OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 257.666
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
OnePlus 6

Jesam i resetira mobitel ali događa se i dalje. Nadam se updatu koji ce nesto rjesit

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6
Stigao android 10 na OP6. Blagoslovljen Bozic! ☺️😎✌️
Odmori se u Istini!
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
OnePlus 6

Prodajem svoj OP6 8/128 u doslovno kao novom stanju. PP

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Pozdrav, molim ako netko zna rješenje: nakon postavljanja OS 10 na onep 6, 8/128 više ne javlja LED obavijest za propušteni poziv, kao i obavijesti iz aplikacija Sofascore i Rezultati.Prije je bilo sve ok.Sve postavke koje treba su stavljene da prikazuje LED obavijesti, ali on dakle ne reagira.!?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Jesi napravio hardreset nakon instalacije !? Nije obavezno, ali ga je bolje napraviti da se sve poslozi kako spada! Sjecam se da nakon sta sam instalirao PIE bez da sam napravio hardreset mob je bio pun bagova, nije radio kao na osmici! 

 

Na mom op6 javlja sve, za sada! 

 

Iakon cameri ima mali bug kada stavim nocno snimanje onda se ne vidi onaj mali bjeli krug za okidanje slike, ali kada stisnes uredno radi samo se ne vidi, sakrio se☺️ ne smeta mi za sada! 

 

Pokusaj sa hardresetom, mozda popravi! Lp!

Odmori se u Istini!
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

Oprosti, ja nisam nešto jak u tim stvarima, pa molim reci kako da napravim hardreset, kakav je postupak?Hvala i lp!

9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Nije to nikakav problem jednostavno je, nemas se zbog cega brinuti! Gotov si za 2min, samo neka ti mob bude napunjen barem 30-40% 

 

1. Ugasis mob.

2. Kada palis mob drzis power tipku i donju tipku za glasnocu.

3. Kad ti se pojavi logo od androida pustis tipke.

4. Izaberes engleski jezik tipkama za glasnoci.

5. Stisnes Wipe date end cache.

6. Stisnes Wipe cache

7. Stisnes YES.

8. I nakraju stisnes REBOOT.

 

To je to. Samo znaj da gubis sve slike, podatke, brojeve tel, itd! Tako da prije napravi kopiju ako ti trebaju ti podaci! 

 

Ja kad radim onda sve izbrisem, a naknadno vratim muziku, slike, i brojeve! Spremim na win10, tako da imam beckup ako mi zatrebaju! Nisam koristio od OP njihov program za spasavanje jer ga win10 nije htio instalirati, barem tada kad sam ja radio hardreset! 

 

Nism ni ja neki od tehnologije, kako znam tako napravim.☺️ 

Ne brini jednostavo je! Pogledaj si video za prvi puta, pomoci ce ti! 💪💪💪✌️

 

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 7:24 (veseli007).
5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

Probat ću ovih dana , puno hvala na detaljnom objašnjenju i lp!

14 godina
offline
OnePlus 6

Imate aaplikaciju OnePlus Switch i to je app za backup svega. Taj backup prebacite na stick ili komp i nakon reseta sve opet vratite u minuti...

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
OnePlus 6

D.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.4.2020 20:26 (MUĆAK).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 6

Sigurno će dobiti Android 11.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Bok! Postavi tu pitanje vjerovatno ce ti brze i bolje biti odgovoreno! Pomoć pri odabiru mobitela

Odmori se u Istini!
11 godina
offline
Re: OnePlus 6

Dobiva android 11. Video kamera je dobra na svim OnePlus, dosta bolja od foto kamere u usporedbi s najboljima.
Nemaš 3.5mm za muziku, a ekran je dobar i dovoljno velik za youtube i IPTV.

Note 10 dođe skoro 3 puta skuplje, ali nudi bolji ekran i nešto veći (6.47>6.41 inch, HDR10, 600nits), dok OP6T ima Gorilla 6 naspram Note 10 Gorilla 5.

Također je tu i memorija UFS 2.0 kod Note 10, bolja kamera općenito i 3.5mm jack. Negdje između su svi ostali, al nijedan nije bolji toliko cijenovno od OP6T.

14 godina
offline
OnePlus 6

Sav hardver je nebitan ako to OS ne prati. MIUI je takav kakav je, ispravljaju bugove, pa se opet pojavljuju, i stalno čekaš neki novi update koji će riješiti probleme,  a znamo da neće.

 

Oxygen OS je bog i batina kad je android u pitanju, uključujući i Pixel. Isprobao sam doslovno sve: EMUI,MIUI, Color OS, One UI, Flyme OS, ZUI i stock android na Motorolama i Nokiji. Vratim se na Oxgen i to je odmor. Nema komplikacija, ako ima bugova, brzo ih riješe. Jednostavan i ima točno ono što mi treba. I niko me ne može uvjeriti u ništa drugo...

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
OnePlus 6

Bok. Dogodila mi se nersreca sa mobitelom i puka mi je ekran. Znate li koliko to kosta i moze li se ovde popravit one plus 6t? Posto znam da je u hr one plus manje zastupan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ja sam ga slao direkt njima, pokupi ga UPS i vrati kroz 3 dana.

Tu su cijene: https://www.oneplus.com/hr/support/repair-pricing/details?code=9

10 godina
offline
OnePlus 6

Je li naprave dijagnozu? Nisam bas siguran da je samo ekran otisa mozda je i jos nesto ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6

Da, naprave dijagnozu i pošalju ti mailom kolika je cijena i da li pristaješ

11 godina
offline
OnePlus 6

Ima ko kakvu masku za oneplus 6t ? One njihove orginalne? Ne ona koja je u paketu

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 6

Dali vam se desilo da vam se mob sam ugasi, tj bio sam na fecebooku zamrzne se i ponovo pokrene to mi se dogodilo vec drugi puta u mj dana!? Prosli puta je bilo mislim na googlu ili YT,  android 10 je gore! Dali je moguce da je do androida 10 ili sam ja pokupio neki bug!? Thx! 

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 6

Pa nemam problema s gašenjem, ali sam prijmetio da mob ponekad zašteka što mi izuzetno ide na živce. Meni kod takvih stvari inače pomogne

. Jesi probao to? Jesi radio potpuni reset (brisanje svega) nakon upgrade-a na android 10?

9 godina
offline
OnePlus 6

Jesam da, hard reset obavezno! Nije neki bed, ali se zabrinem da mi ne rikne! Mozda je i do androida10!?? Primijetio sam 2-3 puta, kad ga stavim puniti onda ti da zvuci signal da se poceo puniti, ali nakon recimo 30min opet ist zvuk a dobro je spojen, nije kabal ostecen. 

 

Tako da mislim, barem se nadam  da je do njih! Da, nije 100% glatak i ispoliran, ima te male " bugove" . Popravit ce oni to svakako, samo OP6 nece vidijeti upgrade na 11, pa neka samo ovu 10-ku ispeglaju! 

 

Nisam ni ja 100% zadovoljn, i mene smeta! To je valjda cijena koju su platili sa stancanjem smartphona! ✌️

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 6

OP6 će dobiti Android 11. OP3/T je došao na androidu 6.0, dobio android 9, a OP5/T došao na androidu 7, a uskoro će dobiti android 10.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Drzao sam se obecanja OP, kad je op6 izisao 5 mj 2018 rekli su da ce dobiti 2 velika upgradea ( Pie i A10 ) i trecu godinu sigurnosne zakrpe! Ako bude A11 meni ne smeta😁 ne pratim OP community, ali ako tako bude to je super! Razlog vise za ostati na OP! ✌️😊

Odmori se u Istini! 😊
16 godina
offline
OnePlus 6

Pozdrav ekipa, je li prodaje netko 6/6T? Počeo sam pratiti njuškalo i čekam da uleti kakva prilika, a do tada rekoh si da provjerim prvo na forumu.

LOL: Crobrother
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
Pozdrav. Nabavio sam op 6t te se napokon vratio onepluseu. I dalje mi je 3T najdrazi OP telefon koji sam koristio.
Imam par zamjerki. Da li ovaj citac prsta inace toliko lose rade ili je to samo meni tako? Registrirao sam prste u mraku jer sam vidio da tako preporucuju pa reko da vidim imaju li i drugi takve probleme?
Uz to moji gcam preporucujete? Ima gro verzija, a nemam bas volje isprobavati 10 verzija gcamova. Hvala ljudovi :)
The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
OnePlus 6

Ajd vi koji imate duže vrimena OP6T za produljenje pretplate na 24mj došao bi me 1320 kn  na

24 mj i još + 169kn /mj pretplata .

Isplati li se to jer je model iz 12/2018. 

koju nadogradnju je dosad dobio i kako inače OP stoji sa mj.zakrpama jesu li ažurni.

Bude li dogurao do A11 ili je

A10 zadnja.

Volio bih da su ponudili OP7T  ali nisu a već stiže OP8 T.

 

Što mislite ...

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ja osobno ne bih sada kupovao novi 6T, ali to je samo moje subjektivno mišljenje. 

15 godina
offline
Re: OnePlus 6
steve90 kaže...

Ja osobno ne bih sada kupovao novi 6T, ali to je samo moje subjektivno mišljenje. 

 Novi za 1999kn koliko košta u Tele2 je ja mislim skroz ok kupovina. 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice