Koji monitor kupiti izdvojena tema

poruka: 18.697
|
čitano: 3.456.938
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
Koji monitor kupiti

Pozdrav, trebao bi mi monitor za gaming pretežito (Xbox Series S, možda nadogradnja na X u buducnosti) budžet mi je do 400€. 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
Koji monitor kupiti

Pozdrav
Zanima me vase misljenje o ovome monitoru https://iponcomp.hr/shop/proizvod/samsung-odyssey-g3-27-lf27g35tfwuxen/1903923
Usput bih volio vasa iskustva sa tom stranicom, nikada nisam narucivao sa nje pa me zanimaju vasa iskustva.
Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
Koji monitor kupiti

Upravo sam kupio za 350e na alternate.de AORUS/FI32Q-Gaming-Monitor.

Nadam se da se nisam zajebao.

Kod nas je oko 6000kn.

Zanima me kakav je taj monitor u odnosu na one uveliko hvaljene LG i Dell IPS modele od 27 incha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
Re: Koji monitor kupiti

Ako je suditi po ovoj stranici

općenito nije neki (što ne znači da se ne isplati u odnosu na cijenu). Linkao sam mjesto na kojem se referira baš na tvoj monitor.

Kakav je u odnosu na druge monitore, nadam se da će ti netko drugi objasniti. U ovom renkingu ispada da je slabiji (bar u odnosu na testirane).

EDIT: Sad sam opet poslušao, pa možda i nije loš ako je jeftiniji u odnosu na onu cijenu koja je bila prije godinu dana.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.9.2022 18:13 (glas_razuma).
9 godina
Re: Koji monitor kupiti
glas_razuma kaže...

Ako je suditi po ovoj stranici

općenito nije neki (što ne znači da se ne isplati u odnosu na cijenu). Linkao sam mjesto na kojem se referira baš na tvoj monitor.

Kakav je u odnosu na druge monitore, nadam se da će ti netko drugi objasniti. U ovom renkingu ispada da je slabiji (bar u odnosu na testirane).

EDIT: Sad sam opet poslušao, pa možda i nije loš ako je jeftiniji u odnosu na onu cijenu koja je bila prije godinu dana.

Nisam imap.vremena gledat recenzije sem na preskokce na istom kanalu.

Oni vele da je monitor odličan ali tad kad je rađena recenzija bio je preskup i nije bio dobra kupovina isključivo radi toga a ne jer je loš.

Nisam mogao naći kod nas takvu dijagonalu i IPS panel 100+hz za ni priblizne novce.

Al opet, ne kuzim se u monitore nešto previše.

9 godina
Koji monitor kupiti

Grdosija stigla. 

Ako mi bude prevec 32inch ide na bubanj tu na forum za 2000kn.

Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
Koji monitor kupiti

Pozdrav svima,

kupujem novi monitor koji mi uz gejming mora služiti i za grafički dizajn.

Zato mora biti IPS, 32 incha itd.

Što mislite o ovom? I da li ima što bolje za sličnu cijenu?

Monitor Dell 31.5" G3223D, IPS, Gaming, NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro 165Hz, 1ms (GTG), 2xHDMI, DP, 2xUSB 3.2, USB-C, HDR400, 2K - MAXI PONUDA | Gaming monitori | Monitori | Instar informatika - Računala i PC Komponente bez Kompromisa (instar-informatika.hr)

0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice