LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

poruka: 293
|
čitano: 96.975
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Dvoumim se između pixel 2 xl ili v30. Bojim se da će cijena pixela biti stvarno paprena i mogućnost nabave samo izvana, dok bi LG trebao biti dostupan kod nas. Ma još ću pričekat mate 10, koliko vidim po leakovima brutala bude, pa ću odlučit između njega i v30. Samo da me dobro služi kao stari dobri nexus 6p 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 12:01 (Tonchek).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Tonchek kaže...

Dvoumim se između pixel 2 xl ili v30. Bojim se da će cijena pixela biti stvarno paprena i mogućnost nabave samo izvana, dok bi LG trebao biti dostupan kod nas. Ma još ću pričekat mate 10, koliko vidim po leakovima brutala bude, pa ću odlučit između njega i v30. Samo da me dobro služi kao stari dobri nexus 6p 

 Između Pixela i V30 si nemaš kaj misliti, Lg i to je to. Po meni je to najbolji paket na tržištu u ovom trenutku (naravno, ak ga možeš nabaviti )

Da, Mate je blizu, mene isto i on zanima

Ali mislim da ću pričekati da V30 pojeftini i da si ga mogu priuštiti. Mob je vrhunski paket, ima sve, ekran, dizajn (staklo, mali bezeli), top kameru, vrhusku mašineriju (da je 6gn rama nebi bilo mjesta prigovoru), radio ima, vhunski zvuk....nema da nema. Lg je vrhusnki pogodio s ovime

9 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

I šta ti to vrijedi kad nece doci kod nas. Za narudzbu izvana mi se ne daje keš i puno je love..

 

Zasad samo bajka na papiru.

16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
ATJLučko kaže...
Berko kaže...

Ima li kakvih informacija kad bi V30 trebao biti dostupan kod nas? Za mj. dana mi završava pretplata, pa ću uzeti novi mobitel, a trenutno su mi favorit S8+ i V30 ako bude dostupan do tada...

Osobno, provjerio sam na LG.UK i tamo je moguće tek preorder, a ako nema niti kod njih, vjerojatno će ih biti idući mjesec. 

Hoće li biti dostupan kod nas, to bih i ja volio znati, ali ne vidim problem da se naruči iz Njemačke ili gdje drugdje u EU, a osobno, ja preferiram LG V30 iznad svakog androida, ali izbor je ionako na tebi samom, a ja ti želim puno sreće i zadovoljstva u radu sa tvojim najnovijim must belowed gadgetom kolega! 

 A ne mislim uzimati uređaj za keš; pogotovo ne takav skupi uređaj. I svakako ga ne bi uzimao van (ne znam kakva je onda shema sa garancijom). Uzeo bi ga na pretplatu (na firmu), pa kad se to razvuće na 24mj. onda nije tolki problem...  Ali, ako do sredine 11. mj. ne bude dostupan kod nas (onda mi izlazi pretplata), i S8+ bude dobra opcija.

http://www.dd3d-studio.com/
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

jel zna netko kada dolazi u hr?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Koliko se isplati uzeti v30 naspram v20, razlika u cijeni je velika a tehnicke specifikacije i nisu toliko, barem ne one na papiru...V20 mogu nabaviti za 350 eura a V30 vjerojatno nece bit ispod 600 🤔
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
fear619 kaže...

jel zna netko kada dolazi u hr?

 Nikada. 

14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Koliki looser moraš biti da staviš u ovakav mob prednju kameru od 5 Mpix. I ne samo to. Baš je loša. Btw, ne stavljam slike na Face. Treba bi za klince.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Loser*

Za selfieje ima Asus Zenfone Selfie i neki novi Oppo modeli. V30 sve baca u stražnje kamere.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Što se tiče prednje kamere, s obzirom na cijenu, ne bi smjela biti kriminalna, i opet, to je LG, tako da 

 

edit: evo skicnio sam na techradaru, kazu da su mutne slike na prednjoj, da ga nece jos osudit do kraja jer nemaju "final product"

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 14:36 (Crucifixion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Tko koristi prednju kameru ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Zajeb kaže...

Tko koristi prednju kameru ?

 Osim hipstera za koje i nije mobitel možda netko s djecom tko želi dobre slike s obje kamere. Naravno da mi je bitnija stražnja koja se koristi u 99% slučaja. Ali po onome što sam vidio u recenzijama prednja je baš loša. I to mi nije jasno.

9 godina
neaktivan
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Zajeb kaže...

Tko koristi prednju kameru ?

 

Iznenadio bi se koliko ljudi koristi prednju kameru. Za mlade me jos ne iznenaduje, posto su selfiji postali svakodnevnica. Medutim iznenaduje sto i sve vise 
ljudi koriste prednje kamere, takoder roditelji sa djecom, ma ima ih. Naravno da je straznja vaznija, ali danas flahship mobitel mora biti zaokruzen na svim poljima,
iako nekima ne smeta i nije bitno, medutim puno ljudi je pocelo gledati svaki detalj. 

S te strane mi LG nije jasan, kao da sami seb pucaju u nogu u napretku. Izbace v30 koji se cini odlican uredaj, dizajn, kvaliteta, ekran, straznje kamere,
a onda zapostavis jedan detalj, medutim vazan detalj. Selfie kamera koja kasni za konkurencijom koju godinu. Po recenzijama prednja kamera je razocaravajuca.
Vjerujem da ce iz nje lg izvuci maksimum. Medutim isto tako vjerujem da ce nje izgubiti dosta kupaca zbog nje, a lg vec ima gubitke u smartphone poslovanju. 
Ne kuzim sta im je problem onda kad naprave dobar uredaj ostaviti takav detalj lose rjesen. 

Danas kada sve vise proizvodaca podize kvalitetu i pravi sve bolje uredaje, sve je vise izbora, ljudi gledaju na svaku sitnicu. 
Kazem, nekima nece biti vazno, ali neki ce bas zbog toga uzeti neki drugi uredaj, a lg-u trebaju sto bolji rezultati. 
Steta, kad su vec napravili ostale djelove tako dobro, da su tu napravili bas promasaj u izboru. 

13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Meni je dovoljan 32 bit dac i vec je posta najbolji mob na trzistu. Siri je od Notea8 sta mi je dodatni plus.

 

Jedina svrha prednje kamere po meni je da dobijes srcani kad se slucajno upali.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Skroz ste otišli u offtopic. Dobivam notifikacije kako vi razglabate o svrsi prednje kamere umjesto da se nešto pametno kaže.

 

V30 cjerojatno neće doći u naše krajeve, stoga se prvo osvrnite oko te činjenice. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
matrix777 kaže...

Skroz ste otišli u offtopic. Dobivam notifikacije kako vi razglabate o svrsi prednje kamere umjesto da se nešto pametno kaže.

 

V30 cjerojatno neće doći u naše krajeve, stoga se prvo osvrnite oko te činjenice. 

Vjerojatno je i da će doći, što je sasvim sigurnija konstatacija, ako nigdje u "Svijet Medija"! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ne kupujte u SM. Ovo mi je najveca greska u zivotu. 

 

A za ostalo, kupis negdje u Europi, tipa Alza ili nesto, i nitko te ne *ebe

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Crucifixion kaže...

Ne kupujte u SM. Ovo mi je najveca greska u zivotu. 

 

A za ostalo, kupis negdje u Europi, tipa Alza ili nesto, i nitko te ne *ebe

 Gdje god u hrv ne kupuj, ja sam Nexusa u Neutrino, sad ako rikne necu ga vidit 2mj

9 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

evo info iz prve ruke.. v30 dolazi kod nas..u SD..i bit će pošetna cijena 
sad ovisi hoće li operateri uzet..ja se nadam da hoće 

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Crucifixion kaže...

Ne kupujte u SM. Ovo mi je najveca greska u zivotu. 

 

A za ostalo, kupis negdje u Europi, tipa Alza ili nesto, i nitko te ne *ebe

guzda22 kaže...

evo info iz prve ruke.. v30 dolazi kod nas..u SD..i bit će pošetna cijena 
sad ovisi hoće li operateri uzet..ja se nadam da hoće 

Evo da se nadovežem na vaše poruke, u svezi dolaska V30 u Hrvatsku, pa i u SM 

 

Jučer sam bio na jednom proputovanju i po povratku doma, stao na koji sat u Zagrebu, pa da onako "slučajno" svrnem u SM i upitam ih, imaju li već slučajno V30, a ako nemaju kada ga očekuju?! 

 

Uglavnom, mladi jedan trgovac u prvi trenutak me uopće nije shvatio što ga pitam/tražim a kada sam popravio upit da tražim LG V30, odgovorio mi je da su imali V10, V20 nisu imali a za V30 još ga nemaju i najvjerojatnije neće niti im dolaziti! 

 

Da budem malo bezobrazan , zaboli me već tuki za naše dobavljače i ime ostale providere i trgovce, jer što je je, uvjerio sam se da je pametnije uzeti nešto čak i u UK sa dostavom, možda i poštarinom + carinom, ALI BAR DOBIJEM za nekih tjedan dana sasvim sigurno. 

U svakom slučaju, dok netko od kolega pikne jednog, pa stavi svoje dojmove, budem se i ja psikički pripremio pa zainatio i odlučio što će biti moj next belowed flagship, ali usprkos svemu, jedan od main odlučujućih faktora bude i dostupnost odličnog case-a?! 

Do tada, ostaje nam se samo ponadati da nećemo čekati samo puno predugo?! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

nije to do naših dobavljača i svega..neg lg ima neku politiku koja nije nama naklona da taj v30 dođe kod nas kao što je bio i slučaj za g6..mobilni ured za lg kod nas postoji i ne postoji pa niti oni ne mogu previše utjecat na dobavljivost

ak sam dobro skonto..ak dođe kod nas ti ga nećeš uzet ak nema dobrog case-a?? v30 je prelijep da bi ga držo u nekoj futroli..pogotovo oni ogromni case-ovi kaj ga štiti i od nuklearnog napada meni osobno to jako uništi mob..bez ičega..možda koji dbrand skin i može ga se na stol u kafiću ostavit da se vidi..balkan stajl

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
14 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Sumnjam da će kod nas doći prije 01.11.2017. tj. siguran sam da sigurno neće, ali do kraja 11/2017 bi trebao doći.

Makar opet G6 je kasnio 3 mjeseca sa izlaskom kod nas nakon svijetske premijere.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 16:55 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
guzda22 kaže...

nije to do naših dobavljača i svega..neg lg ima neku politiku koja nije nama naklona da taj v30 dođe kod nas kao što je bio i slučaj za g6..mobilni ured za lg kod nas postoji i ne postoji pa niti oni ne mogu previše utjecat na dobavljivost

ak sam dobro skonto..ak dođe kod nas ti ga nećeš uzet ak nema dobrog case-a?? v30 je prelijep da bi ga držo u nekoj futroli..pogotovo oni ogromni case-ovi kaj ga štiti i od nuklearnog napada meni osobno to jako uništi mob..bez ičega..možda koji dbrand skin i može ga se na stol u kafiću ostavit da se vidi..balkan stajl

Paaaaaaaaa, i nisi me BAŠ nešto dobro skontao kolega 

On je meni visoko na listi gadgeta koji me zanimaju, ali mi je segment dodatne opreme ONAJ + koji je prevaga pri odluci. 

U svakom slučaju da je to gadget koji je sam po sebi dizajnerski lijepo odrađen, ali po mojim skromnim subjektivnim iskustvima, kod mene se vrlo vjerojatno mora dogoditi neka "stupidna situacija" i ja ostanem za nekih 5 sekundi bez uvjetno rečeno svega. 

Utvaram si da pod egidom "štite od nuklearnog napada" ciljate primarno na UAG brend i slično, no ja sam imao prije na pameti nešto kao Ipitaka ali ga nema za LG V30 nažalost! 

ATJ Lučko
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.10.2017 17:04 (ATJLučko).
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Predivan je V30, po meni trenutno najljepsi mob na trzistu al 6" ekran mi je ipak malo preveč (sad sam na 5,2" od G2 )

zivo me zanima kolka ce mu cijena bit jer kak G6-ici pada cifra to nije normalno za jedan flagship uređaj...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Spike1983 kaže...

Predivan je V30, po meni trenutno najljepsi mob na trzistu al 6" ekran mi je ipak malo preveč (sad sam na 5,2" od G2 )

zivo me zanima kolka ce mu cijena bit jer kak G6-ici pada cifra to nije normalno za jedan flagship uređaj...

U zadnjih nekoliko dana sam čuo/pročitao nekoliko kontradiktornih komentara, tako da bi bilo vrlo dobro, čak najvažnije kada bi fizički prvo došao u Hrvatsku, a za sve ostalo bi bilo onda puuuuno lakše, zar ne?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Spike1983 kaže...

Predivan je V30, po meni trenutno najljepsi mob na trzistu al 6" ekran mi je ipak malo preveč (sad sam na 5,2" od G2 )

zivo me zanima kolka ce mu cijena bit jer kak G6-ici pada cifra to nije normalno za jedan flagship uređaj...

 6" ali ako se ne varam manji je cak nego moj 6P jer nema bezele tako da kad ga budes drzao imat ces osjecaj kao da je mob od 5.2" 

6 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

LG V30 REVIEW: GROUNDBREAKING PHONE WITH A DEAL-BREAKING FLAW

 

 

Znao sam da je predobro da bi bilo istinito. 

 

Ha dobro, još uvijek je tu Mate 10 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Uff. A bas se ponada da je to najbolji mob na trzistu.

 

Nista sutra se uzima Note8.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

tuzno i steta. onda ili ce biti neka verzija s8 ili g6... 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ako ne rijese  to Mate 10

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice