IPhone 6S - Rasprava izdvojena tema

poruka: 1.068
|
čitano: 227.010
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Pozz ekipa,je ima netko vec ios 11 na svom uredjaju?zanima me kako radi jer nebi dizao sa 10.2.1.

Trenutno je na ovom,zapravo kupio sam nov mob prije 3tj. i na ovoj verziji radi cudo.

Baterija na standby po 38h,koristenja po 7ipo sati,stvarno je odlican i nebi to zelio izgubit.Ako upalim stednju moze i duze.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
hrka11 kaže...

Pozz ekipa,je ima netko vec ios 11 na svom uredjaju?zanima me kako radi jer nebi dizao sa 10.2.1.

Trenutno je na ovom,zapravo kupio sam nov mob prije 3tj. i na ovoj verziji radi cudo.

Baterija na standby po 38h,koristenja po 7ipo sati,stvarno je odlican i nebi to zelio izgubit.Ako upalim stednju moze i duze.

Ja sam ga piknuo OTA na iPhone 6 Plus, i osim dva tri minorna detalja, sve je perfektno! 

Koliko će trajati baterija, pojma nemam, već sam podosta odavno prestao o tome barem ja voditi brigu, no to tebe uopće ne treba brigati. 

Zadnju verziju komu sam imao prije iOS-a je bila 10.3.3, tako da imam iskustva sa apsolutno svim verzijama koje su bile u opticaju. 

ATJ Lučko
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Za sada sve uredu cak mi i brze radi pogotovo otkljucavanje telefona , za bateriju cemo tek viditi poslije par dana koristenja al za sada sve okej :)
 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Ok,jos cu pricekat da vidim kroz koji dan.Koliko sam procitao sa 10.3.3 nisu bas odusevljeni ljudi.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Meni na iphone 7 plus trza animacija 3d toucha na svakoj aplikaciji..neki kazu da pricekam do sutra pa ugasim i upalim mob a neki da na tvornicke postavke..pa cemo vidjet sta kako
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
@Robi1992

Jel ti radi music app ?
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Da radi sve normalno osim 3d toucha...ni danas ne radi glatko morat cu ga ns tvornicke
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

ja sam isto update-ao jucer i skoro sve dobro radi. 3d touch nije smooth kao prije(nisam ga pretjerano ni koristio prije) i baterija mi se brze trosi.

Sve ostalo radi super.

 

e da,jel vama radi mijenjanje aplikacija pomocu 3d toucha kada ste u nekoj aplikaciji?

Sometimes the best gift is the gift of never seeing you again.[121119962015]
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Meni ne radi sad bas gledam..mozda su maknuli tu opciju ako se nije bas koristila
11 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Stavio ios 11 na 6s. znaci preko itunesa sam napravio kopiju- obnovi iphone itd....

 

Mobitel leti, otklucavanje je puno brze, nemam lagga ni pri 3d aplikacijama ali me muce dvije stvari.

 

Sad imam sifru sa 6 znamenki umjesto sa 4 i to me jako smeta. jel se to moze opet promijeniti u 4 znamenke ili je 6 obavezno?

 

I sad vise ne pise dolje ono tipa phone,mail,safari nego su samo ikone to mi je iskreno malo cudno.

 

ovo je utisak  nakon pola sata prockanja nakon updatea.

 

EDIT: pronasao sam kak se stavi na 4 znamenke bilo mi pred nosom budali :)

PSN:Tomislav025
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 19:46 (omomomomoomm).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

aj reci kako se stave 4..jebo pas al sam slijep

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Jel ima neko probem na Ios 11 sa grijanjem telefona i nenormalnim curenjem baterije. Primjetio sam da se to samo desava kada preko safaria gledam neke duze klipove . Cim prestanem prestane i grijanje i curenje baterije
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

Postavke - Touch ID i šifra - promijeni šifru - opcije šifre 

iPhone 7 Plus
15 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

kako mogu vratiti telefon na fabricke postavke ali da mi na icloudu ostanu spaseni kontakti i slike? Ne zelim kad uradim backup kad ga ponovo ukljucim da mi povuce stare aplikacije nego samo slike i kontakte? jel to ikako moguce? Trenutno mi je ukljucen i cloud backup slike i kontakti samo... a backup telefona sam uradio samo preko itunesa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

ne trebaš brinuti za icloud kada radiš reset na tvroničke ako si 100% siguran da ti je sve backupirano na taj icloud acc od slika i kontakata... kada napraviš reset i dodaš icloud , vratit će ti se fotke i sve ostalo

MuWu
15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
MujagaWudakhi kaže...

ne trebaš brinuti za icloud kada radiš reset na tvroničke ako si 100% siguran da ti je sve backupirano na taj icloud acc od slika i kontakata... kada napraviš reset i dodaš icloud , vratit će ti se fotke i sve ostalo

 buni me jedna stvar kad kliken mna icloud pojavi se bar koliko je memorije zauzeto i pise photos and docs... ispod pise apps using icloud ukljceno mi je contacts i photos.. kad skrolam na dno pise icloud backup off to je predpostavljam backup za aplikacije ako se ne varam??

15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava

to ti je vjerojatno backup cijelog iPhone-a, bitno da imas photos i contacts... aplikacije također mogu koristiti icloud ali ne znam kako ti je konfigurirano

MuWu
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Pozdrav , zanima me kojom aplikacijom mozemo izmjeriti cpu frequency , da je free. Hvala
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Pozdrav , zanima me kojom aplikacijom mozemo izmjeriti cpu frequency , da je free. Hvala
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
navodno niti jedno trenutno osim cpi dasherx koja sada kosta 1usd ali moras imat i iOS11... pretpostavljam radi natpisa o usporavanju iphonea se radi zbog baterije i to?
MuWu
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Upravo radi tog natpisa , jer telefon ne radi kao na ios 10 i sad mi stvara sumnju , a baterija je mjenjana prije godinu dana. Vise bi volio da telefon radi punom jacinom kojom moze nego da mi baterija duze traje , danas pored mogucnosti svuda napuniti telefon i punjivih baterija izvode sa ogranicavanjem cpu-a , cista glupost.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
U kojem smislu ne radi isto, ios 11 je banana jer je sfusaren i ne radi glatko kao nekadasnje verzije.. nije stvar baterije da traje dulje nego da se mobitel ne gasi na niskim temperaturama - informiraj se malo bolje..

Ja imam 5s star skoro 2 godine koji nije zahvacen ovim “upgradeom” i imam tusrecu da mi mobitel na ovim niskim temperaturama redovno crkava kad sam vani, na 20 - 30% baterije crkne i javlja mi da ga prikljucim na punjac, kad se zgrije na neku ugodniju temperaturu dalje normalno radi, tak da hebo takav telefon kad ga ne mozes uopce koristiti.
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Pa gasio se prosle godine , priznali su problem i mjenjali besplatno baterije , nosio sam i zamjenili su , sta stavili mi opet bateriju s kojom ce se gasiti ? Telefon se ne gasi sad na bilo kakvim temperaturama , ali ne radi kao na ios 10 , moguce da ios 11 treba dosta ispeglati .
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Mozda ti je to to sto pisu da usporavaju proc ali to bi trebalo biti na niskim temperaturama, maloj napunjenosti baterije itd. ne stalno

Ne znam kakve oni baterije stavljaju ali ne primjecujem da se drugima gasi mobitel kad je niska temperatura, meni je prosle zime jednom to napravio na -10, sad ga jebe i 10 stupnjava, jucer 2 sata vani i crkne, dok nisam dosao doma nije radio

Nabijem ih, a nakon godinu dana je baterija vec lagano u otpis ovisi koliko ga cesto punis, ios 11 eventualno trza malo-pomalo ali da uspori mobitel nije do njega.
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
IPhone 6s - Rasprava

Treba netko jedan primjerak u mint stanju za 2.100,00 kn?

Skoro pa nekorišten, slušalice i punjač nikad vađeni iz kutije.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
Imas pp
14 godina
offline
IPhone 6s - Rasprava

Kupujem novi mobitel oko cca 2k kuna i vidim da 6S mogu dobit za te novce. Vidim i da je iphone 7 vec oko 2600kn... tih 600kn mi nije mala razlika, a i od moba mi je ionako bitno da baterija izdrzi cijeli dan i da ne šteka... igrice ne igram. Godinu dana mislim da bi mi trebao bit sluga :D

 

 

 

2 Kupi 6S
5 Dodaj razliku i uzmi 7
https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
I iPhone 6s i 7 ces za te novce dobiti samo polovne stare barem godinu dana, 6s i godinu i pol, dvije a tu ti je baterija vec lagano gecrkt ovisno koliko je cesto punjen.. rastegni se jos malo i potrazi 7 sto mladjeg jer on ionako ima bolju bateriju od 6s.. za stekanje se ne moras brinuti, to kod iPhonea ne postoji
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: IPhone 6s - Rasprava
mile59 kaže...
I iPhone 6s i 7 ces za te novce dobiti samo polovne stare barem godinu dana, 6s i godinu i pol, dvije a tu ti je baterija vec lagano gecrkt ovisno koliko je cesto punjen.. rastegni se jos malo i potrazi 7 sto mladjeg jer on ionako ima bolju bateriju od 6s.. za stekanje se ne moras brinuti, to kod iPhonea ne postoji

A kakva su iskustva s ovim baterijama što servisi mjenjaju? Pretpostavljam da nisu orginal nego neke zamjenske?

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCNEZ9fPqdssgI2SReOIXOeQ
11 godina
neaktivan
offline
IPhone 6s - Rasprava

Te baterije su u banani, izdrze cca pola godine i onda se napušu, a kad se napušu samo naprave štete na ekranima jer ga odvoji od kucišta

iPhone 8  Space Gray
 
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice