Poziv za beta testing - ScanEat

poruka: 9
|
čitano: 6.782
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Poziv za beta testing - ScanEat

Lijep pozdrav svima.

 

Besplatna mobilna aplikacija ScanEat (iOS & Android), koju je razvio moj tim, je trenutno u fazi beta testiranja. U potrazi smo za određen broj ranih korisnika koji će nam svojim korištenjem pomoći u ispravljanju bugova i doradi aplikacije.

 

Cilj ScanEat aplikacije jest da skeniranjem barkoda prehrambenog proizvoda odmah saznate sve vama važne informacije o proizvodu. Aplikacija je prije svega namijenjena ljudima s alergijama/intolerancijama na hranu, kroničnim bolesnicima, trudnicama i dojiljama te veganima i vegetarijancima, ali isto tako i svima onima koje zanimaju informacije o porijeklu i kvaliteti proizvoda. Tu je i pravovremeno obavještavanje o povučenim proizvodima zbog uočenih nepravilnosti u njihovom sastavu.

Više informacija na našem webu: scaneat.app.

 

Svi zainteresirani koji bi željeli preuzeti aplikaciju i testirati je prije službenog izlaska, mogu to učiniti prijavom na ovaj link.

 

Unaprijed hvala svima :)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2023 10:20 (ivoleko).
 
6 0 hvala 2
5 godina
offline
Poziv za beta testing - ScanEat

zanimljivo, pošto imam ukućana koji bi trebao paziti na to što sve ždere - čini mi se jako dobra ideja. Prijavio sam se za betu

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Poziv za beta testing - ScanEat
da li navedena aplikacija sluzi i za npr izračun kalorija i ostalih vrijednosti?
battletag:MasnaKrvavic#2275
16 godina
offline
Re: Poziv za beta testing - ScanEat
dado16 kaže...
da li navedena aplikacija sluzi i za npr izračun kalorija i ostalih vrijednosti?

ScanEat prikazuje nutritivni semafor (masti, zasićene masti, šećeri i sol) prema pravilima definiranih od strane FSA (Food Standards Agency) što je inače zakonom obavezno navoditi na deklaracijama u Velikoj Britanijii. Također prikazuje i kalorijsku vrijednost proizvoda.

 

Nisam siguran na koji izračun mislite, ali ako ciljate na ono što ima MyFitnessPal, to trenutno nije uključeno u samu aplikaciju.

Mislimo da na tom području već sad ima jako puno dobrih rješenja te nam trenutno nije fokus u razvoju.

16 godina
offline
Poziv za beta testing - ScanEat

Hvala na velikom odazivu, pozivnice su svima poslane na email. :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Poziv za beta testing - ScanEat

Vrlo korisna aplikacija, skoro svaki dan ju koristim i ima poprilično veliki broj proizvoda... Jedino što bi ti sugerirao da izmjeniš je kad se app otvori da se ne otvara odmah na kameru i da se proizvodi mogu ručno pretraživati pomoću naziva a ne samo putem barkoda

 

I zanima me kako se obrađuju proizvodi koje korisnici dodaju? 

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Poziv za beta testing - ScanEat
Genoxxx kaže...

Vrlo korisna aplikacija, skoro svaki dan ju koristim i ima poprilično veliki broj proizvoda... Jedino što bi ti sugerirao da izmjeniš je kad se app otvori da se ne otvara odmah na kameru i da se proizvodi mogu ručno pretraživati pomoću naziva a ne samo putem barkoda

 

I zanima me kako se obrađuju proizvodi koje korisnici dodaju? 

Hvala puno na pohvali i kritici :).

Kamera se odmah otvara jer racunamo da će korisnik upaliti aplikaciju prvenstveno da nesto skenira. Imas li prijedlog za drugi ekran? Mozemo dodati i u postavkama opciju.

Pretraga proizvoda po nazivu je jedan od taskova i ta mogucnost ce sigurno doci u jednoj od iducih verzija. 

 

Sto se tice obrade, vecinom je automatizirana, ali i dalje pod vodstvom covjeka. Softver uz pomoc ML-a detektira informacije na ambalazi (sastojci, nutritivne vrijednosti, certifikate itd.), a parsiranje, obrada i povezivanje sastojaka su vec prica za sebe jer nazalost stvari nisu zakonom precizno definirane niti se svaki proizvodac pridrzava zakona.

 

No svakim proizvodom koji se obradi ucimo puno i mi i naš model te gradimo bazu kompleksnih sastojaka tako da postepneno sve više automatiziramo sustav.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.1.2023 18:57 (ivoleko).
14 godina
offline
Re: Poziv za beta testing - ScanEat

Da, bilo bi zgodno da se može podesiti što će biti home screen... Vidim da softver to poprilično točno obrađuje, vjerujem da će se aplikacija s vremenom potpuno razviti i postati vrlo popularna, ima potencijala

16 godina
offline
Poziv za beta testing - ScanEat

Evo želim samo javiti da je aplikacija izašla iz bete i da je sada javno dostupna na App Store i Google Play.

Hvala svima koji su nam pomogli u testiranju!

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice