"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.318
|
čitano: 5.738.109
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav 

Zanima me da li netko zna kada će biti dostupan Realme GT za europsko tržište? 

Želim ga uzeti no samo se nudi kineska verzija.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
čmrljo kaže...

Pozdrav 

Zanima me da li netko zna kada će biti dostupan Realme GT za europsko tržište? 

Želim ga uzeti no samo se nudi kineska verzija.

 Tako je bilo i prošle godine. Prvo kineska pa onda globalna verzija. Moglo bi potrajati, jer mob se u Kini odlično prodaje, a imamo manjak čipova... 

12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Malo se Realme "zaigrao" štelanjem rezultata. 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Isplati li se kupiti Poco F3?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
I.Kk kaže...

Isplati li se kupiti Poco F3?

 Meni se ne isplati jer mi ne treba takav mobitel. Da li je tebi isplativo kupiti ga to si moraš sam odgovoriti.

16 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Han kaže...

 Meni se ne isplati jer mi ne treba takav mobitel. Da li je tebi isplativo kupiti ga to si moraš sam odgovoriti.

:)

 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 24.3.2021 9:57 (Ivan(4)).
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Realno najviše mi treba mobitel koji neće trzati u svakodnevnim zadacima (također je i poželjno da ima 5+ sati SOT sa dosta 4G korištenja) i da bar traje 2-3 godine. Kamere su mi sekundarna karakteristika trenutno.

Doduše tek sam mislio mijenjati oko Božića, tako da možda promjenim mišljenje.

16 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

U tom slučaju deluje kao ok izbor. Jak SoC i 120Hz ekran => nema trzanja. Ne znam šta kažu recenzije vezano za bateriju, ali trebalo bi da je adekvatna. Koliko vidim po specifikacijama, ostatak je prosek, ali ništa nije loše; nema slot za microSD i 3.5mm, ali ima IC i, trebalo bi, NFC.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Zdravo ekipo! Koliko vidim, nemamo zvaničnu temu za Xiaomi Mi 10T Pro, pa ću pitati u ovoj: Da li postoji varijanta tog telefona koja nije 5G? Bio sam ubeđen da nema, tj da svi 10T Pro imaju 5G, ali ovde je Telenor, u sekciji "Mreža i povezivanje", pored 5G stavio veliki crveni X. Greška?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Gdje kupiti Poco F3?  Da li se kod narudžbi s Allija s europskog skladišta plaća PDV?

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tomislav10 kaže...

Gdje kupiti Poco F3?  Da li se kod narudžbi s Allija s europskog skladišta plaća PDV?

 Vjerovatno nema dodatnih troškova.može link...

8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Nešto ne valja s tim linkom.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gogo222 kaže...
Nešto ne valja s tim linkom.

 Link radi.

8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ajde probaj kupiti sa France dostavom
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Mislim radi, ali cijena nije 300 već 350$ sa popustom
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gogo222 kaže...
Mislim radi, ali cijena nije 300 već 350$ sa popustom

 To sam vidio,ja ču pričekati da stigne u naše trgovine.Mislim de neče biti velika razlika u cjeni,a dobije se 2 god. garancije.

13 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
zzz kaže...
Gogo222 kaže...
Mislim radi, ali cijena nije 300 već 350$ sa popustom

 To sam vidio,ja ču pričekati da stigne u naše trgovine.Mislim de neče biti velika razlika u cjeni,a dobije se 2 god. garancije.

 Na stvari kupljene iz EU bi svakako trebao imati 2 god garancije?
Ja sam ga naručio s Aliexpress-a, 347USD

15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
pandza94 kaže...
zzz kaže...
Gogo222 kaže...
Mislim radi, ali cijena nije 300 već 350$ sa popustom

 To sam vidio,ja ču pričekati da stigne u naše trgovine.Mislim de neče biti velika razlika u cjeni,a dobije se 2 god. garancije.

 Na stvari kupljene iz EU bi svakako trebao imati 2 god garancije?
Ja sam ga naručio s Aliexpress-a, 347USD

 Aly daje godinu dana garancije,a ostvariti je ovisi o dobroj volji prodavača.Imao sam loše iskustvo,pa mi se neda više riskirati.

7 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ekipa jel netko kupovao na Kineskim shopovima micro SD kartice za mobitel  interesiraju me od 128 GB pa na više  o kvaliteti i garanciji neću ni pitati , uostalom godinama sam kupovao kod nas ove Sandisk i Kingston pa su otišle u ku.... tako da to me ne brine .

Imate li preporuku .

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
MUĆAK kaže...

Ekipa jel netko kupovao na Kineskim shopovima micro SD kartice za mobitel  interesiraju me od 128 GB pa na više  o kvaliteti i garanciji neću ni pitati , uostalom godinama sam kupovao kod nas ove Sandisk i Kingston pa su otišle u ku.... tako da to me ne brine .

Imate li preporuku .

 U nekoliko tema sam vidio preporuke za Samsungove modele. Ljudi su ih testirali i izgleda da su originali.

Na žalost, više ne znam u kojoj temi :(

Možda se netko ovdje javi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Neka glupost koju sam naručio iz kine mi je zapela u nizozemskoj. Evo već 11 dana je tamo. Je to normalno? Ukupno 23 dana u tranzitu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Je, normalno je, imaš više detalja u Ali temi.
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Razmišljam o novom mobitelu i za oko mi je zapeo Poco X3. Ima sve što mi treba osim displeja koji je IPS. Sad, gledao sam ga u trgovini i displeju ne mogu naći nekih mana, ali ... Kakva mu je vidljivost na suncu? Jel ima što bolje od uređaja za cca 2.000 kn? (Sad koristim mi 9t s amoled ekranom i vidljivost na suncu je loša)
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.4.2021 10:04 (tomislav10).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tomislav10 kaže...
Razmišljam o novom mobitelu i za oko mi je zapeo Poco X3. Ima sve što mi treba osim displeja koji je IPS. Sad, gledao sam ga u trgovini i displeju ne mogu naći nekih mana, ali ... Kakva mu je vidljivost na suncu? Jel ima što bolje od uređaja za cca 2.000 kn? (Sad koristim mi 9t s amoled ekranom i vidljivost na suncu je loša)

 Ja imam redmi note 9 pro, on ima IPS, i ima tu foru da na suncu on sam uključi ultra bright mod za ekran. I jako se dobro vidi, ma zapravo dobro se vidi i kad nije na tom modu. Samo kad je u tom modu onda ti je crna malo isprana jer pokušava neki hdr il nešto napravit od ekrana. I jedan mali bug ponekad zapne u tom modu pa treba restart, ponekad pomaže otići u potpuni mrak da ga sam vrati u normalu, ali nekad zapne. Tak da vjerujem da se i Poco dobro vidi na suncu, ali vjerojatno i on ima taj mod.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ako ti je na 9T amoledu loša vidljivost na suncu, nemoj ni slučajno uzimati IPS Poco X3 jer će ti biti još gore.
Znači uzimaj obavezno super amoled sa što više nitsa.
Preko njuške se da naći A52 za malo više od 2000kn ili Redmi note 10 ili pričekaj pro verziju ili Realme pro.
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Hm, dva oprečna odgovora ...😄
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

 Pustite se priča o savršenom Amoledu, većina ih ima lošu vidljivost na suncu.

Moj PC  
4 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
vepar kaže...

 Pustite se priča o savršenom Amoledu, većina ih ima lošu vidljivost na suncu.

Sory, what!?

Imam Mi 9T sa SAMOLED i nakon Redmi Note 7 sa IPS LCD ja sam se preporodio.

Nikad bolja čitljivost na suncu nego sada na AMOLEDu!

 

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tomislav10 kaže...
Hm, dva oprečna odgovora ...😄

 Da baš mi je to zanimljivo. Btw ne kažem ja da amoled nema dobru vidljivost (znam da su amoledi u mnogočemu bolji i da je bolje gledat mobitel s amoledom) niti kažem da je ovaj ips bolji, ja sam kažem svoje iskustvo, da ne bi bilo zabune. Nemam se sad vremena baviti time ali imam u kući i samsung s20 fe pa ako stignem usporedim (još da nekak i snimim bilo bi najbolje). Može si kolega i po youtubu pogledat svjetlinu ekrana i usporedbe. Ja sam zadovoljan svojim ips- om na suncu, više me smetaju refleksije (imam zaštitno staklo) pa ako fotkam nekaj odozdo onak da spustim mob onda teško vidim na ekranu osim ak si legnem na pod da budem u razini moba.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice