Vaš Desk

poruka: 4.813
|
čitano: 2.033.736
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Vaš Desk

Downsizing got real... 😂😉

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
Moj PC  
32 0 hvala 2
13 godina
offline
Vaš Desk

Evo napokon promijenio stol, 999kn za električni 68-118cm, neloše.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2021 21:52 (DiRT).
Moj PC  
22 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
Di si uzo? Daj nam link...
13 godina
offline
Vaš Desk

Jysk, nazalost bio je zadnji u ducanu u n.zg. U ostalima ne znam dal ima i ova prodavacica nije nis rekla dal ima il nema samo je rekla da je zadnji i da nema reklamacije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vaš Desk
DiRT kaže...

Jysk, nazalost bio je zadnji u ducanu u n.zg. U ostalima ne znam dal ima i ova prodavacica nije nis rekla dal ima il nema samo je rekla da je zadnji i da nema reklamacije.

A stolica? Izgleda jako udobno :)

11 godina
offline
13 godina
offline
Vaš Desk

Da takav, al taj nije elektricni.

 

A sto se tice stolice Barcelona, dosta kosta, a nije bas udobna i nije za duga sjedenja barem meni. Mislim da je Markus udobniji, al nezz tocno. Al da, definitivno nebi vise uzo takvu stolicu ko sad. Imam ju vec nekolko godina.

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Vaš Desk
DiRT kaže...

Da takav, al taj nije elektricni.

 

A sto se tice stolice Barcelona, dosta kosta, a nije bas udobna i nije za duga sjedenja barem meni. Mislim da je Markus udobniji, al nezz tocno. Al da, definitivno nebi vise uzo takvu stolicu ko sad. Imam ju vec nekolko godina.

 https://jysk.hr/radna-soba/pisaci-uredski-stol/podesivi-radni-stol-slangerup-80x160-cr

 

Evo el. podesiv ali i malo većih dimenzija. S tim da nije kod ovog mehanički podesivog objašnjeno kako se podešava, nikakve ručice ništa...

11 godina
offline
Re: Vaš Desk
I mislio sam da je taj ali mi se cijena nije poklapala. Ako si ga uzo za 1k kn super si prosao.
Što bila rasprodaja? Jel ima možda kakvu manu?
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 15:19 (Entropija).
13 godina
offline
Vaš Desk

Zadnji je bio u dućanu, ima par sitnica, al se ne vidi na prvu, moraš gledat, na samoj ploči nema niš skoro, sve ok, malo bočno neke piknice male i crtice na par mjesta, al meni nebitno, okvir je dobar i motor je dobar te gumbi za up/down, bitno da radi. Ploča se lako zamijeni i stavi neka nova bolja ako ti ova ne paše ili se uništi kroz neko vrijeme. Kad je u niskom položaju skroz i malo više tj sjedeći, stol je dosta čvrst, a malo se klimata naprijed nazad kad je skroz gore ili u višem položaju od pola tj stajaći, al mislim da sam probavao kod nekih drugih stolova u dućanima davno prije slično je bilo, jedino ovi puno skuplji su možda kvalitetniji, al ovo je po meni dobro, neću sjedit i ležat na stolu...

Zasad je ok, za te pare ne žalim niš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Vaš Desk

Ne kužim svrhu el. podesivog stola, pa nećeš ga podešavat svakih sat vremena pa ti to treba, jednom kad si ga naredio to je to.

Prije bi uzeo obično manualno/mehaničko podešavanje, tu nema šta crknuti, na el. stolu će taj motor riknuti prije ili kasnije, a onda će bit plakanja.

 
1 6 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

Pa meni netreba, al nekom drugom treba... Ne koristim samo ja komp, a neće bit plakanja, nego će se rastavljat motor i probat sam popravit ak rikne. :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Vaš Desk

Pa i da još netko sjedi za tim kompom, jel nije jednostavnije podesit uredsku stolicu, a ne dizat/spuštat komplet stol? Nigdje veze...

 

No dobro, nebitno, vidim da se u zadnje vrijeme nude takvi el. stolovi, a ne mogu shvatit svrhu, izmišljaju se nepotrebni fičuri...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2021 16:42 (Lenovo33).
13 godina
offline
Re: Vaš Desk
Lenovo33 kaže...

Pa i da još netko sjedi za tim kompom, jel nije jednostavnije podesit uredsku stolicu, a ne dizat/spuštat komplet stol? Nigdje veze...

 

No dobro, nebitno, vidim da se u zadnje vrijeme nude takvi el. stolovi, a ne mogu shvatit svrhu, izmišljaju se nepotrebni fičuri...

 

 

 

 Ev, meni prvom bi to dobro došlo u servisu da neke stvari odrađujem stoječki, protegnem hrbet povremeno

11 godina
offline
Re: Vaš Desk
Lenovo33 kaže...

Pa i da još netko sjedi za tim kompom, jel nije jednostavnije podesit uredsku stolicu, a ne dizat/spuštat komplet stol? Nigdje veze...

 

No dobro, nebitno, vidim da se u zadnje vrijeme nude takvi el. stolovi, a ne mogu shvatit svrhu, izmišljaju se nepotrebni fičuri...

 

 

 

 Imaš dva položaja koja namistiš prema sebi i koje elektronika memorira, stajanje i sjedenje. Stisneš tipku jednom i on se namisti, nego da svaki put vrtiš ručku iako mi ni to ne bi bio problem kad bi to bilo kvalitetno i čvrsto s obzirom na težinu svega na stolu.

11 godina
offline
Re: Vaš Desk
Je*eš stol na kojem nemoš' plesat :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Vaš Desk

sta ste napali covjeka, mozda je on kupio takav stol zbog drugih ralzloga, nrp. zena legne na stol, on stane ispred i upali motor -gore, dolje,gore,dolje...

 

multifunkcionalan stroj taj stol

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

 Oled je zakon !

Eire
Moj PC  
14 0 hvala 2
3 godine
protjeran
offline
Vaš Desk

Jel ti nije to preblizu ociju, kako pohvatas ocima cijeli ekran, jel ti umara pogled..

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

Ma jok . Dok surfam smanjim prozore, igre i filmove u fullscreenu , nikakvih problema.

Trebalo mi je par dana da se priviknem .

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Vaš Desk

Pikiram ja neki oled, doduse 55" da iz kutne peglam. Kako si zadovoljan sa svojim, jel g-sync radi kako treba, ima li kakvih musica koje si rijesavao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Vaš Desk

Sve radi odlicno ,Gsync  isto. Mnogi imaju problem kad svejtlina ekrana padne , tj . TV automatski nako 60 sec staticne slike smanjuje svjetlinu , jedan od sustava zastite protiv burn in-a. Ja to primjetim samo dok surfam,nije nista strasno ,mrdnem misem i opet se vrati svjetlina . Ako imam vise prozora otvorenih uvijek je jedan tamniji , sto je jedva primjetno.Imam dark temu winsa, sve ikone su pod taskbarom koji se automatski skriva.Igre i 4K filmovi su raj za oci. Uz odgovarajuci hardware iskoristis puni opseg 2.1 hdmi sucelja koji ovaj tv ima ( zasad jos rade na firmwareu da omoguce punu propisnost , zasad je 40GB a ne 48GB).

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Vaš Desk

A koliko je u stvari riskantan taj burn in na oledu, nije bas da mi se toliko pazi na sve gdje ce mi koja ikona na desktopu stajati, kakav cu sadrzaj gledati itd.. Ima li veze ako igram 5+ sati u komadu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vaš Desk

Nemam staza u ovome, ali evo kako sam ja to skuzio( zapravo novije generacije Oleda imaju puno bolje ugradene sustave protiv burn inn-a kao pixel shifting itd) .

Ako imas svaki dan 5+ svijetlih staticnih objekata na ekranu , nakon 1000+ sati bi trebao vidjeti slabe znakove burn inn-a , navodno.

Sve ima svoju cijenu . Npr ako hoces 4K gejmanje cijena je vece grijanje kompa , buka , potrosnja struje , vise ulaganje u bolje hladenje ..

Kod Oleda je da bih dobio najbolji moguci vizualni dojam moras se navici nekim promjenama. Vec sam ti o tome pisao, dark mode ( volim ga ) , hidden taskbar, no icons on desktop.

Takoder rad u office-u je odlican s obzirom da je ovo TV .

Uskoro bi trebali proizvoditi monitore QLED ( mislim na manje dimenzije zaslona , vece su u prodaji) sto bi bila najbolja alternativa  Oledu.

 

Eire
9 godina
offline
Vaš Desk

Nedavno kupljen Noblechairs Hero Black, dobra stolica.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2021 16:33 (k_marijan_).
Moj PC  
20 0 hvala 3
3 godine
offline
Re: Vaš Desk
Jos nisam sredio rasvjetu do kraja ali racunalo je tiho i cisto :)
 
22 0 hvala 2
14 godina
offline
Vaš Desk

Niš posebno, meni se sviđa.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
27 0 hvala 2
6 godina
offline
Vaš Desk

dosla danas extended iliti wide podloga, za 12 eura koliko sam dao nije losa. 

 

 

 

Moj PC  
20 0 hvala 6
15 godina
offline
Re: Vaš Desk
_itsmoriarty kaže...

dosla danas extended iliti wide podloga, za 12 eura koliko sam dao nije losa. 

 

 

 

 daska za stol je prelijepa, naravno uz sve ostalo. 

6 godina
offline
Re: Vaš Desk
mar123 kaže...
_itsmoriarty kaže...

dosla danas extended iliti wide podloga, za 12 eura koliko sam dao nije losa. 

 

 

 

 daska za stol je prelijepa, naravno uz sve ostalo. 

 hvala kolega 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice