Whatsapp pomoć

poruka: 17
|
čitano: 8.427
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Whatsapp pomoć
Molim vas pomoć. Izbrisala sam whatsapp, a zaboravila sam spremiti poruke. Mogu li se razgovori tj. poruke nekako vratiti?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Whatsapp pomoć

Može li mi netko reći podiže li Whatsapp razgovor gore u listi ako je akcija samo brisanje poruka, a ne i slanje/primanje nove poruke? Znači, ako uđete u razgovor i obrišete poruku podiže li odmah razgovor na vrh?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Whatsapp pomoć

Kod mene ne.

 

Kruha i igala...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Whatsapp pomoć

Ne, kod mene samo slanje/primanje nove poruke podiže razgovor na vrh.

9 godina
offline
Whatsapp pomoć

A telefoniranje tog broja ili možda brisanje apsolutno cijele povijesti razgovora?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Whatsapp pomoć

A može li se recimo kreirati poruku u Whatsappu, ali druga strana nije online, pa aplikacije traži da pošalje kao tekstualnu poruku i onda prebaci razgovor na vrh?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Whatsapp pomoć
svjetlosni_mikroskop kaže...

A telefoniranje tog broja ili možda brisanje apsolutno cijele povijesti razgovora?

Ne kužim pitanje?

Pitanje je jel to pomakne razgovor na vrh liste ili?

Da, mislim da razgovor da, a ovaj dio za brisanje povijesti ne kužim, ak pobrišeš sve onda bude nestalo s popisa.

svjetlosni_mikroskop kaže...

A može li se recimo kreirati poruku u Whatsappu, ali druga strana nije online, pa aplikacije traži da pošalje kao tekstualnu poruku i onda prebaci razgovor na vrh?

 Mislim da ti whatsapp uopće nema mogućnost da pošalje poruku kao obični sms sms korisnik nije online.

 

Kruha i igala...
9 godina
offline
Re: Whatsapp pomoć
fer-de-lance kaže...
svjetlosni_mikroskop kaže...

A telefoniranje tog broja ili možda brisanje apsolutno cijele povijesti razgovora?

Ne kužim pitanje?

Pitanje je jel to pomakne razgovor na vrh liste ili?

Da, mislim da razgovor da, a ovaj dio za brisanje povijesti ne kužim, ak pobrišeš sve onda bude nestalo s popisa.

 

Kada se obriše cijela povijest razgovor bude tu, ali prazan i samo s onom početnom porukom da je sve zaštićeno enkripcijom.

 

Ne znam jesam li shvatila, telefoniranje broja iz povijesti razgovora znači pomiče razgovor gore?

7 godina
offline
Re: Whatsapp pomoć

Aha, ovo kad razgovor ostane nakon brisanja cijele povijesti se i meni dogodilo jednom, ne znam zbog čega, vjerovatno neka greška u aplikaciji.

 

A ovo za telefoniranje broja sam probao sad, i nije diglo taj razgovor na vrh, ali ti vjerovatno imaš iphone pa je možda tamo drugačije.

 

BTW, kaj hoćeš od dečka sakriti s kim se dopisuješ? 

 

Kruha i igala...
9 godina
offline
Re: Whatsapp pomoć
fer-de-lance kaže...

Aha, ovo kad razgovor ostane nakon brisanja cijele povijesti se i meni dogodilo jednom, ne znam zbog čega, vjerovatno neka greška u aplikaciji.

 

A ovo za telefoniranje broja sam probao sad, i nije diglo taj razgovor na vrh, ali ti vjerovatno imaš iphone pa je možda tamo drugačije.

 

BTW, kaj hoćeš od dečka sakriti s kim se dopisuješ? 

 

Ne, to je obični Android 4.4

Obratno je, on od mene skriva.

7 godina
offline
Re: Whatsapp pomoć

Pa onda možda ima taj razgovor koji tražiš kao skriven, a ovo ti samo baca udicu...

 Nije da copram, ali ima toga u današnje vrijeme - obrati se ekspertima na temi problemi u friškoj vezi 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.5.2020 18:47 (fer-de-lance).
9 godina
offline
Re: Whatsapp pomoć
fer-de-lance kaže...

Pa onda možda ima taj razgovor koji tražiš kao skriven, a ovo ti samo baca udicu...

 Nije da copram, ali ima toga u današnje vrijeme - obrati se ekspertima na temi problemi u friškoj vezi 

 

 Sumnjam da ga je sakrio. Jedva je shvatio kako brisati poruke. Trebalo mu je mjesec dana. Patetična budala.

 

3 godine
offline
Whatsapp pomoć

Od danas whatsapp na windowsima nefunkcionira, nece uopce pokrenuti? još nekome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Whatsapp pomoć
“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
14 godina
offline
Re: Whatsapp pomoć
I meni se žali da mu fali neki dll, našao na net-u da tamo negdje c:/users/(svoj username)/appdata/local/whatsapp imaš foldere po verzijama i odeš u neki folder di je starija verzija (10 nešto) nađeš dole whatsapp.exe i njega pokreneš
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Whatsapp pomoć
Ista stvar. Riješio isto kao nani.
15 godina
offline
Whatsapp pomoć

Baš pokrenuo Whatsup, desktop App. Bez problema radi na Windows 11 x64 22000.194 Buildu

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice