"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.308
|
čitano: 5.721.039
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Patrick_cro kaže...
https://xiaomi.eu/community/

Daj točan link od tog moba? Da se vidi jer to cijena sa postarinom i svim troškovima. Inace mislim da je rn3 pro bolji izbor

 http://www.honorbuy.com/938-xiaomi-redmi-note-4-16gb-gray.html  zašto misliš da j RN3 PRO bolji?? ja ga imam, kupila ga preko TopOne, cjeli se na rubovima odjelpio, stalno šteka, a čuvam ga ko beba, ima kaljeno staklo nlkin i masku...

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Miki_16 kaže...
Patrick_cro kaže...
https://xiaomi.eu/community/

Daj točan link od tog moba? Da se vidi jer to cijena sa postarinom i svim troškovima. Inace mislim da je rn3 pro bolji izbor

 http://www.honorbuy.com/938-xiaomi-redmi-note-4-16gb-gray.html  zašto misliš da j RN3 PRO bolji?? ja ga imam, kupila ga preko TopOne, cjeli se na rubovima odjelpio, stalno šteka, a čuvam ga ko beba, ima kaljeno staklo nlkin i masku...

 Moj osobni dojam čvrstoće i kvalitete izrade je kod RN4 prilično bolji nego kod RN3 Pro, tako da ja bi glasao za RN4

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Prvo nije dao uopće link da se vidi jer to 145$ sa svime ili ide i pdv na to, imao sam zenfinw 2 u rukama i sve je to ok, ali proc troši puno vise od snapdragona, jedino mi se svidjela kamera u ono doba imao rn2 i kamera u low light je bila puno bolja od rn2, a vjerojatno je i sada, nisu ništa napravili po tom pitanju dugo vremena. Rn3 ima puno širi community i lakše je doći do dijelova ako ti nešto ode na njemu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Daj neku sliku da vidim to kaj se odljepilo... Kad si ga kupila? I koji rom je gore? Imam oko pol godine rn3pro i ne steka mi nikad. Po ovom tvojem bi reko da je vendor rom gore.

Rn3 pro je bolji izbor od rn4 vjerojatno zbog toga kaj ima snapdragon za razliku od mtk, vise romova, manja potrosnja baterije...
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
blackeagle29 kaže...
Daj neku sliku da vidim to kaj se odljepilo... Kad si ga kupila? I koji rom je gore? Imam oko pol godine rn3pro i ne steka mi nikad. Po ovom tvojem bi reko da je vendor rom gore.

Rn3 pro je bolji izbor od rn4 vjerojatno zbog toga kaj ima snapdragon za razliku od mtk, vise romova, manja potrosnja baterije...

  Nemam mogućnost slikati jer nemam dva mobitela :D u petak sam doma pa uslikam sa bratovog.. :)

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
blackeagle29 kaže...
Daj neku sliku da vidim to kaj se odljepilo... Kad si ga kupila? I koji rom je gore? Imam oko pol godine rn3pro i ne steka mi nikad. Po ovom tvojem bi reko da je vendor rom gore.

Rn3 pro je bolji izbor od rn4 vjerojatno zbog toga kaj ima snapdragon za razliku od mtk, vise romova, manja potrosnja baterije...

 Ovisi, meni nije. Meni je RN4 bolji izbor jer taj SD u odnosu na X20 i nema neke predsnoti koje bi se vidjele u radu, barem ih ja nisam ivido a družio sam se s oba uređaja. Romovi su mi beskorisni dok god imam na uređaju jedan sa bazom na androidu 6 jer ih ja ne želim mjenjat, osim ako dođe nougat, a za rn4 će prije doć s obzirom da je noviji uređaj.

Manja potrošnja, to bi imalo veze da mi na rn4 baterija ne traje jedan cijeli dan, s obzirom da traje jedan cijeli dan prilično jakog korištenja onda mi je i ta razlika nevažna.

Ali kažem...ovisi od kupca što mu je bitno

8 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pomoc ljudi. Treba mi nekakva preporuka za mobitel do nekih 1500 koji se moze kupiti u hr. Koristim ga vecinom za surfanje i igranje igrica(nista posebno, one do 50mb znaci nisu zahtjevne). Bitno mi je jedino da je baterija sto bolja.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Xiaomi redmi 3s u neutrino mobile 1200kn
And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Koliko bi mogao traziti (da je postena cijena) za svoj Xiaomi Mi4c 3/32 GB, naručen s Honorbuy-a u siječnju ove godine, dakle praktički bez garancije.

 

Mobitel je kao nov, bez ikakvih ostecenja, bez ijedne crtice igdje, cijelo vrijeme u silikonskoj navlaci + zasticen ekran. Ne znam da li je relevantno, ali mob je i rootan i ima gore najnoviji EU Rom.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Da li je bolje uzeti redmi 3s ili redmi 3 note pro
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dado91 kaže...
Da li je bolje uzeti redmi 3s ili redmi 3 note pro

 NIsu baš usporedivi uređaji...bolji, jači, veći je remi note 3 pro.

Note 3 pro ima veći ekran, višu rezoluciju, jači procesor...višu cijenu.

Tako da ovisi što od toga tražiš.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozdrav. Da li je neko od vas koristio Leagoo M5? Ja ga koristim i mogu reci da sam vrlo zadovoljan dizajnom i perfomansama.
EUW: Dorans Dildo
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Kaj kupuješ kad prodaš Mi4c ?
Meni je mob prejeben.
Fakat ne znam kaj bi kupio da ga prodajem, a da nije recimo Mi5, OP3...

12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kolko se u zadnje vrijeme čeka na isporuke iz TOP ONE-a? Zadnji uredaj koji mi je došao prije 4-5 mjeseci došao je za 5 dana, prije toga bilo je između 10 i 15. Kakvo je sad stanje s obzirom na blagdane.....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ja sam sad zadnju pošiljku čekao malo više od 2 tjedna
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
U ponedjeljak poslali i još nije proradio drugi tracking, imam neki osjećaj da će ići sporije ove ture
God save flat rate
9 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozdrav ljudi... Želim bratu naručiti redmi 4 pro na aliju, čuo sam da postoji neki popust od 5$ ali ne znam kome se obratiti u vezi tog, nešto s nekog drugog foruma
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Da li je potvrđeno hoce li xiaomi redmi 3 note pro dobiti sluzbeni nougat 7,0 update
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dado91 kaže...
Da li je potvrđeno hoce li xiaomi redmi 3 note pro dobiti sluzbeni nougat 7,0 update

 Ne još.

Za sada samo Mi 5, Mi Max.

Xiaomi MIX 6/256GB +Xiaomi Redmi 3S + Mi Wifi Router + Mi Band 2 - MIUI Super Moderator
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nemojte se zamarat sa Nougatom, ništa posebno.
 
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ako mislis za topone onda se javi ilionu na telekinezi prije placanja
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gogo222 kaže...
Nemojte se zamarat sa Nougatom, ništa posebno.

 To govoriš iz vlastitog iskustva ili? Ja sam prešao sa CM13 (Marshmallow) na CM14.1 (Nougat) naa Redmi Note 3 Pro i osjeti se razlika, i to dosta. Memory managment je dosta bolji, aplikacije sa Play Store-a se instaliraju puno brže, nema više onog čekanja na instaliranje kad završiš download. Ima još dosta stvari koje Nougat popravlja.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Imao sam CM 14.1 na Mi4c i brži je nego 13, ali opet ne tolko očito kak ti kažeš. Sad sam trenutno na stock MIUI-u koji je btw 5.1 i radi sasvim pristojno. Baš sve funkcionira data, wifi, bolja kamera osjetno od SD kamere, jedino možda malo slabiji SOT jer nema doze.
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav, eto jučer sam negdje izgubio mobitel, izgašen, last sync od sinoć uglavnom gotova priča.

 

Koristio sam Jiayu S3 advanced i bio sam jako zadovoljan. Htio bi neki savjet od novijih šta bi mi savjetovali za cijenu do 2000 kn. Želio bi da je barem 3 GB rama, baterija min 3000 mAh, operacijski sustav ne niže od LP.

 

Hvala.

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Za 2000 kn ja bi ovaj

 
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dafuq, kliknuo sam na link i dobio upozorenje da Opera Mini pokušava da pristupi kameri?!

Inače se slažem s predlogom.
WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hvala na prijedlogu, malo sam gledao xiaomi mi se sviđa, xiaomi redmi note 3 pro, ili 4 (iako čitam da nisu dobri sa mediatek procesorima).

 

U sl kategoriji sam našao da se često spominju Asus zenfone 2, Huawei P9 lite,meizu m3 note. Iako mi se od svih zasad xiaomi redmi note 3 pro najviše dopada.

 

Xiaomi Mi 5 je negdje u sličnome rangu, ali po testovima vidim da ima bolje performanse. Možeš li ukratko pojasniti zašto je bolji? Gledam ovaj jeftiniji model sa 3 gb rama. Kod note 3 pro mi se sviđa baterija, navodno 2-3 dana traje.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Xiaomi redmi 3 note ili note 4, bolju imaju podrsku od UMi a, a sto se tice ova dva na tebi je dosta su slicni, kod redmi 3 note pro je snapdragon procesor pa imas vise custom ROMova za njega a ipak note 4 je noviji tako da koji kog uzmes od ova dva nemaju neke drastične razlike, ja ih nemam al otprike znam po recenzijama o njima
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav, 

Kupio sam Lenovo A806 prije jedno 2g mozda i ugl super mob stvarno sve okej ali sad je doslo do jednog problema.. znaci kad je baterija napunjena do kraja ako nesto radim na njemu onako facebook i to.. u 1h padne na 40% a kad padne ispod 30% onda dodje do 0% u roku 5-10min.. 
Narucio sam si novu bateriju dosla neki dan stavio napunio do kraja i ista stvar!.. dali mozda netko zna do cega moze bit?

Hvala

PSN: Chov1ch
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice