosta aplikacija,igrice nemam samo hill climb racing,npr otkljucam i idem na aplikacije ono ucitavanje nekad zna bas dugo a nekad nista,skinuo sam neki clean master , nisam ga rooto niti nista .... I da li ti se desava da ti wi fi pocrni onak samo odjednom , i onda krenem uc na fb npr i odma ne stane,dok kod starog ima iphone 3gs wi fi konektan normalno radi mu sve ...

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.6.2013 20:28 (Rizi).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG Optimus l7 recenzija by RaZ0R9111

Iskreno neznam,odmah čim sam ga nabavio stavio sam leaked JB koji se na njemu ponaša solidno.

Btw puno je bolji nego ICS.

 

Taj L7 mi koristi djevojka.

 

Jedina primjedba joj je na prednju kameru te na vidljivost ekrana po suncu.

 

Od igrica igra Pou,Temple run 2,bad piggies.

 

Baterija uz njezino konstantno korištenje traje dan s time da ga na punjač stavlja sa 30-50% baterije(na kraju dana) 

 

Sve u svemu za 1250kn kolko je plačen mobitel je solidan! 

voltaža a.k.a. napon, amperaža a.k.a. struja, omaža a.k.a. otpor, vataža a.k.a. snaga, hercaža a.k.a. frekvencija, (mega, giga)bajtaža a.k.a. kapacitet memorije, kelvinaža a.k.a. temperatura
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.7.2013 14:57 (RaZ0R9111).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG Optimus l7 recenzija by RaZ0R9111

Kako ja da na njega stavim taj leaked JB ? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice