Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

poruka: 2.779
|
čitano: 797.477
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Haha kralju ti bi bio tako brutalan političar da kreneš u te vode...ono netko nešto kaže, a ti izvrneš pitanje i kao daš konkretan odgovor hahah...

 
2 2 hvala 0
10 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Jel mi netko pliz može poslat rezultate antutu benchmarka na stock romu.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

nekih 13500 ak se dobro sjećam

Moj PC  
0 1 hvala 1
10 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Meni je 14.046.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
online
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

oko 13600 se krece, na kojem ROMu imas 14k?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

on trola odavno,ne obraćaj pažnju na njega

 
0 1 hvala 0
13 godina
online
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

jel netko od vas na MIUI-u ovdje? kakvi su dojmovi?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
jozagloza123 kaže...

Jel mi netko pliz može poslat rezultate antutu benchmarka na stock romu.

Kod mene je bilo 13737.

11 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

ovaj mob me stvarno izluđuje.

stavio sam samsun rom, i usput reparticionirao memoriju. sam mi je unutarnja pohrana 2.5 gb(slobodno 2.0gb) a phone storage 385 mb.

problem je što mi aplikacije instalira na phone storage a ne na internu pohranu bez obzira šta mu ja odredio. probao sam i sd card i unutarnja pohrana i da sam odluči što se može na ovorm romu.

sad sam samo udario dreku pljusku jer imam manje momorije nego prije.

ima kakva ideja.

 

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

instaliraj ovo, u postavkama te aplikacije imaš opciju di će ti spremat aplikacije pri instalaciji, pa možda ti pomogne da prisili mobitel da sprema di želiš

Ako trebate poklon kupon za Ganggood od 10$: http://www.banggood.com/?zf=265258
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Probao sam to i prije, ali nije pomagalo, svejedno Hvala.

 

Gospodin je izgleda ipak odlučio da mu paše instalirati u internu memoriju(barem je tako jučer bilo).

 

A sto puta sam ga restartao, vadio bateriju, karticu ... i onda jučer kao da ništa nije ni bilo, sve OK.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
10 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Jeli itko probo ovo?Ako je jel mi može poslati screenshot-e.To je s xda developers

Pls 

I hvala unaprijed :)

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.8.2014 18:03 (jozagloza123).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ajd probaj, pa da znamo jel ok. Ne znam jel sam dobro vidio ali ima i CM 11.

10 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Bolje ne ću da opet ne userem mob,pa sam mislio ako netko ima iskustva.

Tako da ništa od toga 

:)

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
pustinjski skočimiš kaže...

Nisam siguran jel se već ovdje pisalo o ovom problemu, čitao sam ovu temu prije 6 mjeseci kad sam kupovao mobitel pa mi je malo isparilo sjećanje...

 

Riječ je o nedostatku memorije, odnosno o tome da se slobodan prostor smanjuje sam od sebe. Stanje s memorijom je ovakvo:

 

  Internal storage - 0,98 GB

    available - 30 MB

    apps - 211 MB

    cached data - 1.10 MB

 

  SD card - 14,91 GB

    available - 9.51 GB

    apps - 65MB

    picture, videos - 1.05 GB

    audio - 96 KB

    downloads - 22 MB

    cached data - 16.09 MB

 

  Phone storage - 1.79 GB

    Available - 1.42 GB

 

Default write disk je SD kartica.

 

Prvi put mi je iskočila poruka da fali prostora na kartici (iskače na 50 MB slobodnih) prije jedno 3-4 tjedna, i tad sam aplikacije koje sam mogao prebacio na SD karticu. To je bilo ok koji dan dok nije opet iskočilo, pa sam počeo brisati aplikacije, ali koliko god ja oslobađao prostor, on se ponovo nečim puni...koristim aktivno par aplikacija svega, Messenger, Browser, Livescore, i Maps ponekad, i to je to... mislio sam u jednom trenutku da mi cache jede memoriju, al nakon što sam ga obrisao shvatio sam da mi se cache od aplikacija nalazi na SD kartici...

 

I sad ne znam u čemu je stvar, brišem sve više aplikacija kako bi oslobodio prostor na internal storageu, a on se svakim danom sve više smanjuje..jel se tko susretao s ovime?

 

Riječ je o RAM-u, ne prostoru na disku, jel... Možeš ti imati i 10gb slobodno na kartici, ali ako nemaš slobodnog RAM-a pojavljivat će ti se ta poruka. Imao sam isti problem dok nisam deinstalirao google play services. Nakon toga počistio cache, i stisnuo clear data s nekih aplikacija (skupi se toga najviše na facebook, gmail i chrome aplikaciji) i od tada s memorijom sve ok.  Moram napomenuti da sam nakon toga bio instalirao Clean master i pojavio mi se isti problem. Morao sam deinstalirati tu aplikaciju da mi se opet vrati sve u normalu. 

 

Nisam dugo bio ovdje i samo da napomenem da će uskoro biti i prva obljetnica s mojim Cubotom. Osim gps-a i povremenog restartanja, odlično me služi i danas mogu zaključiti da je kupovina ovog uređaja bio jako pametan potez. Znam da se neki i nisu baš usrećili, ali tako zna biti i s puno boljim markama. Jedino da mi je neki matte screen protector i to bi bilo to. 

 

 

 

 

 

 

13 godina
online
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

zna li itko moze li OVAJ ROM ici na Cubota, to je neki rom za XYZ koji je izgleda update-an, no moze li bilokoji XYZ rom ici i na Cubota ili ipak ima neke razlike? Mogu li ga sigurno flashat?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

oce li tko kupiti cubota neradi zvucnik i kontakt od baterije (ovo je ponuda za one koji sam znaju poprvljat mobitele ili imaju nekog tko ce ga jeftino popraviti)...Ajde dajem ga jeftino,poslajite ponudu u inbox...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
definho kaže...

zna li itko moze li OVAJ ROM ici na Cubota, to je neki rom za XYZ koji je izgleda update-an, no moze li bilokoji XYZ rom ici i na Cubota ili ipak ima neke razlike? Mogu li ga sigurno flashat?

 

to je isto mob koji se različito zove na različitim tržištima.

Odgovor je: možeš

13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Imam mali problem, na mobu sam imao onaj samsung v2 rom, ali mi mob uzasno stekao. Pa sam stavio recovery datoteku i u cwm-u otisao na restore. Stok mi se vratio, ali sada pri paljenju prvo prikaze startup od samsunga i onda ono od cubota i na kraju se mob normalno upali.

Kako da to maknem opet? i jel postoji opcija da u potpunosti maknem te startupe?

Its nice to be important, but its more important to be nice! LoL <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

jel itko uspio naci rjesenje za problem sa memorijom? meni je evo pocelo javljati da nemam dooljno slobodne memorije za instalaciju aplikacija, iako sam stavio da mi instalira na SD karticu na kojoj imam 8+ GB slobodnoga prostora?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Imam jedan problem.Več jako dugo koristim stock rom i počeo mi se automacki javljati na pozive s time da ja uopče ne dodornem mobitel i u listi poziva piše da me nitko nije zvao.

Dali netko ima isti problem i kako ga riješiti.

{#}

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
online
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

zna li itko moze li se ovaj stock rom flashat preko CWM-a ili mora ici preko Flashtoola?

Respect the Raise...!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

moze mi tko pomoc oko problema?
pokusao sam prek starog nacina da skinem stock rom i preko cwm-a instalirat, ali mi svaki put krene otvarat, pa updateat i samo mi izbaci error, probao sam s vise stock romova. pokusao sam i s onim flash-toolom ali kad bi sve upogonio i spojio mob s baterijom ili bez, nista se ne bi dogodilo :/

 

Its nice to be important, but its more important to be nice! LoL <3
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ima li netko u Zg mozda viska foliju onu preko ekrana za prodati?

totus mundus agit histrionem
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

ljudi ako koga zanima cubot gt99 star godinu dana na njemu je stavljen lewa rom a mogu stavit i s4UI nije problem
dajem ga za 650kn 

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cubot GT99 Smartphone Android 4.2
Ja sam imao taj problem dok nisam skinuo cm članke. Probaj ga skinuti
14 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Pozdrav!

U zadnje vrijeme sam primijetio da mi je kamera postala mutna, tj. nemože fokusirati.

To je posebno iritantno kod skeniranja QR kodova, jer je nemoguće. Prije se to nije događalo i neznam u čemu je problem, nisam ništa flashao niti tweakao, sve je stock kako je došao. Nije niti pao. Ima itko kakvu ideju?

And I assure you, I did not have sexual relations with that woman!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Ako netko ima zadnji poklopac viska,neka mi se obrati :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cubot GT99 Smartphone Android 4.2

Jel jos ko ima problem s transparentnošću ikona na google playu (crna je pozadina) ?

★★★★★☆
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice