LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

poruka: 293
|
čitano: 96.960
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

ja osobno bum uzeo g7 il v30(sad imam g6 i prezadovoljan s njim)..taman će mi ugovor isteć kad dođe g7 a v30 će malo cijena past..v30 je čudo mob..samo da dođe 
a note8 i s8+ razlika u olovci i malo rama, a u cijeni 2soma..tak da ak nećeš čekat..def s8+ uzmi..za note nema smisla..barem po meni

origin id: guzda2 / steam id: guzda22 /
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 18:53 (guzda22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Pošto nema teme za LG V20 evo ako nije problem upit ovdje:

 

Ako zna netko ima li taj model LG V20 hrvatski meni u ponudi na samom mobitelu ga nema pa me zanima može li se naknadno dodati ili sam osuđen na šepavi engleski

 

 

Hvala.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Smille kaže...

Pošto nema teme za LG V20 evo ako nije problem upit ovdje:

 

Ako zna netko ima li taj model LG V20 hrvatski meni u ponudi na samom mobitelu ga nema pa me zanima može li se naknadno dodati ili sam osuđen na šepavi engleski

 

 

Hvala.

 

Ako i nema, lako se riješi updateom softvera. 

 

 

Ontopic: 

 

V30, kako sam i mislio, doživljava istu sudbinu kao i G6: dok dođe u trgovine, Note 8 će već biti mjesec dana u prodaji, a S8 duet će dobiti sniženje cijena...

 

Ne kužim tko radi ove odluke za LG i kako još uvijek ima svoj posao.

16 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Nadogradio sam softwer koji mi je bio ponuđen ali opet nema, ako može mala pomoć kako to riješiti bio bih zahvalan. Ovo je avion pa će trebati par dana istraživanja a baš i nisam nešto glede te problematike pa bi mi hr-jezik dobro došao i sve olakšao barem se nadam.

 

I mogla bi se tema prefolmulirati u LG V10 vs V20 vs V30 da se neotvara nova ako nije problem.

 

 

Hvala.

Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Smille kaže...

Nadogradio sam softwer koji mi je bio ponuđen ali opet nema, ako može mala pomoć kako to riješiti bio bih zahvalan. Ovo je avion pa će trebati par dana istraživanja a baš i nisam nešto glede te problematike pa bi mi hr-jezik dobro došao i sve olakšao barem se nadam.

 

I mogla bi se tema prefolmulirati u LG V10 vs V20 vs V30 da se neotvara nova ako nije problem.

 

 

Hvala.

Piši ovdje: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/lg-v20-rasprava/242169.aspx

 

I napiši koju verziju softvera trenutno imaš na mobu.

16 godina
neaktivan
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Evo kolega napisao u pravoj temi sorry i hvala na pomoći.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Pojavili su se prve pre-order ponude, konkretno Rumunjska, nije još određen datum isporuke samog moba, a cijena je 870€ za 64Gb verziju.

Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ima kakvih novosti?

 

U tcoma nemaju pojma o njemu. Danas sam mislio uzet Note8, ali nisu imali crnog, pa cu pricekat V30.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Camera ?! 

 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Pogledao par recenzija, zvijer od mobitela. Kamera bolja nego na G6. Još kad bi mu cijena padala kao kod G6... definitivno moj sljedeći mob kad padne na nekih 400€ i naravno ako Nokia 9 ne bude imala bolju kameru. A do onda će G4 još itekako poslužiti.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

05.10. se pocinje prodavat u ESADEU. Mozda bude i u europi slicno vrijeme pocetka prodaje.

 

https://www.theverge.com/circuitbreaker/2017/9/28/16378560/lg-v30-verizon-att-tmobile-sprint-release-date

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

800 funti na preorderu u UK.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

http://www.smartphonehrvatska.com/2017/09/28/lg-v30-protiv-red-weapon-kamere-od-50-000/

 

Zašto nije koristio kameru na M10??

 

Šalu na stranu...kamera na V30 razvaljujeeee.

 

Di su oni kvazi znalci i stručnaci za kameru koji se kunu u veličinu senzora. LG se kao zajebo što su stavili malu veličinu senzora. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 10:19 (R36).
 
4 1 hvala 0
13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Bio sam zagrijan za  LG V30 iako su stavili unremovable bateriju , ali kada sam cuo kolika ce biti cijena bez razmisljanja sam si narucio Vernee Thor Plus . Jos uvijek me vjerno sluzi nakon  2 i pol godine Jiayu S3 Advanced. Dati za mobitel preko 500eura je za mene totalni apsurd kad postoje kinezi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Vidjet cemo sto DxO kaze, oni ne padaju na ove korejske fore sa filterima na LG ili one Snapchat gluposti koje je Samsung implementirao u kamera app na S8 od cega mi je slabo kada udjem u kameru.
9 godina
odjavljen
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Nije ni njima za vjerovati sve. Z5 > G4, ne bi baš rekao. Kamera će bit odlična, bolja nego na G6 i u samom vrhu, svidjelo se to tebi ili ne.

 

A ove gore kineze koje kolega spominje, mislim da ne treba komentirati i za tak nekaj bi trebala postojat cenzura na forumu da ne čitamo takve gluposti 

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 17:02 (kbenzema).
16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Kupci na američkom tržištu će dobiti i Daydream View VR Headset.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
LG će za neka (američko) tržište vrlo vjerojatno ponoviti i promociju s televizorima, kao sa G6.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
robogo kaže...
LG će za neka (američko) tržište vrlo vjerojatno ponoviti i promociju s televizorima, kao sa G6.

Pa i u Hrvatskoj se uz LG G6 davao LG 43" Smart TV, znam jer sam ja tako u Vip-u dobio TV. U SAD-u su davali 49" Smart TV.

13 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Kad je to bilo? I di sve ?

 

Ako je i s V30 tako, to je odlicna vijest.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Zajeb kaže...

Kad je to bilo? I di sve ?

 

Ako je i s V30 tako, to je odlicna vijest.

Svi koji su uzimali LG G6 u prednarudžbi Vip je kao poklon davao i LG 43" Smart TV.

Tako će vjerojatno biti i sa V30, samo u prednarudžbi se dobiju besplatni pokloni, još ćemo vidjeti šta će biti uz V30.

13 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
MasterOfDisaster kaže...
Zajeb kaže...

Kad je to bilo? I di sve ?

 

Ako je i s V30 tako, to je odlicna vijest.

Svi koji su uzimali LG G6 u prednarudžbi Vip je kao poklon davao i LG 43" Smart TV.

Tako će vjerojatno biti i sa V30, samo u prednarudžbi se dobiju besplatni pokloni, još ćemo vidjeti šta će biti uz V30.

 Jeli bilo sta takvo i u Tcoma ?

14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
R36 kaže...

http://www.smartphonehrvatska.com/2017/09/28/lg-v30-protiv-red-weapon-kamere-od-50-000/

 

Zašto nije koristio kameru na M10??

 

Šalu na stranu...kamera na V30 razvaljujeeee.

 

Di su oni kvazi znalci i stručnaci za kameru koji se kunu u veličinu senzora. LG se kao zajebo što su stavili malu veličinu senzora. 

R36, miran, k nozi! Budeš li nastavio praviti nered nećeš ići u šetnju!

Elem, zakuni se u majku i reci da vjeruješ u ovu i slične usporedbe i javno na ovom forumu pred svima pokaži raskoš svog znanja o fotografiji.

16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!


Usporedba V30 vs $50.000 RED. Dobra reklama za V30. :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Ups... Vidim da je već bilo postano.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Zajeb kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Zajeb kaže...

Kad je to bilo? I di sve ?

 

Ako je i s V30 tako, to je odlicna vijest.

Svi koji su uzimali LG G6 u prednarudžbi Vip je kao poklon davao i LG 43" Smart TV.

Tako će vjerojatno biti i sa V30, samo u prednarudžbi se dobiju besplatni pokloni, još ćemo vidjeti šta će biti uz V30.

 Jeli bilo sta takvo i u Tcoma ?

Ne, samo je Vip u RH davao gratis TV. Zašto drugi nisu davali TV, nemam pojma, ali nisu davali.

12 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
phoenix2003 kaže...
R36 kaže...

http://www.smartphonehrvatska.com/2017/09/28/lg-v30-protiv-red-weapon-kamere-od-50-000/

 

Zašto nije koristio kameru na M10??

 

Šalu na stranu...kamera na V30 razvaljujeeee.

 

Di su oni kvazi znalci i stručnaci za kameru koji se kunu u veličinu senzora. LG se kao zajebo što su stavili malu veličinu senzora. 

R36, miran, k nozi! Budeš li nastavio praviti nered nećeš ići u šetnju!

Elem, zakuni se u majku i reci da vjeruješ u ovu i slične usporedbe i javno na ovom forumu pred svima pokaži raskoš svog znanja o fotografiji.

Ne vjerujem. Jedina prava recenzija koja vrijedi i jedini stručnaci u pogledmu mobilne fotografije ste ti i Ocean77. Mi samo Vama vjerujemo. Ovi svi kvazi stručnaci su za k....

Predlažem da se zaposlite u DxO i da odmah na prvo mjesto stavite M10 i skinete s trona Iphone 8. Također najbolje bi bilo da M10 odmah dobije 100 bodova pa da se svi ostali mobiteli ravnaju prema njemu. Hvala.

16 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Ima li kakvih informacija kad bi V30 trebao biti dostupan kod nas? Za mj. dana mi završava pretplata, pa ću uzeti novi mobitel, a trenutno su mi favorit S8+ i V30 ako bude dostupan do tada...

http://www.dd3d-studio.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG V30/LG V30 Plus, rasprava!
Berko kaže...

Ima li kakvih informacija kad bi V30 trebao biti dostupan kod nas? Za mj. dana mi završava pretplata, pa ću uzeti novi mobitel, a trenutno su mi favorit S8+ i V30 ako bude dostupan do tada...

Osobno, provjerio sam na LG.UK i tamo je moguće tek preorder, a ako nema niti kod njih, vjerojatno će ih biti idući mjesec. 

Hoće li biti dostupan kod nas, to bih i ja volio znati, ali ne vidim problem da se naruči iz Njemačke ili gdje drugdje u EU, a osobno, ja preferiram LG V30 iznad svakog androida, ali izbor je ionako na tebi samom, a ja ti želim puno sreće i zadovoljstva u radu sa tvojim najnovijim must belowed gadgetom kolega! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
LG V30/LG V30 Plus, rasprava!

Gledao sam predstavljanje Pixela, fin uredjaj, nije los, cijena mi previsoka za XL i ono sta nudi, tako da cu vj V30 uzeti kad dodje

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice