iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 70.917
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
ATJLučko kaže...

Moram priznati da se ne sjećam ako sam učestvovao na ovoj temi, ikada! 

No stvarno, da upitam kako stojite s najnovijim 9.0.1 iOS update-om, koliko vas ga je skinulo, i koliko imate featuresa od mogućih?!

 Ja sam zadovoljan,jedino sto mi se cini da se baterija brze potrosi nego prvog dana kada sam ga instalirao,te u mesengeru kada dignem razgovor prema gore "preplavi" prijeđe preko razgovora a ne scrola ga gore sto bi i trebao,resetiram i u redu je.

11 godina
offline
iPhone 5s

Ja sam bio skinuo ios 9 i za 4-5 dana se vratio na 8.4.1 razlika u brzini je strasna. Ios 8 je avion za 9. Ja na svojem 5s ostajem na ios 8.4.1 vise ne skidam ni jedan update

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...

Ja sam bio skinuo ios 9 i za 4-5 dana se vratio na 8.4.1 razlika u brzini je strasna. Ios 8 je avion za 9. Ja na svojem 5s ostajem na ios 8.4.1 vise ne skidam ni jedan update

 kako se vratit na stari? jel mora biti jailbrake?

Stranice su trenutno nedostupne.
11 godina
offline
iPhone 5s

Netreba dok god apple potpisuje ios 8.4.1 mozes se vratiti. Moras skinuti ios i preko itunesa se vratit na stari. Ak trebas pomoc se javi na pm

 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
iPhone 5s

ajmo vlasnici 5s jel mjenjao tko ekran na 5s i gdje u zagrebu zvao sad idoctor i ikliniku i cijena 780 i 790kn kuna. Malo too much ako se mene pita. mislim meni nije zdrobljen neko ima jake ogrebotine tj dvije dubinske crte i zivciraju me.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Kad kupuješ premium telefon to ide sa premium cijenom rezervnih djelova... Nažalost po mnoge korisnike. 

11 godina
offline
iPhone 5s

I sta si dobio sa tim odgovorom? Dal je to bilo moje pitanje? trollas kao i obicno protiv applea.....

zasto bi dao vise ako mogu manje za nesto? ili ti kupujes sve a nepitas za cijenu?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.9.2015 21:28 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...

I sta si dobio sa tim odgovorom? Dal je to bilo moje pitanje? trollas kao i obicno protiv applea.....

zasto bi dao vise ako mogu manje za nesto? ili ti kupujes sve a nepitas za cijenu?

Ne trollam već iznosim činjenicu, a ti se osjećaš uvrijeđeno na to.

Možeš dat manje, ali onda ćeš imat problem kao i dosta ljudi koji su išli tom linijom i vrlo brzo su ipak davali više u iKlinici i slično jer se pokazalo da su ti zamjenski ekrani nekvalitetni. Drugo, nećeš nigdje dobit originalan zamjenski ekran od Applea, svi koji ti to kažu lažu. Ja pitam za cijenu, ali pitam i za pouzdanost i kvalitetu usluge, npr. da to stručno i brzo naprave što ću platit malo više ali ipak je bolje nego ići 2 puta radi toga što sam prvi puta platio manje. A tih slučajeva ima, nemoj se zavaravat. 

Konkretno, čuo sam za neke dečke u Središću u ZGu da su dobri ali sam zaboravio kak se zove ta firma, znam da su riješili uspješno dosta Androdia ovih skupljih pa vjerojatno rade i na iPhoneima, raspitaj se još ako znaš nekoga što je tamo.

11 godina
offline
iPhone 5s

nisam se ja nista uvrijedio al dobro necemo se rasprvljat. Necu ga mjenjat radi ogrebotine nedam skoro 800kn mogu ga i tak koristit takionak ce uskoro bit star dvije godine i pitanje je vremena kad ce riknut cudim se sto baterija jos nije

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Ona onaj displex probaj, trebali bi ga imat u emmezeti ili chipoteci za oko 30-40kn, možda ti pomogne.

15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Covjek prodaje iphone iz inozemstva,zanima moze li takav radit kod nas i koliko treba platit dekodiranje ili kaj vec.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
dado80 kaže...
Covjek prodaje iphone iz inozemstva,zanima moze li takav radit kod nas i koliko treba platit dekodiranje ili kaj vec.

Ima li taj iPhone "poznat" Apple ID???? 

Ako ima, ne bi trebalo biti problema u radu, osim ako nije uzet pod ugovornom obavezom! 

Ako je uzet pod ugovornom obavezom, neka nabavi kod za otključavanje od teleoperatera i to je to, čiča miča, gotova priča! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
iPhone 5s

Kakav je to poznat Apple ID?

 

iPhone se ne otključava putem koda.

 

 

2 dado80: Vjerojatno ga je potrebno otključati, cijena ovisi na koju je mrežu zaključan, cijene pogledaj na stranicam za unlock ili neka ta osoba pita kod svog operatera koliko je unlock.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2015 17:36 (Syke).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s

Zna li tko koliko košta zamjena home tipke, kada ju stisnem radi normalno ali jedino touch id ne radi.. 

01000101010000010101010000100000010100110100100001001001010101000010000001001100010011110100111101010011010001010101001000100000001110110010100100101001001010010010100100101001001000000100100000110011
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s

Namjeravam kupiti peticu za koji dan preko oglasnika pa me zanima na što da obratim pažnju prilikom kupnje?Upalim mobitel i što dalje,da probam nekoga nazvati i tak to?Mobitel je navodno otključan na sve mreže.

14 godina
offline
iPhone 5s

Ima li kakvih većih razlika između 5 i 5s?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
EZY-E kaže...

Ima li kakvih većih razlika između 5 i 5s?

Koliko sam ja upoznat ima! 

Za početak, fingerprint senzor! 

A siguran sam da će "jednom" 5S imati kasniji update, baš zbog toga što nije SAMO iPhone 5!

ATJ Lučko
11 godina
offline
iPhone 5s

I jos da dodam 5s imA bolji procesor od obicnoga 5 i tu je najveca razlika

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Pozdrav novi sam u ovoj temi, i do negdje prije sam koristio Android, sad sam kupi Iphone 5s. i zanima me dali ej moguce sakrit obavjesti sa zakljucanog zaslona tipa poruke od viber-a fb. itd i kako se to može uradit hvala.

 

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
EZY-E kaže...

Ima li kakvih većih razlika između 5 i 5s?

 Bolji CPU, bolji GPU, fingerprint senzor, puno bolja kamera, te samim time što je noviji, dobit će koji update više.

12 godina
offline
Re: iPhone 5s
rappy kaže...

Pozdrav novi sam u ovoj temi, i do negdje prije sam koristio Android, sad sam kupi Iphone 5s. i zanima me dali ej moguce sakrit obavjesti sa zakljucanog zaslona tipa poruke od viber-a fb. itd i kako se to može uradit hvala.

 

 E to sam i ja pokušavao pa nisam našao. Ako netko zna neka javi.

11 godina
offline
iPhone 5s

ides na postavke obavjesti i tam ti je popis svih aplikacija koje imas udi u aplikaciju koju zelis iskljuciti i tamo ti je opcija prikazi na zakljucanom zaslonu.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
iPhone 5s

Jel i vama ostalima ios9 tolko sporiji?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note, One M8
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Dajte neku dobru aplikaciju za muziku,da ima ove nase domaće,sve sta sam probao nema :(.Ovaj mod slabog punjenja je odličan plus za sve korisnike iphone-a,meni je brzina iosa 9 odlična,ne znam kako je tebi spor.

lp

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Pozdrav, dali se može nadogradit na 5s (iOS 9.2) dali je neko vec to uradio

Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
rappy kaže...

Pozdrav, dali se može nadogradit na 5s (iOS 9.2) dali je neko vec to uradio

Otkuda vama kolega informacija da je iOS 9.2 izašao van u uporabu?! 

ATJ Lučko
13 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Pa nešta sam gledo tako moja greška onda.

može onda dobar tutorial za Jailbreak.
Povijest je samo spisak, zlocina i nesreca, jedan mrtav čovijek je tragedija tisucu mrtvih je statistika.
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
rappy kaže...
Pa nešta sam gledo tako moja greška onda.

može onda dobar tutorial za Jailbreak.

Iskreno, u koju svrhu biste radili jailbreak?!?! 

 

Obzirom na YT kanalima ima cijela Hrpetina tutorijala, samo ukucajte u tražilicu "iOS jailbrake - cydia", i siguran sam da će te pronaći videa za gledat cijelo popodne!!!! 

ATJ Lučko
14 godina
offline
Re: iPhone 5s
ATJLučko kaže...
rappy kaže...
Pa nešta sam gledo tako moja greška onda.

može onda dobar tutorial za Jailbreak.

Iskreno, u koju svrhu biste radili jailbreak?!?! 

 

Obzirom na YT kanalima ima cijela Hrpetina tutorijala, samo ukucajte u tražilicu "iOS jailbrake - cydia", i siguran sam da će te pronaći videa za gledat cijelo popodne!!!! 

 Zašto se dereš na čovjeka? 

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero, iPhone 3GS, Nexus S, Nexus 7, Htc 8S, iPhone 4, Galaxy S2, HTC Sensation, Lumia 625, N8, Dell Venue 8, Z1 Compact, Meizu m2 note, One M8
13 godina
offline
iPhone 5s

Ma tko kaže da ja vičem na čovjeka?!?! 

Otkuda vam taj dojam kolega, hahahahaha?!?!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice