Zajednički foto album

poruka: 4
|
čitano: 3.920
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Zajednički foto album

Bok,

koristim na Samsungu funkciju 'Zajednički album' za sheranje slika sa curom i to mi je full dobra stvar da imamo zajednicke slike na jednome mjestu, e sad doslo je do problema kad je dosla obavijest da nema vise mjesta u albumu i da je ograničena pohrana na 5 GB.

Zanima me da li postoji kakva provjerena aplikacija/cloud sa većom/unlimited pohranom koja bi zamijenila tu samsungovu funkciju? Po mogućnosti da je besplatno ili ako se već treba plačat dal se da jeftinije proć preko VPN-a u nekoj XY državi..

Hvala 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zajednički foto album

Google photos? 15gb je besplatno (gmail+drive+photos zajedno), 100 gb godišnje oko 120-130kn mislim što i dalje nije previše.

 

I ne bih se igrao sa vpn-ovima i sličnim stvarima jer ako se stvari zakompliciraju lako ostaneš bez podataka koji su ti bitni.

Ili pogledaj Microsoft OneDrive, mislim da i on nudi jedan dio besplatno, nisam samo siguran koliko.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 13:19 (Pero Dinamit).
4 godine
offline
Re: Zajednički foto album

Hvala, probat ću prvo sa googleom. Tih 120 kn je po cloudu ili po osobi ili kako?

One Drive je isto 5GB free

16 godina
offline
Re: Zajednički foto album
Po osobi ali mozes podijeliti sa vise osoba, jednostavno je. Svatko ima svoje podatke odvojene, dijelite samo ono sto zelite. Meni super stvar, zena i ja tako radimo.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice