Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo izdvojena tema

poruka: 1.601
|
čitano: 998.263
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Nije frka platiti nekome tko nije telekom. Tko to radi za A300-FU?

12 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ne znam jesam li pogodila temu, ali zanima me jel mi može netko preporučiti neki servis mobitela u Zagrebu da je ok i da ne dere cijenama??

 

Imam Xiaomi MI3W, koji uopće ne reagira na punjač, znaći ne puni, a pokazuje crvenu lampicu koja titra, već je bio na servisu gdje je taj dio zamjenjen ali idalje ne radi, pa et pokušala bih sa još jednim servisom...

 

I hvala :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Dobila sam iPhone 4 iz Svedske (iOS 7.x).. Telefon je u lost mode. Da li postoji nacin da ga otkljucam? Znam da su ga nosili u nekoliko servisa i niko nije uspeo nista uraditi. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Nazalost, nemas srece. Jedan problem je icloud, a drugi unlock. Neisplativo ti je zezanje s tim uredajem.

13 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Uzeo sam Huawei Y530 preko Njuškala, kodiran na t-com. U oglasu je pisalo i prodavač je obećao da s njim dolazi kod za otključavanje. Nažalost, kod koji sam dobio s mobom ne šljaka, a prodavač više ne odgovara na moje poruke.

Da li postoji način da se mob otključa i ako da, kako se to može napraviti?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Meni je mobitel počeo gubiti signal za oba sim kartica tj slotova istodobno (imam dualsim)  Asus zenfone 5. 

Nije softwerski problem jer sam napravio hard reset. nije pomoglo ništa.

Ali sam isti dan uspio da proradi tj nakratko. 

 

U postavkama ne mogu nikako uklučiti SIM1 i SIM2, niti me ne pita za SIM pin pri paljenju.

 

Vidio sam na youtubeu kako se mjenja sim slot na mojem modelu također moze se nabaviti po prihvatlivoj cijeni na ebayu.

 

 

Nisam siguran dali je SIM slot u banani, može li mi se javiti netko sa iskustvom ??? Dali može biti nešto drugo problem ??? 

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Markić7 kaže...

Meni je mobitel počeo gubiti signal za oba sim kartica tj slotova istodobno (imam dualsim)  Asus zenfone 5. 

Nije softwerski problem jer sam napravio hard reset. nije pomoglo ništa.

Ali sam isti dan uspio da proradi tj nakratko. 

 

U postavkama ne mogu nikako uklučiti SIM1 i SIM2, niti me ne pita za SIM pin pri paljenju.

 

Vidio sam na youtubeu kako se mjenja sim slot na mojem modelu također moze se nabaviti po prihvatlivoj cijeni na ebayu.

 

 

Nisam siguran dali je SIM slot u banani, može li mi se javiti netko sa iskustvom ??? Dali može biti nešto drugo problem ??? 

 

 

 Reflashaj stock rom 

13 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ima možda tko iz Koprivnice da mi pomogne staviti custom rom na htc one x? Molim PM

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav svima trebala bih vašu pomoć oko stavljanja custom roma na svoj mob. 

Imam Jiayu g4s ali onu prvu verziju sa 1 gb ram i 8 gb rom i ne znam koji rom da stavim.

trenutačno je na 4.2.2. verziji i počeo mi je štekat. Gledala sam na xda developers romove, ali nisam sigurna da bi odgovarao mojem modelu jer su svi za onaj model sa 2 gb . Da li netko zna provjereni rom od kit kata 4.4.4. koji će radit na mojem modelu?

Hvala :)  

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

pozz!. uzeo sam u DE radi interneta dual sim mobitel,huawei p8. nazalost, uvalili mi brandiran od tmobilea, nema dual sim opcije. dali imate bolje resenje od odlaska u ducan i deranja na mjesavini hr,eng i njem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozz, imam Sony Xperiu L te trebam napraviti Flash ROM-a, zanima me moze li ovaj mobitel otkljucati Bootloader te ako ne kako da ga flasham bez toga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

*#*#7378423#*#* Service info - Configuration i vidi pod Unlock Bootloader da li piše Yes, u tom slučaju možeš otključati bootloader. Ako piše No, nećeš moći nikako.

 

Oficijalni ROM možeš i bez otključavanja BL flashat za custom ROMove i kernele treba otključan.

8 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Da to sam vec probao I svaki put kad to upisem u dial, izbrise se broj I ostane samo *, nista drugo se ne dogodi
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Markić7 kaže...

Meni je mobitel počeo gubiti signal za oba sim kartica tj slotova istodobno (imam dualsim)  Asus zenfone 5. 

Nije softwerski problem jer sam napravio hard reset. nije pomoglo ništa.

Ali sam isti dan uspio da proradi tj nakratko. 

 

U postavkama ne mogu nikako uklučiti SIM1 i SIM2, niti me ne pita za SIM pin pri paljenju.

 

Vidio sam na youtubeu kako se mjenja sim slot na mojem modelu također moze se nabaviti po prihvatlivoj cijeni na ebayu.

 

 

Nisam siguran dali je SIM slot u banani, može li mi se javiti netko sa iskustvom ??? Dali može biti nešto drugo problem ??? 

 

 

 Slusaj to je isto i meni bio na jednom mobitelu (s3), nije htio ucitat sim karticu, onda sam malo googlao i jedan lik je napisao da na sim karticu nalijepis malo trake (ja sam stavio selotejpa, izrezes kolika je površina i sam nalijepis 3-4-5 puta i to je to - nesmijes stavit previse posto nece moci uci onda :) ), ali ne na ono sjajno što ućitaje sim karticu nego iznad na površinsku stranu, to sam ja bio napravio i s3 je odma ucitao i trazio pin od sim kartice ... stvar je u tome kad ti ubacis sim u taj utor onih nekoliko žićica nepritisne dovoljno sim karticu pa nece da ucita, napravi ovo sto sam ti napiso ... odgovori ako si skuzio sta mislim da napravis i javi jel se popravilo.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.5.2016 13:04 (ingloriushsmokey).
9 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav

Kčerka mi je dala poslovni mob "Samsun Galaxy III mini" sa kojim su bili na T comu

Sada ja firma prešla na VIP

Kako otključati mob (ja sam na Tele2)....Da li je dovoljno otić u Tcom i tražit da ga besplatno otključaju ili...negdje na servis ?????!!!

 

LP

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

kak otkljucati sgs 4 mini?

Iron Maiden
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav,

 

da li je moguće nekako obrisati SVE postavke i podatke u SVIM aplikacijama? Korisničke datoteke (slike, glazba, ...) nije problem počistiti.

 

Ako napravim factory reset onda će se izbrisati sve aplikacije koje sam instalirao, a želio bih da ostanu. Ili barem ako i napravim factory reset, hoće li ostati root i CWM na njemu?

★★★★★☆
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

 

Imam mobitel Panasonic KX-TU301 na TELE2 mreži i nakon nekog vremena poslali su mi mailom Kod za otključavanje  od 8 brojeva , e sad nisu napisali postupak samo da

 

 "Napominjemo da kod za otključavanje unesete jednom, jer ako ukucate krivi kod više od 3 puta možete trajno zaključati uređaj."

 

Da li netko zna postupak za Panasonic jer za svaki mobitel je drugačije ,tražio sam po internetu ne mogu naći .

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ma samo ubaci sim karticu drugog operatera i odmah ce te traziti spomenuti kod, nema puno mudrosti

iPhone 6s Space Gray (Samsung u ❤️)
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Upravo tako je i bilo ,upisao taj kod i nakon 10 sek. mobitel se sam  restartao i prihvatio SIM karticu sa druge mreže.

Hvala.

7 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav!
Odlucio sam se vratiti na stare telefone, oni androidi mi nisu odgovarali iz raznih razloga, te sam kupio polovni Sony Ericsson zylo. Pre njega sam koristio SE elm, i mnogi layout fajlovi su mi ostali za njega, a kako je on, kao i zylo, A2 platforma telefona, odgovarali su! Medjutim, kad sam brisao neke fajlove iz skrivenog sistema, bio sam brzoplet i obrisao sam i neki fajl koji nije trebalo, pa sada ne mogu da prikazujem beleske (NOTES) na glavnom ekranu!
A, opet, ne mogu ni da ga flash-ujem sa novim firmware-om, uz silne muke sam ga nasao po internetu i skinuo, ali sad nijedan program za flash nece da radi! Kada sam jos ranije imao w995, A2 uploader je lepo sluzio svrsi, ali sada vise nece...
Naravno imam instalirane flash drajvere, sa Far manager-om mu jednostavvno ulazim u taj skriveni sistem, tako sam i brisao fajlove! Ali preko njega ne mogu da flash-ujem A2 sisteme..
Pade mi na pamet da bi mi mozda pomogla neka xml (layout) skripta da vratim tu mogiucnost prikazivanja beleske (NOTES) na glavnom ekranu? Ili neki VKP patch?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Ekipa može samo jedna informacija. Imam Samsung Galaxy J5, točnije j500fn, pa me zanima mogu li ubaciti ROM od j500f? Oba su J5 starije verzije iz prošle godine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozz ekipa..kupio upravo Xiaomi redmi note 4,tražio sealed box da mi ništa oni ne stavljaju pa ako može mala pomoć,link ili bilo šta gdje,kako skinut eu rom gdje ima i hrv jezik te google store naravno. Hvala puno :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Redmi note 4 sluzbeni rom: http://en.miui.com/download-309.html

Pazi da ti je gore odabran global rom, sigurno ima gappse ali ne znam za hrvatski

14 godina
neaktivan
offline
Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo

Pozdrav! Može li pružatelj usluge nekako znati da sam otključao mobitel i koristim drugu mrežu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Nemože niti ga to zanima.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Kupio sam iphon koji je na blek listi tako su mi neki majstori rekli nema mrezu iphon pomagajte moze li ga ko skinut sa blek liste hvala unaprijed to je taj imei
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Pogrijesio sam evo imeia
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Pogrijesio sam evo imeia
7 godina
neaktivan
offline
Re: Dekodiranje, debrandiranje, flashanje i ostalo
Konacno ovo je taj nisu ta dva gore
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice