"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.308
|
čitano: 5.720.674
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
joyjoy kaže...

Congratulations, your Banggood order #has been shipped.... naručio sam Elephone P9 Water ! 208$ i plus vjerovatno carina i porez (BiH)

 

{#}

Ako si pod HP Mostar ne gine ti harač, preko BH Pošte imaš neke šanse.

 

Ja sam mislio naručiti Elephone P7 mini http://www.pandawill.com/elephone-p7-mini-smartphone-android-42-mtk6582-1gb-4gb-3g-otg-50-inch-p85606.html ali vjerovatno uzmem ovog Newman N2 http://www.pandawill.com/newman-n2-quad-core-smartphone-47-inch-hd-ips-screen-android-41-exynos-4412-14ghz-13mp-camera-10-point-touch-white-p84419.html

15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
majdo kaže...

Ukoliko ima zainteresiranih za kupnju Xiaomia MI3, WCDMA verzija, iz Italije, stranica xiaomishop.it, cijena mu je 353€ + 15€ postarine, ja cu sebi narucivati kroz nekih 10 dana, salje se DHL-om, kod nas je za par dana.. 

Stranica također nudi EU garanciju od 2 godine, i jutros su mi odgovorili na mail da ako bih narucio 2+ komada mozda mi i neki popust daju, pa eto ako zainteresiranih ima koji bi podjelili postarinu neka mi se jave na pp.. 

Al zašto je toliko taj Xiaomi MI3 skup naspram ostalih? Ima sve isto ko i ostali smartphoneovi sa Snapdragonom 800... Radije onda zemem Lenovo K910 ili nešto tog tipa...

Mislim ajde da se radi o MI3-u sa Nvidia Tegrom, onda OK, ali ovaj to nije!

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
SilentDark kaže...
majdo kaže...

Ukoliko ima zainteresiranih za kupnju Xiaomia MI3, WCDMA verzija, iz Italije, stranica xiaomishop.it, cijena mu je 353€ + 15€ postarine, ja cu sebi narucivati kroz nekih 10 dana, salje se DHL-om, kod nas je za par dana.. 

Stranica također nudi EU garanciju od 2 godine, i jutros su mi odgovorili na mail da ako bih narucio 2+ komada mozda mi i neki popust daju, pa eto ako zainteresiranih ima koji bi podjelili postarinu neka mi se jave na pp.. 

Al zašto je toliko taj Xiaomi MI3 skup naspram ostalih? Ima sve isto ko i ostali smartphoneovi sa Snapdragonom 800... Radije onda zemem Lenovo K910 ili nešto tog tipa...

Mislim ajde da se radi o MI3-u sa Nvidia Tegrom, onda OK, ali ovaj to nije!

 

Cuo si vjerovatno za onu krilaticu vec, Mercedes je Mercedes, a sve ostalo su samo auti.. Mercedes sa 3.2 motorom i Skoda sa 3.2 motorom nije ista stvar.. 

Tako je slicno i u ovoj situaciji, samo sto ovdje je velika razlika zbog preprodavaca, mob je u kini 1999juana, to je cca 1750 kn, i preprodavaci na njemu masno zaradjuju kad mogu, ovdje nije stvar u placanju imena kao recimo kod iPhonea i Samsunga..

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

na ips.posta  kad upišem broj pošiljke RCxxxxxMY mi izbaci : "No information, please check your item identifier"

 

zašto je to tako?

 

piše na banggood.com da je poslano 01.04....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
shegyman kaže...

na ips.posta  kad upišem broj pošiljke RCxxxxxMY mi izbaci : "No information, please check your item identifier"

 

zašto je to tako?

 

piše na banggood.com da je poslano 01.04....

Prati na 17track, meni na ips.posta jos dan danas ne radi a poslali su 9.3
s tim da mi je i na 17track proradilo tek nakon 10 dana od datuma slanja 

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.4.2014 19:00 (luka_cro).
13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

To je zato jer ti pošiljka dolazi do hrvatske preko malezijske pošte i trebat će joj 30+ dana.Prvo će ti ić iz kine do malezije pa iz malezije do italije ili grčke i onda do hrvatske.

Evo ti stranica http://www.17track.net/index_en.shtml pa tu možeš pratit

A tracking na ips.posta ti proradi tek kad ti posalju iz italije u hrvatsku, bar je tak meni {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Destination Country - Unknown:Tracking Consuming:0 MillisecondOrigin Country - Malaysia:Tracking Consuming:0 Millisecond, 

Cache Time:2014/04/05 20:10:392014-04-04 11:40,

Dispatch Pre-Alert 04/04/2014, MPC PMIH (KLIA)

 


 evo ovo mi piše na 17track

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
shegyman kaže...

Destination Country - Unknown:Tracking Consuming:0 MillisecondOrigin Country - Malaysia:Tracking Consuming:0 Millisecond, 

Cache Time:2014/04/05 20:10:392014-04-04 11:40,

Dispatch Pre-Alert 04/04/2014, MPC PMIH (KLIA)

 


 evo ovo mi piše na 17track

Prati ovdje

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
12 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

da li je netko išao na poštu po mobitel kad je dobio pismo za PDV i tamo odmah po plaćanju PDV-a dobio mob?

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.4.2014 10:21 (batizg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mislim da je na Forumu već bilo par takvih pokušaja ali neuspješnih. Čekaj magare dok trava naraste. Zašto bi nešto bilo lako kad može biti komplicirano.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
batizg kaže...

da li je netko išao na poštu po mobitel kad je dobio žuti listić za PDV i tamo odmah po plaćanju PDV-a dobio mob?

Pa da, a kak drugacije? Jednom neuspjesno dobis listic i imas 5 dana za podic ili se vraca paket. Ja išo za prvi mob tak. Ili ja ne kuzim pitanje? :)

12 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

imao sam dva slučaja:

 

nakon što sam dobio pismo da nisam izbjegao PDV :( i da im dostavim račun(invoice) nisam carini slao na mail nego je prvi put stari otišao u Branimirovu(ZG) na poštu i predal račun, nije mogao platit i nije mogao dobiti paket već su mu rekli da će poslati kući a drugi put sestra je predala račun, žicala da plati PDV i ona sitna davanja i dobila odmah paket

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.4.2014 10:17 (batizg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Znači i to je lutrija kao i sa PDV-om. Kak smo mi sretni što nam život kroje dobra volja pojedinca i dnevni horoskop a ne organiziranost posla i kontrola istog {#}  

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ja se drzim geeka odkad mi sa banga nije nikad doso mb, a s panda cekam isto paket jkoji cini mi se nikad necu vidjet..

14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

imo i jedan i drugi (tj drugi jos imam) iocean mi ima bolju kameru nego thl, a sto se tice kvalitete izrade neces pogrijesit ni s jednim..

12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Xiaomi MI3

 

S xiaomishop.it, 16 GB, srebrni, 291.80€ + 15€ DHL.. Znaci iz Italije, EU garancija 24 mjeseca ako koga zanima..

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
majdo kaže...

Xiaomi MI3

 

S xiaomishop.it, 16 GB, srebrni, 291.80€ + 15€ DHL.. Znaci iz Italije, EU garancija 24 mjeseca ako koga zanima..

Meni prikazuje 356 eurica

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gigimon kaže...
majdo kaže...

Xiaomi MI3

 

S xiaomishop.it, 16 GB, srebrni, 291.80€ + 15€ DHL.. Znaci iz Italije, EU garancija 24 mjeseca ako koga zanima..

Meni prikazuje 356 eurica

 

Meni i dalje 291,88€, Znaci kad se uđe na stranicu Xiaomi Shop, na naslovnoj stranici, prvi red, prvi mob, druga slika je kad se otvori isti, treca slika je kad uđem u košaricu i odem na checkout..

Btw, registriran sam i prijavljen na stranicu, ne znam da li to igra ulogu..

Znanstvenici kazu: ''Ako se bojis pauka, veca je vjerovatnost da ces ga po povratku kuci zateci u sobi..'' E pa ja se bojim plavuša s velikim sisama.. :D
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Igra ulogu, kad se registriras pokazuje nizu cijenu. Ja gledam da si uzmem Mi 2S za 210€, jer mi odgovaraju manji ekrani.
Ne koristiš dropbox? Isprobaj ga i donesi sebi i meni 500MB bonusa. http://db.tt/6fi3NQ9
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

bok

 

Kakva iskustva imate sa ovom stranicom http://www.mcbub.com/ imaju i povoljan tečaj u AUD :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Djeluje predobro da bude istinito, ali moguće je da mu je cijena pala za 200$ u proteklih godinu dana (http://www.gizchina.com/2013/01/17/newman-n2-review/#)

 

EDIT: Geekbuying daje drugačiju cijenu, skoro 3x veću - http://www.geekbuying.com/item/Freelander-I20-Samsung-Quad-Core-720P-Smartphone-4-7-Inch-IPS-Screen-1G-RAM-13-0MP-Camera-10-Point-Touch-with-3G-GPS-313301.html. Tako da djeluje kao podvala.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.4.2014 17:48 (TripperNX).
10 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Na Pandi sam kupio Iocean i sve je prošlo bez problema. Ne vjerujem da je patka samo sam na Netu našao dosta negativna iskustva od onih koji su kupili pa sam odustao. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
majdo kaže...
Gigimon kaže...
majdo kaže...

Xiaomi MI3

 

S xiaomishop.it, 16 GB, srebrni, 291.80€ + 15€ DHL.. Znaci iz Italije, EU garancija 24 mjeseca ako koga zanima..

Meni prikazuje 356 eurica

 

Meni i dalje 291,88€, Znaci kad se uđe na stranicu Xiaomi Shop, na naslovnoj stranici, prvi red, prvi mob, druga slika je kad se otvori isti, treca slika je kad uđem u košaricu i odem na checkout..

Btw, registriran sam i prijavljen na stranicu, ne znam da li to igra ulogu..

Hm, ako je tako mogao bi ga i ja naruciti. Samo da se rijesim svoga starog moba i narucujem

10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Cijenjeni forumaši molio bih za jedan savjet. Kupio sam i platio iOceane X7 HD na Bangu 28.02, danas sam dobio obavijest da je napokon stigao u CRO , ali ako bude plaćanja PDV-a ja ga neću stići podići i provjeriti u roku od 45 dana tako da ću izgubiti pravo na bilo koji oblik reklamacije i šta sada da radim , da otvorim na paypalu dispute ili da još čekam , 14.04 istiće 45 dana zanači za šest dana , ako neko ima iskustva sa ovakvom situacijo molio bih savijet

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako želiš otvori case gdje ćeš u opisu reći kako ti još nije došao u ruke i da ćeš ga zatvoriti kada dođe.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com ,Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Otvori case, pa kasnije ga lako zatvoris.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Otvori case, pa kasnije ga lako zatvoris.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja sam sad otvorio case jer mi mobitel jos nije stigao sa banga i sta sad dok prode tih 20 dana od otvaranja case, a mobitel jos nije stigao?
Sta se radi u takvih slucajevima? Jel se moze dobit jos vremena za rjesavanje?

Mjera čovjekova stvarna karaktera je ono što bi učinio kada za to nitko ne bi saznao...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Trazit ces povrat ako mobitel ne dodje do tada. Imas tracking? Sta kaze tracking gdje je trenutno paket? 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice