IPhone 4 - zvučnik za uho ne radi, ALI !!

poruka: 7
|
čitano: 17.810
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 - zvučnik za uho ne radi, ALI !!

Kao sto sam naziv teme kaze, ne radi mi zvucnik za uho na iPhonu 4 , ALI ! Ne znam kako bih ovo mogo objasniti, zvucnik mi radi kada pricam s nekim preko vibera i skypa ali kad me netko nazove preko broja mreze, onda mi ne radi. Ne cujem nikog s druge strane. iOS je 6.1 , nije do njega. Dali je netko imao iskustva s tim? U cemu je problem? Otiso je zvucnik ili? Probao sam ga propuhati sa razno raznim stvarima al nije islo. Molio bih za pomoc! Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 - zvučnik za uho ne radi, ALI !!

Pa cekaj jesi li ti siguran kad te se zove preko vibera i slicnih da ti radi zvucnik u slusalici ili veci (donji) zvucnik?

Jesi li sigurno pojacao dok te   neko zove? Jesi li namjestio da se ta glasnoca namjestava preko vanjskih gumba

ili moras rucno?

 

Kako znas da nije do softwarea?

 

iOS je 6.0.1, nije valjda da imas 6.1 beta? Ako imas (a ne vidi se bas developer iskustvo)

ili ti je uvaljen ili ti je netko spetljao, ili si pak sam

 

Sto god bilo, uvijek mozes restore na 6.0.1 napravit, i napravi ga, s DFU, ne obicnim

"issue experiencing" modeom u iTunesu, ako ne razumijes bolje pitaj nego odma

isprobavat

 

Sretno s tim :)

"Nikad necu protiv toga imat nesto protiv"
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.11.2012 0:50 (Mojpismonosa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 - zvučnik za uho ne radi, ALI !!

Takoder, imas li spremljene blobove za koji drugi firmware?

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku "Hvala", hvala Vam :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 - zvučnik za uho ne radi, ALI !!

Siguran sam da radi preko vibera i skypa, jer ih koristim, takozvani earpiece zvucnik, jedino kad se preko mreze zove onda je problem. Bilo je mjesto kad iza tog gornjeg zvucnika stisnem odozada mobitela , pocme raditi al' krčii. Vjerovatno je otisao zvucnik i ako ne znam kako je to moguce i kojom logikom kad preko vibera i skypa radi ko novo!? Glasnoca je sve dobro napravita. Moja greska, nisam dobro napisao, iOS je 6.0.1 ! Probo sam preko DFU moda restore, nije pomoglo. Imam osjecaj kao da ga treba samo izvaditi i ponovno ubaciti da bi proradilo. Ovdje na forumu sam htio prvo vidjeti, mozda je neko imo iskustva s tim?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 - zvučnik za uho ne radi, ALI !!

Ne znam, nesto mi gadno smrdi, ne vjerujem bas da radi s Viberom i Skypeom, a obican poziv ne

 

Iako ako i sam kazes, ako stisces a krci, rjesenje je u teoriji jednostavno, servis i zamjena (earpiece) zvucnika

 

Ne petljaj to sam vec daj na servis, ako otvaras sam postoji velika sansa da jos sto pokvaris,

ako imas garanciju ni ne pitaj

 

....I daj odgovori na pitanja koje sam ti postavio, pokusavam ti pomoc a dajes premalo podataka

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 4 - zvučnik za uho ne radi, ALI !!

Ista stvar se i meni dogodila ispao mi iphone 4 ne sa velike visine i kad sa htio da se javim nista se nije culo.Pokusao da zovem preko viber i sve je bilo ok.Kada malo uvrnem mobitel proradi sve normalno.Otvarao sam ga pregledao malo onako povrsno fletove i nista nije bolje.

Molim Vas da mi javite ako imate bilo kakvu ideju sta bi moglo biti.Veliki pozdravi!

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 4 - zvučnik za uho ne radi, ALI !!
Nasao sam rijesenje u cemu je problem, i ja imam takav problem. Audio complier se malo odvojio, zato dolazi do toga. Ja sam svoj iPhone rastavio, taj dio je na maticnoj, i trebalo bi nesto samo priljepiti preko tog dijela, tocnije da ga malo pritisne i radi. Proguglaj malo o tome. A u servisima je skup taj popravak.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice