Koji motor/skuter vozite? izdvojena tema

poruka: 671
|
čitano: 355.712
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
iPaleas kaže...
Prilika kaže...
iPaleas kaže...

Baotian Rocky 125ccm

Kako te služi ? {#}

Pa dobro, pao sam jednom sa njega po kiši preko ulja koje je iskapilo iz starog mercedesa. Vozio sam 10km bez kacige po pljusku i pao ispred kuće.

Ide dobro, čistim filtere, mijenjam ulje (ne često jer je skupo xd) a i ne troši puno. Jedini je problem što malo trese pri startu al i to ću riješit.

Mnogo sreće, i bez padova, želim puno pređenih kilometara {#}

ŽIVOT je kao pozornica , dođeš, vidiš , odeš. .
12 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?
Gilera Runner 50 ccm 2007. g. , sada je cili standardni ali je prije ima arrow pilu, malossi variomat, valjcice(nesicam se koliko su g. imali tocno) i malossi kvacilo.
Isla je ko zvjer a trosila vise od frendovog Peugeota 407.

DUDE WTF ?
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

zongshen xtm 250 

super motor za saku kuna...

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Aprilia SR 50 R od 4. mjeseca ove godine, a dotad TGB AKROS 50 od 1998!.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.9.2012 13:43 (millo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Gilera runner 50sp 2007g i husaberg fe400e- trenutno raskopan

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Uskoro R6-ica dolazi na cuvanje.
Pegaso ima 50 konja,a ovo preko 100.
Moram se paziti :D 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

trenutno vozim linhai 300 4x4, vitlo, kuka, jucer ga kupio. star je 4 godine i ima samo 1400km.

Moj PC  
4 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

TGB BLADE 425 4X4

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.1.2013 20:27 (bazzi).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Lord_Marko kaže...

trenutno vozim linhai 300 4x4, vitlo, kuka, jucer ga kupio. star je 4 godine i ima samo 1400km.

Tako nesto i moj stari namjerava uzeti.
Dobro ce mi sjesti malo za koji drift

 

Nego,koliko je registracija tom cudu godisnje,porez i osiguranje i jel se moze sa B kategorijom voziti ?

Maksimalna brzina ?


Hvala  

15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
doky01akablava kaže...
Lord_Marko kaže...

trenutno vozim linhai 300 4x4, vitlo, kuka, jucer ga kupio. star je 4 godine i ima samo 1400km.

Tako nesto i moj stari namjerava uzeti.
Dobro ce mi sjesti malo za koji drift

 

Nego,koliko je registracija tom cudu godisnje,porez i osiguranje i jel se moze sa B kategorijom voziti ?

Maksimalna brzina ?


Hvala  

Ovak. ja vec tri dana driftam {#}. vec su svi sudrani putevi kod mene popisani od driftanja :D

za regu neznam jer ga namjeravam registrirati tek na proljece jer mi je glupo ga sad regati kad ce poceti zima, a i ocu da mi je godisnji servis i rega u istom razdoblju.

racunaj da je negdje oko 1800kn +- 200kn zavisi jel imas bonus na polici.

Vozi se na b kategoriju (to mi je bio i uvjet kupnje) max brzina mu je 75km/h jer ima blokade. tj kad dostigne 75km/h ecu mu prekine iskru na svijecici.

Sve u svemu ja sam jako zadovoljan, 4x4 pogon ima + reduktor moj jos ima nesto dodatne opreme (vitlo i kuka){#}

Ovo ti je inace kineski motor ali je motor getriba i differencijali od yamahe. Kaj se tice izdrzljivosti motora i opcenito quada imam rođaka koji ima model prije mojega mislim da je godina 2007 uz redovito odrzavanje motor radi ko stroj nikakvih kvarova osim promjene remena+svjecica i naravno guma.

kaj se tice potrosnje ja sam iznenađen. po netu sam viđao potrosnju do 15 l ali ona je kod mene iznosila 8 litara na 150km!!! i to 80% pun gas {#}.

eto sve preporuke za motor

ak imas jos koje pitanje slobodno pitaj

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.9.2012 22:47 (Lord_Marko).
16 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Moja bebica yamaha fz6, 600ccm 98ks, 8 joj je godina ali ih jako dobro skriva kao prava dama, nema ni crtice na njoj, nikad pokisnula, uvijek čista i mirišljava :)

 

http://imageshack.us/a/img402/6488/dsc03665oc.jpg

 

 

 

 

clock2much
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

Piaggio NRG Power, 2006. tuniran.

Malossi MHR replica 70ccm

Malossi multivar 2000

Delorto 17.5, dizna 86, Malossi redsponge

Stage 6 Pro belt

Yasuni R

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Ja vozim Yamahu Cygnus 125, nije nesto pretjeranog izgleda,ali dobro ide :D 110 sve serijski djelovi :P
11 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
ToMisLaW kaže...
Ja vozim Yamahu Cygnus 125, nije nesto pretjeranog izgleda,ali dobro ide :D 110 sve serijski djelovi :P

Nabaci koju sliku {#}

ŽIVOT je kao pozornica, dođeš, vidiš, odeš. .
16 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Ja vozim Hondu Hornet 600,2007god.
nazalost ova sezona mi nije bas najbolje zavrsila (kad ste na motoru zaboravite alkohol)22.09 imal nesrecu pa sad odmaram(bolovanje) doma i razmisljam od kud poceti slagati motor i od kud mi lova.;)

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 9:58 (jura).
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

kymco vitality

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Trenutno tomos 6s ali bi trebao vxr ili senda doći na lito.
AMD u <3 Intel u C===3
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
jura kaže...

Ja vozim Hondu Hornet 600,2007god.
nazalost ova sezona mi nije bas najbolje zavrsila (kad ste na motoru zaboravite alkohol)22.09 imal nesrecu pa sad odmaram(bolovanje) doma i razmisljam od kud poceti slagati motor i od kud mi lova.;)

Lijepo motor,pogotovo te novije Hornetice mi se jako dopadaju.
Cak razmisljam o njoj kad polozim A kategoriju,ali za sada sam i vise nego zadovoljan Pegasom {#}

 

Kaj si jako slupao,budi sretan ako ti nisu pajkani izasli na mjesto nesrece,tek bi se onda prevrnio od kazni .
Nadam se da ces skupiti pare za nadolazecu sezonu i srediti,svakako nemoj kod ovlastenog servisera ako imas znanja,dijelove mozes sa ebaya da nabaviti i sam dosta toga napraviti,samo oko kocnica i kriticnih sustava ne valja petljati.
No,sigurno ti vec to znas.

Jel ides na motosusrete,vidim  da si bio na jednima,steta da se ne ide ako se ima mogucnosti. {#}

16 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?
Naravno da idem na motosusrete.bil sam na jedno desetak ove godine.
za popravak sigurno ne budem isel kod ovlastenog servisa jer previse deru sa cijenama.otprilike vec znam gdi budem gledal i kupoval dijelove.nije sad neka extra steta,ali je oko soma eura...panduri su mi bili vani i cekam jos njihovu kaznu:-(
inace super zadovoljan s motorom i sve 5 jedino ja u toj prici nisam ok.:-D;-)
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
jura kaže...
Naravno da idem na motosusrete.bil sam na jedno desetak ove godine.
za popravak sigurno ne budem isel kod ovlastenog servisa jer previse deru sa cijenama.otprilike vec znam gdi budem gledal i kupoval dijelove.nije sad neka extra steta,ali je oko soma eura...panduri su mi bili vani i cekam jos njihovu kaznu:-(
inace super zadovoljan s motorom i sve 5 jedino ja u toj prici nisam ok.:-D;-)

Ako nisi nesto ozbiljno kaznjavan duze vrijeme,izvuci ces se sa relativno malom svotom,kakav si glumac naravno pred sucom za prekrsaje {#}

 

aj super,zelim brz oporavak Stršljenu i da na godinu osvajate nove ceste i motosusrete hehe

si bio u Sl.Brodu na motosusretu i jel ides u Bosnu na susrete ( Orašje itd.)

 

mogli bi se dogovoriti ako budemo isli na neke motosusrete obojica pa neko pivo/cevapi {#}

 

pozdrav ...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
doky01akablava kaže...
jura kaže...
Naravno da idem na motosusrete.bil sam na jedno desetak ove godine.
za popravak sigurno ne budem isel kod ovlastenog servisa jer previse deru sa cijenama.otprilike vec znam gdi budem gledal i kupoval dijelove.nije sad neka extra steta,ali je oko soma eura...panduri su mi bili vani i cekam jos njihovu kaznu:-(
inace super zadovoljan s motorom i sve 5 jedino ja u toj prici nisam ok.:-D;-)

Ako nisi nesto ozbiljno kaznjavan duze vrijeme,izvuci ces se sa relativno malom svotom,kakav si glumac naravno pred sucom za prekrsaje {#}

 

aj super,zelim brz oporavak Stršljenu i da na godinu osvajate nove ceste i motosusrete hehe

si bio u Sl.Brodu na motosusretu i jel ides u Bosnu na susrete ( Orašje itd.)

 

mogli bi se dogovoriti ako budemo isli na neke motosusrete obojica pa neko pivo/cevapi {#}

 

pozdrav ...

nemam sva sreća već  nekoliko godina nikakvu kaznu tak da bi mi mogli tu malčice progledati kroz prste i kak veliš sve zavisi kak budem prešel kod suca.

 

bilo je nekakvih dogovora s frendovima za Sl.Brod ove godine,ali ništa nažalost(posel,lova,itd...)nisam niti u Bosni još bil(tek od ove godine postal motorist u pravom smislu riječi jer sam stršljana kupil u 4mj.)

 

naravno za pivo/cevape uvijek{#},ali eto sad se moram prvo oporaviti i onda motor složiti i tek onda razmišljati o tim stvarima...{#}

hvala na lijepim željama i stignemo se još sljedeće godine dogovarati i ćuti za koje jelo ili cugu

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
11 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

Kupio bih si motor.

 

 

E sad. Kad putujete s nekim na malo duže. Sat ili sat i pol. Koliko je teško osobi iza držati se?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
Onjegin kaže...

Kupio bih si motor.

 

 

E sad. Kad putujete s nekim na malo duže. Sat ili sat i pol. Koliko je teško osobi iza držati se?

Koliko para kanis uloziti ? Ovisi sve od namjene motora i kakav preferiras.
Supersport ti nisu za tu namjenu,ako volis malo stisnuti i da ti se suvozac ne ukoci za tu namjenu su sport touring motori.
Supermoto nikako,soft supermoto ( XTX 660,Pegaso Strada ) vec mogu proci.
Opet tu su enduro ako volis malo offroad i oni su dosta udobni i putni motori (  Kawasaki Versys ) i opet tu imas skutere koji su stvarno udobni i namijenjeni za dulja putovanja ( gilera gp 800,gilera nexus 250&300&500 ) itd.


Uglavnom ovdje neces dobiti postenih savjeta i iskustava,preporucio bi ti forum motori.hr i tamo pitaj.

 

@jura- da,svakako neko pivce ili cevapi,morati cemo se dogovoriti...

daleko je jos cetvrti i peti mjesec kad krece prava sezona motosusreta...

do tada ces valjda popraviti i skupiti nesto novaca... {#}

 

motor nije problem,pare su problem,nadam se da i ja ustediti nesto novaca da upotpunim opremu i troskove goriva i ostaloga...

samo ako ti nije problem kakvu opremu imas ? 

16 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?
Hehe,nazalost od opreme vise niti o.makar imam jos dvije jakne doma,ali ovo novo mi sve nastradalo ako mislis od opreme za obuci.
Nastradala suomy vandal kaciga,suomy kozna jakna i held hlace ,a da i rukavice skoro zaboravil. ;)
Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

ja vozim puha

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

prošle godine prodao kawasaki ninju 636 2006 godina

i kupio ktm 625 smc 2006 :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
jura kaže...
Hehe,nazalost od opreme vise niti o.makar imam jos dvije jakne doma,ali ovo novo mi sve nastradalo ako mislis od opreme za obuci.
Nastradala suomy vandal kaciga,suomy kozna jakna i held hlace ,a da i rukavice skoro zaboravil. ;)

A jbg,bitno da te zastitila sto joj je i svrha.
Mislio sam koja marka i model ono svega ako ti se da napisati,ja imam Axo crveno-bijelu jaknu sa protektorima ( ramena,lakat ) i zimskom podstavom,ProBike rukavice za ljeto i touring rukavice za hladnije ( iako se smrznem u hladnijim nocima ),kozne hlace,IXS bubreznjak ( basic model ) i Nolan N62 kacigu ( moram pinlock jos uzeti i neku podkapu ).

Sad sam tek skuzio da si napisao,lijepa oprema,steta sto je stradala ( jaknu mozes popraviti ? i rukavice ? ) {#} 

16 godina
neaktivan
offline
Koji motor/skuter vozite?

i ja sam imal probike ljetne rukavice(jednu su nasli u losem stanju drugu nisu uopce nasli,hehe),hlace za smece,a jaknu su mi zrezali :( (imal ju mozda na sebi 5 put) i majce,cak i prsten jer sam bil bez svijesti...vidla me jedna gospoda(od srca joj hvala) kak lezim ili kak vec i zvala hitnu...nisam bas bil u dobrom stanju i probudil se dva dana poslije u bolnici mada se ni toga ne sjecam.:(

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.10.2012 13:13 (jura).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Koji motor/skuter vozite?
jura kaže...

i ja sam imal probike ljetne rukavice(jednu su nasli u losem stanju drugu nisu uopce nasli,hehe),hlace za smece,a jaknu su mi zrezali :( (imal ju mozda na sebi 5 put) i majce,cak i prsten jer sam bil bez svijesti...vidla me jedna gospoda(od srca joj hvala) kak lezim ili kak vec i zvala hitnu...nisam bas bil u dobrom stanju i probudil se dva dana poslije u bolnici mada se ni toga ne sjecam.:(

onda si se ljepo "sredil"

15 godina
offline
Koji motor/skuter vozite?

jura,bas si gadno prosao,ako nije tajna alkohol je kumovao tomu svemu ? sta si proklizao u zavoju,prejako zakocio i izgubio nadzor nad motorom ili ?

 

ja sam isto imao gadnu prometnu na motosusretu,lik mi izletio sa terencem,samo skrenio u moju traku,nije me vidio i ja po kocnicama i direkt u terenca,njemu oba vrata deformirana kao da je Hulk udarao,motoru samo malo vilice iskrivljene i blatobran/plastike osle,meni samo ogrebotine,cudno da nisam nista slomio...

 

sad opreznije i puno sporije vozim kroz grad,pogotovo ulice gdje znaju izletiti 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice