Samsung Galaxy A71 se odspaja s WiFija sam od sebe

poruka: 6
|
čitano: 3.323
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy A71 se odspaja s WiFija sam od sebe

Pozdrav,

Dakle kao što naslov kaže imam Galaxy A71 koji je prije par sati počeo sam se odspajati s wifi mreže. Imam kućni internet preko A1 i shvatio sam prije par sati da mi se mobitel počeo odspajati sam s WiFi mreže. Resetirao sam ga, pokrenio u safe modu, zaboravio mreže (imam 2.4ghz i 5ghz na obe je isti problem) pa ponovno se spojio, isključio automatsko prebacivanje na mobilne mreže, resetirao mrežne postavke no i dalje nakon svega se dešavaju iste stvari ,(i u safe modu isto), nakon sto se spojim i nakon minutu dvije se sam odspoji (doslovno sam 2 metrs od routera i javina signala je maksimalna). Ne razumijem o čemu se radi? Mislim da nije stvar u kućnom internetu jer ženi bez problema radi na mobiteu wifi...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A71 se odspaja s WiFija sam od
Imao sam isti problem sa s20. Provjeri jel ona opcija gdje kombinira mobilnu mrežu sa wifijem uključena. Tako nešto je kod mene bilo, i dok sam to isključio je sve bilo u redu.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy A71 se odspaja s WiFija sam od

Izgasio sam i opciju Prebaci se na mobilnr podatke i opciju Automatski uključi WiFi...nije pomoglo.

8 godina
online
Re: Samsung Galaxy A71 se odspaja s WiFija sam od

Možda glupo ali ugasi randomizaciju MAC adrese - WiFi postavke, odaberi svoju mrežu, MAC address type stavi na Phone MAC.

10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy A71 se odspaja s WiFija sam od
Probaj isključiti auto data switching pod Connecions - Sim Card Manager.
Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy A71 se odspaja s WiFija sam od sebe

Probaj promijeniti kanal na kojem ti se nalazi Wi-Fi mreža na 1, 8 ili 11 kanal, pa vidi da li se mobitel opet odspaja.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice