Mi Hrvatska/Mi Croatia

poruka: 3.782
|
čitano: 1.067.515
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
robert993 kaže...

Jel se isplati preći, ne bi trebalo biti nekakvih pretjeranih rušenja ?

Ako te zanimaju nove značajke, bug fixes, brži security patchevi onda definitivno Developer ROM.

Ja ga koristim od kraja 2013. godine i nikada nisam požalio niti doživio kakva rušenja ili slično.

facebook.com/MiCroatiaFans Xiaomi MIX 6/256GB - MIUI Super Moderator
15 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Danas stigao Mi6, ali sa punjačem nisam dobio onaj US na EU adapter. Srećom imam doma neke kineske žnj adaptere koji će poslužit dok ne nabavim nešto pošteno.

 

E sad, to pošteno, di mogu kupit neloš adapter za kojeg se neću bojat da će mi zapalit kuću?

Rvat katolik!
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 18:24 (tnakir).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
tnakir kaže...

Danas stigao Mi6, ali sa punjačem nisam dobio onaj US na EU adapter. Srećom imam doma neke kineske žnj adaptere koji će poslužit dok ne nabavim nešto pošteno.

 

E sad, to pošteno, di mogu kupit neloš adapter za kojeg se neću bojat da će mi zapalit kuću?

 Kupiš Xiaomi produžni kabel!

Na sebi ima:

1: US, EU i UK konektore

2: ugrađena 3 USB punjača

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.8.2017 18:55 (CyberDemonVZ).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
tnakir kaže...

Danas stigao Mi6, ali sa punjačem nisam dobio onaj US na EU adapter. Srećom imam doma neke kineske žnj adaptere koji će poslužit dok ne nabavim nešto pošteno.

 

E sad, to pošteno, di mogu kupit neloš adapter za kojeg se neću bojat da će mi zapalit kuću?

 Imao sam ih ja skoro na bacanje ali sve je otislo malo po malo.Imas u chipoteci za 20ak kn dobre adaptere koji u Kini kostaju cca 50 lipa

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
CyberDemonVZ kaže...
tnakir kaže...

Danas stigao Mi6, ali sa punjačem nisam dobio onaj US na EU adapter. Srećom imam doma neke kineske žnj adaptere koji će poslužit dok ne nabavim nešto pošteno.

 

E sad, to pošteno, di mogu kupit neloš adapter za kojeg se neću bojat da će mi zapalit kuću?

 Kupiš Xiaomi produžni kabel!

Na sebi ima:

1: US, EU i UK konektore

2: ugrađena 3 USB punjača

 A za njega ustekat treba opet adapter?

15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Ne zelim sa sobom vuci naponsku letvu svqki put kad idem negdi van kuce na par dana. Meni treba adapter od dolara, ne produzni kabel.
Rvat katolik!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
assassin.st kaže...

 A za njega ustekat treba opet adapter?

 Imam ga ja,da treba adapter naravno ,ali stedi dodatnih 5 adaptera

 

Meni je u njega ustekan tv i soundbar od tv-a i jedan usb kabel za punjenje

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Znaci nitko ne moze preporucit to govno od adaptera?
Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
tnakir kaže...
Znaci nitko ne moze preporucit to govno od adaptera?

 Ma ako ti je hitno odi u chipoteku ili neki drugi ducan sa takvom opremom i kupi za 20 kn i miran si.

Nemoras se bojati,sve je to isti vrag i nece ti se nista zapaliti.Ja sam probao 10ak vrsta i osim npr ispadanja kada ga ustekas vodoravno (neki modeli),nikakvih drugih problema.Kako ekipa ode u pevec i kupi najjeftiniji produzni kabel (a to moze biti puno opasnije zbog potencijalnog preopterecenja) tako odi i ti i kupi taj adapter bez ikakve brige

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
7 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imam i ja taj produzni, super stvar kad trebas 2 mobitela punit i obicne baterije il nes takvo, inace je bilo nadi produzni, pa nadi punjac od moba, pa se zagubil adapter posto xiaomi nema eu punjace... Pa onda ista ra stvar s punjacem aa baterija :D ovak samo ustekam kablove u produzni, ustekam ovo u struju i gotovo, a ne izgubim nis jer je stalno na istom mjestu, pod krevetom :D 

 

Nego, ako ti se da cekat, aukey, anker, blitzwolf su ti dobri punjaci, imas one sa 1-2 rupe, a imas i "charging statione" i imaju sa eu adapterom.. A imas i "kopiju" aukeya, ime je crdc, imam njihov kabel i dobro puni, vjerojatno su i punjaci dobri :) i mislim da svi navedeni imaju eu utikace :) 

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Odi u Lidl!

 

Vidjeh da imaju baš to što tebi treba!

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Jehonan kaže...

Odi u Lidl!

 

Vidjeh da imaju baš to što tebi treba!

Ovoga?

Rvat katolik!
12 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ekipa ima li netko bug na mikrofonu tokom poziva? Zna se desiti povremeno.navodno je u softveru problem? Znaci ponekad se desi da tokom poziva mute-a mikrofon. I ima li fix? Radi se o redmi4x mobu. 

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ma baš sam bio maloprije s klinkama, išle su su kupiti bilježnice.

 

Vidjeh da imaju tih letvi s inkorporiranim USB utičnicama te isto tako i tih konvertera. Sad, jesu li baš takovi, to se ne bih usudio tvrdjeti jer nisam baš podrobno zagledao.

 

Opet, ako ti je uz put, odi, pogledaj, a u Chipoteki imaš sigurno uostalom, a onda odvagni što i kako.

 

Inače, taj adapter na slici je jedan od lošijih modela jer su meni uvijek pod obavezno baš takovi ispadali iz utičnice, al' opet to sam ja tako da ...

11 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Imali li kakvih novosti kad će Xiaomi izbaciti Redmi 5? Čitao sam negdje da bi trebali krajem ovog mjeseca. Ima li provjerenih informacija? Nadam se da će odmah izdati i globalnu verziju s podrškom za B20, jer valjda su shvatili da se mobiteli prodaju po cijelom svijetu, a ne samo u Kini i Indiji.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Ima li netko ovaj bluetooth zvučnik https://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Portable-Wireless-Bluetooth-Speaker-For-Smartphone-p-958837.html?rmmds=search ?

Jeste li zadovoljni ili možda preporučate neki drugi? Vidim da ih ima dosta sa sličnim cijenama.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Imam ja isti takav. Solidan je za tu cijenu, ali sam si kasnije nabavio stereo s aux ulazom tako da taj okrugli više ni ne koristim. Ako si zainteresiran pošalji poruku pa ćemo se dogovoriti
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
pozz..
mala napomena svima vama koji kupujete sa Goldway-a, upisite EU-support pod napomena prodavacu i vasa narudzba ce biti brze procesuirana a dobit cete i gumenu maskicu i tempered glass na poklon..

kad sam vec tu da se pohvalim i ja sa svojim Xiaomi gadgetima..
imam bateriju od 10k, aparat za komarce ( :D ) , selfi stap, yeelight lampadinu, mini ventilator i vjerovatno jos par stvari koje se nemogu sjetit..
sto se telefona tice imao sam par Xiaomi-a ali sam trenutno posvecen Leeco mobitelima sto ne znaci da se u buducnosti nece nesto promjenit..
eto ukratko, i naravno cekam tu pijanku koju nazivate meet.. :D
peace
kad te nadem a naci cu te ..
 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

za tebe Saša uopće ne sumjam da nećeš doći na "pijanku"

pivo te čeka

MIUI HR TRANSLATOR
 
3 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
sasha2511 kaže...
pozz..
mala napomena svima vama koji kupujete sa Goldway-a, upisite EU-support pod napomena prodavacu i vasa narudzba ce biti brze procesuirana a dobit cete i gumenu maskicu i tempered glass na poklon..

kad sam vec tu da se pohvalim i ja sa svojim Xiaomi gadgetima..
imam bateriju od 10k, aparat za komarce ( :D ) , selfi stap, yeelight lampadinu, mini ventilator i vjerovatno jos par stvari koje se nemogu sjetit..
sto se telefona tice imao sam par Xiaomi-a ali sam trenutno posvecen Leeco mobitelima sto ne znaci da se u buducnosti nece nesto promjenit..
eto ukratko, i naravno cekam tu pijanku koju nazivate meet.. :D
peace

 

Prije 2 dana sam uzeo mobitel i jos dalje pise Awaiting Payment. Dal moram naknadno platiti ili? Nemam mob da provjerim jesu mi skinuli sta, a ne znam jel se moze dogoditi da duplo platim, jer sam prvi put sve završio, upisao broj kartice itd.. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia

Definitivno ti uplata iz nekog razloga nije prosla

Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
da, izgleda da ti nije prosla uplata.. najbolje da se javis njima ili daj order id u inbox pa cemo pitat Iliona na TK forumu da provjeri..
kad te nadem a naci cu te ..
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Isao sad napraviti mPBZ i vidio da nije opce skinulo novce, ne znam u cem je zapelo, platio sad i dobio potvrdu o uplati na mail, sad čekati 2 tjedna da stigne :)) Hvala Vam! 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Pozdrav, nekidan sam procitao temu o kupnji mobitela jer razmisljam o kupnji novog pa me zainteresirao Redmi 4x 4gb 64gb. Koliko sam vidio prema preporukama da je najbolje uzeti preko Goldway-a. Malo sam surfao preko neta i naisao na informaciju da Goldway nema vise eu skladiste.
E sad, rado bih kupio taj mob al bih htio biti siguran da mi nece opalit jos pdv 25% na to.
Ako mi ko moze rec koje korake napravit jer jos nisam kupovao preko tih kineskih stranica.
I jos kad odabirem paket dal da odaberem standard ili onaj s screen protektorom koji je 8$ skuplji. Hvala :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
DHL dostavu biras jer onda oni to salju preko GB dalje u zemlje Europe
12 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
I onda izbjegnes placanje poreza/carine na taj nacin
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
A dali da uzem ovaj screen protektor jer izgleda da ne znaju dal ima neki gorila glass ili slicno, nigdje ne pise da ima neka zastita
14 godina
offline
Mi Hrvatska/Mi Croatia

Po meni ti screen protectori nepotrebni. Em ljepše izgleda bez njih, em se ne skuplja zmazanoča po rubovima, em nemoj držat mobitel u džepu s ključevima i nabacivat se njime pa ti neće trebati screen protector.

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
Slažem se, na ovim novim ekranima sa zakrivljenim rubovima (2.5D) nikako ne leže i grozno izgledaju
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mi Hrvatska/Mi Croatia
TIEGEM USB Type C Cable
http://s.aliexpress.com/7NvuuqiA

Jel probao netko? Cijena je sitnica, a ok izgleda.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice