Najbolja mreza?

poruka: 66
|
čitano: 47.429
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Najbolja mreza?
Marko :D kaže...

Meni su sve tri mreže ok.

 

T-Mobile: Sve super ali svi frendovi iz razreda se žale da internet nekada ne radi, uopće se ne može učitati ni jedna stranica.

VIPnet: Zakon, sve super ali su preskupi, s njima nikada nisam imao problema.

Tele2: Iako je najlošiji po signalu, ako ste u nekom velikom gradu sve ok, a ako odete u neko malo mjesto signala nema pa se spaja na T-Mobile signal ali opet su iste cijene. S njima isto nisam imao nikakvih problema.

 

BTW jedan plus od Tele2 je taj što i dok nema ni jedne crtice 3G signala, internet i SMS-ovi radi brzo i bez ikakvih problema dok se kod poziva čuje nekakav šum koji ubrzo nestane jer se mobitel automatski prebaci na 2G signal. To je moje iskustvo.

Mislim da pozivi uvijek preko 2G prolaze tak da internet ostane aktivan za vrijeme poziva.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // 4820K@4.6GHz // 6GB DDR3 // R9 280X // Ereboss // Silencio 652
12 godina
odjavljen
offline
Najbolja mreza?

To vam ovisi od pokrivenosti. Ja uvijek (Tele2) imam 3G (3/4 critce) dok sam doma i kad idem u grad... a 2 sela dalje od mene Tele2 ima vrhunski signal, neznam zašto i kako, ali tako je.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Najbolja mreza?

Koristio sam sva tri operatora, i sa T-mobileom nikad problema, niti sa pokrivenoscu signala(u mojem kraju je i LTE repetitor), ni sa stabilnoscu veze... VIP je isto OK, al kod mene ima samo EDGE repetitor... Sa telcom sam imao uvijek neko sranje, a i morao sam koristit nacionalni roaming, jer kod mene nema svoj repetitor... Trenutno sam na T-mobile(bon) i koristim opciju "surfaj&pricaj" za 30kn i opciju "4G" za 15kn... Jednom mjesecno aktiviram i opciju "internet dan" i poskidam veci broj torenta na LTE brzini... Tako mjesecno potrosim oko 60kn i zadovoljim sve moje potrebe..

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.7.2014 18:55 (mastermax).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Najbolja mreza?

Pozdrav, ima li NETKO iskustva sa bonovima i koja je trenutno najbolja opcija. Znači mreža mi je nebitna, a trebam pozive i internet, pozive oko 200-300 minuta mjesečno a internet 1GB najmanje. Do nekih 50kn mjesečno. Najbolje bi mi bilo 300min prema svima ali mogu i neke kombinacije.. Jedino sto sam vidio je bon bon nudi mogućnost kombiniranja bez poruka.

Let it be
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najbolja mreza?
duzda kaže...

Pozdrav, ima li NETKO iskustva sa bonovima i koja je trenutno najbolja opcija. Znači mreža mi je nebitna, a trebam pozive i internet, pozive oko 200-300 minuta mjesečno a internet 1GB najmanje. Do nekih 50kn mjesečno. Najbolje bi mi bilo 300min prema svima ali mogu i neke kombinacije.. Jedino sto sam vidio je bon bon nudi mogućnost kombiniranja bez poruka.

 Tele 2, smart tarifa, 2000 minuta prema svima i 2000 mb za 35 kuna. Uspostava se naplaćuje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
16 godina
offline
Re: Najbolja mreza?
duzda kaže...

Pozdrav, ima li NETKO iskustva sa bonovima i koja je trenutno najbolja opcija. Znači mreža mi je nebitna, a trebam pozive i internet, pozive oko 200-300 minuta mjesečno a internet 1GB najmanje. Do nekih 50kn mjesečno. Najbolje bi mi bilo 300min prema svima ali mogu i neke kombinacije.. Jedino sto sam vidio je bon bon nudi mogućnost kombiniranja bez poruka.

 možda zicer od tomata

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice