HTC Sensation

poruka: 1.258
|
čitano: 349.370
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC Sensation
k510 kaže...

imam navedeni mobitel i baterija mu se jako prazni, kupio sam novu zamjensku i ista priča..jel nekaj s mobom ili?? hvala

Koliko brzo se prazni?

Meni traje prosječno 3 sata screen-on, te je meni to malo iako je to prosjek za sve smartphonee.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

stara tvornicka je trajala nekih 6h non stop sam bio na njemu, uključen wi-fi cijelo vrijeme..a ova nova nešt malo više, oko 8h

 

edit: ova nova se brzo napuni cca 1,5h , a stara se punila oko 6h da se napuni do kraja

by Težak
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 22:37 (k510).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC Sensation
k510 kaže...

stara tvornicka je trajala nekih 6h non stop sam bio na njemu, uključen wi-fi cijelo vrijeme..a ova nova nešt malo više, oko 8h

 

edit: ova nova se brzo napuni cca 1,5h , a stara se punila oko 6h da se napuni do kraja

Jel to baš screen-on vrijeme?

Ako je onda se definitivno nemaš šta žalit :D

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.12.2013 22:48 (EZY-E).
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

sry, al kaj znači screen-on? 

by Težak
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC Sensation
k510 kaže...

sry, al kaj znači screen-on? 

Pa sam izraz kaže, koliko dugo je ekran bio uključen :)

Odeš na battery usage i klikneš na screen.
Mislim da je to najpouzdanije mjerilo trajanja baterije.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
13 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

55 min je na bateriji, 100 % s tim da ne tipkam po njemu nist

by Težak
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation
evo od jucer navecer do sad ima 82%..a tipkal sam sve zajedno max 1h...u cemu je problem?
by Težak
14 godina
protjeran
offline
HTC Sensation

Koji preporucujete aosp/aokp rom a da je stabilan i jelly bean?

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Sensation
kako mogu gledat online filmove? koji program moram imati? flash player imam a i dalje ne rade filmovi, pise da treba instalirat program
by Težak
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC Sensation
k510 kaže...
kako mogu gledat online filmove? koji program moram imati? flash player imam a i dalje ne rade filmovi, pise da treba instalirat program

Ako otvaraš preko default browsera trebalo bi raditi.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
15 godina
offline
Re: HTC Sensation
default browser,firefox,dolphin i uc browser, isprobano i radi flash...
10 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

Da li itko zna kako rootat ovaj mobitel?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: HTC Sensation
Smoke690 kaže...

Da li itko zna kako rootat ovaj mobitel?

Pa daj proguglaj malo.

KLIK

Ohne Audi geht es nicht..
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2013 17:55 (andreas11).
16 godina
online
Re: HTC Sensation
bender_007 kaže...

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2115520  ovaj bi ti trebao biti ok.

 

Svakako pricekaj viperS JB rom kad fixaju kameru itd.

 

A skines si anttek appmanager ili titanium backup i pobrises nepotrebne stvari. A i imas u aroma installeru da oDznacis sta neces instalirati od bloatware'a.

Skinuo sam taj ROM, instalirao ga, al nece bootat - stoji na HTC logu.

Backup sam napravio, tak da nema frke.

 

Nego interesira me jedna stvar. Nisam napravio S-OFF, jel bi to bio problem ne podizanja ROM-a (CM mod)

 

Hooray, uspio sam, samo sam reflashirao recovery, prije je bio Clockwork, stavio sam 4ext i to je sad to :)

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2013 23:58 (Batista).
10 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

Pozdrav! Imam HTC Sensation XE i ušla mi je prašina pod ekran mijenjao sam ekran i nemože se maknuti, taj čovjek koji mi je sređivao ekran rekao mi je da ta prašina kad se primi da ne pušta...




Ako itko što sazna neka mi molim vas javi. :)




Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.1.2014 20:43 (ddaa :D).
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
HTC Sensation

Preporučio bi Vipersov rom Sense 5, sve se vrti fluidno i brzo sa manjim bugovima tipa slikanje panorame ne radi.

Samo nemojte pokretati sound enchancer uopće jer svaki sljedeći put kada umetnete slušalice će se pojaviti boot loop te ćete mob onda morati wipeati i ponovno instalirati rom. :)

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation

Rijesio sam sve te probleme u 5.1.0 :) 

12 godina
odjavljen
offline
Re: HTC Sensation
Svaka cast @ivicask
ima li mogucnosti da portate viper na evo 3d?
15 godina
offline
Re: HTC Sensation
trenutno sam na starom romu samo zbog camera hacka, jer funkcionira na sense 4 ili 3.6, no budem se prebacio na vipersov rom cisto da vas podržim!!!
12 godina
offline
Re: HTC Sensation
ivicask kaže...

Rijesio sam sve te probleme u 5.1.0 :)

  Poz ivice :)

Nemam vise na zalost sensation ali jako mi je drag uredjaj bio.

ja
12 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation

pitanje, jel zna iko di ima za kupit ovaj mob, novi?

i am the kid your parents warned you about
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2014 22:13 (nicknamex).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: HTC Sensation

Rom bi sam po sebi radio na EVO, al nema JB kernela za Evo 3D, i kamera nebi nikad radila jel ne postoje kopmatiblini dirveri za JB za EVO DUO kamere..

 

A jbg, prodajte te telefone i kupite nešto novo, evo ja kupujem HTC ONE M8 ćim dođe u Hrvatsku, Viper rom je već online :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.4.2014 18:59 (ivicask).
10 godina
neaktivan
offline
HTC Sensation
Pozdrav
Molio bih za jedni informaciju...imam htc sensation koji se par puta ugasio pa upalim on opet i sve do se nije ugasio tako da više ne reagira uopće,ni da trepne...majstor kaže da se nemože popraviti al mi se čini dta ni sam nezna što mu je pa ako ima neku ideju što mu je,molio bih za informaciju.hvala
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC Sensation
matej2107 kaže...
Pozdrav
Molio bih za jedni informaciju...imam htc sensation koji se par puta ugasio pa upalim on opet i sve do se nije ugasio tako da više ne reagira uopće,ni da trepne...majstor kaže da se nemože popraviti al mi se čini dta ni sam nezna što mu je pa ako ima neku ideju što mu je,molio bih za informaciju.hvala

Probaj ovo: 

 

Isto tako prodajem svoj sensation za 900 kn ako je tko zainteresiran :)

Stanje 9/10, samo mi je dosadio a i želim preći na WP sada, zato ga prodajem.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2014 18:59 (EZY-E).
11 godina
offline
HTC Sensation

Jel ima neki tutorijal kako rootat HTC sensation z710e i kako se stavlja rom na njega?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: HTC Sensation
zviznemte kaže...

Jel ima neki tutorijal kako rootat HTC sensation z710e i kako se stavlja rom na njega?

Sve imaš na XDA forumima.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
12 godina
offline
HTC Sensation

Planirao sam uzeti sensation, kolika je mogućnost za ovo? I isplati li se
http://v2.pik.ba/artikal/13594030/prodajem-htc-sensation-pao-mu-sistem-treba-ga-podici/ 

H3rc0
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HTC Sensation

Vidim da su napravili rom-ove sa 4.4.2 (KitKat) ili čak 4.4.4 verzijama androida, da li ih je itko probao i da li se bolje držati starijih verzija poput ICS-a (4.0.3/4.0.4) ili onih 4.1.2?

Ja sam trenutno na 4.0.3, HyperNonSense uglavnom nema HTC Sense već koristi Zeam Launcher i prilično je brz i dalje, dugo ga nisam mijenjao.

 

Bilo mi se i staklo/digitizer razbilo, srećom nije i LCD ekran otišao kvragu pa me zamjena došla ~90kn za digitizer sa ebay-a i 100kn za njegovu zamjenu.

Fortune favours the brave
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.9.2014 15:28 (Hyperion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice