Whatsapp problem

poruka: 40
|
čitano: 58.546
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem
Ljudi,jel zna itko kako obrisati poruke s racuna primatelja na whatsapp-u?? Puno bi mi to znacilo
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Whatsapp problem
Rewe kaže...
Ljudi,jel zna itko kako obrisati poruke s racuna primatelja na whatsapp-u?? Puno bi mi to znacilo

 Samo primatelj :D

Otkupljujem/Popravljam Smartphone-ove kontakt na PM ili evilmage007@gmail.com 097/673/27-41
12 godina
offline
Whatsapp problem
Ne znam gdj da pitam pa ću ovdje pokušati...

Brat mi je otišao na brod i dali su mu 200MB na 1mj.
Mene sada zanima je li ako izbacim čćšž i smajliće, te i slike je li umanjujem MB s tim??
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Whatsapp problem
Miki_16 kaže...
Ne znam gdj da pitam pa ću ovdje pokušati...

Brat mi je otišao na brod i dali su mu 200MB na 1mj.
Mene sada zanima je li ako izbacim 1)čćšž i 2)smajliće, te i 3)slike je li umanjujem MB s tim??

 1)Ne, 2)ne , 3)da

 

 

Kruha i igala...
13 godina
offline
Whatsapp problem

došla mi notifikacija da je se nešto "dogodilo" s mojim backupom whatsapp poruka...pa mi nudi povrat,mene zanima jel netko provalio,hakirao u to (teoretski je moguce),pa da mi za to šalje obavijesti

Svemirski mega car
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Whatsapp problem

Jel itko imao problem da mu se nakon backupa ne učitavaju stare slike u razgovorima?

Guglao sam i pun je net istog problema, ali nitko nema rješenje.

Dakle na starom mobitelu napravio backup, restorao na novom, chatovi se svi uredno restorali, cak i sve slike i videi ali ih se ne moze otvoriti vec je samo bijela kucica sa upitnikom u sredini umejsto slike... 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Whatsapp key

Imam neke back-up datoteke (tipa - msgstore.db.crypt12) koje whatsup radi svaki dan. Trebao bih izvaditi key iz mobitela da mogu pregledavati te datoteka u WhatsApp.Viewer-u na PC-u. Ima dosta tutorijala na tu temu, ali s obzirom da nisam profi informaticar ne mogu se bas snaci u svemu tome. Ima li netko neko rjesenje. Hvala

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem
Je li istina da ako nas netko blokira na whatsappu, a mi izbrišemo i ponovno instaliramo whatsapp da svi oni koji su nas blokirali su ponovno odblokirani?
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem
Anyita kaže...
Je li istina da ako nas netko blokira na whatsappu, a mi izbrišemo i ponovno instaliramo whatsapp da svi oni koji su nas blokirali su ponovno odblokirani?

 Samo ako promjeniš SIMcard

7 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp problem
E to znam, samo me zbunilo ovo na kraju videa što je rekao
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice