Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.192.755
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Ja koristim Chrome, ali ni Firefox nije loš. Smeta me to što su izbacili about:config u stabilnoj verziji, da nisu bio bi mi primarni preglednik.

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Jel postoji aplikacija koja se moze instalirati na android tv box tako da mogu castati neki sadrzaj sa mobitela na box? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Kako kopirati folder sa filovima u android\data folder?

Trenutno ne mogu nikako, postoji li aplikacija za za to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
domac5 kaže...
Marko :D kaže...

Brave ne koristim otkad sam skužio da se slike u pregledniku prikazuju lošije kvalitete nego na drugim preglednicima. Moj savjet je da ga se riješiš...

 Koji preporucujes? 

 Sasmung Browseri i edge ako ti paše sučelje.

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

U kojem fomatu mora bit usb da bi ga mobitel ocitao, otg bi trebao raditi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
domac5 kaže...

U kojem fomatu mora bit usb da bi ga mobitel ocitao, otg bi trebao raditi 

 FAT32

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Riješeno 

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2021 23:22 (domac5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Jel moguće imat OS na engleskom i kalendar(googleov)/regionalne postavke na hr? To mogu na Windowsu, mogu na Linuxu tak da nzn zas nemre tu, il ja nzn nac.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
R4zOR229 kaže...
Jel moguće imat OS na engleskom i kalendar(googleov)/regionalne postavke na hr? To mogu na Windowsu, mogu na Linuxu tak da nzn zas nemre tu, il ja nzn nac.

 https://support.google.com/calendar/answer/50640?hl=en&co=GENIE.Platform%3DAndroid&oco=1

 

Po ovom linku piše da možeš ali u aplikaciji nema te opcije, znači da su to izbacili pa nisu ažurirali support, ili ce tek dodati, pokušaj instalirati beta verziju ako postoji 🤷

 

15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Treba mi prijedlog za FREE navigaciju za android telefon. 

Prethodno izvrsna Here Maps mi je nakon ažuriranja izgubila glasovne upute na našim jezicima i to me nervira. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
boxer kaže...

Treba mi prijedlog za FREE navigaciju za android telefon. 

Prethodno izvrsna Here Maps mi je nakon ažuriranja izgubila glasovne upute na našim jezicima i to me nervira. 

Google Maps?

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Moze offline?
Yippee ki-yay, motherfucker! :)
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
boxer kaže...
Moze offline?

 Mozes, ali unaprijed trebas spremiti zeljeni dio mape.

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
zviznemte kaže...
boxer kaže...
Moze offline?

 Mozes, ali unaprijed trebas spremiti zeljeni dio mape.

 Malo sam isprobavao, nije loše, istestirat ću kako radi. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
8 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam stari huawei smartphone koji mi sada služi kao neka vrsta zvučne kartice, tj posrednik između bluetooth uređaja umjesto bluetooth dongle.

 

 

Kad iskopčam usb kabel onda mi se iskopča i usb tethering, Mogu li to kako učiniti trajnim ? da je stalno uključeno bez da idem stalno u settings ?? 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.12.2021 16:44 (T700).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
T700 kaže...

Imam stari huawei smartphone koji mi sada služi kao neka vrsta zvučne kartice, tj posrednik između bluetooth uređaja umjesto bluetooth dongle.

 

 

Kad iskopčam usb kabel onda mi se iskopča i usb tethering, Mogu li to kako učiniti trajnim ? da je stalno uključeno bez da idem stalno u settings ?? 

 

 

 Pokusaj potražiti u developer postavkama "USB configuration" tamo bi trebao odabrat "USB Tethering" koji će raditi ovo što traziš.

Ako nemas toga onda pokušaj sa apliakcijama poput Tasker, Automate (nisam se koristio njima pa ne znam kkako postaviti unutar toga)

15 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dali je moguce gdje skinuti normalnu verziju da radi blackmarkt alpha?

 
0 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Kaj to čudo još uvijek radi?

Još prije 10 godina dok sam koristio su najavljivali ukidanje zato kaj su im serveri preskupi...

 

Kruha i igala...
12 godina
neaktivan
offline
chrome ili google problem

problem ako ima neko rješenje

kad pretražujem bilo šta recimo odem na bug,pa nakon toga index, pa recimo coinbase prije bih sve to imao u dolje nedavne aplikacije,a sad mi ostane samo zadnje pretraživanje a htjeo bih da mi ostanu sva ako me kuzite hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

imam A72 sa android 12 i htio bi iskljuciti prekidanje reproduciranja muzike kad mi dode notifikacija (sms, viber, messenger, mail...) dakle da uz zvuk notifikacije sama muzika nastavlja u istoj jacini kao i prije...

jednom sam bio nasao i na A51 podesio tako, sad nemogu nac nista u vezi toga, a ne bi htio neku 3rd party app, nego ako se da nesto u permissionima podesit (ne sjecam se dal sam tamo isao, al ugl u opcijama mobitela)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Kako da natjeram gmail u dark mode? Izgleda da na emui to ne radi automatski kao na miui i uopce nema u opcijama aplikacije da se rucno ukljuci dark mode

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

Imaš još dolje postavki...

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Marko :D kaže...

Imaš još dolje postavki...

 Nemam, cijelu sam aplikaciju prekopao i nestala je opcija koju trazim.. Inace se nalazi na slici koju sam poslao u ovom izborniku prva po redu 

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
domac5 kaže...
Marko :D kaže...

Imaš još dolje postavki...

 Nemam, cijelu sam aplikaciju prekopao i nestala je opcija koju trazim.. Inace se nalazi na slici koju sam poslao u ovom izborniku prva po redu 

 Ja koristim gmail go, ista aplikacija samo sto tezi manje po mb, i tamo imam dark mode.

8 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

koristim stari mobitel kao zvučnu karticu, Kao bluetooth posrednik između kompa i slušnih aparata. Jer slušni aparati nisu kompatibilni sa onim bluetooth koji imam. Za to je potrebno kupiti malo skuplji bluetooth dongle ili njihov prilagođeni bluetooth uređaj koji se kopča na izlaz za zvuk. 

Meni je ovo kao jeftinije rješenje.

 

Koristim aplikaciju audiorelay koji upotrebljava usb tethering da bi prenosio zvuk iz računala u mobitel i mobitel prenosi preko bluetootha na moje slušne aparate, to sve super fukcionira. Ali problem je u tome što ponekad komp sporo učitava web stranice, youtube itd. Neznam zašto. ali kad iskopčam taj mob onda učitavanje ide bez problema. I kad opet ukopčam, podesim preko te aplikacije i opet internet nastavlja dobro raditi. To se povremeno dogodi. 

 

Mogu li kako ograničiti da ne koristi internet za usb tethering ? Da mi na kompu normalno radi internet ? 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

milslim da ti je to do samog bluetootha i mreže. na kojoj frenkvenciji ti radi mreža, 2,4 ili 5 GHz?

bluetooth radi na 2,4, pa zna raditi probleme mreži kada su oboje na istoj frekvenciji. napravi speed test sa i bez te bluetooth konekcije, tako češ lako ustanoviti je li do toga.

ja imam tih problema kad ps4 dualshock spajam sa laptopom, ubije mi mrežu skroz.

ima sam isti problem i na mobitelu samsung a51 pri spajanju na zvučnike edifier, al sam to baš ovih dana riješio s nekim postavkama unutar samsunga.

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kako natjerati dns66 da radi ispravno na miui-u. Znači app uključim i radi, al sam od sebe se ugasi svako malo. Zaključao sam app dns66 u recent apps, ono tipa da uvijek bude među recent apps prisutan, al đabe ni to ne pomaže.
Jel uopće može ta app radit ok na xiaomi uređaju.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.2.2022 22:33 (sage).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
sage kaže...
Kako natjerati dns66 da radi ispravno na miui-u. Znači app uključim i radi, al sam od sebe se ugasi svako malo. Zaključao sam app dns66 u recent apps, ono tipa da uvijek bude među recent apps prisutan, al đabe ni to ne pomaže.
Jel uopće može ta app radit ok na xiaomi uređaju.

 otvori u app info kod te aplikacije staviti na battery saver da bude - no restrictions. to sam postavio na svom redmi note 9 pro sa mi fit i adguard app-om te se ne gase te rade cijelo vrijeme. da je na nekoj drugoj postavci izbaciti ce app iz uporabe nakon nekog vremena

https://idzan.eu
15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
@midzan, jesam to odavno već napravio, al ne pomaže. Dns66 se i dalje gasi sam od sebe nakon nekog vremena. Mislim da je android 10 miui12 na tom xiaomi-u poco m3. Jel ima neka besplatna druga app za blokiranje reklama koja blokira reklame, a da se ne gasi sama od sebe.
Znači u app info sam ugasio restrikcije vezane za bateriju, a isto tako sam zaključao app u recent apps, da uvijek bude i tamo. Ne znam jel ima još šta za napraviti.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 10:40 (sage).
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
RuskeGTT kaže...

imam A72 sa android 12 i htio bi iskljuciti prekidanje reproduciranja muzike kad mi dode notifikacija (sms, viber, messenger, mail...) dakle da uz zvuk notifikacije sama muzika nastavlja u istoj jacini kao i prije...

jednom sam bio nasao i na A51 podesio tako, sad nemogu nac nista u vezi toga, a ne bi htio neku 3rd party app, nego ako se da nesto u permissionima podesit (ne sjecam se dal sam tamo isao, al ugl u opcijama mobitela)

 ima li tko kakav savjet?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice