Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

poruka: 176
|
čitano: 49.796
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Da, strelice proradile, sada opet ne rade. Kada maknem widget pa ga vratim opet rade. Kada kliknem na sličicu, ne dobijem prozor za odgovor na temu, nego se otvara browser. Isto tako, iako je podešeno da kada se klikne vijest ode na bug.hr a ne na m.bug.hr, to ne radi za forum, kada kliknem na neku temu odvede me na m.bug.hr

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
ATJLučko kaže...
mind_challenge kaže...

Evo prijava sada radi, ali sada nemogu na widgetu upravljati tim strelicama, probavao sam ga maknuti pa ponovo staviti, isto

Zašto kod Mind_Challenge-a ne radi ne znam, kod mene je sve proradilo, prijava, strelice, sve {#} !!

 

Kako funkcionira, hmmmmm, ono sa stranicama u kojima sudjelujem ili koje pratim, malo mi je pre novo, pa ću malo morati proštundirati i opet, he he he he he, neka, neka, nije bed {#} !

Sastavili smo tekst za pomoć, pa tamo možeš pročitati kako funkcionira "naša logika". Ako i dalje ne bude jasno napiši pa ću ti napisati ovdje korak po korak , nije problem, imat će i drugi koristi od toga ;)

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
15 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
mind_challenge kaže...

Da, strelice proradile, sada opet ne rade. Kada maknem widget pa ga vratim opet rade. Kada kliknem na sličicu, ne dobijem prozor za odgovor na temu, nego se otvara browser. Isto tako, iako je podešeno da kada se klikne vijest ode na bug.hr a ne na m.bug.hr, to ne radi za forum, kada kliknem na neku temu odvede me na m.bug.hr

Kod foruma samo forwardira na mobile, radili smo sve za mobile. Prvo smo sve napravili za bug.hr, ali onda budući da je rich tekst format, onda bi morali "parsati" sve moguće HTML elemente pa smo ostavili samo za mobile bug.

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
13 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Hellmaker kaže...
ATJLučko kaže...
mind_challenge kaže...

Evo prijava sada radi, ali sada nemogu na widgetu upravljati tim strelicama, probavao sam ga maknuti pa ponovo staviti, isto

Zašto kod Mind_Challenge-a ne radi ne znam, kod mene je sve proradilo, prijava, strelice, sve {#} !!

 

Kako funkcionira, hmmmmm, ono sa stranicama u kojima sudjelujem ili koje pratim, malo mi je pre novo, pa ću malo morati proštundirati i opet, he he he he he, neka, neka, nije bed {#} !

Sastavili smo tekst za pomoć, pa tamo možeš pročitati kako funkcionira "naša logika". Ako i dalje ne bude jasno napiši pa ću ti napisati ovdje korak po korak , nije problem, imat će i drugi koristi od toga ;)

Sve sam pronašao i skužio, ali detalj kako ću i gdje odabrane teme koje pratim i u kojima sudjelujem vidjeti, nisam {#} stoga, biti će neophodna vaša svesrdna pomoć, barem meni ako su svi skužili, ja nisam, my bad {#} !!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Evo uplodana nova verzija sa još nekim sitnim ispravcima.

 

Ispričavamo se još jednom svima i hvala na brzim responsu, pa da smo uspjeli sve popraviti {#}...

 

Evo kolega Hell piše tutorial, pa da bude jasnije, ja odoh crkati, treba se sutra ustati i na "pravi" posao {#}

 

Ako se nekome pojavi "Internet nedostupan", a zna da mu je internet dostupan, onda neka klikne opet gore da otvori "postavke" i nakon toga "back" button. To triggera servis koji radi update u pozadini (da servis ne mora stalno raditi), pa će mu se onda pokazati "itemi" i "strelice" će proraditi (ako ne rade)

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.5.2011 23:58 (dado2202).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
ATJLučko kaže...
Hellmaker kaže...
ATJLučko kaže...
mind_challenge kaže...

Evo prijava sada radi, ali sada nemogu na widgetu upravljati tim strelicama, probavao sam ga maknuti pa ponovo staviti, isto

Zašto kod Mind_Challenge-a ne radi ne znam, kod mene je sve proradilo, prijava, strelice, sve {#} !!

 

Kako funkcionira, hmmmmm, ono sa stranicama u kojima sudjelujem ili koje pratim, malo mi je pre novo, pa ću malo morati proštundirati i opet, he he he he he, neka, neka, nije bed {#} !

Sastavili smo tekst za pomoć, pa tamo možeš pročitati kako funkcionira "naša logika". Ako i dalje ne bude jasno napiši pa ću ti napisati ovdje korak po korak , nije problem, imat će i drugi koristi od toga ;)

Sve sam pronašao i skužio, ali detalj kako ću i gdje odabrane teme koje pratim i u kojima sudjelujem vidjeti, nisam {#} stoga, biti će neophodna vaša svesrdna pomoć, barem meni ako su svi skužili, ja nisam, my bad {#} !!

Ok nema problema, evo tutorial (koraci i slike):

1) Za bilo kakav rad sa forumom je potrebno biti ulogiran , znači ako nisi ulogiran napraviš to  znat ćeš da si ulogiran ako na dnu glavnog izbornika piše "Odjava: i tvoj email"

2) Slijedeći korak je pritisnuti na "Odaberi kategorije" u gl. izborniku, ako je korak 1) napravljen trebao bi se prikazati ekran kao na slici 1. Na ekranu "Odaberi kat." , "Teme koje pratim" i "Teme u kojima sudjelujem" predstavljaju isto što i kad odeš u preglednik na računalu , ulogiraš se na svoj račun na forumu i sastrane imaš linkove koji se identično zovu. To su izlistane teme jedne iz pratim , druge iz sudjelujem dijela foruma. One će se na widgetu prikazivati narančasto ako ima neki novi post unutar teme ili bijeli oblačić ako nema novi post u temi, a klik na pojedinu će voditi u preglednik i otvoriti temu da se vide postovi. Rezultat je slika 2.

3) Da bi vidio željenu temu izlistanu u widgetu i mogao odgovarati direktno na nju moraš u "Odaberi kategorije" stisnuti tipku menu na tvom mobitelu (meni na x10 je to lijeva tipka) i potom će se pojaviti meni kao na slici 3. i potom klikneš "Dodaj svoju kategoriju" te će se otvoriti izbor sa slike 4. Odabirom na jedno od ponuđenog izlistat će se sve teme koje pratiš ili u kojim sudjeluješ ovisno o odabiru kao na slici 5. Potom odabereš temu koju želiš DETALJNO pratiti npr. ja odabirem ovu temu "Android aplikacija BugDroid za čitanje Bug" i onda  stisneš back tipku na mobu i moralo bi se pojaviti ko na slici 6. ekran ako je takav znači da si sve ok napravio.

 

I sad kad stisneš back da izađeš sve do glavnog ekrana on bi morao izgledati ovako.

Na stranici 1. widgeta (dok ideš do kraja lijevo s gornjim strelicama za izbor kategorije): slika 7

stranica 2. widgeta = slika 8

stranica 3. widgeta = slika 9

stranica 4. widgeta = slika 10

što je identično izboru sa slike 6.

 

4) ako više ne želiš pratiti neku temu detaljno ili skup tema (u koje pratiš ili sudjeluješ) samo odznačiš u "Odabir kategorije" ekranu slika 6..

5) ako želiš odgovoriti na temu direktno onda je moraš pratiti kao u koraku 3) , odgovaraš klikom na sličicu bube pokraj posta u widgetu slika 10. i otvara prozor "Odgovor" ako želiš normalan odgovor samo napišeš, ako želiš citat neke poruke onda odabereš "citat odgovor" i uzet će dio poruke koja piše iznad kao na slici 11.

6) slika 9. dok su izlistane teme koje pratiš ili sudjeluješ tu nije moguć odgovor već samo se otvara kliknuta tema , (da bi lijepo skočio browser di treba na kraj teme moraš biti ulogiran u browseru mobitela na mobile forum)

 

I to je to , znam da sam ga zakomplicirao do bola ali ne znam jednostavnije obasnit :P a logika odabira je od dado2202 pa ga slobodno upucajte kad ga vidite di na ulici!

 

Još jedna napomena : možete pratit bilo koju temu hoćete sa foruma samo je morate na računalu ubaciti pod jednu od tih "pratim" "sudjelujem" tema, i onda je gledati kao temu u listi ili detaljnu temu. Aplikacija podržava izlistavanje zadnjih 20 tema pri listanju tema i zadnjih 20 postova u listanju postova.

 

(uh)Eto! {#}

1 1
2 2
3 3
4 4
5 5
6 6
7 7
8 8
9 9
10 10
11 11
Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
13 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Sve funkcionira samo tako {#} {#}, i maravno dečki {#} {#} !!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
mind_challenge kaže...

Da, strelice proradile, sada opet ne rade. Kada maknem widget pa ga vratim opet rade. Kada kliknem na sličicu, ne dobijem prozor za odgovor na temu, nego se otvara browser. Isto tako, iako je podešeno da kada se klikne vijest ode na bug.hr a ne na m.bug.hr, to ne radi za forum, kada kliknem na neku temu odvede me na m.bug.hr

jel sve proradilo ? ATJ ima istu verziju OS-a tako da bi trebalo.

 

 

 

@ostali: ako naletite na još neku bubu napišite, da ih sve utamanimo {#}

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 8:59 (Hellmaker).
15 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Evo danas update-ao, strelice malo radile, i sada opet ne reagiraju. Očistio sam cache, i maknuo, pa ponovo stavio widget

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
mind_challenge kaže...

Evo danas update-ao, strelice malo radile, i sada opet ne reagiraju. Očistio sam cache, i maknuo, pa ponovo stavio widget

jel imaš možda neki taskkiller ili neku aplikaciju koja čisti upaljene programe nasilno. Sva interakcija sa strelicama ide kroz servis , ako ga nešto ugasi onda strelice ne reagiraju više. Servis se zove BugDroid

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 9:21 (Hellmaker).
15 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Hellmaker kaže...
mind_challenge kaže...

Evo danas update-ao, strelice malo radile, i sada opet ne reagiraju. Očistio sam cache, i maknuo, pa ponovo stavio widget

jel imaš možda neki taskkiller ili neku aplikaciju koja čisti upaljene programe nasilno. Sva interakcija sa strelicama ide kroz servis , ako ga nešto ugasi onda strelice ne reagiraju više.

  Nemam, još sam ''lockao'' aplikaciju, da je ni sam sustav ne gasi kada mu fali memorije

Uostalom koristim swapper, tako da nikad nemam manjka memorije

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
15 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Ekipa, imam problem na wildfire-u. Upravo instalirao app  i izbaciva ovu grešku:

 

Greska:java.io FileNotFoundException:/sdcard/bugdroidcache/1305530417745.txt(No such file or directory) a na app-u piše Internet nedostupan

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
karpuza kaže...

Ekipa, imam problem na wildfire-u. Upravo instalirao app  i izbaciva ovu grešku:

 

Greska:java.io FileNotFoundException:/sdcard/bugdroidcache/1305530417745.txt(No such file or directory) a na app-u piše Internet nedostupan

danas u večernjim satima ćemo izdati patch za taj problem.

 

Hvala svima na strpljenju i pomoći u usklađivanju i ispravkama rada na svim verzijama. Na svakom mobitelu radi drugačije pa proces malo duže traje i otežava stvari.

Nadamo se da će kroz par dana raditi bez greške.

 

 

LP

 

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
13 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Hellmaker kaže...
mind_challenge kaže...

Evo danas update-ao, strelice malo radile, i sada opet ne reagiraju. Očistio sam cache, i maknuo, pa ponovo stavio widget

jel imaš možda neki taskkiller ili neku aplikaciju koja čisti upaljene programe nasilno. Sva interakcija sa strelicama ide kroz servis , ako ga nešto ugasi onda strelice ne reagiraju više. Servis se zove BugDroid

Citiram samo iz razloga što imam instaliran Advanced Task Killer by ReChild i mogu samo reći kako nema nikakvih problema ili opterećenja vezano instalacijom aplikacije kao takve a vezano za BugDroid, kako mi se čini, možda je to do same interne memorije i/ili snage procesora moba {#} .

 

Kako mi se čini, kod sebe sam uočio nešto što bi možda moglo biti problem, naime, kada nemam WiFi uključen, na praznoj ikoni aplikacije piše kako je nedostupan internet. Pitanje glasi, mora li biti uvijek upaljen WiFi, ili se može nešto napraviti u postavkama da radi i u uvjetima 2G/3G mreže (kako mi se čini niti u HSDPA mreži ne funkcionira), tako ako se može nešto napraviti, hvala još jednom {#} {#} !!!!

ATJ Lučko
15 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Pozdrav ljudovi

 

S obzirom na sve probleme koji su se javljali na verzijama iznad 2.1 odlučili smo danas intenzivno testirati na 2.2 i 2.3 verzijama. Uspjeli smo ispeglati sve probleme osim jednoga.

 

Kada nema cacha aplikacija i kada je widget pokrenut prvi puta. Tada piše internet nedostupan, a ustvari je dostupan. Refresh ne pomaže, pomaže samo ako se upali meni sa postavkama i nakon toga pritisne "back" gumb.

 

To "oživi" aplikaciju i nakon toga radi dalje bez problema.

 

Digli smo i verziju aplikacije za 1 na 1.4 tako da će se nažalost sada sve vaše postavke i cache obrisati (aplikacija sama obriše neke stvari dok se digne na višu verziju, ali samo ako joj tako kažemo, ne uvijek). Sada smo namjerno obrisali sve, pa da krene aplikacija clean, kad smo se jučer malo požurili izdati to bez da intenzivno testiramo

 

Rješen je problem sa "neaktivnim" strijelicama (mind c.), rješeno je da piše bezveze internet nedostupan (osim ono prvi puta koje znamo da je bug, samo ga trebamo pronaći malo dublje je negdje),a internet je dostupan i rješen je IO bug sa zapisivanjem na sd card.

 

Pa evo updejtajte, testirajte i još jednom nam je žao na bugovima, i zahvaljujemo svima na pomoći kod otklanjanja istih.

 

Drugi puta nećemo žuriti bez testiranja :P

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Vi bar govorite za bugove za razliku od 99% developera, sve moraju korisnici i onda na kraju uopce ne poprave bugove :). Jel planirate jos koju aplikaciju/projekt? :)
13 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
N3N0 kaže...
Vi bar govorite za bugove za razliku od 99% developera, sve moraju korisnici i onda na kraju uopce ne poprave bugove :). Jel planirate jos koju aplikaciju/projekt? :)

da, bilo bi stvarno super da napravite jos jedan projekt jer kao sto vidite imate fanove{#}

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
13 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Primate li sugestije za neke nove projekte {#} !!??

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli

Možda bi vam bilo bolje da napravite takvu sličnu aplikaciju za neku poznatiju web stranicu(neku stranu).Ovako ste samo ograničeni na ove balkanske prostore.

HTC Desire Android
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.5.2011 20:47 (emerik).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
ATJLučko kaže...
Hellmaker kaže...
mind_challenge kaže...

Evo danas update-ao, strelice malo radile, i sada opet ne reagiraju. Očistio sam cache, i maknuo, pa ponovo stavio widget

jel imaš možda neki taskkiller ili neku aplikaciju koja čisti upaljene programe nasilno. Sva interakcija sa strelicama ide kroz servis , ako ga nešto ugasi onda strelice ne reagiraju više. Servis se zove BugDroid

Citiram samo iz razloga što imam instaliran Advanced Task Killer by ReChild i mogu samo reći kako nema nikakvih problema ili opterećenja vezano instalacijom aplikacije kao takve a vezano za BugDroid, kako mi se čini, možda je to do same interne memorije i/ili snage procesora moba {#} .

 

Kako mi se čini, kod sebe sam uočio nešto što bi možda moglo biti problem, naime, kada nemam WiFi uključen, na praznoj ikoni aplikacije piše kako je nedostupan internet. Pitanje glasi, mora li biti uvijek upaljen WiFi, ili se može nešto napraviti u postavkama da radi i u uvjetima 2G/3G mreže (kako mi se čini niti u HSDPA mreži ne funkcionira), tako ako se može nešto napraviti, hvala još jednom {#} {#} !!!!

Aplikacija radi kad je bilo kakav internet uključen (bar meni na X10 , 2.1 android) i na emulatorima isto radi putem 3g-a (isprobano na tvojoj verziji androida). Koliko znam možeš na mobitelu postavit da mobitel preferira korištenje wifi-a kad je dostupan nad 3G, to nema veze sa našom aplikacijom. Poruka internet nedostupan je bila bugovita, mislim da smo je ispravili zadnjim patchem kao što je kolega dado rekao: "... , rješeno je da piše bezveze internet nedostupan". Nadam se da ti sad radi u redu.

Jedino što se može dogoditi je kad imaš opterećenu lan mrežu na koju si spojen sa mobitelom (npr.torrentima) ili neku jako sporu mrežu onda se može desiti timeout i sruši se widget pa se mora nanovo staviti na "home screen" možda sad i ne nakon novog patcha nismo je još toliko dugo testirali ali prije nam se događalo.

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
FiCoO kaže...
N3N0 kaže...
Vi bar govorite za bugove za razliku od 99% developera, sve moraju korisnici i onda na kraju uopce ne poprave bugove :). Jel planirate jos koju aplikaciju/projekt? :)

da, bilo bi stvarno super da napravite jos jedan projekt jer kao sto vidite imate fanove{#}

Imamo u planu jedan novi projekat sa kojim krećemo čim izgladimo Vaše nevolje u BugDroidu, dosta smo naučili na ovom projektu tako da će sad ići brže {#}. Razmišljamo uvijek na način što bi moglo biti korisno i efikasno,  eto ovaj sljedeći projekat će ciljati na globalnu razinu a vjerujem da će i većina vas imati koristi od app.Čim izađe vi ćete prvi saznati, pa nas onda hvalite ili kudite(kako to efikasno radi ATJ pa odma popravimo sve bugove i pišemo tutoriale {#}).

 

Ideje su uvijek dobrodošle i odlične za razmišljanje usput dok ne završimo slijedeći projekat, pa za nešto novo.

 

Hvala Vam na podršci, Vaše sudjelovanje u svemu tome pokazuje da se naš rad i trud isplatio! {#}

 

p.s. ne smijem vas tolko više hvalit da se ne uobrazite (ah ah )

Mobix Development - razvoj mobilnih aplikacija, http://tiny.cc/qvejf
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
Ako bude paid, za clanove foruma je free, jel tako sefe ;). Haha...
15 godina
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
N3N0 kaže...
Ako bude paid, za clanove foruma je free, jel tako sefe ;). Haha...

  Naravno da je tako

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
13 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

mogli bi uvesti 0.bug.hr {#}

Gamers Don't Die, They Respawn. 1,001 posts and counting...
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

sve radi kako treba,svaka čast i puno hvala! {#}

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Evo danas sasvim slucajno naletio na ovaj program koji je stvarno fenomenalan (svaka cast ekipi koja je napravila, imate pivo i cevape {#}).

Mislim da bi urednistvo Bug-a trebalo objavit vijest na svojim stranicama (HITNO) i donirat neku svoticu ekipi koja je ovo napravila (kad vec oni nisu {#}).

Jos jednom sve pohvale deckima {#}.

 

{#}

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode ;-)
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Eto sa novim updateom i meni na LG Optimus P990 X2 radi savršeno. Sve pohvale na trudu

I'll be back
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

svaka čast. baš bi htio to isprobat na nekom androidu(fulo ponudu od micromana desire oko 1500kn, al čekat ću još).

 

sad tražim neki android da valja i jeftin je(negdje do oko 1500kn), tako da mogu ostavit i za komp.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnline

Pozdrav svima

 

Novi update aplikacije na marketu sa novim mogućnostima :

 

"Brza navigacija" : ukoliko imate puno kategorija u widgetu uključivši ovu opciju gornje strelice za kategoriju dobivaju drugačiju funkciju. Strelica kategorije lijevo izlistava četiri kategorije koje prethode onoj u kojoj se nalazimo, a strelica desno slijedeće četiri kategorije nakon one u kojoj se nalazimo. U tom načinu rada tipka refresh na dnu widgeta će Vas vratiti natrag u temu u kojoj ste se nalazili,dok donje strelice za navigaciju neće imati funkciju.

 

Ispravljeni bugovi koje smo uočili i koje ste vi prijavili.

 

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
2 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacija BugDroid za čitanje BugOnli
U vezi foruma, jeli moguce ubaciti i aktivne teme u widget? :) sve radi super!
PoTpIsPotPiSpOtPis?!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice