Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

poruka: 2.779
|
čitano: 797.431
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
jozagloza123 kaže...

Di si uzeo ovaj scatter-loading file?

 

Instalirao sam MIUI preko CWM-a i sad mi ne želi bootati već zapne pri pojavi miui logoa... A ne mogu ni ući u CWM da napravim restore... Jel imao ko slični problem i riješio ga.. Hoće ići preko flashtoola?

 

EDIT: uspio sam preko ovog tuta... napokon

★★★★★☆
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.2.2015 13:16 (nani_cropes).
13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ima netko možda dijelove za ovo čudo? Razbio mi se ekran. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

odi na aliexpress i naruči nisam gledao cijenu ali nebi trebalo biti skupo ako ne nađeš kod nas

 

cubot ti ima touch zaljepljen za lcd tako da si naruči i jedno i drugo(LCD + touch screen), vjerojatno ima u kompletu,

 

touch se može odlijepiti od ekrana ali u 99% slučajeva pukne pa zato uzmi komplet

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

jel ima živih?

 

brickan mi je mobitel, pa ga trebam nekako flashat sa stock romom preko flash toola, međutim mislim da imam problem s driverima, jer čim spojim (bez baterije), bude mi onaj zvuk uključenja, i nakon par sekunda se iskljuci..

instalacija dođe na nekih 6% i izbaci error..

zanima me kako to rješit, proba san sa par drivera i ništa...

i jel ima možda neka druga solucija kako flashat brickan mobitel

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ima živih  moj radi kako treba kao i od prvog dana.

Što se tiće problema jesi probao pogledat neke Cubot forume i tamo pronašao rješenje svog problema ?

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

a guglam svašta.. dosta je linkova isteklo i tako.. ugl ja sam već prije koristija flash tool i radilo je.. sad neznam jel do drivera ili možda samog mobitela pošto mi je izbacilo ovo

https://lh5.googleusercontent.com/-yI1Vu4_Ku_Y/TxL_w4U7hbI/AAAAAAAAD0g/tMxR8lgDVI8/w311-h431-k/IMG_2301.JPG

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

hehe, i moj radi nakon 2 godine od kupnje.

Ovo nisam očekivao!

 

Jedino što mu je otišlo u ove 2 godine intezivnog korištenja je senzor blizine lica koji zeza i camera koja se malo izgrebala pa su slike mutnije nego prije.

Ostalo fecera.

 

Kolegi dva posta iznad bi preporučiom da pokuša na drugim windowsima.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

I meni će sada za mjesec dana bit 2 godine od kad imam cubota. Također me zeza senzor blizine dok zovem, uopće mi ne radi pa sam sad stavio da moram poklopit sa tipkom za zaključavanje.

 

Što se tiče kamere isti problem sam imao i sa finim brusnim papirom sam iza obradio kameru te onda s pastom za zube natrljo i obrisao i puno je bolje bilo.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
AmonZero kaže...

Ima živih  moj radi kako treba kao i od prvog dana.

 Također i ovdje.. A i uspio sam ga očuvat i bez ijedne ogrebotine igdje... Mojem je 11.9. bilo dvije godine odkad ga koristim :D Dobro uloženi novci

★★★★★☆
8 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Ee nezz dal da ovdje pisem il negdje drugo,,pa ev ovdje cu prvo,,,kupio sam mob prije nekoliko dana vivax fly v500 5 inca 1g ram 1,3ghz kamere 8 i 2 mp,, brzina moba tac i sve ostalo radi super,,reci tevi vi svoje neko misljenje o tom mobu,,
 
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ima li još živih?

Moj je još živ, dao sam ga ćaći nakon što sam sebi prije nekih 8-9 mjeseci uzeo redmi note 2.

 

Sve radi osim senzora za blizinu lica. Ćaća nije zahtjevan i služi mu. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

svaka čast

ja svoga nisam uspia dignit iz mrtvi.. radia je 2 godine i onda se pojavilo ovo..

probava sam sa neznam koliko različitih flash toolova i romova, ali svaki put bi se pojaviljiva neki error pri flashanju.. nakon svih tih pokušaja, mobitel se više ne može ni upalit ni punit, jedini znak života je kada stisnem tipku volume pri flashanju pa ga prepozna.. šteta

9 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
mmmnnn kaže...

Ima li još živih?

Moj je još živ, dao sam ga ćaći nakon što sam sebi prije nekih 8-9 mjeseci uzeo redmi note 2.

 

Sve radi osim senzora za blizinu lica. Ćaća nije zahtjevan i služi mu. 

 

Moj je živ, također zamjenjen s RN2 :-) Izgrebao sam plastiku od kamere, pa sad imam "vintage" filter na slikama, tako da više nije u upotrebi.

15 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ja svog prodao prije koji mjesec i uzeo si  Xiaomi Redmi 3.

Imao sam ga nešto više od 2 godine i super me služio.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ima, ima jos uvijek zivih :D

 

Samo mi je vec predosadan ovaj Jelly Bean, a nisam zadovoljan s nijednim romom s needrom.com. Ima ko mozda neki drugi izvor?

Zato bas isto razmisljam da uzmem neki Redmi...

★★★★★☆
12 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Evo da se pohvalim. Danas upalio svoj evo radi baterija na 40% :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

hehe,

i moj još radi, sve ok osim senzora blizine lica (i naravno baterije koja je dobro oslabila). Stari ga koristi isključivo za surfanje internetom kada je njegov prvi mob na punjenju.

16 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Taj mob je bio moj ulazak u svijet kineza. Secam se ko da je bilo jucer. Narucio ga sa Banggooda...
Steta kaj se Cubot nije malo vise izdigel, a imali su tako dobru priliku.
Onda su dosli iocean i inew mobaci (pa posle i xiaomi) i otada vise nemam pojma o cubotu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

mislin da je večini ljudi s ovoga foruma to bia prvi kinez. kad samo pogledaš tema ima 93 stranice. kasnije niti jedan model nije bia ni približno razvikan ko ovaj

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice