Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.741
|
čitano: 10.861.536
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

OnePlus Nord za 369 EUR preko amazon.de ili Google Pixel 4a?

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Poco F2pro
 
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ne sviđa mi se kamera koja se izvlači a htio bi se maknuti od Xiaomia, vjerujem da je OS bolji i kod OP i kod Pixela

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pixel 4a. Imao sam Nord i vraćam ga, kćer koristi Pixel 3, kamera je velika razlika kod Pixela...

Pogledaj si na community forumu Norda, imaju problema sa zaslonima, pa da ga ne bi morao vraćati.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
pero_2 kaže...

Ne sviđa mi se kamera koja se izvlači a htio bi se maknuti od Xiaomia, vjerujem da je OS bolji i kod OP i kod Pixela

S druge strane imaš full screen koji izgleda fenomenalno u usporedbi sa bilo kojim drugim mobitelom. OS staviš koji želiš, barem to nije problem kod Android uređaja.

 

Ne znam, za 350$ odnosno 500$ 5G Pixel 4a mislim da se može dobiti puno bolji uređaj, pa makar i prošlogodišnji flagship.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
NorthBlue kaže...
Pixel 4a. Imao sam Nord i vraćam ga, kćer koristi Pixel 3, kamera je velika razlika kod Pixela...

Pogledaj si na community forumu Norda, imaju problema sa zaslonima, pa da ga ne bi morao vraćati.

Mislim da će prije biti razlika u softwareu koji Pixel koristi, jer kamera nije bolja. GCam to riješi.

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ne riješi, bar ne u obliku koji sam ja instalirao sa xda.
Pixel 3 kamera je bolja od Nord-a u svakoj situaciji. Ultrawide je beskorisna u uvjetima malo lošijeg osvjetljenja a macro je smeće.

Rezolucija može biti prednost za post processing, ali se kladim da će 95% ljudi preferirati slike sa Pixela u izvornom obliku.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
NorthBlue kaže...
Ne riješi, bar ne u obliku koji sam ja instalirao sa xda.
Pixel 3 kamera je bolja od Nord-a u svakoj situaciji. Ultrawide je beskorisna u uvjetima malo lošijeg osvjetljenja a macro je smeće.

Rezolucija može biti prednost za post processing, ali se kladim da će 95% ljudi preferirati slike sa Pixela u izvornom obliku.

Gledajući isključivo hardware Pixel koristi Sony IMX363 senzore, kako na Pixel 3 tako i na novom Pixel 4/a/XL. Taj je senzor orijentiran na rad u uvjetima slabijeg osvjetljenja, pojednostavljeno rečeno ima velike pixele koji prikupljaju više svjetla, naravno tu su i drugi faktori koji na to utječu poput otvora blende. Međutim ovaj senzor je manji od IMX586 i IMX686 i ima dosta šuma, tako da su mu dnevne fotke daleko lošije i to je Google riješio softwareom koji pegla slike. Pametna politika.

 

Isti taj senzor ima Redmi 8, Xiaomi Mi 8, Mi Mix 3 ili Poco F1. Tako da teoretski Mi 8 + GCam = Pixel 3.

Pixel 4 ima nešto širi otvor blende, 1.7 umjesto 1.8.

Uz to Mi 8 ima solidnu telefoto kameru sa 2x optičkim zoomom.

 

IMX586 i IMX686 su generalno gledajući bolji senzori boljih karakteristika. Veći su, u proizvodnji su daleko skuplji, imaju daleko manje šuma i rade veće fotke (ako je nekome to bitno).

 

Nord bi prema svim pravilima u kombinaciji sa istim softwareom trebao davati bolje dnevne fotke od Pixel 3 ili Pixel 4a uređaja.

Noćne fotke će biti tu negdje, malo više šuma i svjetla na Pixelu tako da će biti nešto bolji kod pokretnih motiva, a nešto lošiji kod statičnih jer HDR nadoknadi manjak svjetla na IMX586 i IMX686.

Naravno sve ovisi i gleda li se i koristi fotka na 5" ekranu ili na većem.

 

Poco F2 Pro za 100$ manje od Pixel 4a je neusporedivo bolja kupovina u gotovo svim pogledima, ekran, baterija, set kamera... Ili Redmi K30 Pro Zoom, ista cijena kao Pixel 4a, daleko bolji uređaj.

 

Ultrawide na Nordu je čist ok, ništa posebno, a za macro se slažem 2 MP je loše. Ta macro je odlična na Poco F2 Pro, kod njega ima 5MP i radi jako dobre fotke.

10 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Imaš vec usporedbu na jubitu di je u svakoj situaciji kamera 4a nadmašila norda. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Kolega, Poco F2 ne spada u istu kategoriju. Taj mobitel je ogroman i težak plus košta 150 eura više od Pixela.

Od kompaktnijih mobitela nemaš što kupiti u ovoj kategoriji. Još Nord dobro sjeda u ruci, nije preširok i može se a njim baratati.

Tko voli velike mobitele, ok. Al meni osobno je Poco prevelik za svakodnevno baratanje.

S druge strane, teorija je jedno a praksa drugo. Čim odemo u malo tamniju prostoriju, Nord nema nikakve šanse uhvatiti dijete od 2g. a da slike nisu zamućene. Pixel nema tih problema, isto kao ni iPhone.
Kad imaš djecu to postane malo bitno jer se takvo malo dijete ne zna niti neće namjestiti.
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BTW, pogledaj sliku, razlike u veličini i težini.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
thebatman kaže...

Imaš vec usporedbu na jubitu di je u svakoj situaciji kamera 4a nadmašila norda. 

Software. Dodatno su popeglali google cameru koja ima isti senzor i na Pixelu 3.

Svaka čast na tome, iz starijeg senzora su izvukli maksimum, mogu samo misliti što bi napravili sa boljim senzorom.

 

NorthBlue kaže...
Kolega, Poco F2 ne spada u istu kategoriju. Taj mobitel je ogroman i težak plus košta 150 eura više od Pixela.

Od kompaktnijih mobitela nemaš što kupiti u ovoj kategoriji. Još Nord dobro sjeda u ruci, nije preširok i može se a njim baratati.

Tko voli velike mobitele, ok. Al meni osobno je Poco prevelik za svakodnevno baratanje.

S druge strane, teorija je jedno a praksa drugo. Čim odemo u malo tamniju prostoriju, Nord nema nikakve šanse uhvatiti dijete od 2g. a da slike nisu zamućene. Pixel nema tih problema, isto kao ni iPhone.
Kad imaš djecu to postane malo bitno jer se takvo malo dijete ne zna niti neće namjestiti.

Nord je 2mm uži i 0.7mm tanji od Poco F2 Pro, ni jedan ni drugi ne spadaju u kategoriju kompaktnih uređaja.

Pixel s druge strane ima nešto kompaktnije dimenzije i lakši je na račun manje baterije i plastičnog kućišta.

 

Ovo drugo, noćne fotke, klinci, je prvenstveno software. Većini je to super kamera jer fotke imaju namjenu kakvu imaju i gledaju se na 5-6" ekranima.

 

Poco F2 Pro ima gotovo identičnu cijenu kao i Pixel 4a, a ako ga uspoređujemo sa 5G verzijom onda je 150$ jeftiniji.

Poco F2 Pro = 360$, Pixel 4a = 350$, Pixel 4a 5G = 500$

 

Generalno gledajući po kvaliteti Poco F2 Pro je svemirski brod za Pixel 4a. Gledajući po zahtjevima, željama i znanju korisnika Pixel 4a će biti odličan uređaj za veliku većinu.

10 godina
online
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne mogu poco shvatit ozbiljno u polju kamere. Opalio sam 5-6 slika s njime i s pixelom 3 xl. Svaka slika na poco je bila manjkava, a na pixelu kako treba. Bas sam se razocarao sa pocom. Ali k30 pro zoom... E to je vec drugi "par postola". 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Na kraju ti se sve svodi na tvoju zadnju rečenicu...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
thebatman kaže...

Ne mogu poco shvatit ozbiljno u polju kamere. Opalio sam 5-6 slika s njime i s pixelom 3 xl. Svaka slika na poco je bila manjkava, a na pixelu kako treba. Bas sam se razocarao sa pocom. Ali k30 pro zoom... E to je vec drugi "par postola". 

Software. Poco ima bolji hardware.

Kao da staviš profi rally vozača u Škodu i mene u Ferrarija, nemam šanse iako je Ferrari mrcina prema Škodi. 

 

K30 Pro Zoom na papiru djeluje izvrsno, ali moram priznati da me malo iznenadila mala razlika kod glavne kamere između njega i Poco F2 Pro, pogotovo kod slabijeg osvjetljenja, s obzirom da Zoom ima OIS na glavnoj. Nažalost razlika u cijeni je trenutno gotovo 200$ što je previše za 3x optički OIS i OIS na glavnoj kameri. Uz to je jako teško nabaviti taj uređaj.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Poco F2 Pro je zanimljiv zbog SD865, ekrana bez rupa i jake baterije. Sve ostalo, meh. 220g, širok i 9mm debeo. To je tacna 🤭
Velika mana je izostanak 90Hz, gdje bi se SD865 još više istakao. Nema stereo zvučnike, kamera nema OIS, a MIUI je pored čistog Androida i posebno Oxygen OS-a u debelom zaostatku. Neki ga vole i to je ok, meni osobno je promašaj.

Pixel 4a je za one koji žele dobru kameru, čisti android s najboljom softverskom podrškom u Android svijetu i sve spakirano u male dimenzije. Cijena je ok.

Nord me je malo razočarao. Mislim da je preskup, kamera je prosječna, nema stereo zvučnike.

Kod nas na njuškalu neki dan bio OnePlus 7T za 2500kn s HR garancijom ili Realme X2 Pro za sličnu lovu. Ima i Huawei P30, ko voli kompaktnost i odličnu kameru.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
Poco F2 Pro je zanimljiv zbog SD865, ekrana bez rupa i jake baterije. Sve ostalo, meh. 220g, širok i 9mm debeo. To je tacna 🤭
Velika mana je izostanak 90Hz, gdje bi se SD865 još više istakao. Nema stereo zvučnike, kamera nema OIS, a MIUI je pored čistog Androida i posebno Oxygen OS-a u debelom zaostatku. Neki ga vole i to je ok, meni osobno je promašaj.

Pixel 4a je za one koji žele dobru kameru, čisti android s najboljom softverskom podrškom u Android svijetu i sve spakirano u male dimenzije. Cijena je ok.

Nord me je malo razočarao. Mislim da je preskup, kamera je prosječna, nema stereo zvučnike.

Kod nas na njuškalu neki dan bio OnePlus 7T za 2500kn s HR garancijom ili Realme X2 Pro za sličnu lovu. Ima i Huawei P30, ko voli kompaktnost i odličnu kameru.

Poco F2 Pro s obzirom na svoju cijenu jednostavno nema mane. Daj mi molim te navedi kompletniji uređaj za 2300kn (360$)?

U usporedbi sa Pixel 4a deblji je čak 0,7mm, širi strašnih 6mm i viši 19mm. Teško da ga to čini tacnom. S druge strane ima daleko bolju bateriju i full screen display. Pa sada neka kupci biraju što im je draže. Oni koji kupe Pixel će kukati da im je stalno na punjaču, oni koji kupe Poco će kukati kako je težak i da su dobili upalu mišića. 

 

90Hz nije nikakva prevelika mana (za gejmere ima 180Hz TSR), kao ni stereo zvučnici (lijep feature za hvalisanje). OIS je na papiru nedostatak, ali koliko sam vidio testove nema prevelike razlike sa i bez, odradim test kad mi stigne uređaj. Čekam i K30 Pro Zoom koji ima OIS pa će to biti zanimljiva usporedba. MIUI je jako dobar, probao sam manje više sve Android verzije/skinove/romove i MIUI je u TOP 5, a kome se ne sviđa lako si stavi drugi ROM. Po pitanju podrške Poco F2 Pro će imati daleko dužu podršku, SD865 će još dugo biti top SoC, SD730 neće, ako je to uopće bitno. 5G ne treba ni spominjati. Osobno mi kod Poco F2 Pro najviše nedostaje wifi punjenje.

 

Uz to Poco ima jako dobru ultrawide i macro kameru.

 

Početna cijena za Pixel 4a je dobra (spustili su je za 50$ sa 399$), ali realno prava cijena bi bila oko 300$.

 

Meh, tacna, promašaj.  Zgodna provokacija za uređaj o kojem i američki recenzenti sipaju samo hvalospjeve.

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Uopće nije tacna, mobitel je velik skoro kao Galaxy S20 Ultra...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
mzopg kaže...
vepar kaže...
Poco F2 Pro je zanimljiv zbog SD865, ekrana bez rupa i jake baterije. Sve ostalo, meh. 220g, širok i 9mm debeo. To je tacna 🤭
Velika mana je izostanak 90Hz, gdje bi se SD865 još više istakao. Nema stereo zvučnike, kamera nema OIS, a MIUI je pored čistog Androida i posebno Oxygen OS-a u debelom zaostatku. Neki ga vole i to je ok, meni osobno je promašaj.

Pixel 4a je za one koji žele dobru kameru, čisti android s najboljom softverskom podrškom u Android svijetu i sve spakirano u male dimenzije. Cijena je ok.

Nord me je malo razočarao. Mislim da je preskup, kamera je prosječna, nema stereo zvučnike.

Kod nas na njuškalu neki dan bio OnePlus 7T za 2500kn s HR garancijom ili Realme X2 Pro za sličnu lovu. Ima i Huawei P30, ko voli kompaktnost i odličnu kameru.

Poco F2 Pro s obzirom na svoju cijenu jednostavno nema mane. Daj mi molim te navedi kompletniji uređaj za 2300kn (360$)?

U usporedbi sa Pixel 4a deblji je čak 0,7mm, širi strašnih 6mm i viši 19mm. Teško da ga to čini tacnom. S druge strane ima daleko bolju bateriju i full screen display. Pa sada neka kupci biraju što im je draže. Oni koji kupe Pixel će kukati da im je stalno na punjaču, oni koji kupe Poco će kukati kako je težak i da su dobili upalu mišića. 

 

90Hz nije nikakva prevelika mana (za gejmere ima 180Hz TSR), kao ni stereo zvučnici (lijep feature za hvalisanje). OIS je na papiru nedostatak, ali koliko sam vidio testove nema prevelike razlike sa i bez, odradim test kad mi stigne uređaj. Čekam i K30 Pro Zoom koji ima OIS pa će to biti zanimljiva usporedba. MIUI je jako dobar, probao sam manje više sve Android verzije/skinove/romove i MIUI je u TOP 5, a kome se ne sviđa lako si stavi drugi ROM. Po pitanju podrške Poco F2 Pro će imati daleko dužu podršku, SD865 će još dugo biti top SoC, SD730 neće, ako je to uopće bitno. 5G ne treba ni spominjati. Osobno mi kod Poco F2 Pro najviše nedostaje wifi punjenje.

 

Uz to Poco ima jako dobru ultrawide i macro kameru.

 

Početna cijena za Pixel 4a je dobra (spustili su je za 50$ sa 399$), ali realno prava cijena bi bila oko 300$.

 

Meh, tacna, promašaj.  Zgodna provokacija za uređaj o kojem i američki recenzenti sipaju samo hvalospjeve.

 Da pojasnim 😄

 

F2 je 76g teži od Pixel 4a, 35g teži od Norda, 54g od P30 i 29g od 7T. Nekom ne smeta, meni itekako smeta. Poslije 90Hz , nema povratka na staro. OIS fali, tek vidim sad na X2 Pro, koji ga nema. Stereo zvučnici su plus i još jedna stvar bez koje ne uzimam u obzir nijedan telefon. Oko MIUI ne vrijedi se prepirati. Nekome super, a meni i mnogima razlog da izbjegnemo Xiaomi. Igranje s romovima nije za svakoga. Kupnja F2 na Aliju, ok kupovao sam dosta puta. Zašto ne uzeti nešto s HR garancijom na njuškalu? Puno je sigurnije. F2 Pro nije loš, ali nije za mene, jer mu fali dosta toga meni bitnog. Tebi odgovara, super....😉

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav, ima li tko preporuku za Huawei do 1500 kn?
Mora bit Huawei, jbg.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...

 Da pojasnim 😄

 

F2 je 76g teži od Pixel 4a, 35g teži od Norda, 54g od P30 i 29g od 7T. Nekom ne smeta, meni itekako smeta. Poslije 90Hz , nema povratka na staro. OIS fali, tek vidim sad na X2 Pro, koji ga nema. Stereo zvučnici su plus i još jedna stvar bez koje ne uzimam u obzir nijedan telefon. Oko MIUI ne vrijedi se prepirati. Nekome super, a meni i mnogima razlog da izbjegnemo Xiaomi. Igranje s romovima nije za svakoga. Kupnja F2 na Aliju, ok kupovao sam dosta puta. Zašto ne uzeti nešto s HR garancijom na njuškalu? Puno je sigurnije. F2 Pro nije loš, ali nije za mene, jer mu fali dosta toga meni bitnog. Tebi odgovara, super....😉

Pa nismo curice da nam smeta 20-30g. manje više. 

Šalu na stranu, to uopće nije upitno zato i imamo toliko modela i svatko bira što mu najbolje odgovara.

 

Međutim nije u redu kad netko kategorički tvrdi da Pixel ima najbolju kameru, jer to jednostavno nije točno, zato sam reagirao. Jedno su mogućnosti hardwarea, a drugo software koji to sve obradi. Za 2500 do max. 3000kn kod nas Pixel 4a je dobra kupovina za određene ljude, preko toga ima puno više boljih opcija.

 

Nego nisi mi napisao koji je to po tebi uređaj bolji od Poco F2 Pro za 2300kn.

OP7T za 2500 je odlična prilika, ali to što je jedan naletio nema veze sa tržišnom cijenom isto tako neko sutra može prodati Pixel 4a za 1000kn, ali to nije njegova tržišna cijena.

Gledam sad njuškalo i nema OP7T polovni ispod 3800kn i novi ispod 5300kn, a to je daleko od 2300kn za koliko se dobije Poco F2 Pro (Kina) ili 3500kn kod nas.

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ma gledaj, jasno da je F2 Pro za 2300kn s takvim hardverom odlična kupnja. Jasno ko dan. Neke stavke mi fale i nije moj izbor, ali nije loš.

Pixel 4a je za drugi profil ljudi. Vidim komentare po drugim forumima i mnogi su upravo to čekali. 140g i ispod 15cm 😁

Ako si strpljiv i pratiš njuškalo, može se ubosti nešto dobro. Za 2100 je jučer bio X2 Pro CN verzija i naravno prodan, kao i OP7T za 2500kn. Prijatelj mi iz Zg javlja da je upecao Nord za 2700kn. Tako da....😉


Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozdrav,

zamolio bi preporuku za mobitel do 1500, max 1700 kn kn. Uzeo bi ga u ducanu osobno, znaci bez narucivanja.

 

Na mobitelu se nece igrat nikakve igrice, koristit ce se uglavnom za pozive, drustvene mreze, whatsapp i slicno. Mobitel je za zensku osobu pa je bitno da zaslon ne bude prevelik. Takoder je bitno da ima relativno dobru kameru (koliko moze bit u tom cjenovnom razredu).

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.8.2020 20:06 (Mindim).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pitanje - sto je s garancijom konkretno Xiaomi mobitela kupljenog preko ali expressa? Imam sad dobru priliku kupiti preko njuskala, nov neotvoren u vakuumu, ali se bojim sto u slucaju nmda nesto s mobom ne štima, kako pokrenuti garanciju? Lp
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
pastorrr kaže...
Pozdrav, ima li tko preporuku za Huawei do 1500 kn?
Mora bit Huawei, jbg.

P Smart Z? Oko 1200 kn. Honor 9X je malo ispod 1500, P20 lite ima za 1400... Imaš i Mate 20 Lite za ravno 1500.

 

Mindim kaže...

pozdrav,

zamolio bi preporuku za mobitel do 1500, max 1700 kn kn. Uzeo bi ga u ducanu osobno, znaci bez narucivanja.

 

Na mobitelu se nece igrat nikakve igrice, koristit ce se uglavnom za pozive, drustvene mreze, whatsapp i slicno. Mobitel je za zensku osobu pa je bitno da zaslon ne bude prevelik. Takoder je bitno da ima relativno dobru kameru (koliko moze bit u tom cjenovnom razredu).

 Huawei P Smart Z, 1200 kn. Samsung Galaxy A20s, 1300 kn, A50 1700 kn. Možda Huawei P40 lite za 1600, ali nema Google servise. U tom cjenovnom rangu je teško naći model koji odskače kvalitetom slike. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Isplati li se dat 60eur vise za redmi note 9s vs redmi note 9 ako ne igram igrice? Jel mi 4gb rama i ovakav procesor na redmi note 9 dovoljno da mi mob traje 2-3god i da mi radi uredno bez zastajkivanja?
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Da
 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dovoljno je, iako za neko duže korištenje ne bi bilo loše imati više RAM-a, čisto da se nađe 😁
10 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

 

E, drugovi pošto mi moj stari Samsung pokazuje ozbiljne probleme sa starenje, zanimalo bi me vaše mišljenje o ovim mobitelim i modelima.

Well:

- Samsung A21

- Sony Xperia L4

- LG K50

 

Neki drugi prijedlog u tom negdje rangu 200 jurića? 

Znam da će mi neki vjerojatno preporučiti kineze, ali eto oni me ne zanimaju.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

 

Best buy novi mobitel s dual simom oko 5000 kn (s bežičnim punjenjem jer su mi već 2 puta otišli utori zbog stalnog štekanja kabela za punjenje)? 

 

Hvala! 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice