Uređivanje više slika odjednom i još ponešto

poruka: 12
|
čitano: 13.763
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Uređivanje više slika odjednom i još ponešto

Pozdrav, imam oko 1000 slika koje bi trebalo sve odjednom malo poboljsat, naci nesto tipa da on automatski popravi svjetlost, kontrast ovo ono, ali trebao bi to sve odjednom napravit, ne da moram svaku posebno, pa me zanima sa kojim programom to da napravim?

Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uređivanje više slika odjednom i još ponešto
picasa
photoshop
13 godina
neaktivan
offline
Uređivanje više slika odjednom i još ponešto

Adobe Lightroom. To je jedini program za kojeg ja znam da to može.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Uređivanje više slika odjednom i još ponešto

Si siguran da picasa to moze? Probat cu. A ovo je u firmi računalo pa baš nebi smio imat piratske programe. Nista probat cu u picasi, ako nebude islo cu doma uzet slike pa u lightroomu ili ps-u.

Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Uređivanje više slika odjednom i još ponešto

PS nemože odjednom više slika (osim ako nije dodano u novoj verziji). Možeš koristiti panel "Actions" ali ako pitaš ovo pretpostavljam da neznaš, a i nije najjednostavnije za koristiti.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uređivanje više slika odjednom i još ponešto
ROFLOLMAO kaže...

PS nemože odjednom više slika (osim ako nije dodano u novoj verziji). Možeš koristiti panel "Actions" ali ako pitaš ovo pretpostavljam da neznaš, a i nije najjednostavnije za koristiti.

Ma znam koristit ps, ali mi treba jednostavnije rješenje, neću koristit program od par tisuca kuna da bi popravio kontrast na više slika odjednom, mislio sam neko jednostavnije rješenje koristit, tipa picasa, jer znam da se u njoj moze stisnut ono automatske boje, i ona to lijepo odradi, ali neznam dali se mozes na vise slika to apply-at :)

Battlelog: Xtream_gjurki
13 godina
neaktivan
offline
Re: Uređivanje više slika odjednom i još ponešto
ima picasa, mozes na folder ili odabrane slike primjenit
11 godina
offline
Uređivanje više slika odjednom i još ponešto

Imam jako puno slika u jednom folderu ali su male, i htio bi ih povečati sve za 25%. Ja imam PhotoScape ali onda moram jednu po jednu. Da li postoji program koji može selektirati sve slike i onda mi ih povečati za 25%.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Uređivanje više slika odjednom i još ponešto

Ja koristim FastStone Photo Resizer za batch editiranje velikog broja slika, program je besplatan. Ima brdo opcija: resize, crop, change color depth, apply color effects, add text, watermark...

a.k.a. ukiy
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Uređivanje više slika odjednom i još ponešto
anarchyST kaže...

Ja koristim FastStone Photo Resizer za batch editiranje velikog broja slika, program je besplatan. Ima brdo opcija: resize, crop, change color depth, apply color effects, add text, watermark...

 -praktičnije je FastStone Viewer.. batch (resizer i sl) je dio jednako kao i capture. Pošto je viewer ionako potreban-koristan kao 'standardna' oprema PCja.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
11 godina
offline
Re: Uređivanje više slika odjednom i još ponešto
ihush kaže...
anarchyST kaže...

Ja koristim FastStone Photo Resizer za batch editiranje velikog broja slika, program je besplatan. Ima brdo opcija: resize, crop, change color depth, apply color effects, add text, watermark...

 -praktičnije je FastStone Viewer.. batch (resizer i sl) je dio jednako kao i capture. Pošto je viewer ionako potreban-koristan kao 'standardna' oprema PCja.

Riješio sam preko Irfanview-a :D Inače nikadne uređujem slike, tako da mi ništa od tih uređivača nije potrebno. ;)

15 godina
offline
Re: Uređivanje više slika odjednom i još ponešto

FS viewer je kao što mu ime kaže, preglednik (irfan je davno zastao u razvoju). Ostalo su samo 'dodatci' koje je nakupio kroz verzije, ali nije bloatast. Za dobar dio korisnika sasvim dovoljna za osnovno editiranje slika i sve s tim povezano (scann-print itd..), pa čak i za 'profi grafičare' za takve potrebe (ne retuširanje i sl.).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice