iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.780
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

sad san na 9.3.3

znaci da napravin backup

onda restore iphone (vracanje na tvornicke?)

i onda JB (izgaseni touch id i pass, i find my phone)

i onda 'restore backup'

12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
adicrot kaže...

sad san na 9.3.3

znaci da napravin backup

onda restore iphone (vracanje na tvornicke?)

i onda JB (izgaseni touch id i pass, i find my phone)

i onda 'restore backup'

 Tako je, ako budeš imao kakve probleme javi.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Pozzz ekipa imam sljedeći problem :
Kad koristim neku aplikaciju kao YouTube ili dok slušam glazbu i istovremeno koristim eBay ...ako stisnem tipku za smanjivanje/pojačanje zvuka odmah me izbaci iz te aplikacije ...Znaci kad stisnem mehaničku tipku ,ali kad pojačavam preko onog kontrolnog centra nema nikakvih problema ...mob je iPhone 6 jailbreakan...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Jel imas Activator instaliran, i jel ti na njemu podesen mozda neki gesture sa tipkama za smanjivanje/pojacavanje?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Nije ...
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

A onda stvarno ne znam, brisi jednu po jednu stavku iz Cydie koju si instalirao i vidi koja ti radi probleme, druge ti nema..

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Upsjesno JB obavljen. Ali sad ima jedno dva pitanja.

 

Prvo koliko je opasno skidat tweakove odnosno koliko su kompatibilni sa 9.3.3 i to? (jre je onaj na videu reka da ima lista kompazibilnih)

I druga stvar, u cydii mi ne lista nista pod 'featured'... a tu su tweakovi oni pocetni :D

I jel ima ko koje Sourcese za free download (ako je to legalno) 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
adicrot kaže...

Upsjesno JB obavljen. Ali sad ima jedno dva pitanja.

 

Prvo koliko je opasno skidat tweakove odnosno koliko su kompatibilni sa 9.3.3 i to? (jre je onaj na videu reka da ima lista kompazibilnih)

I druga stvar, u cydii mi ne lista nista pod 'featured'... a tu su tweakovi oni pocetni :D

I jel ima ko koje Sourcese za free download (ako je to legalno) 

 Nije nista opasno, jer ce ti Cydia izbacit error prije samog downloada da tweak nije kompatibilan sa tvojom verzijom softvera, i nece ti dat da je instaliras.

Featured je tu zbog ukrasa, od iOS-a 7 nije update-an.

Lista source-a, odaberi sam kaj te zanima.

14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Psych0 kaže...

 Nije nista opasno, jer ce ti Cydia izbacit error prije samog downloada da tweak nije kompatibilan sa tvojom verzijom softvera, i nece ti dat da je instaliras.

Featured je tu zbog ukrasa, od iOS-a 7 nije update-an.

Lista source-a, odaberi sam kaj te zanima.

 Ovo je tek djelomicno istina! Da bi version check radio, u tweak-u mora bit popunjen requirement za verziju iOS-a i drugih tweakova s kojima bude ili ne bude radio.

 

Mnogo njih van bigboss repo-a nemaju nikakav requirement kontrolu. No nema ga cega bit straj kad ako se i desi kakav boot/respring loop samo upali mobitel uz drzanje tipke VolumeUp. Na taj nacin se cydia substrate ne dize i nijedan rweak nije pokrenut (jos bolje od safe mode-a). Dignes ga u to i maknes tweak :) ne mozes nis pokvarit osim ako si mrdao po sistemskim datotekama, a tweakovima to sigurno ne radis

mojpismonosa
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Bok ekipa trebam jednu informaciju ...
Znaci negdje na YouTube sam vidio tweak (9.3.3) koji omogućuje instant otvaranje kontrolnog centra samo jednim "swipe up-om" gore odnosno jednim "swipe Down-om" za centar obavijesti...jer inace tijekom korištenja neke aplikacije/igre treba dva puta "swipati gore " da bi se otvorio kontrolni centar tj prvi put da se prikaze ona mala strelica na dnu a drugi da se napokon otvori kontrolni centar.
Pa eto ako tko zna kako se zove taj tweak bio bih veoma zahvalan :))))
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
#wot#vk.0h kaže...
Bok ekipa trebam jednu informaciju ...
Znaci negdje na YouTube sam vidio tweak (9.3.3) koji omogućuje instant otvaranje kontrolnog centra samo jednim "swipe up-om" gore odnosno jednim "swipe Down-om" za centar obavijesti...jer inace tijekom korištenja neke aplikacije/igre treba dva puta "swipati gore " da bi se otvorio kontrolni centar tj prvi put da se prikaze ona mala strelica na dnu a drugi da se napokon otvori kontrolni centar.
Pa eto ako tko zna kako se zove taj tweak bio bih veoma zahvalan :))))

 AlwaysFirstSwipe

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Hvala stari 😀😀😀
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Ovako, stavi san masu tweakova, no interesira me ako je ko me preduhitri..pa da postavin par pitanja

 

iOS 9.3.3 je u pitanju

 

Jel ima ikako za facebook messenger one chatheads, nervira me kad moran izac skroz iz jedne aplikacije da bi odgovori na messenger (android to ima, iOS ne, ne kontan semu)

 

Za minjanje tema i to, skinuh Anemone, srusilo me..jel onda alternativa Winterboard?

 

Youtube pisme da sviraju u pozadini, dok si u drugoj aplikaciji.. sigurno je neka glupost, al nervira me da se gasi yt nepotrebno.

 

 

 

To je to za sad, ako se sitin cega buden pita :D

 

tenkju naprid

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Messenger ++,YouTube ++ 😉
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

messanger ++ mi kaze :

 

tthe requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found of fixed.

 

Iman par sourcesa, jel ima neki s kojeg se moze skinit lako

9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Probaj instalirat taj uasharedtools
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
iPhone Jailbreak

Jel ima koji tweak da mi prikazuje trenutnu brzinu UL/DL u status baru? Ono što ja izguglam je sve staro. :/ 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through th
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
skank666 kaže...

Jel ima koji tweak da mi prikazuje trenutnu brzinu UL/DL u status baru? Ono što ja izguglam je sve staro. :/ 

 Ima, al samo u Control Centru - CCMeters

 

Mjeri rad CPUa u postocima, koliko free rama imaš, koliko free prostora imaš, UL/DL brzine i sve si možeš u postavkama premijestit i isključit koje informacije ne želiš da se prikazuju

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.8.2016 18:22 (Stolnik).
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Cudno mi je da nema, postoji tako lagan API da bi se tako nesto moglo bez problema napraviti :/

mojpismonosa
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

jel iko uspi instalirat messenger ++ ili facebook ++

 

i jel postoji mogucnost za skinut aplikacije koje se placaju, free?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Za ovo drugo pitanje pogledaj prijašnje 2-3 stranice ove teme i naći ćeš ;)
10 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

prova si i ti, pa ti nije uspilo

 

trazi onaj neki uasharedtools nesto

9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
O čemu ti pričaš ? To sto ti spominješ je problem oko Messenger ++,a ne oko tweakova za besplatne aplikacije i igre kojih BTW ima vise i svi mi rade ;) ..Posto si lijen da pročitaš dvije stranice,napisat cu ti tweakove ovdje ali te molim da prije instalacije svakog pročitaš malo na netu kako funkcionira a ne da spamaš ovdje ...

Kstore
Appcake
Localiappstore (s ovim tweakom imas besplatne in App purchases)
Vshare
9 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Pozdrav evo za svaku aplikaciju mi izbacuje ovo neovisno o source ...rješenje ???
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
#wot#vk.0h kaže...
Pozdrav evo za svaku aplikaciju mi izbacuje ovo neovisno o source ...rješenje ???

 Sve te pirat sourceve nemoj ni dodavat, nepotrebno je, dodaj source: repo.xarold.com i skini tweak CyDown, kad instaliraš taj tweak možeš skidat s Cydie sve orginal tweakove koji se plačaju besplatno, umjesto da skidaš loše piratizirane tweakove koji ne rade baš dobro...

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
7 godina
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav svima,

Imam jedno pitanje momci i cure(ako ih ima:D) uglavnom ovako imam iphone 5s i do jucer sam bio na iosu 7.2.1 mislim da je tozadnja verziaj sedmice iosa ako ne onda je zadnja ugalvnom stavio sam ios 10 i ne svidja mi se hti obi se vratiti na staro :) e sad dali je to moguce i kako mobitel mi nije bio nikad jailbrakean al htio bi se vratiti na staro zbog fluidnosti i brzine nista nikad nije stekalo ovo mi ne odgovara nikako pa molim pomoc?!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
lndestructible kaže...

Pozdrav svima,

Imam jedno pitanje momci i cure(ako ih ima:D) uglavnom ovako imam iphone 5s i do jucer sam bio na iosu 7.2.1 mislim da je tozadnja verziaj sedmice iosa ako ne onda je zadnja ugalvnom stavio sam ios 10 i ne svidja mi se hti obi se vratiti na staro :) e sad dali je to moguce i kako mobitel mi nije bio nikad jailbrakean al htio bi se vratiti na staro zbog fluidnosti i brzine nista nikad nije stekalo ovo mi ne odgovara nikako pa molim pomoc?!

 Ne možeš se više vratit na iOS 7, možeš samo na iOS 9.3.5 

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
7 godina
offline
iPhone Jailbreak

momci kupio sam iphone se medjutim jos gan isam ni otvorio on je na verziji 9.3.2 zanima me mogu li sa neta skinuti ios i napravit update na 9.3.5 ili prvo na 10 pa na 9.3.5 downgrade?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
lndestructible kaže...

momci kupio sam iphone se medjutim jos gan isam ni otvorio on je na verziji 9.3.2 zanima me mogu li sa neta skinuti ios i napravit update na 9.3.5 ili prvo na 10 pa na 9.3.5 downgrade?

 Skineš s interneta iOS 9.3.5 i preko iTunesa napraviš Restore na iOS 9.3.5. Stisneš tipku Shift na tipkovnici i na iTunesu Restore iPhone, odabereš iOS 9.3.5 i to je to.

1969 Dodge Charger R/T WoT: DamageHigh : http://wotlabs.net/sig_dark/eu/damagehigh/signature.png
10 godina
offline
iPhone Jailbreak

Ako je Apple prestao potpisivati iOS 9.3.5 onda ništa od toga, moraš na iOS 10.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice