iOS 10

poruka: 17
|
čitano: 5.130
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
iOS 10
Pozdrav svima. Koliko vidim nema ove teme a baš me zanima kako su ostali doživjeli novi update. Kakvom vam se čini desetka? Meni osobno nije baš nešto za pohvaliti. Dosta je zbuggana, čini mi se da je i uređaj sporiji. Control centar mi se ni malo ne sviđa, iTunes je baš dosadan. Svog ću vratiti na iOS 9. Čini mi se puno bolje vrti. iPhone SE u mom slučaju.
Kakva su vaša iskustva?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iOS 10

Obzirom su mi iz PBZ-a javili da njihove aplikacije još nisu usklađene sa iOS10, , za sada sam skinuo update samo za iPad, no da je desetka zanimljiva, je, samo se treba naučiti na novitete, ali kako i funkcioniraju uopće! 

Ja sam uočio jedan problem, kada na tipkovnici stisnem za novi red, više mi po defaultu ne otvara sa velikim slovom, što mi je malo čudno, možda ima neka caka u postavkama, a ja nisam skužio, uključio ili pak isključio! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iOS 10
ATJLučko kaže...

Obzirom su mi iz PBZ-a javili da njihove aplikacije još nisu usklađene sa iOS10, , za sada sam skinuo update samo za iPad, no da je desetka zanimljiva, je, samo se treba naučiti na novitete, ali kako i funkcioniraju uopće! 

Ja sam uočio jedan problem, kada na tipkovnici stisnem za novi red, više mi po defaultu ne otvara sa velikim slovom, što mi je malo čudno, možda ima neka caka u postavkama, a ja nisam skužio, uključio ili pak isključio! 

 meni su isto rekli u OTP pa svejedno radi normalno aplikacija isto tako nisam niti morao ponovo u poslovnicu da mi posalju onaj link za instalaciju kao što je bio slučaj s predhodninm verzijama.

12 godina
offline
iOS 10

Jucer ga bas instalirao na iPhone 6 Plus i baterija je dosta bolja nego na IOS 9.3.5, performasne su ostale iste, a koliko mi se cini bolje hvata wifi signal

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 10
Meni Pbz aplikacija radi u redu. Mojvip doduše zna laggati. Zanimljiva je desetka, ali mislim da je ovo jos uvijek za sada "proba". Meni nekad nece vratiti sa brojki na slovanu tipkovnici. Trebat ce jos koji update da se sve stabilizira IMO.
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 10
ATJLučko kaže...

Obzirom su mi iz PBZ-a javili da njihove aplikacije još nisu usklađene sa iOS10, , za sada sam skinuo update samo za iPad, no da je desetka zanimljiva, je, samo se treba naučiti na novitete, ali kako i funkcioniraju uopće! 

Ja sam uočio jedan problem, kada na tipkovnici stisnem za novi red, više mi po defaultu ne otvara sa velikim slovom, što mi je malo čudno, možda ima neka caka u postavkama, a ja nisam skužio, uključio ili pak isključio! 

 General -> Keyboards -> Auto-Capitalisation

artuditu
12 godina
offline
iOS 10

Baš ga prije 2 dana digao na svoj 5s, sve radi bez ikakvih problema, nisam primjetio nikakav lagg ili bug. Samo jedna primjedba za sada, za otključavanje više nam slide, već moram stisnuti home button (ili ja ne mogu naći u postavkama), a kako ga dnevno otključam po mali milijun puta (priroda posla da sam stalno na mobitelu), mislim da kod mene ne bude tipka dugo trajala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 10
@Lord Nema nam slidea više ali ti je tu raise to wake. Ako imaš touch Id uključen ne moraš tipku ni stisnuti, ekran se upali kada ga podigneš i dovoljno je držati prst na home i otključa se. Doduše touch id te prve generacije mi nije baš za pohvalu, naročito ljeti kad se ruke znoje neće li ga i neće :D. Ja svoj vratio na 9.3.5; definitivno mi je bolji.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 10
brkkovi kaže...
@Lord Nema nam slidea više ali ti je tu raise to wake. Ako imaš touch Id uključen ne moraš tipku ni stisnuti, ekran se upali kada ga podigneš i dovoljno je držati prst na home i otključa se. Doduše touch id te prve generacije mi nije baš za pohvalu, naročito ljeti kad se ruke znoje neće li ga i neće :D. Ja svoj vratio na 9.3.5; definitivno mi je bolji.

Imaju li iPhone gadgeti 6 mogućnost raise to wake?! 

Ako i imaju, je to nemogu pronaći i neznam gdje treba potražiti!! 

 

Please, help me! 

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 10
ATJLučko kaže...

Imaju li iPhone gadgeti 6 mogućnost raise to wake?! 

Ako i imaju, je to nemogu pronaći i neznam gdje treba potražiti!! 

 

Please, help me! 

 Samo 6s 6s plus iPhoneSE, 7 i 7 plus imaju opciju raise to wake, a inače se nalazi u Settings > Display&Brightness

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.9.2016 7:53 (Flying Dutchman).
13 godina
offline
iOS 10

Za sve koji vjeruju da imaju problema sa bakterijom! 

 

LINK; http://uproxx.com/technology/ios-10-battery-life/

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iOS 10

na 6 plus sporije otvaranje ( lag ) fb, safarija, msg i još dosta aplikacija. Jednom kad se otvore mislim da je brzina usporediva ... 

 

od pustih opcija jo nisam našao ni jednu meni osobno korisnu. najviše me nerviraju puste animacije i kič na porukama.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: iOS 10
grzzi kaže...

na 6 plus sporije otvaranje ( lag ) fb, safarija, msg i još dosta aplikacija. Jednom kad se otvore mislim da je brzina usporediva ... 

 

od pustih opcija jo nisam našao ni jednu meni osobno korisnu. najviše me nerviraju puste animacije i kič na porukama.

Što se tiče generalno brzine otvaranja bilo čega, ja nemam primjedbi, ali imam na tipkovnicu dok pišem ovaj tekst, jednostavno mi neće poslije "normalnog" prelaska u drugi red prebaciti ekran u lijevo, ili nakon što upišem neki broj pa "razmak", neće mi vratiti na slova, čak niti nakon što upišem znak zareza! 

Što se tiče trajanja ciklusa baterije, nemam prigovora, za sada je slično ili vrlo isto kao i na iOS-u 9.3.5, tako da po tom pitanju sam miran dok se ne ustabili sam iOS 10 na mojem mobitelu! 

U svezi novih pustih opcija, ne sviđa mi se novi raspored kod nadogradnji aplikacija, gdje su sada one na "listi želja" prebačene u sredinu onih pet donjih ikona! Sustav obavješćivanja mi se dopada, što možda pojedincima na "manjim" modelima ne odgovara, ali meni je uredu! 

 

Obzirom sam  jedva pronašao ono pisanje rukom, ako netko zna za neki novi detalj, neka ga javi i pojasni proceduru njegovog pronalaska i otvaranja ili zatvaranja! 

ATJ Lučko
10 godina
offline
iOS 10

Na 6s plus sve radi brzo, ali ja sam radio restore. Bolje je to kod ovako velike nadogradnje.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
iOS 10
ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iOS 10

Kada instaliram novi iOS na iPhone da li mogu pre toga da napravim backup imenika pa da vratim na novi iOS?

Sada imam 9.xx pa pitam zbog promene na 10 kasnije malo.

12 godina
offline
iOS 10

napravi backup preko iclouda npr.pa povuci backup kad napraviš instalaciju ios-a

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice