iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 879.112
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

skini cra*kanu verziju 3.1.2 s neta ako nemozes napraviti restore od ove svoje na racunalu, tj. trebala bi ti biti na racunalu,..

 

- hm? bas ne kuzim kaj si htio rec... ali ako mislis da stavim cra*kanu verziju, ali onda cu moc samo stavljt igre a da ne placam, a meni je vaznije da mogu stavit vipovi karticu

 

 

Da li si u Cydiji kad te pitao spremio SSH file kod njih?

-neznam, mozda jesam mozda nisam..... sta ako jesam, sta trebam napravit sljedece?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

dok je iPhone jailbreakan moze se i otkljucati

Apple iPhone 3GS 16GB
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

pa znam ali meni nije vise jailbrejkan....  jel sam napravio update i sad mi se pobrisala cyndia i sve

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
lg-viewty kaže...

sorry, al nesjecam se ni da me pitao

Pogledaj na vrhu Cydie da li ti pise "This device has SHSHs on file for iPhone OS: 3.1, 3.1.2, 3.1.3"? Ako imas onda uvijek mozes vratiti firmware natrag, a ako nemas onda ga spremi.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
vanko kaže...

Da li si u Cydiji kad te pitao spremio SSH file kod njih?

-neznam, mozda jesam mozda nisam..... sta ako jesam, sta trebam napravit sljedece?

Evo ti upute:

As always when a new firmware is being realeased, there is always a few unlucky people who “accidentally” update or restore to the latest firmware, thus losing their jailbreak and unlock.

In this case, you’d usually want to downgrade your iPhone from 3.1.3 to 3.1.2 simply by downloading 3.1.2 and SHIFT + Restore in iTunes so that you can choose your own firmware to restore to.

The problem is that Apple recently stopped signing all previous firmware versions making it impossible for you to downgrade.

Fortunately, Saurik has been smart enough to create a system to bypass Apple’s signature and making it possible for you to downgrade from 3.1.3 to 3.1.2. To do so, you will need to have your SHSH on file. To see if it’s on file, launch Cydia and look at the top. Mine says “This device has SHSHs on file for iPhone OS: 3.0, 3.1, 3.1.2″.

If you don’t have this, make sure you look for a link that says “Make my life easier” on Cydia. This will allow you to save your SHSHs.

This being said, downgrading an iPhone 3GS from 3.1.3 to 3.1.2 is easier said than done. It’s actually a pretty painful process that I detailed in a tutorial a few month ago. I originally wrote this tutorial to downgrade from iPhone 3.1 to 3.0 but the steps are exactly identical (MuscleNerd confirmed this).

If you’re one of those who need to downgrade your iPhone firmware, then check out my tutorial, or simply wait for the Dev Team to come up with a reliable jailbreak for 3.1.3. Something tells me PwnageTool is not too far ahead of us ;)

UPDATE: If you have an iPhone 3G, you can now downgrade from baseband 05.12.01 to o4.26.08.

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Trebam pomoć! Skužio sam kako downgredati tj. ja želim čisti 3.1.2 bez jb... Imam spremljen taj SHSH i skužio sam da trebam mijenjati onaj hosts file u  C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts ali sam neznam s čim otvorim taj file... Probo sam sa notepadom no nikako ga ne mogu spremiti jer mi windows javlja access denied... Što da radim??

 

Skužio sam kak ali ne radi... Kako da maknem jailbreak sa svog 3.1.2 a da se vratim na čisti 3.1.2 ????

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.3.2010 22:56 (Frosty).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

kolko ja vidim mi se nismo razumili....ja nemam cydiu jer kad sam napravio uodate sve mi se pobrisalo

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Frosty kaže...

Trebam pomoć! Skužio sam kako downgredati tj. ja želim čisti 3.1.2 bez jb... Imam spremljen taj SHSH i skužio sam da trebam mijenjati onaj hosts file u  C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts ali sam neznam s čim otvorim taj file... Probo sam sa notepadom no nikako ga ne mogu spremiti jer mi windows javlja access denied... Što da radim??

 

Skužio sam kak ali ne radi... Kako da maknem jailbreak sa svog 3.1.2 a da se vratim na čisti 3.1.2 ????

Ako ti ne da, snimi kopiju na desktop, pa onda skopiraj preko starog hosts filea.

Zasto bi micao jailbreak? Nemoj ga jednostavno koristiti, sta te on muci?

vanko kaže...

kolko ja vidim mi se nismo razumili....ja nemam cydiu jer kad sam napravio uodate sve mi se pobrisalo

Da li si imao cydiju prije updatea? I da li si u toj Cydiji snimi SHSH file?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

Ma uspio sam taj hosts spremiti ali mi svejedno iTunes javlja ono "the device isnt eligible for the requested build"... Ma maknuo bi ga sam nakratko jer idem na neko putovanje a imam 3gs pa ne želim da mi se ugasi jer ga necu moci upaliti...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Frosty kaže...

Ma uspio sam taj hosts spremiti ali mi svejedno iTunes javlja ono "the device isnt eligible for the requested build"... Ma maknuo bi ga sam nakratko jer idem na neko putovanje a imam 3gs pa ne želim da mi se ugasi jer ga necu moci upaliti...

Prvo vrati natrag na 3.1.2 kroz upute koje sam ti gore poslao. Onda skini legalni 3.1.2 i instaliraj ga i to je to.

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak
Pozdrav iz Makedonia evo vam jedan sajt za iphone i se sto vas interesuje mozete da pogledate i imate tutoriali kako da sve uradite http://www.iclarified.com/ ovo je sajt za svih proizvoda od Apple pozdrav do Hrvatska. izvinite za moj jezik ali sam se potrudio koliko sam mogao.
Slave
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

@Idemo Hrvatski ti je super,fala za sajt :)

 

 

E sad,moje pitanje...Skinuo sam sa ove stranice:http://www.felixbruns.de/iPod/firmware/ 3.1.2 firmware,i mene je sad strah instalirati to.Što može poći po zlu?Jel ga mogu breakat tak da mu više nema spasa?

http://hr.test-iq.com/#280288 R32 FanPage
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

pa opisi malo iphone koji imas...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

iPhone 3GS 3.1.3 firmware.Treba još nekaj?

http://hr.test-iq.com/#280288 R32 FanPage
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Evo ti jedan sajt ima se sta ti treba ali pazi mnogo je bitno kakav bootrom ima tvoj 3gs ako je posle 40 nedelje nema nikakvo resenje za sada ali ako je stari imas se sta ti treba ovde http://ih8sn0w.com Za jailbreak upotrebi sn0wbreeze a za da vidis kakav bootrom upotrebi f0recast . Ovaj program ce da ti kaze se za tvoj iphone i sta da uradish ako nije ti nesto nejasno slobodno pitaj . Pozdrav od Makedonia

Slave
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

Kak da saznam taj bootrom?Ja sam dobio iPhone prije 2 tjedna,malo više...

http://hr.test-iq.com/#280288 R32 FanPage
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

da sa snowbreeze radis jailbreak,al ce ti vjerojatno nestat signal i "operater" "ikona" u postavkama pa moras unlockat preko cydiae...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

a jel zna mozda tko gdje mogu skinuti vec jailbreakan FW za iPhone 3G 3.1.3??

hvala...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

Pa jel ti nije jednostavnije jailbreakati svoga, nego da skidaš tuđi jb.

ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati - Flegma
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

Ček,znači ja mogu jailbreakat svoj iPhone 3GS 3.1.3 firmware?Napominjem da sam ja dobio taj iPhone sa tim firmwareom!

http://hr.test-iq.com/#280288 R32 FanPage
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
.: R32LowRider kaže...

Ček,znači ja mogu jailbreakat svoj iPhone 3GS 3.1.3 firmware?Napominjem da sam ja dobio taj iPhone sa tim firmwareom!

Ne mozes ako je dosao s tim firmwareom.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

Oprostite ak sam dosadan,al kak da probam spustit firmware?Guglao sam,skinuo sam neki 3.1.2 firmware,kad sad da ja to instaliram na iPhone?Hoću li onda moći jailbreakati kad spustim na 3.1.2?

http://hr.test-iq.com/#280288 R32 FanPage
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak
Problem je to sto ako ti je iphone nov novi bootroom ne da ti da instaliras modificiran firmware i jos do sada niko nije otklucio 05.12 baseband, ali Geohot je to uradio i valda ce da objavi to so sledeci novi firmware , ali sepak bi ti ja preporucio da upotrebis f0recast i ovaj program ce da ti kaze sta mozes da uradis sa tvojom iphone i sa kojim jailbreak mozes jailbrekati tvoj iphone slobodno simi i uptrebi ondak ce da znas sa sigurno dal mozes ili ne ali ipak bi napomenuo ako ti je novi bootroom ne se trudi i svi koi imaju novi iphone sada za sada moraju malo pocekati Pozdrav.
Slave
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
.: R32LowRider kaže...

Oprostite ak sam dosadan,al kak da probam spustit firmware?Guglao sam,skinuo sam neki 3.1.2 firmware,kad sad da ja to instaliram na iPhone?Hoću li onda moći jailbreakati kad spustim na 3.1.2?

Gore sam ti objavio upute kako to napraviti, ali ne mozes ako prije nisi snimio SHSH file u Cydiji. Kad si prvi put jailbreakao mob i usao u Cydiju ona te je pitala da li zelis sacuvati taj file. Ako si odgovorio NE onda zaboravi, a ako si odgovorio sa DA onda pogledaj upute par postova gore.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

Aha,ništa onda,strpit ću se malo.

 

 

@facewithascar Ali ja nisam prije jailbreakao iPhone,tak da otpada jail zasada.

http://hr.test-iq.com/#280288 R32 FanPage
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

a dali je moguce provjeriti bootloader bez jailbreaka?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
DJKnox kaže...

a dali je moguce provjeriti bootloader bez jailbreaka?

Settings/General/About/Modem Firmware

Mora pisati 04.26.08

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

04.26.08 ti je  baseband  a zadni bootloader ti je 6.4  tako da za proverish upotrebi f0recast nije potrebno da ti je iphone jailbrekan samo uklucis iphone sa usb i upalish program  a zadni baseband sta je otklucan 05.11.07 zanemari gorni post decko se malo zbunio za jailbreaka nije bitan baseband nego bootloader ili iboot ako ti je starii nekoliko verzija toest 5.8 mozes da uradish sta hoces sa tvoj ipnone.

Slave
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

Evo ja imam:

Baseband:05.12.01

Bootloader:6.4

Model:MC139

 

 

Kak da dobim taj SHSH fajl?Dali moram spustit firmware,pa jailbreakat da dobim taj fajl ili postoji drugi naćin?

http://hr.test-iq.com/#280288 R32 FanPage
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Zao mi je ali ce da morash da pocekas malo za da dobijesh SHSH fajl morash jailbreakati ako si na firmware 3.1.3 i ako si ga kupio takav za sada nema nikakvo resenje jer taj bootloader 6.4 ne da ti da uradish nista kad telefon butira on proveri os kakav je ako je modificiran on ne buta i morash opet restore i to ti je poznato kao tethered jailbreak to je i moj slucaj moj iphone je 3GS , 45 nedele proizveden bootloader 6.4 ako restartiram moram oped da koristim pc da ga butiram imao sam srecu da sam ga dobio sa firmware 3.1.2 i baseband 05.11.07 i sam socuvao SHSH sertifikat i onda preko Cydia sam uradio spoof i sam promenio od 3.1.2 na 3.1.3 i tako sad imam SHSH on file i za 3.1.3 iako nikad ne sam instalirao taj firmware ali za brzo vreme ce da Geohot da objavi novi jailbreak koj nema da bude tethered jailbreak i mislim da ce mo svi reshiti svoje probleme izvinite ako ima neke greske u tekstu nisam od Hrvatske
Slave
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice