Koji motor/skuter vozite? izdvojena tema

poruka: 671
|
čitano: 355.796
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Imao sam onog žutaca SilverStonea, ali ga nema više- pogodite zašto.

 

Može preporuka nekog jeftinijeg da se može na njušci upecat. Neki sportski skuter, max 6k

Opali HVALA ↓↓↓
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?
Da,nazalost alkohol kumoval svemu tome,nesrece se uopce ne sjecam,izbrisan film od sjedanja na motor pa na dalje...mislim da se ne budem niti nikad sjetil.sve u svemu sam sudjeloval u nesreci(hvala Bogu)
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

vozim benelli quattro nove x (49x) vec 3 godine 15000 kilometara 

yasuni z, malo turpijano po pomicnoj polutci,valjcici,federi kvacila, dizna 74

brzina 75-80 po gps-u 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
jura kaže...
Da,nazalost alkohol kumoval svemu tome,nesrece se uopce ne sjecam,izbrisan film od sjedanja na motor pa na dalje...mislim da se ne budem niti nikad sjetil.sve u svemu sam sudjeloval u nesreci(hvala Bogu)

Jesi li imao sta od dodatne opreme na motoru ? Kofer,ksenon,gear indicator ili tak' nesto ? 

ja se sjecam kad sam od frenda krmacu od motora vozio,400 kubika oldtimer,ubijen onakav morao je doci po mene i odvesti motor jer mi se gasio,izgubio osjecaj za kvacilo i gas ...

kakva sam budala bio

 

btw.brutalno {#}

 

14 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Razmišljo sam kupit motor ali kad vidim koliko često i kako stradavaju motociklisti, odlučio sam da ću se držati auta {#}

 

Je da je dobar osjećaj vozit motor, ali neželim riskirat da ostanem invalid cjeli život jel je neki majmun pijan sjeo u auto ili mi oduzeo prednost...

Samo su dva tipa ljudi na ovom svijetu – dobri i loši. Dobri bolje spavaju, ali čini se da loši više uživaju u satima kad su budni. Woody Allen
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2012 22:44 (cuspajz).
 
2 5 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
cuspajz kaže...

Razmišljo sam kupit motor ali kad vidim koliko često i kako stradavaju motociklisti, odlučio sam da ću se držati auta {#}

 

Je da je dobar osjećaj vozit motor, ali neželim riskirat da ostanem invalid cjeli život jel je neki majmun pijan sjeo u auto ili mi oduzeo prednost...

Sve ti je to kakav vozis motor,koliko si nervozan sa gasom i brzinom.
Ako nosis adekvatnu opremu i drzis se zakonski propisanih ogranicenja o dopustenoj brzini,uvelike su ti smanjene ikakve posljedice i sigurno zaustavljanje na vrijeme,a ako ti neki majmun izleti prodjes sa laksim tjelesnim ozljedama.
E,sada opcepoznato je,motor se ne uzima da bi visokoturaznu masinu drzao na 3 tisuce obrtaja i vozio 90 kmh izvan naselja,jel tako {#}

 

Krenes od slabijih motora koji oprastaju greske i drze te pod kontrolom ka jacima,a ti sto vecinom ginu su na iljadarkama pa kad mu pri 230kmh izleti dida sa traktorom,neminovnan je sudar sa totalkom na motoru,komom ili trenutnom smrcu i ozaloscenom familijom.

Na tebi je da odlucis,ako uzimas samo pamet u glavu i drzi se barem koliko-toliko propisa i ne pretjecati na nepreglednoj krivini ili punoj crti ( puno motorista cini to i zna se kako zavrsi ).

Reci cu ti samo da ja vozim vec pet mjeseci motor od 660 kubika,znam gdje cu ga stisnuti,ali vecinom lagano vozim,i nisam imao nikakvih kriticnih situacija. {#} 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
doky01akablava kaže...
jura kaže...
Da,nazalost alkohol kumoval svemu tome,nesrece se uopce ne sjecam,izbrisan film od sjedanja na motor pa na dalje...mislim da se ne budem niti nikad sjetil.sve u svemu sam sudjeloval u nesreci(hvala Bogu)

Jesi li imao sta od dodatne opreme na motoru ? Kofer,ksenon,gear indicator ili tak' nesto ? 

ja se sjecam kad sam od frenda krmacu od motora vozio,400 kubika oldtimer,ubijen onakav morao je doci po mene i odvesti motor jer mi se gasio,izgubio osjecaj za kvacilo i gas ...

kakva sam budala bio

 

btw.brutalno {#}

 

ti si sa svojom prometnom odlično prošel,glavno da tebi nije ništ bilo.

 

samo vizir sam imal od dodatne.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
11 godina
neaktivan
offline
najbolji quad

koji vam je marka i model najbolji od quada do 300ccm

dm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Vozim APN 4s jos malo pa ide na prodaju, pa kupujem ovako nesto http://www.njuskalo.hr/enduro-cross-motori/ktm-sx-125-125-cm3-oglas-7461357 {#}

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?

Trenutno vozim Apriliu Rs 125 onu malo stariju,ali motor je bez greške. Uskoro prodajem pa planiram kupiti ETZ-a ili Jawu 350.

PIPL MAST TRAST AS!!!!!
11 godina
neaktivan
offline
Re: najbolji quad
kolarec kaže...

koji vam je marka i model najbolji od quada do 300ccm

 Moj kolega ima Hyosunga i mogu ti reći da je jako dobar motor iako su dosta skupi,ali polovni se može pronaći za dobre novce.

Odličan motor,bez kvarova u 3 godine,penje se gdje god ti treba,prolazi kroz vodu do glave. {#}

PIPL MAST TRAST AS!!!!!
11 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Kupio sam skuter Gilera runner 50cc 1998 god.

Prezadovoljan, max brzina 90km/h, dvoje vuče 75km/h.

 

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Prilika kaže...

Kupio sam skuter Gilera runner 50cc 1998 god.

Prezadovoljan, max brzina 90km/h, dvoje vuče 75km/h.

 

Sve na njemu stock ili si nes dodavo?
Jer moj sa sportskih auspuhom, druge rolice, federi kvačila, povuče nekih 95 max, a stock kad je bio nije išao više od 70 km/h.

2007. godište.

Battlelog: Xtream_gjurki
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.5.2013 20:43 (Volvox).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Volvox kaže...
Prilika kaže...

Kupio sam skuter Gilera runner 50cc 1998 god.

Prezadovoljan, max brzina 90km/h, dvoje vuče 75km/h.

 

Sve na njemu stock ili si nes dodavo?
Jer moj sa sportskih auspuhom, druge rolice, federi kvačila, povuče nekih 95 max, a stock kad je bio nije išao više od 70 km/h.

2007. godište.

Sve stock.

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Prilika kaže...

Sve stock.

Istina bog ti stariji modeli su puno bolji od ovih novijih, auspuh je skroz otvoren, nema onih sranja protiv zagađenja, ali tolka razlika, nisam očekivo:D

Battlelog: Xtream_gjurki
15 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Netko probao radi wheelie na jacim motorima ( + 500 ccm ) ?

 

Moj ima dovoljno snage,dizem u prvoj na zadnji bez problema,ali imam nekakav strah,bojazn da necu pasti.
Inace ide brutalno,ali ovo je najvise sto sam uspio ...


Netko zna tehniku,kako dobiti finiji osjecaj i osjecaj sigurnosti tokom dizanja da kontroliras do kuda ce ici ?

Inace ovo je vise iz zezancije,da netko ne pomisli da se divlja,bez prometa i djeca {#}

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Zašto to uopće radit lol, nikad mi to nije bilo jasno, koda netko sa autom pokusava vozit na 2 bočna kotača ovako iz zajebancije.

Battlelog: Xtream_gjurki
Moj PC  
4 9 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Te wheelie ti je najbolje naučit na grobniku, svako ljeto je škola vožnje. Postoji nekakva mašinerija slična dyno stroju, sa 2 osovine, između tih osovina ide zadnji kotač, a motor je sa strane učvršćen sajlama i šipkama da se ne prevrne sa strane. I fino dodaješ gas i vidiš kako se motor ponaša i kako to sve ide, naravno tamo je instuktor koji te vodi kroz to sve.

 

Zanimljiv je to osjećaj, adrenalin i to sve, a tek kako bi bilo na pravoj cesti... Al ipak nisam i nikada neću to raditi na svom motoru.

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Volvox kaže...

Zašto to uopće radit lol, nikad mi to nije bilo jasno, koda netko sa autom pokusava vozit na 2 bočna kotača ovako iz zajebancije.

Jesi kad vozio XTX 660,Pegaso Stradu ? Taj motor ne da trga iz niskih obrtaja nego otkida,frenda prebacio skoro kad sam naglije startao,a vozi se na RR-ovima.
Jednostavno,da vozis vidio bi,jednostavno te tjera da ga stisnes i dignes na zadnji,jos je uz to lagan i u prvoj ide na jace odvrtanje predni kraj :)

 

@nookie_hookie - nema ovaj motor perfomanse za Grobnik,a ni ja para za Grobnik sa planovima koje imam tako da...

ma necu ja to previse forsirati,znam ga odici od zemlje dovoljno za mene i koliko imam kontrole,ali dalje je sve pad i unistavanje motor

koji motor imas ? 

10 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

sada vozim z750 iz 2009, kupljen u 10. mjesecu u osijeku. već je tjedan dana u sloveniji, čeka red na ugrađivanje ispuha, ostatak je stock.

 

Imaš stradu?

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 7:52 (nookie_hookie).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Yamaha Aerox 2003.

 

 

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Razmisljam o kupnji yamahe yzf-r125, do sad sam runnericu vozio, ali bi malo jače probao, pa ako ugrabim nesto za jeftinije (od frenda frend prodaje pa cemo se cijenkat malo) mozda ga kupim :D
Ima ko kakva iskustva s tim motorom?

Ili gledam malo onaj Derbi GPR 125, dobro izgleda isto, neznam sad koji je bolji.

Battlelog: Xtream_gjurki
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2013 10:48 (Volvox).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Volvox kaže...

Razmisljam o kupnji yamahe yzf-r125, do sad sam runnericu vozio, ali bi malo jače probao, pa ako ugrabim nesto za jeftinije (od frenda frend prodaje pa cemo se cijenkat malo) mozda ga kupim :D
Ima ko kakva iskustva s tim motorom?

Ili gledam malo onaj Derbi GPR 125, dobro izgleda isto, neznam sad koji je bolji.

Yamaha..

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
13 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

A i Derbia je teško za pronać. Osobno ga isto tražim,od 125 ccm,i malo tko prodaje. :S 

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koji motor/skuter vozite?

Derbi je predivan, ali onaj prvi model sa cenrtalnim amortizerom. Dobar je i nasljednik, ali nije vise tolko poseban.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Ma nikako. I Gp1 mi je isto puno ljepši sa centralnim amortizerom. Iako mi je krivo što ih više ne proizvode. Baš bih si htio upiknuti jednog. GP1 jel. Ne bihi mao živaca za šaltanje na 125. XD

Optimizam je nedostatak iskustva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
nookie_hookie kaže...

sada vozim z750 iz 2009, kupljen u 10. mjesecu u osijeku. već je tjedan dana u sloveniji, čeka red na ugrađivanje ispuha, ostatak je stock.

 

Imaš stradu?

Dap,Stradu 2006.godina,zvijer i pol :)

 

50 konja,1 klip,brutalne kocnice i ovjes i ciklistika,ma perverzija...a tek kako ide na zadnji {#}

Prelijep Z750,odlican motor za cijenu ... {#}

 

evo meni jedan *ebeni Zekan,kolegin kolega,ulozeno preko 6.000 eura u njega ( od ksenona,volana,LeoVince,radijane pumpe,opletenih kocionih klijesta,drugi ovjes,veci diskovi,drugo stop svjetlo i zmigavci,amortizer volan,quickshifter ) ...

 

 

I jedna fotka Strade 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
nookie_hookie kaže...

sada vozim z750 iz 2009, kupljen u 10. mjesecu u osijeku. već je tjedan dana u sloveniji, čeka red na ugrađivanje ispuha, ostatak je stock.

 

Imaš stradu?

prijatelju odavno gledam ovaj motor,stvarno mi se svidja,mislio sam ga kupiti mozes li mi reci neke informacije iz prve ruke.

Da li se ispali za te novce? itd znas sam uglavnom da li je kvalitetan motor?

 

btw: trenutno vozim svoj stari keeway matrix 50ccm presao preko 40 hiljada km,nije ni ti jednom bio kod majstora,sve serijala,samo sipaj ulje i gorivo i vozi,cudno jeste sto je kinez a izdrzo toliko.
Naravno cuvam ga.

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2013 1:33 (tpg).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
doky01akablava kaže...
nookie_hookie kaže...

sada vozim z750 iz 2009, kupljen u 10. mjesecu u osijeku. već je tjedan dana u sloveniji, čeka red na ugrađivanje ispuha, ostatak je stock.

 

Imaš stradu?

Dap,Stradu 2006.godina,zvijer i pol :)

 

50 konja,1 klip,brutalne kocnice i ovjes i ciklistika,ma perverzija...a tek kako ide na zadnji {#}

Prelijep Z750,odlican motor za cijenu ... {#}

 

evo meni jedan *ebeni Zekan,kolegin kolega,ulozeno preko 6.000 eura u njega ( od ksenona,volana,LeoVince,radijane pumpe,opletenih kocionih klijesta,drugi ovjes,veci diskovi,drugo stop svjetlo i zmigavci,amortizer volan,quickshifter ) ...

 

 

I jedna fotka Strade 

 

Znači Strada ima krvi :D Lijepo izgleda!

A što se tiče Zeke, jedino što ću aftermarket staviti na njega za sada je Akrapović ispuh, prekosutra idem po njega, napokon, dok ga nema, kao da imam dvije lijeve...

 

Ostatak namjerno ne želim stavljati, jer kad krenem onda ne znam stati, tako sam i na prijašnjoj Apriliji 250rs krenuo sa ulaganjem, mjenjaj ovijes, pa svjetla, pa mogao bi kočnice, pa daj drugi ovijes, pa ispuh... To je barem kod mene rupa bez dna...

 

@tpg

Pa evo ovako, kupljen polovinom 10. mjeseca u Osijeku, dao sam 32.500, sa tim da je motor imao 6.000 km, pažen i mažen, uredna servisna knjižica, nakon 5 minuta razlgledavanja i čim ga upalio to je bilo to.

Jako sam zadovoljan sa ponašanjem u vožnji, nema lelujanja na našim očajnim cestama, zavoje drži čvrsto, agregat je živ, jak i elastičan, nema mrtve zone i vibracije se lagano javljaju iznad 7k okretaja. Potrošnja u gradu je nekih 7, al može i 9-10 - sve ovisi koliko ga stiskaš i kako voziš, po otvorenoj cesti je 5.5 litara.

 

Mana je ako imaš putnika, nema se gdje držati, osim za spremnik, al to i nije loše ako voziš obdarenu gospođicu :D, ne dolazi sa nosačem za prtljagu, al može se naknadno kupiti, zaštita od vjetra praktički ne postoji, ipak je to naked.Osjeti se mala neudobnost ako ga voziš 3 i više sati u komadu i to je jedina ozbiljnija zamjerka za ovaj motor, al ne takva da me odbije od duže vožnje.

 

ukratko, odličan sportski orijentiran naked.

 

(╯°□°)╯︵ ┻━┻
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.6.2013 8:55 (nookie_hookie).
14 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Apn 6 1984 :) imam i novu gumu za njega i litru benge.. miran sam do kraja ljeta :D

mjenjam sobnu lampu za dvosobnu..
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice