Huawei P30/P30 Pro izdvojena tema

poruka: 1.926
|
čitano: 546.807
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Zaštitu za zaslon ima na sebi, maska ne dolazi u pakiranju.
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
maxy0 kaže...

Poz, kupio sam mob i postavio otisak prsta no javlja mi svako malo nakon ocitavanja otiska poruku: administrator uredaja zakljucao je uredaj.. sta je to i kako maknuti?

 Provjeri si dolje na slici mislim da je tu negdje ta zabrana. Vise se ne sjecam.

zee_15 kaže...

Pozz moze mala pomoc. Dakle narucio sam uz produljenje ugovora p30 pro u ht-u....... Eh sad me zanima dal se mozda u kutiji dobije mozda koja maskica ili dal mobitel ima koju zastitu na sebi za ekran?

 

Te ako nema dal mi mozete preporucit neku zaatitu za ekran i masku? 

 Mobitel ti dode umotan u foliju ali ne vise ona folija kakve smo davno koristili.

 Mislim mozes ti pokusat sa njom koristit telefon ali to je samo folija ovak za zastitu

 uredaja do ruku novog vlasnika, maskica ne dolazi u pakiranju.

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
zee_15 kaže...

Pozz moze mala pomoc. Dakle narucio sam uz produljenje ugovora p30 pro u ht-u....... Eh sad me zanima dal se mozda u kutiji dobije mozda koja maskica ili dal mobitel ima koju zastitu na sebi za ekran?

 

Te ako nema dal mi mozete preporucit neku zaatitu za ekran i masku? 

 dobijes maskicu prozirnu, a zastitna folija je nalijepljena na zaslon

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
4 godine
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav ekipa, ima li netko od huawei korisnika problema s baterijom zadnjih nekoliko dana? Djevojka ima P30pro, ja Mate20pro i primjetili smo da nam se zadnjih 2 tjedna brutalno srezala baterija na oba moba, 2 do 3 puta dnevno ga moramo puniti, a koristimo ga isto kao i do sada....

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
mali.kresho kaže...

Pozdrav ekipa, ima li netko od huawei korisnika problema s baterijom zadnjih nekoliko dana? Djevojka ima P30pro, ja Mate20pro i primjetili smo da nam se zadnjih 2 tjedna brutalno srezala baterija na oba moba, 2 do 3 puta dnevno ga moramo puniti, a koristimo ga isto kao i do sada....

 Pa pogledaj sta je trosi....

14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozdrav, imam P30 (obični) od 2. mjeseca i nisam updateao EMUI tako da je za sada na verziji 9.1. Da li se isplati updateati na EMUI 10 i kakva je baterija? Trenutni mi mob drži 2-3 dana sa 6 sati SOT-a, a kaj god da guglam u vezi EMUI 10, vidim same banalne slučajeve gdje ljudima baterija odjednom drži pola dana, a prije je bilo čist ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Imperijas kaže...

Pozdrav, imam P30 (obični) od 2. mjeseca i nisam updateao EMUI tako da je za sada na verziji 9.1. Da li se isplati updateati na EMUI 10 i kakva je baterija? Trenutni mi mob drži 2-3 dana sa 6 sati SOT-a, a kaj god da guglam u vezi EMUI 10, vidim same banalne slučajeve gdje ljudima baterija odjednom drži pola dana, a prije je bilo čist ok.

 Ja se ne sjećam da je kod mene bilo ikakve promjene u trajanju baterije sa 9.1 na 10.0. A isto tako i nema nikakve promjene u trajanju baterije ni nakon update-a na 10.1.

Iako sam čitao da se nekima čini da se smanjilo trajanje nakon prelaska na 10.1. Tako da očito postoji šansa, ali vjerujem da bi se to riješilo resetom na tvorničke postavke nakon update-a. Što je ionako nešto što volim napraviti (iako nisam sad još nakon prelaska na 10.1, ali svakako planiram)

3 godine
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
mali.kresho kaže...

Pozdrav ekipa, ima li netko od huawei korisnika problema s baterijom zadnjih nekoliko dana? Djevojka ima P30pro, ja Mate20pro i primjetili smo da nam se zadnjih 2 tjedna brutalno srezala baterija na oba moba, 2 do 3 puta dnevno ga moramo puniti, a koristimo ga isto kao i do sada....

 poz,

 

ja imao isti problem na Mate 20 Pro. s obzirom da šljakam u IT-u, surađujemo s Tech Doctor servisom (ovlašteni) pa sam ga njima poslao i riješili su problem.

 

radni nalog kaže sw + nova baterija i sad sam na starom (2 dana baterija)!

 

 

 

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Jucer sam ga isao isprazniti do kraja da vidim. Baterija cisto ok.

Pola dana mobilne, ostatak wifi, sinc 4 maila, whapp, instagram, yt, poker.

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2020 7:45 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Meni na p30 ista stvar zadnja 3 dana, maka san fejs aplikaciju, bila je non stop aktivna u pozadini i sad sve ok.
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Mislim da je do face aplikacije.

Na 3 mobitela ista stvar, ne spava nikako

 

Sad ulazim preko browsera i dobro je. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Je do fejsa je sigurno. Davno sam na G3 imao slicnih problema

sa fb app jedva 3h sot bez fb app cak je do 4h znao potegnut.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozz ekipa, mala pomoc. Dakle stigo mi je p30 pro pa sam malo zbunjen s koje strane stavit karticibili je isti k..... Dakle ubonom utoru imam stranu nm i sim1. Na koju stranu da ja stavim svoju karticu? :) 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

Mislim da je do face aplikacije.

Na 3 mobitela ista stvar, ne spava nikako

 

Sad ulazim preko browsera i dobro je. 

 Odete u postavke baterije, odete na koristenje baterije po aplikacijama, pronadjete Facebook i izaberete da ne moze raditi u pozadini i to je to, samo kada koristis. 

5 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
zee_15 kaže...

Pozz ekipa, mala pomoc. Dakle stigo mi je p30 pro pa sam malo zbunjen s koje strane stavit karticibili je isti k..... Dakle ubonom utoru imam stranu nm i sim1. Na koju stranu da ja stavim svoju karticu? :) 

 Nema u uputsvu?

14 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Evo meni se nakon zadnjeg update-a 10.1 na P30 Pro počela tiltat aplikacija 24 sata, uđem u aplikaciju i odmah izađe iz nje ili nakon par sekundi. Deinstalirao aplikaciju i ponovo instalirao i opet tako. Divno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
Pozdrav !
Kad kupujem/prodajem smartphon dali mogu traziti IMEI i PCBA broj radi provjere ?
Najvaznije kolko su ti podaci povjerljivi tj da ih netko ne zloupotrijebi. Npr. mozda zakljuca mob ili nekako ukrade podatke, lozinke, itd. Thx!
Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...
zee_15 kaže...

Pozz moze mala pomoc. Dakle narucio sam uz produljenje ugovora p30 pro u ht-u....... Eh sad me zanima dal se mozda u kutiji dobije mozda koja maskica ili dal mobitel ima koju zastitu na sebi za ekran?

 

Te ako nema dal mi mozete preporucit neku zaatitu za ekran i masku? 

 dobijes maskicu prozirnu, a zastitna folija je nalijepljena na zaslon

 Jel to ona folija koja se odmah može odlijepiti ili su opet išli sa katastrofalnim rješenjem i nalijepili "trajnu" foliju sa oleofobnim premazom (kao kod P10)?

10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
gnomisa kaže...
thebatman kaže...
zee_15 kaže...

Pozz moze mala pomoc. Dakle narucio sam uz produljenje ugovora p30 pro u ht-u....... Eh sad me zanima dal se mozda u kutiji dobije mozda koja maskica ili dal mobitel ima koju zastitu na sebi za ekran?

 

Te ako nema dal mi mozete preporucit neku zaatitu za ekran i masku? 

 dobijes maskicu prozirnu, a zastitna folija je nalijepljena na zaslon

 Jel to ona folija koja se odmah može odlijepiti ili su opet išli sa katastrofalnim rješenjem i nalijepili "trajnu" foliju sa oleofobnim premazom (kao kod P10)?

 Normalna folija, kao da je sam kupis na ebay i zalipis

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...
gnomisa kaže...
thebatman kaže...
zee_15 kaže...

Pozz moze mala pomoc. Dakle narucio sam uz produljenje ugovora p30 pro u ht-u....... Eh sad me zanima dal se mozda u kutiji dobije mozda koja maskica ili dal mobitel ima koju zastitu na sebi za ekran?

 

Te ako nema dal mi mozete preporucit neku zaatitu za ekran i masku? 

 dobijes maskicu prozirnu, a zastitna folija je nalijepljena na zaslon

 Jel to ona folija koja se odmah može odlijepiti ili su opet išli sa katastrofalnim rješenjem i nalijepili "trajnu" foliju sa oleofobnim premazom (kao kod P10)?

 Normalna folija, kao da je sam kupis na ebay i zalipis

 Dakle ispod toga je ekran sa zaštitom od grebanja i olefoboni premaz (protiv mrljanja) kao kod drugih mobitela? 

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.7.2020 12:29 (gnomisa).
10 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Da

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...

Da

 Hvala. Dopizdila mi borba sa bugovima kod šaomija iako su im mobiteli daleko najveći best buy. Neda mi se otključavat root i zajebavat se sa EU ROMovima samo da bi nekaj fixao a nekaj novih bugova dobio. Znam da nije ni ovaj huawei savršen ali ipak je softverski bolji. Imao sam P9 (odličan iako se dosta grijao) i P10 i ta folija kod P10 ispod koje nije bio olefobni premaz je bio fail žešći jer je to bila neka plastična jeftinjola koja se odljepljivala pa si morao stavit staklo preko moba da imaš zaštitu i oleofobni premaz.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.7.2020 11:34 (gnomisa).
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
gnomisa kaže...
thebatman kaže...

Da

 Hvala. Dopizdila mi borba sa bugovima kod šaomija iako su im mobiteli daleko najveći best buy. Neda mi se otključavat root i zajebavat se sa EU ROMovima samo da bi nekaj fixao a nekaj novih bugova dobio. Znam da nije ni ovaj huawei savršen ali ipak je softverski bolji. Imao sam P9 (odličan iako se dosta grijao) i P10 i ta folija kod P10 ispod koje nije bio olefobni premaz je bio fail žešći jer je to bila neka plastična jeftinjola koja se odljepljivala pa si morao stavit staklo preko moba da imaš zaštitu i oleofobni premaz.

 

A ta ja znam, meni je emui prelagav u odnosu na miui. A miui mije prebugan na odnosu na stock android, a stock android mi je presiromasan u odnosu an realme ui.

 

Tako da sad imam realme x2 pro i prezadovoljan sam, nervira me koliko sam zadovoljan. 

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
12 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
gnomisa kaže...
thebatman kaže...

Da

 Hvala. Dopizdila mi borba sa bugovima kod šaomija iako su im mobiteli daleko najveći best buy. Neda mi se otključavat root i zajebavat se sa EU ROMovima samo da bi nekaj fixao a nekaj novih bugova dobio. Znam da nije ni ovaj huawei savršen ali ipak je softverski bolji. Imao sam P9 (odličan iako se dosta grijao) i P10 i ta folija kod P10 ispod koje nije bio olefobni premaz je bio fail žešći jer je to bila neka plastična jeftinjola koja se odljepljivala pa si morao stavit staklo preko moba da imaš zaštitu i oleofobni premaz.

Ma kakav Xiaomi - pa oni ni jedan MIUI nisu imali bez bugova...stara priča da nešto poprave, a drugo sjebu i tako u krug.

4 godine
protjeran
offline
Huawei P30/P30 Pro

Ja gledam prodati p30p, ali kad vidim cijene sve mi ga je zao prodati.

Koliko je trump utjecao na trziste huaweia prestrasno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
bloodborne kaže...

Ja gledam prodati p30p, ali kad vidim cijene sve mi ga je zao prodati.

Koliko je trump utjecao na trziste huaweia prestrasno.

 Da, p30 pro se nađe za 2600-2800

Uređaji u zadnjih 12mj: Iphone 6s/7/8plus/XR. Xiaomi: mi8/mi9/mi9t/mi9tpro/mi note10/poco F1/ note7. Samsung: Note9/s9/s9+/s10/s10+/note10/a70/a71. Pixel 2xl, Realme x2 pro. Huawei:p30pro/mate20p
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro
thebatman kaže...
bloodborne kaže...

Ja gledam prodati p30p, ali kad vidim cijene sve mi ga je zao prodati.

Koliko je trump utjecao na trziste huaweia prestrasno.

 Da, p30 pro se nađe za 2600-2800

 Da nadam se da cu dobiti bar 2500 za njega.

9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Pozz !

Je uredu ovo zastitno staklo za P30p ili ima koje bolje a da nije pre skupo. Ako moze koj savjet ! Thx.

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei P30/P30 Pro

Narucio sam jucer na Amazon.de p30pro i danas mi posalju imail da mi je narudzba stornirana, tj da ga nemaju na lageru. :(  Cijena je bila 545€ sa dostavom. Vratit ce novac za 5-7 radnih dana. 

 

Pa vas pitam ako mi mozete preporuciti gdje kupiti novi p30p. Gledao sam na amazon.it i tamo je 539 + 19 dostava, 8/128GB

 

Dali postoj negdje kakva akcija za kupnju, gdje da trazim a da nije amazon. Hvala !

 

 

Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Huawei P30/P30 Pro

Njuškalo ?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice