"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.318
|
čitano: 5.738.201
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 R3nchi kaže...
Mislim jebote jel to toliki problem...ok kontam sad svi udaraju 16+cm ekrane/tj mobitele pa su vjerovatno ti displeji kikiriki cjena, al mislim da nas jos uvjek ima dosta kojima je mb za ; nazvat , poslat poruku na viber i ponekad surfati.. I koji ce mi kura. c. mini tablet za to.?? Bogami ne kuzim proizvodjace majke mi. A ona govna da G O V N A iz xiaomia ko da vise ne proizvode mb iz 2019.. Nac mi 9 lite ili bilo sta iz mi 9 porodice je cisti SF.. A mb izasli prije 1g.. Nek si guraju razvaljenim kevama te 16+ cm tablete u prkno..

 Imas mi9 lite i mi9t po hr ducanima, a imas i moj 9t pro za 1900 :D

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
pitanje sta ako uzmem k20 kinesku verziju?? sta gubim time? Da gledam jako mi 9 lite,taj mi je bio na piku kad sam uzimo a3..

naso ga sa shippingom za 287eura
R33mba#2892
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.8.2020 23:25 (R3nchi).
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
R3nchi kaže...
pitanje sta ako uzmem k20 kinesku verziju?? sta gubim time? Da gledam jako mi 9 lite,taj mi je bio na piku kad sam uzimo a3..

naso ga sa shippingom za 287eura

 Ne isplati se, to je 2190kn i mogu te zajebavat frekvencije.

 

Ode je 2469kn, dvi godine garancije, provjeren trgovac i dode ti za 3 dana,

 

https://aloalo.hr/xiaomi9t-6-64gbdsplavieu-proizvod-9321/

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Opalaa !! kaže...
mzopg kaže...
Opalaa !! kaže...

Nisi jedini

Pixel 4a, dobra cijena, oko 350$, dobra kamera (samo jedna, ali dobra), dimenzije manje od Mi A3, jedino baterija nije 4000mAh.

 Da je dobar, je, ali to je telefon od 5,81 inch-a? 

 4a ima "svega" 144mm visine, tj u odnosu na iPhone SE je duži oko 0,5cm, dok je od R3enchijevog A3 kraći za skoro čitav 1cm. Ako ga možete naći po razumnoj ceni, deluje kao možda i najbolji izbor za ono što želite. Meni je interesantno da je čak trunku kraći i od Mi 5s, kog sam koristio donedavno, a to je "kompaktan" uređaj sa ekranom od skromnih/razumnih 5,15".

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 10:03 (Ivan(4)).
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ljudi razmazili su me s tom baterijom na a3, a na gsm areni pixel4 ima oko 86h endursnce rating, a moj A3 preko 100h.. Kontam taj k20 ubost.. 8/256gb ispod 300e..

https://tradingshenzhen.com/en/redmi-k20-pro-redmi-k20/1762-6868-redmik20-8gb-256gb-chn.html#idTabHCOM
R33mba#2892
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Upravo stigla nova verzija softvera na P20 Pro i postoji nada da su fixali probleme....vidjet cemo.

 

EDIT:

Nope, Chrome se upravo smrznuo. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 20:47 (MEGATAMA).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kakve veze chrome ima sa sw-om? Imas milion drugih preglednika na izbor
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mile59 kaže...
Kakve veze chrome ima sa sw-om? Imas milion drugih preglednika na izbor

 

Brave je vrh.

 

4 godine
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
@megatama

Meni se Chrome smrzava od instaliranja Androida 10 na Xiaomi redmi note 7.
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Sad mi je izbacilo da mi nekakva aplikacija trosi previse bateriju, ne znam o cemu se radi jer je ime aplikacije na Kineskom i sve je na Kineskom vezano uz nju samo znam da ja to nilad nisam svojevoljno skinuo 🥂🥂🥂🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Dali netko ima iskustva sa https://www.eglobalcentral.eu/ ?

Imaju solidne cijene, na internetu ljudi kazu da nisu imali problema, cini se ok.

Free delivery, inace su mobiteli CN verzije sa flashed OS-om ali to nije preveliki problem, Xiaomi su Global verzije.

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 840 EVO 250GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.8.2020 16:58 (Marcuskac).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Marcuskac kaže...

Dali netko ima iskustva sa eglobalcentral ?

Imaju solidne cijene, na internetu ljudi kazu da nisu imali problema, cini se ok.

Free delivery, inace su mobiteli CN verzije sa flashed OS-om ali to nije preveliki problem, Xiaomi su Global verzije.

 Ovaj link ne radi 

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 840 EVO 250GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Marcuskac kaže...

Dali netko ima iskustva sa https://www.eglobalcentral.eu/ ?

Imaju solidne cijene, na internetu ljudi kazu da nisu imali problema, cini se ok.

Free delivery, inace su mobiteli CN verzije sa flashed OS-om ali to nije preveliki problem, Xiaomi su Global verzije.

 Meni taj shop djeluje sumnjivo,ima dosta negativnih iskustava sa njima, na netu.

Nebiga preporučio,a ako se baš odlučiš za njih ,plati paypalom da imaš neku sigurnost.

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo koga zanimaju jeftinjaci, naletio slučajno na Aliju na Vernee Thor E (3GB/16GB, 5000 mAh baterija s QC, EU punjač, sve naše 4G frekve, DualSIM+mSD, FingerID) za 250 kn (neki će ga sjetiti od prije par godina, brijem da je firma propala). Naručio prekjučer za klinca kao prvi mob za neke osnovne stvari, WA, YT i slično. Android 7 je gore tako da ne treba očekivati čuda, ali mi se čini OK za cca 350 kn koliko bi trebalo ispast s PDV-om i davanjima. Poslali ga jučer Singapurskom poštom.

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 19:33 (frulex).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
frulex kaže...

Evo koga zanimaju jeftinjaci, naletio slučajno na Aliju na Vernee Thor E (3GB/16GB, 5000 mAh baterija s QC, EU punjač, sve naše 4G frekve, DualSIM+mSD, FingerID) za 250 kn (neki će ga sjetiti od prije par godina, brijem da je firma propala). Naručio prekjučer za klinca kao prvi mob za neke osnovne stvari, WA, YT i slično. Android 7 je gore tako da ne treba očekivati čuda, ali mi se čini OK za cca 350 kn koliko bi trebalo ispast s PDV-om i davanjima. Poslali ga jučer Singapurskom poštom.

 Odavno znam za tu akciju, ali ovdje se sprdaju sa odronima, pa nisam oglašavao,

ali na drugim forumima (da ne reklamiram) ga masovno kupuju

 

Edit:

Kupuj odmah cover i kaljeno staklo, jer ćeš dobiti goli mob.

Mob je inače odličan .... četvrti mi je na putu

dak
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.8.2020 21:54 (dak0001).
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naravno, sve dodatke odmah naručio 

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

"Odroni" bi trebalo da imaju svoje mesto u ovoj temi.  Poželjno je da budu ipak koliko toliko provereni ili da su zaista povoljni. Za $40 + dažbine, skroz funkcionalan mob je ok ponuda (iz iskustva, jako malo toga na Play Storeu ne radi na Nougatu). Isto tako, ko god sebi naruči tako nešto, super je da se javi i podeli utiske. No, kao što sam rekao, ipak treba da postoji i nekakav filter, tj mislim da nije dobro preporučivati bilo koji neproveren uređaj anonimnog proizvođača, samo zato što je možda 10-15% jeftiniji od ekvivalentnog Xiaomija, jer bismo tako napunili temu neproverenim šrotom i onda bi izgledala isto kao da čitalac nasumično krene da gleda nepoznate telefone po kineskim sajtovima.

 

Dakle, više odrona, ali bez hypeanja potpuno netestiranih uređaja i proizvođača. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.8.2020 15:39 (Ivan(4)).
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nisam nešto u toku ali recite mi osim Goldwaya s aliexpressa koji još store šalje dhl-om u HR

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
YouGeek, MiStore i Realme Store. To je ono što znam. Sigurno ih ima još.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.8.2020 18:00 (vepar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dar01 kaže...

nisam nešto u toku ali recite mi osim Goldwaya s aliexpressa koji još store šalje dhl-om u HR

 Mi Global Store, nedavno provjereno.

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dar01 kaže...

nisam nešto u toku ali recite mi osim Goldwaya s aliexpressa koji još store šalje dhl-om u HR

 Imaš i ovdje

edwaybuy

dak
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav. Dugo nisam bio na Forumu pa molim za savjet, pomoć...Tražim jeftin/iji smartphone koji će me durati neko vrijeme. Ono što je bitno je rezolucija ekrana, da se može dobro vidjeti na suncu, da su dobre kamere, da ima NFC, dobar zvučnik, 4gb Rama ..ono dobro zaokružen uređaj za što manje novca jer Corona ne dopušta skuplje ili kako bi rekao naš narod..bang for buck. Baterija nebitna jer ima utičnica na svakom ćošku. Gledam Xiaomi ali sam se pogubio. Proizvođač mi je manje bitan, bitno je da je uređaj kakav tražim. Nije bitno odakle se naručuje ali ako kupujem ovdje imam opciju da mi se vrati PDV ;-) Cijena poželjno što bliže 1000kn. NFC nije o glavu ali bih ga volio imati. Hvala svima na trudu i pomoći. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.8.2020 23:51 (kekec01).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kekec01 kaže...

Pozdrav. Dugo nisam bio na Forumu pa molim za savjet, pomoć...Tražim jeftin/iji smartphone koji će me durati neko vrijeme. Ono što je bitno je rezolucija ekrana, da se može dobro vidjeti na suncu, da su dobre kamere, da ima NFC, dobar zvučnik, 4gb Rama ..ono dobro zaokružen uređaj za što manje novca jer Corona ne dopušta skuplje ili kako bi rekao naš narod..bang for buck. Baterija nebitna jer ima utičnica na svakom ćošku. Gledam Xiaomi ali sam se pogubio. Proizvođač mi je manje bitan, bitno je da je uređaj kakav tražim. Nije bitno odakle se naručuje ali ako kupujem ovdje imam opciju da mi se vrati PDV ;-) Cijena poželjno što bliže 1000kn. NFC nije o glavu ali bih ga volio imati. Hvala svima na trudu i pomoći. 

 Redmi 9 je best buy FHD 4GB baterija ...

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-redmi-9-cijena-64gb-109416431

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009931223225.html?wid=1349303#goodsDetail

BE HAPPY 要開心 : )
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 Za koliko mobitel bude dostavljen nakon narudžbe?

11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam narucivao jos nista nazalost

ASUS Z97-AR | i7 4790K 4.6GHz | 8GB Corsair Dominator Platinum 1866MHz | Gigabyte GTX 970 Gaming G1 | Corsair AX850 | Samsung SSD 840 EVO 250GB + HDD 1TB | Corsair H100i | NZXT H440 |
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Joe Cooker kaže...
kekec01 kaže...

Pozdrav. Dugo nisam bio na Forumu pa molim za savjet, pomoć...Tražim jeftin/iji smartphone koji će me durati neko vrijeme. Ono što je bitno je rezolucija ekrana, da se može dobro vidjeti na suncu, da su dobre kamere, da ima NFC, dobar zvučnik, 4gb Rama ..ono dobro zaokružen uređaj za što manje novca jer Corona ne dopušta skuplje ili kako bi rekao naš narod..bang for buck. Baterija nebitna jer ima utičnica na svakom ćošku. Gledam Xiaomi ali sam se pogubio. Proizvođač mi je manje bitan, bitno je da je uređaj kakav tražim. Nije bitno odakle se naručuje ali ako kupujem ovdje imam opciju da mi se vrati PDV ;-) Cijena poželjno što bliže 1000kn. NFC nije o glavu ali bih ga volio imati. Hvala svima na trudu i pomoći. 

 Redmi 9 je best buy FHD 4GB baterija ...

https://www.nabava.net/mobiteli/xiaomi-redmi-9-cijena-64gb-109416431

https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_009931223225.html?wid=1349303#goodsDetail

 Hvala. Čini mi se bolji Realme 6s za 100kn više. 

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Puno bolji 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
vepar kaže...
Puno bolji 😁

;-)  Sarkazam?? Mislim, znam da bez novaca nema ni glazbe...Redmi 9 ima lošiji ekran, ne baš dobru kameru.. Realme 6s ima dobar ekran, upotrebljiviji na svijetlu, 90hz osvježenje ekrana, pošteni punjač od 30w u paketu, bolji procesor....jedino fotić nije baš nešto koliko sam vidio. Ali opet, za te novce sada dok je 1270kn nisam našao bolje. Nemam pojma. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.8.2020 22:38 (kekec01).
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nije sarkazam, sve si lijepo opisao.... 6s je ohoho bolji. Helio G80 na Redmiju se muči s full HD rezom, a to će u budućnosti biti još izraženije posebno za igre. 6s ima puno brže punjenje, nije zanemarivo, jer od 0-100% doslovno puni ispod 1h.

Helio G90T je zvijer za ove novce, a uz 90Hz radi čuda. Novi update donosi i smooth scrolling, trebao bi uskoro stići. Na X2 Pro je stigao 😄

E da, 6s ima dosta bržu UFS 2.1 memoriju. Zapravo ta dva moba uopće nisu konkurencija. Jedino kod tog Realmea bi poželio bolje osvjetljenje ekrana vani. Na direktnom suncu je to jedva vidljivo.
I ne laprdam bezveze, imamo 6s u kući 😃
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2020 6:51 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice