Vaš Desk

poruka: 4.453
|
čitano: 1.539.120
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
Vaš Desk

Komoda za TV napravljena tako da se može sakriti kućište računara i svi kablovi, bez leđa i poda za dovoljnu cirkulaciju zraka.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.7.2020 20:51 (zoka).

30 0 hvala 2
11 godina
Re: Vaš Desk

Je li se smanjila buka od pca? I s kolko db na kolko db?

12 godina
bruno03 kaže...

Je li se smanjila buka od pca? I s kolko db na kolko db?

Buke nije ni bilo, nema je ni sada, svi su ventilatori bequiet, ovo je više pravljeno da bi se sakrili kablovi i kućište....

6 godina
Vaš Desk

Prošla godina dana skoro od zadnjeg posta, tu je i novi stan kupljen, danas kupio novi stol. Monitori postaju sve veći i morao sam promjeniti stol, jer kad na stolu stoji i komp i 27 incha monitor pa velika podloga nisam više mjesta imao. Kao i uvjek nema kablova kod mene pod nogama. Pa eto nekoliko novih slika kako to sve danas izgleda 

Moj PC  
31 0 hvala 2
7 godina
BeLLicus kaže...

Prošla godina dana skoro od zadnjeg posta, tu je i novi stan kupljen, danas kupio novi stol. Monitori postaju sve veći i morao sam promjeniti stol, jer kad na stolu stoji i komp i 27 incha monitor pa velika podloga nisam više mjesta imao. Kao i uvjek nema kablova kod mene pod nogama. Pa eto nekoliko novih slika kako to sve danas izgleda 

Gdje kupiti neke takve "nosace" ili drzace za kablove da i ja maknem to ispod stola? Imam 2 velika produzna i samo se gazi po tome pa neko jednostavno rjesenje trazim?

Kovačić
11 godina
moderator
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
10 dana
Jucer montirao Aoc na stalak dobro je ispalo, ispricavam se na neurednosti, sliku opalio odmah nakon montaze a bilo je posla 😅

17 0 hvala 1
11 godina
Gravyri kaže...
Jucer montirao Aoc na stalak dobro je ispalo, ispricavam se na neurednosti, sliku opalio odmah nakon montaze a bilo je posla 😅

Rubikovu kocku riješi.

Jebe mi se za sve ostalo...

Hey, it’s George… I’ve got nothing to say...
9 godina
Gravyri kaže...

Ne vidim da je nešto neuredno, ali ono što vidim je da, po mom ukusu, ima premalo prostora na stolu i kocka nije složena. Sve je nabijeno. Razumijem da možda nemaš dovoljno prostora u kući/stanu za sve što želiš. Volim imati previše prostora za manevriranje po stolu. Inače mi se sviđa

I sam koristim takav povelik aoc. Proslijedio ga đevojci da igra fortnajt jer sam ja pretežno u vr-u ako već kaj igram.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.9.2020 14:00 (dax-lax).
10 dana
Bit ce, tj bila je ali se cura igrala s njom dok sam se ja zabavljao xD
10 dana
Je minimalisticno je ali sam se naviknuo, bitno mi je da imam dovoljno prostora za misa, soba je velika ali sam ja pretjerao sam seterokrilnim ormarom i bracnim krevetom, 2 komode i jos pc s zgurao 😅😅...
Ali da se vratimo teme nosac mi odlicno dosao, sad napokon ne moram razmisljat o televiziji 😂
5 godina

hvala na linku, odem narucit kako zivim vani, i gledam ikeu a ono cijena 19.95e

pa daj me nemoj hebat, vise nego duplo skuplje

5 godina
Gravyri kaže...
Bit ce, tj bila je ali se cura igrala s njom dok sam se ja zabavljao xD

boze ta danasnja mladez - ona se igra sa kockom, dok se on zabavlja na pc-u

umjesto da se ona igra s necim drugim na k, a on zabavlja s djevojkom

Nova poruka
E-mail: