Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...

poruka: 11
|
čitano: 53.871
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...

Pozdrav svima..

 

Trebao bi otkljucati Iphone 5,koji je lockan na Vip.

 

Koliko sam vidio po oglasu/njuskalu,stvarno ima svega.

 

Od po 400,500 pa cak do 600kn za Vip. T mobile po 100kn skuplji.

 

Mozete li preporuciti gdje dati IMEI da se otkljuca najjeftinije ?

 

S obzirom da su cijene svakakve,ocito nema neke fiksne cijene za taj unlock,nego ovisi kolko ce te netko negdje uzet..

 

Hvala na kontruktivnim odgovorima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...
Stručnjak za odmaganje...
 
1 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...

Iphone 5 je na iOSu 6...

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...

mi smo baš ovih dana pokušali naći nekoga za otključati iphone 4 ,kupljen u švicarskoj i zaključan na neku njihovu mrežu a tu u hr traže 1000-1400kn za otključati ga..zlo..

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=L2b5IpkYH2w&NR=1
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...

Stvarno neznam,razlicite su cijene svugdje.

 

Opet,kad vidis da je npr 300kn,mislis si da nije prijevara neka..?! Malo cudno za povjerovat je isprve,mozda je stvarno tako.

 

Eto,ako netko ima iskustva sa nekime jeftinim,neka javi kontakt neki ovdje. Tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...
Na ovaj link se naiđe iz većine izvora http://www.officialiphoneunlock.co.uk/?aff=fui5, nisam isprobao a ti vidi koliko je pouzdan.
Stručnjak za odmaganje...
 
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...
whisper2311 kaže...

mi smo baš ovih dana pokušali naći nekoga za otključati iphone 4 ,kupljen u švicarskoj i zaključan na neku njihovu mrežu a tu u hr traže 1000-1400kn za otključati ga..zlo..

Najjeftinije otključavanje je 70 dolara za švicarsku mrežu.... I ovi što traže od 1000-1400 kn je bolesno... Ajd da zarade 100 - 150 kn, ali brate mili oni zarađuju preko 100 eura... 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...
Ras al Ghul kaže...
whisper2311 kaže...

mi smo baš ovih dana pokušali naći nekoga za otključati iphone 4 ,kupljen u švicarskoj i zaključan na neku njihovu mrežu a tu u hr traže 1000-1400kn za otključati ga..zlo..

Najjeftinije otključavanje je 70 dolara za švicarsku mrežu.... I ovi što traže od 1000-1400 kn je bolesno... Ajd da zarade 100 - 150 kn, ali brate mili oni zarađuju preko 100 eura... 

ako je na swiss.com onda je besplatno otkljucavanje

Proud to be adicted to WoW
13 godina
offline
Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...

Sta je potrebno za otkljucavanje iphone 4 u-comu? Uzeo sam preko glasa i dobio sam samo garanciju od njega.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...

pozdrav svima zelim sa svima podijelit svoje danasnjo iskustvo. naime kupio sam mobitel tocnije iphone 5 koji je bio zakljucan na kanadsku bell mrezu i nije primao nijednu karticu nego samo preko r sim mini 2 je radio. ja sam sasvim slucajno nesto prcka po njemu jer mi je prikazivalo no service trebao je skinut neki rpatch da se negubi signal i necete vjerovat  kasnije ubacim karticu neku i radi probam vip radi probam tmobile radi probam bih karticu radi. dakle uspio sam mislim sasvim slucajno ono sto nitko dosad nije a to je otkljucat besplatno iphone 5 koji je zakljucan na stranu mrezu bez skupih placanja. mislio sam da je to neki bug pa sam uradio reset iphona ali opet je kasnije radio aktivirao sam ga sa bilo kojom karticom. pokusat cu ovo sa drugim iphonom koji je zakljucan uradit cu iste korake kojih se mislim dobro sijecam i ako mi uspije ovdje cu vam sve napisat i svoj kontakt pa tko je zainteresiran za radit biznis otkljucavanja moze se javit.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Otkljucavanje Iphone uredaja? Cijene...

To je također nije loša usluga za otključavanje iPhone od operatora, sudeći po mišljenja - letsunlockiphone5.com. Je li netko probao? 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2015 17:10 (albrecht88).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice