Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

poruka: 142
|
čitano: 29.499
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

 

Dok neki pričaju kakve mašine kod kuće imaju, jeste li se nekada pitali gdje je sve to kupljeno!

Kada odlučite kupiti komad elektronike gdje biste najradije otišli i gdje vam je najbolja ponuda, recimo kao Vemil, Hgspot, Micronis...!

Postoje i oni koji kupe računalo u nekom trgovačkom centru, a postoje i oni pametniji koji kupe računalo u djelovima koje je jače za iste novce, recimo!

Recimo ja najviše volim otići u Vemil jer sam im stalan kupac pa ćak dobijem neke komponente jeftinije!!Smijeh

 

Po vama gdje biste najradije otišli?


Microsoft hot-line, telefon zvoni:
- "Dobar dan upravo instaliram Windows XP, sta treba da stisnem?"
- "Najbolje stisnite palceve!"
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

U MediaMarkt... Namigiva Šalim se - ovisi o tome što trebam kupiti, ali volim tehnomarkete, gdje mogu primiti u ruke i vidjeti kako radi to što kupujem.


drpetric
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

ja većinom , links / vemil / hgspot

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Prije sam kupovao u hg-spotu, ali sad kupujem u vemilu. Nikad nisam kupio nešto već sastavljeno, samo dijelove Osmijeh

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

nazalost jedino u media marktu sam naso case logic-ovu torbu za laptop i to u jednoj robnoj kuci u madjarskoj...


boom headshot
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Links, zadnjih nekoliko godina

 

The Cake is a Lie!
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2008 1:37 (Lateralus).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?
Ja sam skoro sve u zadnjih cetiri-pet godine (kako za sebe tako i za frendove) uzimao u Linksu. U HGSpotu sam kupovao kad su bili u podrumu na staroj adresi.
No neke stvari koje zelim jednostavno ne mogu naci nigdje pa se krpam kako stignem (recimo, upravo sam preko frenda koji ima ducan uzimao Microsoftove tipkovnice koje je pak ovaj nasao u Recru).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?
U Hgspotu ponekad.
Al oni nemaju baš sve(bar u mom gradu)
Inače Vemil,Links,Adm
16 godina
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Kupujem komponente (već zadnjih 7,8 godina) koje onda 'piknem' u moj vjerni big tower s vremena na vrijeme i tako zamjenim 'najslabiju kariku' hehehe..

Kupovao sam u Hgspot-u, Links-u, Ve-mil-u..   zadnjih 2 godine samo u Ve-Mil-u, jer su mi najbliži i jedino kod njih nikada nisam imao nikakvih reklamacija naknadno.

 


Intel Core2 Duo E6400, 4GB OCZ 800, GF8800GTS 640MB, nForce650iUltra
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Vemil

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

ADM     - prvi izbor. Neke komponente su bile i do 150 kuna jeftinije, mala firmica i pazi da svaki kupac ostane zadovoljan (Bravo Danko)

Links    - drugi izbor. Nikad frke s njima. Šta naručiš to dobiješ u dogovorenom roku. Nikad nisam imao reklamaciju

Vemil   - treči izbor ako baš neke komponente nema u gornja dva onda vemil ima. Mrvicu skuplji ali zato kao gornja dva prima sve načine plačanja


Palac_genijalac
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Links, HG Spot, Vemil, Technomax...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Nekad sam sve uzimo u HgSpotu

 

Ali od nedavno samo Links

16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Kupujem sve u Melioru (WTF ?). Jedna mala trgovinica u Osijeku, tamo sam kupio svoj prvi komp i tamo kupujem sve ostalo, pa dobivam popuste, a i uvijek znam kad će točno nešto doć, ili ak to ne može nabavit.

To zamjeram većim trgovinama, jer pokušavaju prevarit one koji se ne razumiju u kompjutere. Evo, primjera radi, mom prijatelju, inače totalnom n00b-u je jedan lik sastavio novu konfu i oni otišli u HG spot, napisali im šta trebaju, i ovi im rekli, nema problema, dođite za tjedan dana po komp. I došli oni za tjedan dana, a oni im kažu, nije još sve spremno, nek dođu slijedeći tjedan, bit će to 100% gotovo. I došli oni slijedeći tjedan, a lik u HG spotu im kaže da oni skoro ništa od tih dijelova ne mogu nabavit i da će on njima dat neke druge (btw, tri puta skuplje) dijelove, te da oni nikad nisu te stvari ni imali. Nameće se pitanje zašto su onda tri tjedna govorili da roba samo što nije stigla?!! Naravno, moj lega im ispsovo sve po spisku i pokupio se. Ne razumijem kako s takvim odnosom prema kupcima oni misle zarađivat i kako im tako šta uopće može past na pamet (ako tak šta ti prodavači uopće posjeduju).


potpisujem se
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Uglavnom Ve-mil, ponekad HG Spot !


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

HGspot - iz razloga sto nikada nisam imao problema sa reklamacijama, sve uredno uvaze... Ako zelim mogu uzeti novce ili nadoplatiti, itd, sta god hocu.

ADM - dobre cijene.


Yes, No.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?
HGspot iz istog razloga koji je naveo Vedran i Links jer cesto jedino oni imaju komponentu koju zelim (trebam), blize mi je od ostalih ducana, a obicno mogu i razgledat to sto kupujem!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?
Ja "kombiniram" trgovine jer u jednoj trgovini nema nečega pa onda pogledam neke druge.
Prije kupovine obavezno pogledam sve veće i kvalitetnije shopove informatičke opreme,koji imaju proizvod koji ja tražim,i mislim da je tako najbolje!:)
Najviše u HGSpotu i Ve-mil-uvijek imaju nešto "dobro" što tražim,pa i Links nekada.
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Hmm vidim nitko ovjde ne kupuje izvan granica lijepe naše recimo kod naših susjeda slovenaca :D

https://www.cool-pc.org/    FTW    Eventualno  Ve-mil.  Prije  je  bio  i  Links  ali  oni  su  mi  u  zadnje  vrjeme  postali  mrski  nisu  više  što  su  nekad  bili  :/  otkako  su  se  uzdigli  postali  su  ko  i  svi  ostali  "umišljeni" 

Ne  znam  prije  mi  je  usluga  kod  njih  bila  bolja  a  da  ne  kazem  kako  su  i  opcenito  skuplji  od  ostalih  trgovina.


May The Force be With You DuDe!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

http://www.nabava.net

 

Zato što neki imaju i duplo veće cijene od drugih za isti hardver. :)


Frankly, my dear, I don't give a damn.
16 godina
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

E ja većinu potrepština nabavljam u Feniksu. Široki izbor, brzi su i jeftini.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?
  1. Vemil
  2. Feniks
  3. HGspot
  4. Links

Cvarcy.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

1.Adm

2.Links

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?
Vemil
Technomax
HG Spot
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?
Malo mi smeta što HG SPOT nema uvijek nove komponente,ap ponekad znaju i dobit 1 mjesec kasnije,ali zato su tu drugi shop-ovi:-)
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Vemil, Links, Adm, a do HG Spota idem jer mi je bliži od ostalih....; a da se mogu teleportirat izabrao bih MediaMarktNamigiva

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2008 22:06 (Core2Duo2).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Trenutna konfiguracija je pretežno iz Linksa, a ima i malo Vemila i HG Spota.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

Jedino što sam nedavno kupio je bio laptop.

Kupio sam ga u technomaxu. Imali su ga samo tamo i u feniksu. U techomaxu je bio 400kn jeftiniji (ako se pitate zašto sam ga baš tamo uzeo)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Gdje najradije kupujete informatičku opremu?

ve mil hgspot(rijetko samo ako u vemilu nema to)


Moj stroj: MBO-Gigabyte MA69VM-S2
CPU-Amd Athlon 64 X2 6000+
RAm-Kingmax 800mhz ddr2 4 x 1gb
HDD-Segate 250gb
GPU-Gigabyte ati hd3850 256 mb...
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gdje najradije kupujete informatičku opremu?
dco kaže...

Prije sam kupovao u hg-spotu, ali sad kupujem u vemilu. Nikad nisam kupio nešto već sastavljeno, samo dijelove Osmijeh

 
Takodjer, i ja sam nekada kupovao u hgšrotu (godinama preciznije) ali sada samo vemil. Imao sam jako lose (od strane hgspota ne odgovorno) ponasanje buduci da sam narucio bio nekakve komponente u ponedjeljak (lokacija Osijek) u vrijednosti cca 5-6k kuna, obecali su da ce biti sutradan ili eventualno u srijedu kod njih medjutim nisu bili sposobni ih dofurati citav tjedan pa sam ih nazvao u petak i kad sam cuo da jos nisu dosle komponente (kojih je bilo u zg na lageru jer sam provjerio) nazvao sam ih i rekao ... necu detaljno sad bas ... uglavnom narucio sam istu robu u vemilu koja je dosla drugi dan, nadam se da necu imati problema s vemilom kao sto sam imao sa hgšrotom.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice