Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.739
|
čitano: 10.859.900
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupio sam Sony Ericsson Xperia Arc jučer.Veoma sam zadovoljan.

Piracy lives forever!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
softwaremaniac kaže...

Kupio sam Sony Ericsson Xperia Arc jučer.Veoma sam zadovoljan.

za kolko ?

ako se smije znat :D

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mitch kaže...
softwaremaniac kaže...

Kupio sam Sony Ericsson Xperia Arc jučer.Veoma sam zadovoljan.

za kolko ?

ako se smije znat :D

2700 -ugovor 2 god T-mobile

Piracy lives forever!!!
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Isplati li se Samsung Galaxy S za 2000 kuna ?

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da.
Neaktivan.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Xbox360 Modder kaže...

Isplati li se Samsung Galaxy S za 2000 kuna ?

Moze se naci i jeftinije .. 

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mario1990 kaže...
Xbox360 Modder kaže...

Isplati li se Samsung Galaxy S za 2000 kuna ?

Moze se naci i jeftinije .. 

Znam, ali novi s garancijom od 2 godine se kreću baš oko 2 soma.

Mislim da čak ni do 2500 kn nema ništa bolje od Galaxya.

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Galaxy S ili desire?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Galaxy S > Daleko bolji ekran i brži je

Desire > Metalno kućište

Neaktivan.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

ja sam svoj mobitel uzeo na eBay i bio je točno DUPLO JEFTINIJI!!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koji mobitel do 400 kn 12mj ugovor 400kn pretplata osim Desire Z?
Neaktivan.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Uz taj ugovor nemres nac nis bolje od nekog dumpphonea
moras uzet na 24 mj za nes bolje....

to za tebe ili nekog drugog gledas ?
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Za mog tatu... Desire Z mu je trenutacno prvi izbor...

Zeli.: Android, 720p, po mogucnosti HDMI izlaz i pravu tipkovnicu.
Neaktivan.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
8ax kaže...
Za mog tatu... Desire Z mu je trenutacno prvi izbor...

Zeli.: Android, 720p, po mogucnosti HDMI izlaz i pravu tipkovnicu.

pa onda Desire Z..i zašto baš android ?

 

za starije osobe (40+) s poslovnim potrebama je wp7 daleko bolji...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav! Sutra kupujem mobitel pa me zanima jel bi vi uzeli Htc sensation ili IPhone 4? Smatram da su to danas 2 najbolja mobitela no ne kužim se baš u to pa vas molim da mi kažete što je pametnije kupiti? Nekako sam bliže Htc-u.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Neznam zasto samo Android hoce...
Nece u Vip ZTE Blade doc :(
Neaktivan.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
stjepanzg kaže...

Pozdrav! Sutra kupujem mobitel pa me zanima jel bi vi uzeli Htc sensation ili IPhone 4? Smatram da su to danas 2 najbolja mobitela no ne kužim se baš u to pa vas molim da mi kažete što je pametnije kupiti? Nekako sam bliže Htc-u.

Samsung Galaxy S2

When the power of love overcomes the love of power the world will know peace. Music is my religion.
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
stjepanzg kaže...

Pozdrav! Sutra kupujem mobitel pa me zanima jel bi vi uzeli Htc sensation ili IPhone 4? Smatram da su to danas 2 najbolja mobitela no ne kužim se baš u to pa vas molim da mi kažete što je pametnije kupiti? Nekako sam bliže Htc-u.

Kakav sensation...to je meni tek prosjecan dvojezgrenaš

 

ako oces otvorenu platformu onda idi na SGS2 ili LG Optimus 3D ili pričekaj HTC Evo 3D.

 

iPhone 4 ako hoces dosta kvalitetnu softversku stranu uređaja, i naravno ako imaš novaca :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kupljen HTC DZ...
Neaktivan.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
stjepanzg kaže...

Pozdrav! Sutra kupujem mobitel pa me zanima jel bi vi uzeli Htc sensation ili IPhone 4? Smatram da su to danas 2 najbolja mobitela no ne kužim se baš u to pa vas molim da mi kažete što je pametnije kupiti? Nekako sam bliže Htc-u.

E htc-a se moraš pazit pogotovo sensation. Ima dva problema: http://www.gsmarena.com/htc_sensation_suffering_from_touchscreen_issue-news-2956.php, taj problem je dokazan na još barem 10tak youtube kanala. http://www.gsmarena.com/htc_sensation_suffers_from_death_grip_iphone_4_caught_snickering-news-2742.php, Taj problem je isto dokazan. Ako te ta dva problema sputavaju da uzmeš htc. Imaš jedno još bolje rješenje Samsung galaxy s ii. Ja bi si ga odmah kupio da imam para. Ako ih ti imaš ja ti ovo savjetujem jer je to zvjerka: koristi jači procesor od htca, Ima bolji (Super amoled plus) ekran, bolju kameru, u snimkama je bolji zvuk, ima jaču i dugotrajniju bateriju. Nema nikakav problem zbog kojeg bi se pisalo po blogovima (domaćim i stranim), a nema ni kanala na youtubu koji su snimili neki problem. Ako te ovi dodaci ne zanimaju uzmi htc, al za par stotina kuna dobivaš puuuno bolji uređaj. Pozz i javi se šta si kupio.{#}

15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
8ax kaže...
Kupljen HTC DZ...

daj mi sam reci kolko ti u task manageru ili negdje pise da je slobodno rama kad killas sve taskove ?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. 3.8.2011. godine, u 11:41, napisao sam svoj 10.000-ti post.
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ipak sam kupo Htc jer sam iz više izvora čuo da je sjajan. Ja se u te stvari baš ne kužim pa sam zvao Vip i lik mi je rekao da ili Htc ili Samsung galaxy 2 ali da bi on uzeo Htc.

Stjepan
 
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

G2 ima puno puno puno puno bolji ekran.

Nemogu vjerovat da top model nema SAMOLED ekran.

Neaktivan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ja pošto sam bio na T-mobileu, došao sam u Vip centar i rekao hoću Htc sensation ali tražim prijenos broja. I naravno ja taj sad mobitel nemam u ruci, čak nije napravljeno na koliko rata ću uzeti pošto to moram ići ponovo u Vip u srijedu ili četvrtak kad se prebaci signal. Da li ja mogu sada reći neću Htc nego taj samsung galaxy 2 koji vi preporučate? Jbg da sam to znao prije uzeo bi Samsung, ali opet kažem nisam još ni rate izabrao ni imam mobitel kod sebe.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Sad sam zvao vip i lik mi veli da si on namjerava kupiti sensation, da je to stroj nad strojevima i da on samsung uzeo ne bi. Kaže da će na Sensation dolaziti update, novi operativni sustavi, uglavnom da je sensation zvijer.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
stjepanzg kaže...

Sad sam zvao vip i lik mi veli da si on namjerava kupiti sensation, da je to stroj nad strojevima i da on samsung uzeo ne bi. Kaže da će na Sensation dolaziti update, novi operativni sustavi, uglavnom da je sensation zvijer.

Može on pričat koliko hoće ali Galaxy II ima bolji hardware nego Sensation. Bolji ekran, bolji čipset (procesor, grafička, više rama) itd.

 

Inače prema tvojim postovima uopće ti nebi preporučio Android. Vidi iphone ili neku nokiu, sviđa li ti se išta.

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Dobro šta da radim, da kažem ako mogu da neću Htc i da uzmem Samsung jer sad više ni sam ne znam šta da radim. Neka mi netko kaže jel mogu sad reći da neću Htc pošto još nisam ga ni dobio jer čekam prijenos broja, nisam ni broj rata odredio. Kad je izašao taj Samsung galaxy 2?

Stjepan
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
stjepanzg kaže...

Dobro šta da radim, da kažem ako mogu da neću Htc i da uzmem Samsung jer sad više ni sam ne znam šta da radim. Neka mi netko kaže jel mogu sad reći da neću Htc pošto još nisam ga ni dobio jer čekam prijenos broja, nisam ni broj rata odredio. Kad je izašao taj Samsung galaxy 2?

Inače prema tvojim postovima uopće ti nebi preporučio Android. Vidi iphone ili neku nokiu, sviđa li ti se išta.

 

Vjeruj mi ako ne možeš pronaći kad je izašao mob onda bolje nemoj Android.

 

Ali evo da ne bude offtopic, kod nas se pojavio prije mjesec-dva, Sensation je malo kasnije došao.

14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ma iskreno meni su ti smartphone totalni bauk. Bratić mi je jedanput dao neku igricu da igram pa nisam znao ni izači iz nje. Nije to klasični mobitel i trebati će mi jedno vrijeme da Ga skužim. Ma nije mi se dalo surfati kad je Samsung izašao, inaće imam 22 god. i nije da se ne kužim u tehniku ali ovakvi tipovi mobitela su mi bauk. Gledam na youtubeu reviewe i nije mi jasno zašto je Samsung brži u nekim stvarima kao Internet i još neke stvari a imaju isti 2 jezgreni procesor. Ostaje jedino dilema Samsung ili Htc jer kažem čekam prijenos broja, mislim da se još mogu predomisliti.

Stjepan
 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
stjepanzg kaže...

Ma iskreno meni su ti smartphone totalni bauk. Bratić mi je jedanput dao neku igricu da igram pa nisam znao ni izači iz nje. Nije to klasični mobitel i trebati će mi jedno vrijeme da Ga skužim. Ma nije mi se dalo surfati kad je Samsung izašao, inaće imam 22 god. i nije da se ne kužim u tehniku ali ovakvi tipovi mobitela su mi bauk. Gledam na youtubeu reviewe i nije mi jasno zašto je Samsung brži u nekim stvarima kao Internet i još neke stvari a imaju isti 2 jezgreni procesor. Ostaje jedino dilema Samsung ili Htc jer kažem čekam prijenos broja, mislim da se još mogu predomisliti.

Jedino zašto bih ja uzeo Sensation je HTC Sense, ali on dosta guta ram i usporava. Ako ti se ne sviđa Sense sučelje, Galaxy je definitivno bolji.

av-gurus.blogspot.com/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice