Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

poruka: 176
|
čitano: 49.943
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
N3N0 kaže...
U vezi foruma, jeli moguce ubaciti i aktivne teme u widget? :) sve radi super!

može {#}. Ubačeno , samo treba još istestirati kako radi na svim emulatorima. Isto će se pojaviti kad se ulogiraš, u stilu tema koje pratiš , sudjeluješ.

bude updejt ovog tjedna.

 

 

LP !

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
14 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Imam jedan dobar prijedlog za sljedeću verziju.

 

Znači kada je widget u 4x4 ubaciti scroll, izaciti strelice, bilo bi extra korisno !

Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Offtopic: ubacili su Tele 2 flash reklamu u m.bug.hr... neeeeeeeeeee :/
PoTpIsPotPiSpOtPis?!
15 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
perkoxcar kaže...

Imam jedan dobar prijedlog za sljedeću verziju.

 

Znači kada je widget u 4x4 ubaciti scroll, izaciti strelice, bilo bi extra korisno !

Tako je i u osnovi bila zamišljena aplikacija. Problem sa time je da widget ne možeš skrolati. Scroll podrazumijeva "long press", a sa "long press-om" onda mičeš widget. Znači kad bi ti pokušao scroll-ati bi micao widget, a ne bi scroll-ao. Budem pogledao što se dade napraviti, ali sumnjam da se što bude našlo. Ako netko zna neki widget koji se dade scrolla-ti (widget, ne aplikaciju), neka mi javi, pa da pogledam.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
14 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
dado2202 kaže...
perkoxcar kaže...

Imam jedan dobar prijedlog za sljedeću verziju.

 

Znači kada je widget u 4x4 ubaciti scroll, izaciti strelice, bilo bi extra korisno !

Tako je i u osnovi bila zamišljena aplikacija. Problem sa time je da widget ne možeš skrolati. Scroll podrazumijeva "long press", a sa "long press-om" onda mičeš widget. Znači kad bi ti pokušao scroll-ati bi micao widget, a ne bi scroll-ao. Budem pogledao što se dade napraviti, ali sumnjam da se što bude našlo. Ako netko zna neki widget koji se dade scrolla-ti (widget, ne aplikaciju), neka mi javi, pa da pogledam.

Defaultni Sense-ov mail se može skrolati..

EDIT: Evo baš čitam...izgleda da funckionira samo na Sense-u...

www.damagehigh.co.cc // Don't fix what ain't broken!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 11:43 (DamageHigh).
14 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline
Bilo bi zgodno......, ali nije potrebno !
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.5.2011 11:49 (perkoxcar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli

Da nadopunim dadov post, neki launcheri poput launcherPRO (koji koristim) skrolanjem skrolaju sa jednog desktopa na drugi, pa bi se moglo desiti da neko ima launcher koji već koristi scroll i da scroll funkciju opće ne daje elementima unutar sebe ili bi moglo doći do čudnih errora. Druga stvar je dok smo radili app među dozvoljenim elementima za homescreen nema scroll elemenata.

 

Kao i dado skeptičan sam ali budemo danas probali naći način za to.

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Izašao update s aktivnim temama.

 

LP!

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Pozdrav svima,

 

izašao je novi update 1.4.1 , u novoj verziji možete još više modificirati izgled vašeg widgeta promjenom boje teksta, da boje budu u skladu te čitljivije na raznim pozadinama ako koristite temu "Prozirna". Na vama je izbor, go wild ! {#}

Izbornik je također dobio facelift, tako da je sad sve grupirano da se lakše snađete u opcijama, u ranim verzijama aplikacije to nije bilo potrebno kad su bile tri opcije. {#}

ako nešto zablokira molim vas napišite ili pošaljite bug report !! emulatori su rekli da je sve pet {#}

 

EDIT: hvala korisniku ->> Saša (May 24, 2011) iz komentara na marketu na savjetu za fontove.

 

LP!

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.5.2011 15:55 (Hellmaker).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli

Evo stavio sam i ja bugdroid widget :) nabavio android mob :) 

Napisali ste da widget radi update svakih 30 min, gdje to mogu isklučiti. Stvar je u tome da mi to uzima bezveze pare na mobu, htio bih ja to sam osvježavati kada idem gledati ili kada se prikopčam na wireless. 

 

početnici ili napredni posjetite wiki.open.hr ili www.linuxzasve.com i naučit čete više o linuxu
15 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
linuxuser kaže...

Evo stavio sam i ja bugdroid widget :) nabavio android mob :) 

Napisali ste da widget radi update svakih 30 min, gdje to mogu isklučiti. Stvar je u tome da mi to uzima bezveze pare na mobu, htio bih ja to sam osvježavati kada idem gledati ili kada se prikopčam na wireless. 

 

Pa ako ti je internet na mobu ugašen, preko mase svih onih widgeta koji postoje na marketu, onda ti neće raditi update. On pokušava napraviti update svakih 30 minuta (default za widget-e, ako uspije OK, ako ne onda radi s onim što ima)

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Hey ljudi,

 

prošli smo 1000 downloada u par mjeseci pa se veselimo što je ova aplikacija postigla uspjeh.

Evo malo statistike da podjelimo sa Vama, da vidite što naši "buggeri"{#} koriste.

 

 

Zahvaljujemo svima koji su preuzeli aplikaciju i svima koji su nam dali komentar, kritiku, pohvalu doprinjeli ste razvoju aplikacije.

Graf aktivnih instalacija kroz vrijeme Graf aktivnih instalacija kroz vrijeme
Odakle su naši korisnici Odakle su naši korisnici
Uređaji na koje je instaliran app Uređaji na koje je instaliran app
Platforme na uređajima koji koristi naš app Platforme na uređajima koji koristi naš app
Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Najava: U pripremi je novi update sa novim mogućnostima, funkcionalnošću.

 

Stay tuned!

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Cool! :)

Request: 2x2 widget koji bi prikazivao samo 1 vijest/aktivnu temu po kliku sa malo manjim fontom :) if it's possible?
PoTpIsPotPiSpOtPis?!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Hellmaker kaže...

Hey ljudi,

 

prošli smo 1000 downloada u par mjeseci pa se veselimo što je ova aplikacija postigla uspjeh.

Evo malo statistike da podjelimo sa Vama, da vidite što naši "buggeri"{#} koriste.

 

 

Zahvaljujemo svima koji su preuzeli aplikaciju i svima koji su nam dali komentar, kritiku, pohvalu doprinjeli ste razvoju aplikacije.

Odakle toliko korsnika iz Indonezije?

Why So Serious?
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli

i mi se čudimo , nije nam jasno. Mora da svi tamo pričaju hrvatski i prate bug :)

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
15 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Hellmaker kaže...

i mi se čudimo , nije nam jasno. Mora da svi tamo pričaju hrvatski i prate bug :)

Načuo sam da se skupina forumaša odselila tamo i osnovala nekakvu komunu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Pozdrav društvo,

 

Evo stigao je novi update BugDroid aplikacije (verzija 2.0). Sada aplikacija više nije samo widget nego je i punokrvini čitač BOL-a.

Mogu se za sada čitati samo neke od "najpopularnijih" kategorija. Ostale ćemo dodati po Vašim željama.

Isto tako je moguće sada pokrenuti čitanje teme iz widgeta i da se prikazuje u BugDroid čitaču umjesto u pregledniku (ima postavka u postavkama :)).

Isto tako su ispravljeni neki sitni bugovi na koje smo naišli prilikom testiranja aplikacije.

 

Svi prijedlozi za unaprijeđenje aplikacije su dobrodošli, ako Vam se nešto ne sviđa, slobodno komentirate.

 

Evo toliko o za sada. Uživajte i javite se.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Screen shotovi po običaju.

 

Ukoliko vam widget ne bi radio ispravno uklonite ga pa ga ponovno stavite na ekran.

 

Ako bude nejasnoća pitajte pa ćemo staviti tutorial o novom dijelu aplikacije.

 

Lijep pozdrav!

Početni ekran sa prikazom članaka iz kategorije vijesti Početni ekran sa prikazom članaka iz kategorije vijesti
Kategorije GamesMastera Kategorije GamesMastera
Prikaz jedne vijesti koja sadrži slike Prikaz jedne vijesti koja sadrži slike
Ovako izgleda slika dok kliknete na prikaži slike Ovako izgleda slika dok kliknete na prikaži slike
Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2011 14:46 (Hellmaker).
Moj PC  
5 0 hvala 4
16 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

upravo sam ga skinuo na x10. radi savrseno. decki skidam kapu !

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Lord_Marko kaže...

upravo sam ga skinuo na x10. radi savrseno. decki skidam kapu !

developano je na x10 tako da bi i trebalo ;)

 

hvala.

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2011 14:56 (Hellmaker).
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Mali tutorial za novosti u BugDroidu,

 

kad "tapnete" na poruku u widgetu ako imate u postavkama postavljeno "Widget otvara vijest u" -> aplikaciji, vijesti i games master iz widgeta otvarat će se u aplikaciji. To vrijedi samo za vijesti ne i za forum u widgetu(forum će se otvoriti kao i do sad u pregledniku bez obzira na postavku). Ako imate podešeno "u pregledniku" onda će se vijesti i gamesmaster otvarati također u pregledniku kao i do update-a.

 

Da bi otvorili aplikaciju i navigirali kroz nju jednostavno kliknete na ikonu instalirane aplikacije, dok će klik na widget naslov kategorije voditi kao i do sad na postavke.

Postavkama možete pristupiti i dok ste u aplikaciji pritiskom tipke menu, te odabirom "postavke".

 

Ukoliko imate još pitanja, pitajte ne grizemo {#}

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Hellmaker kaže...

Mali tutorial za novosti u BugDroidu,

 

kad "tapnete" na poruku u widgetu ako imate u postavkama postavljeno "Widget otvara vijest u" -> aplikaciji, vijesti i games master iz widgeta otvarat će se u aplikaciji. To vrijedi samo za vijesti ne i za forum u widgetu(forum će se otvoriti kao i do sad u pregledniku bez obzira na postavku). Ako imate podešeno "u pregledniku" onda će se vijesti i gamesmaster otvarati također u pregledniku kao i do update-a.

 

Da bi otvorili aplikaciju i navigirali kroz nju jednostavno kliknete na ikonu instalirane aplikacije, dok će klik na widget naslov kategorije voditi kao i do sad na postavke.

Postavkama možete pristupiti i dok ste u aplikaciji pritiskom tipke menu, te odabirom "postavke".

 

Ukoliko imate još pitanja, pitajte ne grizemo{#}

Dečki, tak ste zahuktali stvar, da neznam kako bi vas čovjek više pohvalio {#}?!

 

Jedno pitanje, ili prijedlog, ili nešto već;

postoji li mogućnost da se na aplikaciji mogu vidjeti materijali sa DVD-a koji su bili izdavani unazad max 6 mjeseci ili da se odaberu najkvalitetniji ili po nekom ključu najbolji te da budu u kolekciji koja bi se mogla pogledati sa moba, obzirom nekad sam u takvom raspoloženju da imam vremena i volje i baš bih si želio pogledat neko video koji pojašnjava tko je dobio okladu u svezi nekog podatka, detalja, ili bez veze onako iz gušta želim pogledat neki test!?

ATJ Lučko
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Čestitam, odlična aplikacija, i sam je koristim. Bilo bi dobro ako bi se moglo iz aplikacije vidjeti komentari na vijest( kao na m.bug.hr, pa ispod članka piše komentari na forumu). tako da ne moramo paliti m.bug.hr da bi vidjeli komentare

Hello! I am Android
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli

hvala atj,

 

vidit ćemo kakva je situacija sa videom i da li je puno posla, pretpostavljam da si mislio na bugTV . Molimo za malo strpljenja, radimo trenutno na drugom projektu posla do plafona, sorry na "sporom" odgovoru ;)

 

što se tiče komentara savjet je na mjestu i to ćemo izbacit u sljedećem upgradeu :) , čim stignemo!!!

 

Hvala što koristite naš app, pratite ovu temu i "BugDroid" na facebooku pa kad izbacimo nove stvari odmah ćete saznati.

 

LP

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2011 19:20 (Hellmaker).
12 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

jel to moze na tablet-ePad kupio sam ga i jedva cekam kad ce mi doc...nego jel moze na ePad???

http://www.appbrain.com/app/bugdroid/org.bug.main

Volim puno trollat...kadkad malo spammat...živin sretno i na ulici u kartonskij kutiji od mojeg raćunala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2011 19:22 (Komunist Izet).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Komunist Izet kaže...

jel to moze na tablet-ePad kupio sam ga i jedva cekam kad ce mi doc...nego jel moze na ePad???

ne znam na koji točno tablet misliš ali ako ima android OS onda će ti radit. Ako je apple onda neće radit. App radi na svim verzijama androida(tu su i tableti).

U nadolazećim verzijama ćemo ispolirati tablet "look" da lijepo izgleda i na velikim ekranima.

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.8.2011 19:25 (Hellmaker).
12 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Hellmaker kaže...
Komunist Izet kaže...

jel to moze na tablet-ePad kupio sam ga i jedva cekam kad ce mi doc...nego jel moze na ePad???

ne znam na koji točno tablet misliš ali ako ima android OS onda će ti radit. Ako je apple onda neće radit. App radi na svim verzijama androida(tu su i tableti).

U nadolazećim verzijama ćemo ispolirati tablet "look" da lijepo izgleda i na velikim ekranima.

Da, to je google android 2.2

Volim puno trollat...kadkad malo spammat...živin sretno i na ulici u kartonskij kutiji od mojeg raćunala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli

eto onda uživaj u aplikaciji :)

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
12 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

jel može na forum?

Volim puno trollat...kadkad malo spammat...živin sretno i na ulici u kartonskij kutiji od mojeg raćunala...
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice