2 Android uređaja na istom accountu

poruka: 5
|
čitano: 7.796
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
2 Android uređaja na istom accountu

Pozdrav ljudi ! 

 

Imam problem vezan za sinkronizaciju 2 android uređaja na istom google accountu. Dakle uređaji su sony xperia z i sony xperia z2 tablet LTE. Tablet je kupljen danas i pri ukljucivanju sam unio podatke od google accounta i on je uredno povukao sve sta je instalirano i na mobitel. Dali je moguce kako odredit koje aplikacija idu na koji uređaj a sta da se sinkronizira po svim uređajima (odnosno u voom slucaju ova 2). 

Konkretno ja bi htio da mi to ovako funkcionira: 

 

Aplikacije da odredujem za svaki uredaj koje ce biti a ne da su na oba 2 sve

Wi-fi lozinke da su svugdje

Podaci aplikacija svugdje

 

uglavnom da skratim sve da se sinkronizira kao i sada samo da se ne instaliraju sve aplikacije na tablet koje su instalirane na mobitel.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: 2 Android uređaja na istom accountu

Nemaš brige, u Google Play-u ti pokaže sve tvoje aplikacije u jednom tabu i ono što je instalirano u drugom, tako da možeš odabrati u ovom prvom što instalirati na određeni uređaj. Ja imam 3 uređaja (mobitel, tablet i tv) na istom accountu i nema nikakve zbrke. Neće se ništa samo instalirati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.5.2014 10:48 (Punti).
16 godina
offline
2 Android uređaja na istom accountu

evo ja sam upisao user name i pass od gogole accounta i sam mi je krenuo na tabletu preuzimat sve aplikacije koje su instalirane na mobitelu... u tome i je problem zato sam i postavio ovdje temu... dali mi je neka opcija ukljucena koja nebi trebala biti ili ne neznam... al eto jos dok ga nisam postavio do kraja tablet kako meni pase pokusat cu napravit jos jednom reset pa malo procackat i vidjet...

 

i da kad sam bio resetirao mob onda nakon reseta je ponovo poceo preuzimat sma sve aplikacije... negdje na webu se moze vidjet koja je aplikacija vezana za koji uredaj (ono u trenutku dok su uredaji resetirani na 0 koje aplikacije su vezane za koje uredaje tako neka lista) ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.5.2014 13:12 (hyko).
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: 2 Android uređaja na istom accountu
hyko kaže...

evo ja sam upisao user name i pass od gogole accounta i sam mi je krenuo na tabletu preuzimat sve aplikacije koje su instalirane na mobitelu...

Pa onda jednostavno otvoriš Play store, otvoriš "moje aplikacije" i stisneš Stop.

 

Nakon toga možeš instalirati po želji.

TROLLBUSTER!!! Izrada naljepnica za aute, stickerbomba, naljepnica za zidove i majica s tiskom. Banggood kodovi na PP.
16 godina
offline
Re: 2 Android uređaja na istom accountu

pa i ne bas... ugl rijesio ... treba ukljuciti uredaj bez ukljucene opcije za kreiranje backupa i kasnije ga rucno ukljucit nakon startanja uredaja i onda ce bit sve ok... ovo sta stopom bas i nije opcija...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice