Whatsapp pomoć

poruka: 12
|
čitano: 2.319
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
Whatsapp pomoć
Molim vas pomoć. Izbrisala sam whatsapp, a zaboravila sam spremiti poruke. Mogu li se razgovori tj. poruke nekako vratiti?

0 0 hvala 0
5 godina
Whatsapp pomoć

Može li mi netko reći podiže li Whatsapp razgovor gore u listi ako je akcija samo brisanje poruka, a ne i slanje/primanje nove poruke? Znači, ako uđete u razgovor i obrišete poruku podiže li odmah razgovor na vrh?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
Re: Whatsapp pomoć

Kod mene ne.

Kruha i igala...
7 godina

Ne, kod mene samo slanje/primanje nove poruke podiže razgovor na vrh.

5 godina
Whatsapp pomoć

A telefoniranje tog broja ili možda brisanje apsolutno cijele povijesti razgovora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Whatsapp pomoć

A može li se recimo kreirati poruku u Whatsappu, ali druga strana nije online, pa aplikacije traži da pošalje kao tekstualnu poruku i onda prebaci razgovor na vrh?

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
svjetlosni_mikroskop kaže...

A telefoniranje tog broja ili možda brisanje apsolutno cijele povijesti razgovora?

Ne kužim pitanje?

Pitanje je jel to pomakne razgovor na vrh liste ili?

Da, mislim da razgovor da, a ovaj dio za brisanje povijesti ne kužim, ak pobrišeš sve onda bude nestalo s popisa.

A može li se recimo kreirati poruku u Whatsappu, ali druga strana nije online, pa aplikacije traži da pošalje kao tekstualnu poruku i onda prebaci razgovor na vrh?

Mislim da ti whatsapp uopće nema mogućnost da pošalje poruku kao obični sms sms korisnik nije online.

Kruha i igala...
5 godina
fer-de-lance kaže...

Ne kužim pitanje?

Pitanje je jel to pomakne razgovor na vrh liste ili?

Da, mislim da razgovor da, a ovaj dio za brisanje povijesti ne kužim, ak pobrišeš sve onda bude nestalo s popisa.

Kada se obriše cijela povijest razgovor bude tu, ali prazan i samo s onom početnom porukom da je sve zaštićeno enkripcijom.

Ne znam jesam li shvatila, telefoniranje broja iz povijesti razgovora znači pomiče razgovor gore?

4 godine

Aha, ovo kad razgovor ostane nakon brisanja cijele povijesti se i meni dogodilo jednom, ne znam zbog čega, vjerovatno neka greška u aplikaciji.

A ovo za telefoniranje broja sam probao sad, i nije diglo taj razgovor na vrh, ali ti vjerovatno imaš iphone pa je možda tamo drugačije.

BTW, kaj hoćeš od dečka sakriti s kim se dopisuješ? 

Kruha i igala...
5 godina
fer-de-lance kaže...

Aha, ovo kad razgovor ostane nakon brisanja cijele povijesti se i meni dogodilo jednom, ne znam zbog čega, vjerovatno neka greška u aplikaciji.

A ovo za telefoniranje broja sam probao sad, i nije diglo taj razgovor na vrh, ali ti vjerovatno imaš iphone pa je možda tamo drugačije.

BTW, kaj hoćeš od dečka sakriti s kim se dopisuješ? 

Ne, to je obični Android 4.4

Obratno je, on od mene skriva.

4 godine

Pa onda možda ima taj razgovor koji tražiš kao skriven, a ovo ti samo baca udicu...

Nije da copram, ali ima toga u današnje vrijeme - obrati se ekspertima na temi problemi u friškoj vezi 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2020 18:47 (fer-de-lance).
5 godina
fer-de-lance kaže...

Pa onda možda ima taj razgovor koji tražiš kao skriven, a ovo ti samo baca udicu...

Nije da copram, ali ima toga u današnje vrijeme - obrati se ekspertima na temi problemi u friškoj vezi 

Sumnjam da ga je sakrio. Jedva je shvatio kako brisati poruke. Trebalo mu je mjesec dana. Patetična budala.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice