iPhone 5s

poruka: 366
|
čitano: 70.934
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: iPhone 5s
RaZ0R9111 kaže...

@Stolnik

 

Isto je i kod mene.

 

Izgleda da je jedan dio bljeskalice viška? {#}

 

Mobitel je dobar izuzev problema sa BSODom što dolazi prilikom korištenja aplikacija koje su napisane za 32bit..

 

I naravno očajne kamere(Kamera od rivala S4 je puno bolja i sa izraženijim detaljima te naravno bijelom bojom.)

 

 

Ja sam usporedivao kameru s S4 i cinilo mi se da je na iPhone-u 5S mrvicu bolja, jedino ne znam zasto se kod tebe i mene to vidi. Ne znam dal je problem u kameri ili to imaju svi 5S-i.

 

lp!

1969 Dodge Charger R/T
13 godina
offline
iPhone 5s

Jel koristi mozda tko maskicu Spigen Ultra Thin Air? Jako mi se svida ali me malu brinu oni rubovi koji nisu spojeni vec je izmedu mali meduprostor. Inace koje maskice koristite i kako ste zadovoljni s njima? 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.4.2014 12:25 (gamer34).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s
Koriatim neku koja peekriva samo rubove tj. straznji dio je nezasticen. Ako ne nosis mob u djepu sa kljucevima i sitnom lovom i to je dosta. Inace bi ga najradje nosio bez maske ali posto je ova gumirana koristim ju da mi se mob ne sklize u rukama.
Ako sam ti pomogao opali TD!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

Dali mozda netko ima ovaj problem, znaci na vipu sam i imam tarifu non stop+ te kada zelim ic provijerit stanje racun s *101# mi stalno baca error i sada sam isao obnovit bon i opet mi baca istu gresku, mada je sam bon obnovljen, to jest na mojvip vidim da je dodan iznos, a tako su mi rekli i u korisnickoj podrsci. Ima li tko ideju sto bi to moglo biti? 

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone 5s

Jesi probao provjeriti preko Moj Vip aplikacije stanje računa?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Syke kaže...

Jesi probao provjeriti preko Moj Vip aplikacije stanje računa?

 Da i tu radi.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
13 godina
offline
iPhone 5s

Kako ste zadovoljni s baterijom? Mnogi pricaju kako je baterija smece, strasno losa itd., ali ja sam jako zadovoljan i traje mi i dulje nego na drugim uredajima koje sam imao i bas sam zadovoljan. I jos se k tome strasno brzo napuni.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 12:54 (gamer34).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Baterija je prosječna, ništa spektakularno, barem uz moju upotrebu. Ne igram previše ali sam zato cijeli dan na internetu, messengerima, youtubeu, readerima te navigaciji. Traje mi od 7 ujutro kad je na 100% do 8 navečer kad je na 5%. I da napomenem, imam apsolutno sve uključeno lokacijske usluge, wifi, bluetooth, 4g i oko 15 aplikacija koje se konstantno ažuriraju u pozadini (ostale su pogašene).

 

Šta se tiče maskice, koristim apple original maskicu od kože, crvene boje. Maskica je odlična, stvarno savršeno pristaje na telefon, osjećaj u ruci je fenomenalan i maskica je hard case znači nema povlačenja onog lipa kod home tipke, što mene užasno živcira kod gumenih. Definitivno najbolja maskica koju sam ikad imao, a koristio sam i spiegen slim armor i speck candyshell i ostale. Jedina mana joj je katastrofalno održavanje. Maskica se jako brzo prlja, barem crvena, neznam za ostale boje. Nakon 3 mjeseca korištenja više je crna nego crvena, tako da ako netko kupuje tu maskicu preporučujem mu crnu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Isprobah iP5s prije par dana, ostao sam razočaran kamerom, rivali su dosta bolji što se kamere tiče (S4, XZ1) 

 

znao mi je zatrzat čak par puta u sučelju kamere, valjda će se riješit update-om... Ostalo je super

*Sony Xperia Z1 Compact*
 
0 8 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
MARKOZD15 kaže...

Isprobah iP5s prije par dana, ostao sam razočaran kamerom, rivali su dosta bolji što se kamere tiče (S4, XZ1) 

 

znao mi je zatrzat čak par puta u sučelju kamere, valjda će se riješit update-om... Ostalo je super

Ti nemas blage veze o fotkama izgleda. S5 je al pari sa 5s, ali u 80% slučajeva fotke su ljepše sa iPhonea. Iz iskustva. Govorim o tome kada se fotke prebace na kompjutor. 

HTC Desire --> iPhone 4s --> HTC OneX --> SGSNII --> iPhone 5 --> SGSS4 --> HTC One --> iPhone 5s/Note3(prodan:)
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Bez vrijeđanja molim!

Kontrast i detalji su odlični, ali balans bijele mi je jako čudan?? Nekako mi dosta žuto izgleda i definitivno pokvari sam dojam slike, stariji iP5 je imao vrhunsku kameru, iako je manje detalja imala, nekako balans bijele nije narušavao ukupan dojam.

*Sony Xperia Z1 Compact*
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
Kruno_21 kaže...
MARKOZD15 kaže...

Isprobah iP5s prije par dana, ostao sam razočaran kamerom, rivali su dosta bolji što se kamere tiče (S4, XZ1) 

 

znao mi je zatrzat čak par puta u sučelju kamere, valjda će se riješit update-om... Ostalo je super

Ti nemas blage veze o fotkama izgleda. S5 je al pari sa 5s, ali u 80% slučajeva fotke su ljepše sa iPhonea. Iz iskustva. Govorim o tome kada se fotke prebace na kompjutor. 

Imas mozda iskustvo s kamerom Notea 3 (ofc u usporredbi s iPhoneom)? I dogada li ti se na iPhoneu ikad onaj ljubicasti odsjaj (potaknut "safirnim" lecama)?

 

Pitam cisto informativno, na netu ima pun kufer tog a razni su rezultati pa radije pitam ovako (nazovimo to) iz prve ruke 

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
11 godina
offline
iPhone 5s
Koristim ga par dana i same pohvale. Odlican mobitel. Trenutno sam na tri sata i 20 minuta usagea i imam 40 posto baterije. Uglavnom nije mi zao sto sam ga uzeo. Brightenes je na 100posto i upaljeni su mi 4g i wifi. Kolko god je mala baterija boljaje od s4,htc 8x i htc one te mobitele imam doma i govorim iz iskustva
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s
E da vas pitam, koji pretraživač koristite? Ja sam se u potpunosti maknuo od safarija i koristim chrome zbog sinkroniziranja tabova i bookmarksa, a za svakodnevno pretraživanja weba i slika najbolji mi je google search, stvarno super aplikacija, obavezno isprobajte tko nije. Također preporučujem svima da probaju i opera coast, novi pretraživač, malo drukčiji od ostalih pretraživača ali stvarno inovativan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
iPhone 5s

Meni je isto baterija odlična, drži cca dva dana. Isto imam original case kožni, crni (iPhone je Space Gray) i sve pohvale. Što se tiče browsera korisim Safari, nemam potrebe za ičim drugim.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iPhone 5s

Da malo obogatimo temu stavite svatko svoj homescreen screenshot, da vidimo tko koje aplikacije koristi, pa možda i nešto novoga nađemo svatko za svoj mob. :)

 

Acompli - ako ste hardcore email korisnik, savršena aplikacija za vas. Ima integrirane kalendare sa google računom i posebni tab gdje možete upravljati svim privitcima iz svih mailova. Također kao i mailbox ima različite swipe i reminder fore.

 

Reeder - plačeni rss reader, po meni najbolji u app storeu uz ziner. Jednostavan, pregledan i brz uz puno nenametljivih opcija za prilagodbu.

 

Clear - super app za podsjetnike i to-do liste, jednostavan sa lijepim sučeljom.

 

Fantastical - budući da me nije oduševio ugrađeni kalendar kupio sam ovaj i nije mi žao ni centa :D Da ne nabrajam mogućnosti najbolje da sami pogledate neki tutorial na youtubu.

 

Pocket - super aplikacija za offline spremanje članaka koje nemate vremena pročitati u određenom trenutku pa ih spremite za poslije.

 

Yahoo weather - slična kao i ugrađena aplikacija za vrijeme samo što ima više informacija i prognozu za 10 dana i po meni nešto ljepši UI. I da informacije obje aplikacije uzimaju od yahoo-a.

 

Telegram - odličan IM sa mogućnošću kriptiranja razgovora. 

 

Eto to su aplikacije koje najviše koristim, ostale su manje više svima poznate, ove u folderima bolje da ne objašnjavam jer bi trajalo do sutra :D

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
iPhone 5s

Obzirom trenutno nemam iPohone, ali imam iPad, za sada preporučam za vrijeme i YR.NO, nezavisni su od bilo koga, iz Norveške su, i davaju do skorom u minutu točnu prognozu!

 

LINK; https://itunes.apple.com/gb/app/yr.no/id490989206?mt=8

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

kako provjeriti ispravnost imeia iphonea 5s?

 

znaci isao sam sa covjekom u tmobile on je kupio iphone na pretplatu  i dobio sam sve garanciju i tvornicki zapakirani telefon prije par dana.  i dogodila mi se nevjerojatna stvar. garancija mi je ostala u torbici a torbicu sam jucer ostavio na krovu auta i naravno izgubio ju.

 

mobitel mi radi naravno samo mene je strah ako mi za par mjeseci krepa ima li ikakav nacin da se meni proizna garancija? koji sam ja baksuz

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
iPhone 5s
Na appleovoj stranici ukucas imei i on ti odma pokaze kad je aktiviran. Zato se iPhone mora aktivirati prilikom kupnje. Ali pazi, kada sam nosio svoj iPhone na popravak, trazili su racun iako se po imeu vidi da gara jos vrijedi. Na kraju sam dobio zamjenski s jos godinu dana gare i on je krepo nakon 4 mjeseca. Ponovo sam ga nosio sa onim njihovim papirom di pise imei i datum garancije i opet su me trazili origig racun da im skeniram i posaljem. Edit. Nazovi tmobile pa pitaj jer mozes dobit kopiju racuna.
Ako sam ti pomogao opali TD!
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.5.2014 19:42 (FuzzyBrain).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

nakon deset dana koristenja mogu rec da je ovo fantastican telefon. sve sto sam isprobao radi ko podmazano. baterija iako je mala drzi duze od galaxya s 4,htc one. promjenio sam dosta mobitela od s,4htc one,htc 8x ali ios je najbolji OS. jednostavan a opet odlican. 

 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
iPhone 5s

Moram priznat da mi je cudan ovaj nacin mjerenja baterije na iOS-u, npr. neki dan ga skinem prije spavanja i koristim jos koju minutu i ujutro sam malo slusao muziku i u tramvaju idem vidjet bateriju, a ono 2h koristenja, a mobitel cijelu noc nitko nije dirao iako koristim aplikaciju Moves koja mi je prije dok nisam ukljucio stedljljivi nacin rada trosila cijelo vrijeme pa sam imao po 15h usage-a {#}, ali baterija je u svakom slucaju meni odlicna. Inace sto vise koristim 5s moram priznat da mi sve vise nedostaje veci ekran, koliko god bio nepraktican ipak je puno ugodnije za koristit, ali iOS mi je stvarno super, pogotovo aplikacije koje ima, ali isto tako moram priznat da mi se u radu Nexus 5 cini brzi. Mene strasno iritra onaj delay koji imam kada izlazim iz aplikacije od kad stisnem tipku pa dok stvarno ne izade.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
iPhone 5s

Ja stalno provjeravam uporabu i dobro mi mjeri. nego ima kakva dobra aplikacija za bateriju da isto mjeri SOT i te stvari? ima puno batry app. al mi se neda skidat svaku posebno.

 

jedna stvar mi nije jasna u app storu imam narihtano otisak prsta prije skidanja jer svaki put prije skidanja moras upisat svoj apple id ili dat otisak prsta kao i sto sam znas. znaci ja imam narihtano otisak prsta ali me svaki 4-5 put svejedno trazi lozinku i nije mi jasno zasto? dal se to i tebi dogada?

 

Ma mobitel je odlican fluidan, ima puno aplikacija koje rade kako treba a ne da mi ih prisino zatvara ko na androidu a i baterija kolko god da je mala drzi stvarno dugo sad imam 4h i 9min uporabe a izvaden je iz punjaca prije 1 dan i 5 sati, baterije imam jos 25%. svjetlinu imam od nekih 60% pa do 100% ovisi kak mi puhne. navecer ju stavim na 60% jer ujutro kad se probudis iak je na 100% oci te zabole :) 

 

Meni je isto jedina mana velicina ekrana koristio sam do sad 4.3 privatno ( htc 8x) a sluzbeni imam htc one. zato kad dode ip6 koji ce navodno imat 4.7 ekran uzet cu njega a ovoga prodat.

 

eh da otisak prsta radi odlicno otklucava svaki put svega 2,3 puta mi je napisao pokusajte ponovno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
omomomomoomm kaže...

Ja stalno provjeravam uporabu i dobro mi mjeri. nego ima kakva dobra aplikacija za bateriju da isto mjeri SOT i te stvari? ima puno batry app. al mi se neda skidat svaku posebno.

 

jedna stvar mi nije jasna u app storu imam narihtano otisak prsta prije skidanja jer svaki put prije skidanja moras upisat svoj apple id ili dat otisak prsta kao i sto sam znas. znaci ja imam narihtano otisak prsta ali me svaki 4-5 put svejedno trazi lozinku i nije mi jasno zasto? dal se to i tebi dogada?

 

Ma mobitel je odlican fluidan, ima puno aplikacija koje rade kako treba a ne da mi ih prisino zatvara ko na androidu a i baterija kolko god da je mala drzi stvarno dugo sad imam 4h i 9min uporabe a izvaden je iz punjaca prije 1 dan i 5 sati, baterije imam jos 25%. svjetlinu imam od nekih 60% pa do 100% ovisi kak mi puhne. navecer ju stavim na 60% jer ujutro kad se probudis iak je na 100% oci te zabole :) 

 

Meni je isto jedina mana velicina ekrana koristio sam do sad 4.3 privatno ( htc 8x) a sluzbeni imam htc one. zato kad dode ip6 koji ce navodno imat 4.7 ekran uzet cu njega a ovoga prodat.

 

eh da otisak prsta radi odlicno otklucava svaki put svega 2,3 puta mi je napisao pokusajte ponovno.

 

Trazi ID svaki put kad restartas uredaj. Za battery aplikaciju ne znam, pocinje me vise-manje bolit tuki za ta mjerenja jer samo znam da mi je baterija odlicna, a to je ono bitno. I meni baci try again samo kada stavim krivi prst. {#}

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
11 godina
offline
iPhone 5s

haha moguce da sam stavio krivi prst imam narihtano palac lijeve i desne ruke. opce nisam gledao kolko se prstiu moze staviti

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
iPhone 5s

@gamer 34, iskreno, sto se tice brzine tj fluidnosti, nema razlike izmedju 5S i N5, cak stovise, u nekim je stvarima N5 brzi...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.5.2014 21:52 (zvonac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
zvonac kaže...

@gamer 34, iskreno, sto se tice brzine tj fluidnosti, nema razlike izmedju 5S i N5, cak stovise, u nekim je stvarima N5 brzi...

 

Kojim?

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Mojpismonosa kaže...
zvonac kaže...

@gamer 34, iskreno, sto se tice brzine tj fluidnosti, nema razlike izmedju 5S i N5, cak stovise, u nekim je stvarima N5 brzi...

 

Kojim?

Prvo sto mi pada na pamet je izlasci iz aplikacija zbog onog delaya od kad stisnes gumb do kad stvarno izade. Inace rekao bi da je Android konacno dosao jako blizu iOS-a po pitanju fludinosti, ali ja bi ipak jos uvijek malu malu prednost dao iOS-u.

iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 5s
gamer34 kaže...
Mojpismonosa kaže...
zvonac kaže...

@gamer 34, iskreno, sto se tice brzine tj fluidnosti, nema razlike izmedju 5S i N5, cak stovise, u nekim je stvarima N5 brzi...

 

Kojim?

Prvo sto mi pada na pamet je izlasci iz aplikacija zbog onog delaya od kad stisnes gumb do kad stvarno izade. Inace rekao bi da je Android konacno dosao jako blizu iOS-a po pitanju fludinosti, ali ja bi ipak jos uvijek malu malu prednost dao iOS-u.

Mislis zbog toga jer ceka dvoklik? Slazem se da bi bas mogli uvesti setting za to, iako postoji jailbreak, no

to je ocito stvar koju vecina zanemaruje, a sam bih rekao da ni android nije nesto bez nekog tweakanja,

iako "na suho" je Sense UI zakon 

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
13 godina
odjavljen
offline
iPhone 5s

Gledajte sve ima svoju cijenu, otvorenost i kostumizacija androida pate na fluidnost, iako ja sam koristio Xperiu Z i Z1 Compact, bez roota i bilo kakvih modificiranja, mobiteli lete bez ikakvih poteškoća, trzanju ni traga (ni najmanjem trzanju).

 

Kod iOS-a mi se sviđa jednostavnost 

 

 

*Sony Xperia Z1 Compact*
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iPhone 5s
Ma nije to do dvoklika jer isto je bio dvoklik na iOS6 pa mi se cinilo da tad nije bio toliki delay. Sad ne znam dali mi se to samo cini ili je stvarno tako.
iPhone 4-iPhone 4s-Nokia N9-Iphone 4s-Sony Xperia S-iPhone 4s-HTC 8x-iPhone 5-Galaxy s3- HTC One- iPhone5- HTC One-iPhone 4s-Sony Xperia Z-Google Nexus 5 i iPhone 5s- ostao Nexus 5
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice