OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

poruka: 783
|
čitano: 180.654
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Jel ima netko problema sa ghost touchevima na OP 7Pro?

 

Meni se javljaju unatrag desetak dana, i imam osječaj da ide sve gore, sve češće se to događa. Također, javlja mi se i lag kod izlaska iz aplikacije, kad svajpam od sredine prema gore treba sekunda-dvije prije nego mi se prikažu ikone na homescreenu. Do prije desetak dana ništa od toga nije bilo prisutno. Nisam nikakvu aplikaciju instalirao unatrag mjesec dana i više, tako da problem ne može biti uzrokovan aplikacijom.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

nisam primjetio ništa slično... 

11 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

e majke mi unutar 10 dana mi se počelo pojavljivati. Lud sam od toga. Imam Oneplus 7 kineza i na Beti sam 18.

Javite ako nađete rješenje za ovo. Uglavnom mi prebaci back unatrag na zadnji app koji sam koristio. Naprimjer gledam rezultate u SofaScore isključim zaslon spremim ga u đep i nakon nekog vremena izvadim ponovo ulogiram otiskom pokrenem program i vrati me na Sofa Score ili onaj koji sam zadnji gledao. Užasno iritantno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Prebaci se na Stable. Beta zna biti nestabilna, iskusio sam to na OP.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ja sam na regularnoj verziji i svejedno mi se pojavljuju ti ghost touchevi. Stvarno jako iritantno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pozdrav, imam jedno brzo pitanje. Planiram si ovih dana uzeti 1+ 7 pro, no koliko vidim on ne podržava 5G. Se varam ili sam dobro zaključio?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Dobro si zakljucio. SD 855 ne podržava 5g

16 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Samo da napišem, riješio sam problem sa ghost touchevima i lagom tako što sam instalirao Nova launcher.

 

Očito je problem u oxygen OS launcheru jer Nova radi fenomenalno

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Došao ovaj update 10.0.14, na OP 7T odlična potrošnja baterije, standby preko noći po 1% troši, već tjedan dana kontinuirano. Super rade ove updateove, al me strah oxygena 11 da ne ukenjaju...
yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
mika2210 kaže...

Samo da napišem, riješio sam problem sa ghost touchevima i lagom tako što sam instalirao Nova launcher.

 

Očito je problem u oxygen OS launcheru jer Nova radi fenomenalno

 ja sam stavio Microsoft Launcher i stvarno ne zeza više

7 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Imam OnePlus 7T Pro želim ga zamijeniti za manji model OnePlus 7T ili OnePlus 8 uz moju doplatu. 

(jedini razlog promjene je veličina uređaja)

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
To je i meni bila ideja jedno vrijeme, tak dugo dok nisam stavio 7T kraj 7 Pro i vidio da skoro ni nema razlike...
13 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Da, ali npr. 8 je osjetno laganiji. I 3mm je uži, što koliko kod to malo zvuči, daje bolji osjećaj u ruci.

Ali slažem se, sve je to opet premalo. Ako želi baš komotnije dimenzije nek proba nešto iz druge štale. Pixel 5, Sony Xperia 5 II, S20, pa čak i iPhone 12...

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ne bi bas volio minjat "štalu" jer sam zadovoljan s njihovim uređajima. Imam jednu ponudu lik mi nudi OnePlus 7 (8/256) .

Da li bi mi to bio potez unatrag?

Jedni minus tog uređaja je što nema 90hz .

A kamera mi ne igra baš neku veliku ulogu.

 

15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

nikad vise ispod 90Hz... tak da da, jako veliki potez unatrag ako mene pitas i vjerojatno 99% ovog foruma

14 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

A sta je tolko uber magicnonatel od 90hz..

Smoother scrolanje?

de molim te..

 

Neam 60+ hz ni na tv ni na monitoru i bas cu patit za 90hz mb..

R33mba#2892
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ma kakvi više na 60hz. 90 minimum, moja topla preporuka. Ak si za trejd onda ajde na op 7t minimum, 90hz, bolje kamere od obične sedmice.

Uzmem ženin honor play sa flagship socom i običnim 60hz lcd-om, rekao bi da ima duplo slabiji soc koliko se vuće po menijima, news portalima, galeriji - svemu osim gledanja yt. Jednostavno ugoda uporabe je veća od klasičnog 60hz ekrana.

To i je jedini razlog zašto ne bi uzeo ajfon 12
Halo Bing! Kako bratac?
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Znači nemaš pojma o čemu govoriš... Isprobaj mobitel od 90Hz, pa nam se onda javi, ako i dalje ne vidiš razliku, onda brzo k okulisti, a možda i neurokirurgu...
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Stigao novi update nakon dugo vremena
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
R3nchi kaže...

A sta je tolko uber magicnonatel od 90hz..

Smoother scrolanje?

de molim te..

 

Neam 60+ hz ni na tv ni na monitoru i bas cu patit za 90hz mb..

Osjetio sam skok na 90hz i rekao vise nikad nazad, sa 90 na 120hz sam takoder osjetio, manje ali sada mi ni 90hz nije dovoljno dobro.

Monitor mi ima 144hz, TV native 120hz... na 60hz me oci umaraju, molim boga da novi macbook ima 120hz ekran i onda sam full 60hz free.

 

Mobiteli od sada pa nadalje koji nemaju 120hz+ su jednostavno prekrizeni za mene, ovako iPhone12 Pro Max. Ipak previse vremena provodim za ekranima da ne bih mislio na zdravlje ociju.

Kill or be killed!
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Stigao novi update za Oneplus 7
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pozdrav, 

 

da n čitam sve opet unazad, imam jedno pitanje pa ako može netko reći il podijeliti svoje iskustvo. Imam OnePlus 7 Pro već više od godinu dana, i non stop odbijam update na Android 10. 

 

Pitanje; da li je Android 10 stabilan po pitanju potrošnje baterije i ostalih funkcija koje ima il da i dalje ostanem na Android 9, koji mi radi super? 

 

Hvala unaprijed na odgovorima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

10 radi vrhunski.

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Ne znam jel do protoka vremena pa se više ne sjećam kako je radila prethodna verzija, ali meni ova 10 radi vrh... Kupio sam mobitel kad je izašao i još ga uvijek imam, sam sebi se čudim kako to... Znači vrh!
7 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Pozdrav 

Već duže vrijeme me iritira ovaj bug na mobitelu probao sam sve načine do resetrianje mobitela na tvorničke postavke . No taj se bug konstantno ponavlja . Očekivao sam od novih upadate da će to popravit ali sve gore i gore postaje.

Iritira me toliko da razmišljam da uzmem drugi mobitel.

Kada izlazim iz aplikacije ostane mi touch na ekranu barem 2 do 3 sekunde nakon što obavimo akciju. 

Evo slike da znate o čemu pričam.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
čmrljo kaže...

Pozdrav 

Već duže vrijeme me iritira ovaj bug na mobitelu probao sam sve načine do resetrianje mobitela na tvorničke postavke . No taj se bug konstantno ponavlja . Očekivao sam od novih upadate da će to popravit ali sve gore i gore postaje.

Iritira me toliko da razmišljam da uzmem drugi mobitel.

Kada izlazim iz aplikacije ostane mi touch na ekranu barem 2 do 3 sekunde nakon što obavimo akciju. 

Evo slike da znate o čemu pričam.

 Meni se nikad nije pojavljivalo, a stalno sam na beta verzijama. Probaj promijeniti na one tri tipke pa vratiti, obrisati cache u recovery, smanjiti animacije u developer postavkama.

12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Stigla beta 1 oxygen 11 za 7 i 7t modele. znaci da bi kroz nekih mjesec-dva trebao doc stable...
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Kako si ih instalirao?
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
12 godina
offline
Re: OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro
Nisam, nemam drugog fona osim ovoga pa mi se ne da baš prčkat sa betama.

Linkove i upute imaš ovdje:
https://www.google.com/amp/s/www.xda-developers.com/oneplus-7-7-pro-7t-7t-pro-android-11-oxygenos-open-beta-1/amp/
Tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 7 / Oneplus 7 Pro

Ja sam stavio 11 i zasad sve normalno radi. Osvježenje svakako...

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.1.2021 19:36 (Abalo).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice